Silvestr

31. prosince 2017 v 16:01 | Justinka |  Povídky na jeden zátah
Výsledek obrázku pro pf 2018 pro gaye


Silvestr
BRIAN / JUSTIN
Varování: 18+

BRIAN POV

Liberty Avenue je slavnostně vyzdobená, aby mohla přivítat příchod Nového roku. Opět to dělal někdo, kdo se vyučil u Debb nebo Emmetta. I když na ně jen tak někdo nemá. Jsem jízlivý. Em umí být elegantní a vkusný, když chce. Však už jsem mu zadal nejednu zakázku. A když budu upřímný, tak Em se umí i skvěle rozjet. Silvestrovská párty pod Emmettovým vedením v Babylonu opět slibuje dostatek zábavy pro každého. Však tam také s Justinem dnes zamíříme.
Kráčím z Kinneticu po vymrzlé ulici do loftu, je neděle. Jo, i když ta firma je moje, jsem v ní prakticky od nevidím do nevidím. Bez Teda a Synthie si to už nedokážu ani představit. Přesto si sem tam prosadím nějaké to volno. V létě k moři a v zimě nejraději jedeme s Justinem na snowboard. Miluje, když mu to dělám v horské chatě přes vrzající postel s vyhlídkou na okolní hory. Přesně tak, romantiku před krbem jsme začali omezovat, když se občas jeden nebo druhý další den nemohl hnout. Zpocená kůže je nádherná, ale chladná podlaha je v našem věku již zrádná. Ale miluju sledovat Justinovu prdelku v upnutých lyžařských kalhotách, když se přede mnou kroutí na svahu. Horám jsem celkem propadl. Justin měl pravdu, že vypadnout jednou za čas z Pitts není na škodu. A nemusí to být vždy jen white party.
Tak tohle se mi tak honí hlavou cestou z práce, do které jsem musel zaběhnout, abych zkontrolovat vše potřebné před koncem roku a před naplánovanou dovolenou. Jedeme na sníh. Ne, nejdeme se jen sjíždět. Vlastně to už také děláme jen málokdy. Těším se, až se převléknu, zmocním se Justinových úst. Vlastně jsme v Babylonu nebyli docela dlouho. Doma jsem teď v Britinu a loft používám právě jen ve dnech, kdy je moc práce nebo vyrážíme za zábavou. Nevím, jak to Justin dělá, ale někdy nejede do města třeba celý týden. Je ponořený do práce ve studiu nebo mi vaří, toulá se na koni krajinou... Řekl bych, že je tam opravdu šťastný. A když se k němu vrátím, umí dostat to po čem celý den toužil. A že to jsou mnohdy pěkně divoké věci. Ježiš, já jsem snad zase nadržený. Po téměř osmnácti letech, je co říct. Nikdy jsem nevěřil, že by to bylo možné, ale... je a je to nádherný.
Jedu výtahem, aby mě Justin slyšel. Nemám rád, když vaří a je rozložený všede. Tak mu dávám šanci skrýt nepořádek, abych si mohl myslet, že u nás byla víla Kuchtička. Fuck, slyšíte mě? Tohle jsou naše interní rodinné věci z doby, kdy byl Gus ještě malý.
Otevírám naše šoupačky, které už s námi zažily... všechno. Justin je připravený. V bytě panuje slavnostní atmosféra. Pár jednohubek na nazdobeném stole. Než si stačím sundat kabát, dostanu na ledovou tvář horký polibek. Justin mě přitlačí k železnému nosníku. Většinou je u něj přitisknutý on. Ale teď se o něj opírám zády a Justin mě líbá. Nebráním se.
"Googlil jsem a víš, že na dnešní den se vztahuje pověra, že nesmí nic viset? Visí tady snad něco?" s laškovným výrazem se ptá.
"Hm, zdá se mi, že Debb říkala, že to platí o visení prádla, ale... tady nic... nevisí! Stále stojí!" usmívám se a vím, že ví, nač narážím. Chlap by měl umět přijmout pomoc, i když jde třeba jen o uspokojení partnera ohledně dodržování pověr.
"Je potřeba to zkontrolovat," říká a už mi vytahuje opasek z kalhot.
Justin ví, že já mu nelžu. Tudíž na něj vykoukne moje vzpřímená chlouba. Tady nemůže při našem apetitu dlouho nic viset.
Tají se mi dech. Justin sjel na kolena, aby mluvil k věci. Zírá na mě svýma modrýma očima, propaluje svoji touhu do té mé. Olizuje si rty a já vím, že nemám čas ani na nadechnutí.
"Stále stojí - haleluja!" šeptne a jeho rty mě obejmou. Mám s čím srovnávat a všichni to vědí, ale Justin je absolutně nejlepší. Přirozený talent, ovšem vychovaný mistrem. Jeho kouření se nic nevyrovná. Škádlí mě a pomalu si to vychutnává, pak náhle zrychlí jako by měl nastat konec světa a on to musel ještě stihnout, zachránit nás. Je to famózní a já vím, že nás oba mnohokrát zachránil. Miluju ho. Miluju ho tak moc a tak málo mu to říkám, i když to už ode mně slyšel.
Vzal moje ruce a strčil je až na druhou stranu nosníku. Pak pevně stiskl moje boky a sám určuje tempo. Pánovitý spodek, to byl celý život. Svoje kolena vtlačí mezi mé nohy a tím mě nutí je roztáhnout. Fixuje mi jednou dlaní podbřišek k chladné oceli za mnou. Můj pták tím pádem vypadá mnohem větší. Dobře se mi sleduje, jak mizí v jeho lačných ústech. Saje a hladí jazykem. Na malou chvilku mě opustí a nasliní si prsty. Vklouzne za mé koule a již velmi jistě najde můj stažený otvůrek.
Není tam časným hostem, ale navštívil mě o Vánocích. Myslel jsem, že to zase chvíli potrvá. Jenže najednou se ve mě vzedme takový chtíč po něm, po jeho naplnění. Už ho nenechávám kroužit kolem. Přímo ho vyzvu, aby si pospišil.
"Pojď! Chci to!" ochraptěle šeptám. Vidím, že je překvapený a pekelně vzrušený. Opatrně se do mě vnoří a co nejrychleji, jak to jde, přidává druhý prst. Hrozně nerad se vydávám někomu napospas. Ale tohle je Justin, Justin, který mě viděl se udělat nespočetně krát. A nespočet těch orgasmů způsobil.
"Víc, rychleji" pobízím ho. Saje mě a přitom mě nechá, abych se sám šukal na jeho ruce. Už mi nestačilo jeho tempo. Potřeboval jsem tomu jít naproti.
Ještě než jsem se udělal, Justin rychle vyskočil, otočil mě a bleskově se do mě zarazil sám.
Díky, že jsem se měl čeho přidržet. Opřel jsem hlavu o nosník a nechal ho, aby do mě bušil vši silou. Udělal jsem se jen z těch přírazů. A sekundu po mně i on.
Vyčerpaně se na mě položil, jelikož se mu třásly nohy.
"Možná, že teď tu někdo na někom tak trochu visí..." zasmál jsem se. Opatrně jsem se otočil a podepřeli jsme se navzájem. "Nejspíš bychom se měli osprchovat a vyrazit do Babylonu nebo nás tohle lpění na tradicích doslova vysaje."
Zasmáli jsme se a vyrazili do koupelny.

Ohňostroj jsme si již dopřáli, tak to jsem zvědavý, co nás ještě tuhle silvestrovskou noc čeká...

 

4 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 German Music | Web | 31. prosince 2017 v 16:15 | Reagovat

Super příběh. Přeji ti, aby byl nový rok 2018 plný úspěchů, zdraví, lásky, pohody a štěstí. :)

2 Mrtvá Duše | Web | 31. prosince 2017 v 16:22 | Reagovat

krásné

3 Janča | Web | 1. ledna 2018 v 19:31 | Reagovat

Boží! Takové počtení jsem potřebovala :-D Přeji úspěšný rok 2018! :-)

4 Kattys | Web | 1. ledna 2018 v 21:21 | Reagovat

Prima počteníčko, ale nebudu zapírat, že už jsem trošku mimo, vážně jsem chvilku dumala, který že je vlastně ten Emmett. ;-)

5 Karin | 9. ledna 2018 v 22:07 | Reagovat

To byla paráda. :-D  :-P

6 obtaOt | E-mail | Web | 3. února 2018 v 3:37 | Reagovat

Хи-хи

---
Я извиняюсь, но, по-моему, Вы не правы. Я уверен. Давайте обсудим это. Пишите мне в PM, пообщаемся. скачать fifa 15 на psp через торрент, fifa 15 лицензия скачать торрент или <a href=http://15fifa.ru/>сайт фифа</a> скачать fifa 15 ultimate edition

7 Luczaida | E-mail | 11. března 2018 v 18:04 | Reagovat

Uf, teď nemám moc času, takže povídku si nechám na jindy. (Musím se přiznat, i když jsem se HP slashi bránila zuby nehty, nezvládla jsem to, a teď nečtu prakticky nic jinýho, ale i tak si na tyhle dvě moje dávný lásky udělám čas.)
Od doby, co jsem si zrušila blog, tak jsem nějak vypadla z toho blogovýho koloběhu a horko těžko vzpomínám, co bych ještě mohla navštívit, ALE jak jsem viděla Call me by your name, hned jsem si vzpomněla na tebe a říkala jsem si, jestli ses do toho filmu zamilovala stejně jako já. (Nepochybuju, že kdybys měla víc času na blog, tak by se tu určitě objevil článek, nebo možná i povídka, protože prostě.... Elio & Oliver... uhh.) Musela jsem totiž někde vypustit moje pocity, jak je to nejlepší film, co jsem viděla, za poslední léta, pořád si ho pouštím dokola a to chodící porno v podobě Armieho Hammera... to se prostě nedá jen tak vydejchat, tak jsem tady :D
BTW, jestli jsi ho ještě neviděla, tak pěkný pokoukání a připrav si kapesník! :D Zatím čauahoj, já zas někdy přijdu, až se vyhrabu z toho HP porna, co jsem za ty roky promeškala :D

8 VeraWag | E-mail | 10. listopadu 2018 v 13:37 | Reagovat

ГОРЯЩИЕ ТУРЫ!!! Успейте забронировать тур по минимальной цене

<img src="http://3.ak3.ru/w/goryashchie/foto/5.jpg">

Горящие туры – это турпоeздки, время реализaции котoрых вскoре иcтекaeт. Здесь действуeт тa же систeмa, что и в cупермаркeтaх – чтобы прoдать товaр, cнижaeтся цена, причем инoгдa сущecтвeннo – дo 50% oт первoнaчaльнoй. Гoрячиe туры ничeм не oтличaютcя oт oбычных предлoжeний, кромe выгoды, которую вы при этом получаете – тот жe пeрeлeт, oтель, сервис и экcкурсиoнная прогрaмма. A этo значит, что низкая cтoимocть вoвce не гoвoрит о некaчeственнoм прoдукте (в отличиe oт тeх жe супермаркeтов). И сcглашaться нa мeньшее лишь потoму, чтo пoeздка oбошлacь вaм в мeньшую cумму, нe придeтcя! Тaкие предлoжения идеaльны для молодых, полных сил и энергии, умeющих паковать чeмoдан за 15 минут и вceгда готовых к новым впечaтлeниям и приключениям. Тех, для кoгo пoводoм для фaнтаcтической поeздки мoжет стaть жeлaниe «выгулять» новый купальник или иcпытать нoвую видеокамеру, причем cдeлать этo ужe завтра! A нaличиe oткрытoй шeнгeнcкой визы знaчитeльно раcширит выбoр напрaвлeний вaших нeзабывaемых и при этом впoлнe дocтупных путешeствий. Доверьтe пoдбор горящих турoв проверeннoму туроперaтору и oформляйтe путeвку в рeжиме oнлайн прямo на cайтe. Оплату можнo прoизвoдить бaнкoвской кaртой в зaщищеннoм и безопаcном режимe нaшего портaлa, а дoкументы мы пришлeм нa вaш элeктрoнный адрeс. Если вы готoвы улeтеть в любой мoмент, выбирaйтe гoрящие туры – сaмоe рaзумноe рeшениe для тех, кто не любит oтклaдывать удовольcтвиe на потом!

<a href=http://3.ak3.ru/hot><img src="http://3.ak3.ru/w/goryashchie/cnopka/7.png">
</a>

<a href=http://3.ak3.ru/v>Тру во Францию</a>
<a href=http://3.ak3.ru/t>Тру в Италию</a>
<a href=http://3.ak3.ru/y>Тру в Германию</a>
<a href=http://3.ak3.ru/r>Тру в Автрию</a>

9 Antontreby | E-mail | Web | 4. prosince 2018 v 2:22 | Reagovat

Подскажите кто то про них что то слышл или нет смыла обращаться

http://rekperm.ru/dizayn/svoimi-rukami/kakoy-risunok-narisovat-ko-dnyu-zashhit.html
#@_fesko

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama


Layout by Luczaida.blog.cz | Nastaven 2. 2. 2015