V lochu 18.část

5. ledna 2017 v 15:28 | Justinka |  V lochu

18. část
Varování: 15+
hetero


Ráno se Neal probudil v nejlepší pozici, v jaké kdy byl. Uprostřed. Uprostřed Petera a El.
Bylo mu to ohromě příjemné, ovšem to stejné se nedalo říct o jeho myšlenkách, neboli obavách.
První pocit byla ovšem spokojenost. Ještě než otevřel oči cítil, že Peterova paže je přehozená přes jeho hrudník, jako by ho i ve spánku chtěl chránit, držet si ho u sebe. El zase měla přitisknutý obličej k jeho ramenu a příjemně ho hřála svým teplým dechem.


Co víc si přát? Byl tady. Byl, kde tak hrozně dlouho být chtěl. A bylo mu neskutečně dobře.
Dalším pocitem byl údiv. Údiv nad tím, co se to včera stalo, že se to vůbec stalo a jaké to vlastně bylo, i když ve skutečnosti poslední týdny nemyslel na nic jiného, stejně nemohl uvěřit, že... Ale ano, i teď může jasně cítit, jaké to bylo, když mu Peter sevřel boky, když ho políbil, když mu zcela jistě vyrobil cucflek u klíční kosti a když... Nemohl ani uvěřit, jak dobrý Peter byl, jak ho připravil, roztáhl a pak bez bolesti, ale s ohromným vzrušením... šel na to. Na to by si mohl zvyknout.
A o to tu jde. Budoucnost. Jak to teď bude dál? Byla to jen jednorázová pomoc Peterovi a už může zase jít? Budou se cítit trapně a Peter s ním o tom už nepromluví? Ne, to by Peter neudělal. Ale... jak by to mohlo fungovat? Neal bude ve svém podkrovním bytečku a občas zaskočí na návštěvu? Budou předstírat, že řeší případ a přitom budou kamarádi, co taky rádi? Kriste, ta nejistota ho ničila. Nevěděl a chtěl by vědět.
Jediným jednoduchým Peterovým pohybem se Nealovi vykouřily všechny myšlenky z hlavy. Peter si přitiskl Neala k sobě blíž a dal mu pusu na tvář. Neala zalila taková spokojenost, tak jasný pocit, že sem patří, tady má být, že se tomu nic na světě nemohlo vyrovnat.
Pomalu otočil hlavu k Peterovi a nedbaje na ranní dech ho políbil. Musel to udělat hned teď. Dokázat Peterovi, že to nebyla žádná chyba, že ho chce, že o to nemůže přijít, že...
"Miluju tě," zašeptal Peter mezi Nealovy rty a v Nealovi vybuchl ohňostroj. Široce otevřenýma očima zíral do očí Peterovi a viděl, že je to pravda. V tom pohledu byla láska. Byl to stejný pohled, jakým se Peter díval na svojí ženu. Pohladil Peterovu tvář a políbil ho. Aniž by od sebe odtrhli pohled, Neal Peterovi vrátil odpověď, na kterou Peter čekal.
"Já tebe taky," zašeptal a vpil se do Peterových rtů. Tahle soukromá chvilka byla narušena Elizabethiným zavrtěním.
Rty, kterými se Elizabeth dotýkala Nealova ramena se pohnuly. Dalo by se říct, že i to byl lehoulinký letmý polibek.
Neal otočil k El hlavu a ona ho nesměle líbla na ústa.
"Dobré ráno," zavrněla.
"Dobré ráno, jak jsi se vyspala?"
"Naprosto do růžova. I když jsem měla i pár pěkně divokých snů."
"O kom, miláčku?" vyzvídal Peter.
"O nás." Takhle jednoduché to bylo. Tohle stačilo a Neal věděl, že na to společně přijdou. Přitáhl se blíž k Elizabethinu uchu a zašeptal: "A chceš si nějaký sen vyplnit?" Potom El políbil a jak se k ní ještě víc naklonil, ucítila jeho ranní erekci.
"Hmm, chtěla bych,"zavrněla a pohladila ho přes bližší bradavku.
Neal se vyhoupl nad El, ale nezapomněl zároveň jednou rukou přitáhnout k nim oběma blíž Petera.
Chtěl Elizabeth potěšit, těšil se na ni, ale nejprve musel vědět, že je to v pořádku, že Peter souhlasí.
Na sekundu viděl, jak se Peterovy oči rozšířily a zavládl v nich zmatek. Nealovi se zadrhl dech v hrdle, když se od něj Peter otočil. Vylekaně si představil, jak ho vyhodí z postele. Peter se však pouze pro něco natáhl a vrátil se na místo těsně vedle Neala a El. Podal Nealovi kondom a pak skoro neznatelně přikývl a Neal ho za to musel políbit. Rychle se připravil a potom už se vnořil do hebkého Elizabethina těla a užíval si všech jejích křivek. Ani Peter nezahálel a hladil, líbal, tiskl všude kam dosáhl.


Elizabeth seběhla dolů do kuchyně, aby přichystala snídani. Kluci si ještě dali společnou sprchu. Nevadilo jí to. Ona měla v plánu se naložit po snídani do vany a užít si den volna. Teď chtěla být chvilku o samotě. Zatímco se v konvici začala vařit voda, sledovala jak se do oken dere už ne tak měkké ranní slunce. Pruhy světla dopadaly na jídelní stůl, který prostírala. Milovala pomalá sobotní rána, ráda si užívala svůj dům, svoje chráněnství. A Elizabeth najednou věděla, že stejně jako si dobře vybrala manžela, partnera na celý život, který je ten nejlaskavější chlap na světě, stejně tak jako zvolila tento dům, kde se cítí opravdu doma, kuchyni, ve které si tolikrát povídali až do rána, hrnečky, ze kterých se tak dobře pije káva... prostě, že se cítí pohodlně ve svém životě a s Nealem se to nezmění. Věděla, že neudělala chybu. Jen musí přijít na to, jak to bude fungovat.
Snídaně proběhla v příjemném, nezávazném žertování, užívali si jeden druhého. Po ní vzala El oba své muže za ruku a odvedla si je ke gauči. Usadili se těsně vedle sebe a ona jejich dlaně nepustila.
Věděla, že se na ni dívají, ale ona hleděla dopředu a hledala ta správná slova.
Peterovou láskou si byla jistá, k ní i k Nealovi. I tím, že to s Nealem touží zkusit, si byla jistá. Teď jen záleží, co na to Neal?
Usmála se a začala mluvit:
"Hmm, tak se to stalo a bylo to moc pěkný. Asi oba víte, že se k tomu schylovalo už dlouho a pod chvályhodnou záminkou
vysvobození z Peterových chmur jsme si i my dovolili pustit svoje touhy ven. Chci vám jen říct, že jsem byla spokojená s životem manželky Petera Burke. Miluju tě a uměla bych se nejspíš časem vyrovnat i s tím, že rodinu mít nebudeme, i když jsme si ji oba přáli. Mé přání je, abys byl šťastný a pokud to znamená, že přibude do našeho života Neal... jsem pro. Ještě jsme o tom sice nemluvili, ale jsem si jistá, že přijdeme na to, jak to udělat, abychom mohli být spolu. Vyžaduje to změny, ale to je život. Mně to přinese více strachu. Strachu, aby se mi domů vždy vrátil celý a zdravý, ten koho miluju. Teď už to nebude jeden agent, ale rovnou dva." Elizabeth domluvila a teprve pak se podívala s ruměncem ve tváři na Neala.
"El," vydechl Neal.
"Snad to nebude jen strach, co ti přibude, ale i láska... moje láska," a políbil El procítěně.

Elizabeth měla pravdu. V jejich životech se odehrála velká změna, ale všichni tři doufali, že je to k lepšímu.
Neal nebyl jen kamarád na sex, byl to partner, se kterým se dalo počítat, který tam vždy byl, jak pro jednoho, tak pro druhého. Největší újmu měl z jejich nového zřízení Mozzie, který byl sice kdykoli zván, ale nebylo to stejné jako v Juneině podkroví. Nedůvěřivý Mozzie nemohl pochopit, jak někdo jako agent FBI, může přinést takovou radost a lásku do života nejlepšího podvodníka, jakého znal, ale když viděl ten zázrak na vlastní oči, nemohl se na Neala zlobit.
Ano, změnilo se toho dost, to si musel Neal přiznat. Od té doby, co byl zavřený a nemyslel na nic jiného, než jak bude venku, až ke dnešku, kdy uvažuje, jestli se z něj má stát otec. Věděl, že když na to kývne, už nikdy je nemůže opustit. Na světě bude jeho dítě a on tu bude pro něj. A to přesně chtěl... vyšší level lásky.
Dohodli se na tom, že Elizabeth dítě bude mít s Nealem, ale bude to Peterův syn. Peter nemohl být hrdější. Ani Neal ne. Miloval oba dva tak moc a neuměl si už ani představit, že by tuhle lásku vyměnil za svůj bývalý život, neustále na útěku a se strachem z vězení. Ne, to nechtěl. Chtěl být tady a nikdy už to nechce měnit.Výsledek obrázku pro neal caffrey, Peter Burke, Elizabeth Burke
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Karin | 20. července 2017 v 15:51 | Reagovat

Moc se mi to líbí. :-D  :-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama


Layout by Luczaida.blog.cz | Nastaven 2. 2. 2015