V lochu 19. část

7. ledna 2017 v 14:56 | Justinka |  V lochu
Cítím, že jsem povídku V lochu tak nějak zapíchla - měli dítě a konec zvonec, mám potřebu se ještě vrátit s takovým malým doslovem. Poděkujte za to majuar. :-)Varování 18+
... a tím jsme skončili


Elizabeth se nemohla zbavit myšlenky, která se jí už dlouho objevovala v hlavě. Zvonu a znovu. Snažila se na to přivést řeč, ale Peter to vždy shodil ze stolu, a to i když u toho byli v posteli. El to trochu nechápala. Ano, Peter byl konzervativní, ale nebyl upjatý starý páprda. Přece jen to dokazoval každým dnem v jejich neobvyklém svazku. El se zachvěla, jak jí náhle projela jiskra touhy, když pomyslela na svého muže a na to, s jakým zaujetím miluje Neala. Celého Neala, od jeho perfektních vlasů do kterých tak rád noří prsty, přes jeho ústa, která dokáže hodiny líbat, bradavky, které škádlí, břicho, kam si pokládá hlavu a lehounce ho líbá, dokonalýho ptáka, kterýho chce vždy vyždímat do poslední kapičky. O tom, jak zbožňuje Nealovu dírku, která mu dává tolik potěšení, a ve které už přesně ví kam sáhnout, se nemá ani cenu bavit.
Elizabeth byla již půl roku těhotná, ale nedalo se říct, že by kluci nějak zaháleli. A i když ona sama to teď měla mírně ztížené, jelikož jí doktor sex nedoporučil, její manžel opravdu nestrádal. Milovala sledovat své chlapy v akci. Tak proč měla pocit, že je potřeba něco opravit? Protože to byl vždycky Neal, který přijal Peterovu lásku, nechal se rozmazlovat, nechal se pěkně dlouze milovat, nechal se tvrdě ošukat. Ale byl to vždy jen Neal. Peterův zadek byl tabu. A to El žralo. Jednak kvůli Nealovi, jelikož by si to jistě také rád vyměnil, ale i kvůli sobě. Toužila vidět Petera prosit o víc.
Jak to udělat? Možná, že dnešek by na to byl vhodný den.


Elizabeth měla dnes narozeniny.
Cítila se jako rozmazlovaná princezna. Práci měla jen dopoledne. Ráno dostala snídani do postele a odpoledne se sejdou s Nealem na jedné výstavě, kterou chtěla vidět. Potom všichni tři zamíří do jejich oblíbené restaurace na večeři.
Bude to pěkný den. El si přišla krásná. Ranní nevolnosti už byly pryč a břicho ještě nebylo tak velké, aby se ani nezvedla ze židle. Dokonce si dopřála jeden malý tanec s Peterem. Milovala být v jeho pevné náruči. Druhý tanec nemohla upřít Nealovi. I s ním se tančilo krásně a opět tu byla myšlenka, že i on rád vede své kroky. Jistě, oba muži byli pod svojí přísnou kontrolou, ale Neal se jí uměl vzdát. A bylo mu v té chvíli zatraceně dobře. El by chtěla, aby to Peter měl možnost poznat.
Přestože si El večer náramně užila, cítila se unaveně a tak zamířili k domovu.
Než se odlíčila a svlékla, kluci už byli vykoupaní. Požádala Neala, aby ji za chvilku přišel umýt záda.
Sepnula si vlasy a oddala se teplé vodě. Zanedlouho se ozvalo lehké ťuknutí na dveře a objevil se Neal. Rty měl oteklé a boule na bílém ručníku, který měl uvázaný kolem boků, značila polotvrdý penis. Asi se zatím s Peterem líbali. Vzal mýdlo a něžně myl El záda. Než se nadála líbal jí břicho a sjížděl níž mezi její nohy. Jemně ho odstrčila.
Podíval se na ni zmateně a zašeptal: "Chci, aby sis dnešek užila."
El přikývla a zabalila se do veliké osušky. Pak si sedla na židličku a Neal si k ní přikleknul.
"Já bych si to dnes také chtěla užít. Ale chtěla bych, aby sis to užil ty. A vlastně i Peter." Neal nebyl o moc moudřejší.
"Vzpomněla jsem si na dobu, kdy se ještě Peter bránil mít s tebou cokoli. Zdál se mu takový sen, kde všechno, co s tebou dělal jsem mu nařídila já. Bylo to na mně. Byl bys ochotný dělat i ty, co ti řeknu? I když by to znamenalo, že budeš top?" upřela své žádostivé oči na Neala a ten si musel chytit ručník. V rozkroku mu tak poskočilo, že mu to málem ten ručník strhlo. Jistě, že tohle by Neal chtěl, ale zatím se to zdálo dost neprůstřelné. Všechno to pro něj bylo tak nové, plus Elizabethino těhotenství, že ještě neměl čas na Petera zatlačit, ale je vidět, že El na to hodně myslela a zřejmě má plán. Kdo by byl on, kdyby své těhotné přítelkyni odpíral narozeninová překvapení? Jistě, že je pro.
Byli tedy domluveni.

Elizabeth ve sněhobílé noční košilce, která zdůrazňovala její plná prsa a něžně halila vystouplé bříško, vyplula z koupelny a usadila se u toaletního stolečku. Peter ležel pohodlně rozvalený na posteli a Neal zůstal nerozhodně stát, čekal co se stane.
El odhalila místo, kde vznikal nový život a vzala si krém. Byl to teď její večerní rituál a nutno dodat, že Peter i Neal rádi pomáhali. Také se hned Peter nabídl, že přiloží ruku k dílu. El však odmítla.
"Pro tebe bych tu měla jiný úkol, zlato." Sáhla do zásuvky stolku a vyndala... škrabošku. V Peterovi hrklo. Elizabeth si ji nasadila. Peter věděl, že El určitě nezapomněla na sen, který ji vyprávěl. Bál se, ale věděl, že jestli si El tohle naplánovala, jen těžko tomu unikne. Proto se zeptal: "A co bych měl udělat, má paní?"
Elizabeth se pousmála, šlo to dobře.
"Hodný kluk splní přání své paní, zlobivý kluk bude potrestán." Sáhla opět do šuplíku a vytáhla... Peterovi se snad zastavilo srdce. Jak se to jmenuje? Nikdy to neměl v ruce. Flogger? Pevná černá rukojeť a z ní spousta kožených šňůrek, které musí zatraceně štípat. Copak El chce, aby on Neala, nebo obráceně...? Nerozuměl tomu. Pamatoval si ten sen detailně, ale tohle tam nebylo. Polkl. Zatímco se El dál jednou rukou věnovala svému bříšku, které mazala, v druhé pohupovala floggerem. Byla to opravdu zvláštní kombinace. Vypadala jako anděl, anděl hojnosti, ženskosti a laskavosti a přitom nebylo pochyb, že by mohla být opravdu pevnou vládkyní nad muži.
"Ty se ale nemusíš bát, protože ty chceš být hodný kluk. Splnit to, co po tobě budu chtít, že?" pohlédla Elizabeth na svého manžela.
"Vím, že je pro tebe kontrola důležitá a neumíš se jí vzdát. Mě by ale opravdu potěšilo, kdyby ses o to pokusil. Pro mě. Chci to vidět. Proto... můj úkol zní jasně. Nemám v plánu tě spoutávat. Nechci, abys dělal něco, co sám nechceš. Ale potom by to pro tebe mohlo být příliš těžké. Ruce si tedy položíš na čelo postele a necháš je tam. Pořád. Sundat je můžeš pouze tehdy, když budeš chtít celou hru ukončit. Pustíš se - konec hry. Jasné?" El domluvila a bezděčně si přejela floggerem přes stehno. Bylo to příjemné.
"Rozhodl ses?"
Peter si vůbec nebyl jistý, že by se mu do téhle hry chtělo, ale pořád tu byl se svou ženou a se svým milencem, pořád ji může zastavit, tak se přece nemůže nic stát. Nic, co by nezvládl.
"Ano... má paní," tiše přisvědčil.
"Na kolena a chyť se postele," důrazně zavelela El.
Peter nemohl projít větší proměnou. Ze spokojeného manžílka, který si pouze v ručníku leží po koupeli v posteli a těší se na večerní hrátky se stal nejistě se pohybující chlapík, na kterém je vidět, že by z toho nejraději cuknul. Nakonec přece jen váhavě objal čelo postele. Nevěděl však, na jak dlouho.
Zvládne to, co El chce? Bylo mu jasné, kam míří.
Než si to mohl Peter rozmyslet, El zavelela: " Kolena od sebe, rovná záda, dívej se před sebe." A Peter to okamžitě provedl.
Potom se El podívala na Neala, který celou konverzaci tiše sledoval v rohu.
"Pojď sem," přikývla El a Neal se k ní okamžitě přesunul. Aniž by musela říct slovo, klekl si k jejím nohám.
"Není nádherný?" zeptala se El a přestože si Neal myslel, že je, nevěděl jestli má odpovídat.
Sklopil oči na svá kolena.
Zazněla další otázka a ani na tu nevěděl, jak odpovědět, i když si to moc přál.
"Chtěl bys ho? Chtěl bys, abych ti dovolila si s ním pohrát?"
Elizabeth mu rukou zvedla bradu a donutila ho, aby se jí podíval do očí.
"Hrozně moc," šeptl.
"Dobře. Ale budeš dělat, co ti řeknu."
"Budu... paní." Jeho odpovědi se El usmála.
"Chci, abys mu sundal nejprve ručník."
Peterovi tváře zahořely. Představa toho, co se bude dít ho vzrušila a vědět, že teď to na něm bude vidět.
Elizabeth už měla bříško namazané a teď vstala, aby pohladila Petera po paži. Věděla, že to pro něj bude nepříjemné, nedůstojné a doufala, že nebude chtít vycouvat. Neal zatím uvolnil ručník a pomalu ho sunul z Peterových boků.
"Jsi nádherný," vydechla El a Neal se se zavrčením přidal.
"Neale, stoupni si před Petera a i ty si sundej ručník. Blíž, jdi k němu co nejblíž."
Neal to udělal. Peter teď měl před očima a opravdu na dosah, Nealovu chloubu, která o sobě dávala vědět.
Bože, toužil se ho dotknout. Neal tam stál a nic se nedělo. Peter se jen maličko naklonil a drobně lízl. Neal zatajil dech, aby si zabránil vyjeknout. El to ale viděla. Vstala a koženým floggerem plácla přes Peterův zadek.
"Nepočkal si na pokyn! Příště bude těch ran pět," vysvětlila.
"Pro tebe Neale tu je odměna. Nech se pěkně pokouřit, ale jen tak, aby ses neudělal."
El se opět usadila a mohla sledovat, jak Peter přijímá do svých úst Neala. Chvilku to bylo takové rozpačité, možná proto, že se Peter nemohl pustit postele, ale pak na to určitě oba zapomněli. Neal měl dlaně zabořené do Peterových vlasů, ale nijak ho nemusel nutit. Peter se opravdu činil a bylo jasné, že neregistruje, že tu klečí s vystrčeným zadkem a mezi nohama se mu kýve tvrdej pták.
Toho chtěla El dosáhnout, zbavit ho toho ostychu. Peter měl zase právě teď za cíl, vyloudit z Neala zmučené "stop." Ne proto, že by to chtěl rychle ukončit, ale protože ho to opravdu rajcuje, když Neal musí přiznat, že dál už to nevydrží.
Stalo se. Neal pevně sevřel Peterovy vlasy a pokojem zaznělo "dost."
"Neale, podívej se, jak se to Peterovi líbilo. Zkus, jak je tvrdý, ale nesmí se udělat. To pro dnešní večer určuji já, aby bylo jasno."
Neal přešel ke straně postele a přisedl si. Peterův penis byl mokrý a tak neměl problém ho uvést do pohybu. Peter sevřel pevněji čelo postele a užíval si milencovu ruku. Oči měl zavřené a slastné pocity se mu šířily tělem. Nakonec to není vůbec špatné. Otevřel oči a setkal se pohledem s El. Její tváře hořely. Zaujatě sledovala, každý Nealův tah. Rozhodně byla vzrušená, stejně jako Peter.
Jindy by Peter použil k zastavení Neala paži, chytil by ho, aby se už ani nehnul. Teď jen tak hlasitě přerývaně dýchal, až se to změnilo v "ne, ne, ne, ne..." Neal okamžitě přestal, nechtěl si pokazit zábavu.
El vstala a přišla k posteli. Jemně položila flogger na Peterova záda a začala po něm přejíždět. Hladila ho koženými pásky. Peter nemohl vnímat nic jiného. Možná, že čekal na úder, i když věděl, že neudělal nic špatného. Ale přicházelo pouze lechtání. Právě proto, že věnoval pozornost pouze pohybu na svých zádech, tak ho velmi překvapilo, když se jeho zadek pod Nealovýma rukama roztáhl a on na sobě ucítil Nealův jazyk. V té chvíli se Elizabethina ruka zastavila a flogger zmizel. Peter vyjekl překvapením. Sám měl v Nealově zadku ruce mockrát. Jeho ústa se ocitla i poblíž, ale nikdy ne přímo tam. Tam, kde je teď měl Neal. Peter zjistil, že je nutné se snad s každým pohybem Nealova jazyka nadechnout. Každý pohyb byl krásný a překvapivý. Nejprve ho Neal lízal jako zmrzlinu. Když měl úplně mokré koule, zaútočil na něj špičkou jazyka. Propichoval se do něj a Peter by nejraději křičel, jaká to byla paráda. Umínil si, že tohle musí udělat Nealovi. A právě ve chvíli, kdy si myslel, že už o tom ví všechno, Neal začal jemně okusovat kůži kolem otvoru. Nebylo to žádné bolestivé kousání, ale spíš, takové škrabkání zubama. Peter zakňučel.
Nebyl si jistý, ale zdálo se mu, že zaslechl: "Ježiši, to je tak žhavé."
Pak už se nezpochybnitelně ozvalo: "Miluju tvoje zvuky, zlato."
A když Neal vtlačil co nejvíc jazyka to šlo dovnitř a přitom polaskal Peterovy koule, Peter zapomněl na důstojnost a regulérně se narážel na Peterův obličej.
Byl rozžhavený doběla a dal by cokoli za to, aby to neskončilo.
Zklamaně odfrkl, když najednou veškerá stimulace zmizela.
"Néé,teď si tě měl Neal vzít," vyhrkla El, když si uvědomila, co Peter dělá. Jedna ruka už se odlepila z čela postele. Přece to teď nevzdá? To nemůže. Jsou tak blízko. El by se snad i rozbrečela, kdyby to stihla.
Peter...on... on nikdy nebyl dobrý na slova. Tak prostě jen, sáhl dozadu a otevřel svůj zadek v pozvánce pro Neala. Druhou ruku nechal pečlivě na posteli.
"Zlato," dojatě vydechla El, když si uvědomila svůj omyl. Nikdo nemusel nic jiného říct.
Neal mezitím získal kondom a teď - díky té skvělé pomoci a pozvánce nasadil hlavu svého penisu tam, kde byla země zaslíbená. A bylo to krásné. Pomalinku postupoval, čekal až si Peter zvykne, hladil ho po zádech, šeptal mu lichotky, miloval ho. Pomalu, pomaličku. Oba sténali nad tou dokonalostí. Neal nad tím, jak je Peter úzký. Peter, nad tím, jak mu Neal neomylně přejížděl po prostatě. Pokojem se nesl i mlaskavý zvuk Nealových koulí, které pleskaly o Petera.
"Víc," žebral Peter. Potřeboval to rychleji, možná i tvrdě. Chtěl to. Moc to chtěl. Sám se vzpíral proti Nealovi a zrychloval.
"Smíš..." a Peter zadoufal, že se bude moci udělat, "se pustit postele," rozhodla El.
"Klekni si, nahoru, a ruce za hlavu."
Peter se vztyčil, Neal ho přidržel a přitáhl si ho do polibku. Dál to nadšeně dělali, akorát teď do vzduchu trčel Peterův na kámen ztvrdlý penis a El nic nebránilo v tom výhledu. Peter ani Neal se nemohli nabažit společných polibků. Šeptali si, jak je to krásné a jak blízko už jsou.
"Udělejte se pro mě, chlapci," broukla El.
Neal se začal zmítat ještě rychleji, ale věděl, že první musí být Peter. A pak se Peterův zadek sevřel tak, že Neal neměl šanci to vydržet. Instinktivně sáhl po Peterové erekci, ze které ale už prýštila šťáva ven a on ji pouze pomohl, aby se ven dostala všecička. Sám přitom naplnil kondom po okraj s velmi úlevným vzdycháním. I Peter nemohl utajit, že to byl jeden z jeho nejintenzivnějších orgasmů.
Oba se vyčerpaně složili do postele a bylo jim jedno, že je mokrá od jejich nejrůznějších šťáv.
El je oba pohladila.
"To byly ty nejúžasnější narozeniny. Jen lituju, že jsem si neudělala nějaký záznam. Stačilo by mi i audio. Byli jste dokonalí!"
"Však ty také," unisono odpověděli oba znavení milenci. El se k nim naklonila a oni ji políbili.
"To abych si teď koupila připínací penis, ne?" žertovala El.
"Ohoo, zlato! To snad nebude nutné, urychleně vyjasnil Peter, ale v očích se mu podivně zalesklo.
 

3 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 majuar | Web | 7. ledna 2017 v 16:56 | Reagovat

Abych se tak nějak konečně vyjádřila... Jak jsem se zmínila už nějakých prvních kapitolách, hetero vůbec nečtu, ale tady jsem se rozhodla to zkusit, když byl ve hře i vztah Neala s Peterem, a nemůžu říct, že bych litovala. Skvělá povídka, mému srdíčku se extra líbí happyend (děti do povídek necpu ráda, ale... tady to docela sedí) a ty scény... eh... jo, mooooooc hezký :D A tahle zejména, protože Peter jakožto bottom... To je podobné jako to, že nikdy nemám dost psaní Igora jakožto submisiva, na tohle mě prostě užije :D :D Prostě chci poděkovat za povídku, užila jsem si ji a nejspíše se k ní i jednou vrátím, bo... když nad tím přemýšlím, tohle je vážně jediná povídka v češtině, kterou jsem během posledních let přečetla :D Takže se k ní určitě vrátím :D

2 Majka | Web | 8. ledna 2017 v 12:06 | Reagovat

Pro mě zase super, je to skvěle napsaný a jelikož se kombinuje hetero i homo, je to bezva.

3 Justinka | E-mail | Web | 8. ledna 2017 v 14:41 | Reagovat

[1]: Jsem moc ráda, že jsi tomu dala šanci, jelikož jsem se opravdu snažila. Všimli jste si, že byla El dost často odstavená na židli? Pššš. Ne. Pro mě má prostě míchání hetero a homo značné kouzlo. Proč taky ne? Je tady totiž šance pro nás, ne? :D
Například teď jsem úplně hotová ze seriálu Sense8. Miluju Danielu, jak se jí podařilo vecpat do vztahu Hernanda a Lita. Bledá závist. A funguje jim to!
Tak nějak tak si to představuju!:D
Majuar doufám, žes to viděla, jelikož číst cokoli od tebe na tenhle seriál by bylo úúúúúžasné. Nepohrdnu ani Wolfgangem... Ježiš, kombinace jsou při osmi lidech značné. :D:D
Ale prostě je to splnění mých snů, když si holka co miluje gay porno, sežene vlastní herce. Ach...
Tak o tom, že když se prohodí role, opak toho co si myslíme, že je canon, že je to nehorázně hot, o tom žádná. To už mám vyzkoušené na Brian/Justin.
Pokud to dělá Brian Justinovi, je to fajn, moc fajn:D Ale jakmile to má udělat Justin Brianovi tak ooolala. To je teprve něco. A ano, na Igorovi to funguje výborně. Ale máš na tom značné zásluhy. Včera jsem viděla Ondru v Dámském krejčím (je to na uložto) a byl skvělej. Jsem na tenhle komentář mohla udělat článek.:D Se mi to sem snad ani nevejde:D
Nicméně ti moc děkuju za tvůj zájem, komentáře a přízeň. Moc mě to těší a popohání. A jako jediná česká a ještě se vrátíš? WOW! Děkuju!

[2]: Děkuju za pochvalu, moc potěšila. O kombinaci homo a hetero viz výše. A ano, je to bezva. Děkuju.

4 Karin | 20. července 2017 v 16:03 | Reagovat

Užastná  povídka. :-)  :-D***************

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama


Layout by Luczaida.blog.cz | Nastaven 2. 2. 2015