V lochu 17.část C

24. prosince 2016 v 8:14 | Justinka |  V lochu

Šťastné a veselé.
Obří poděkování za komentář patří majuar.
Udělala mi neskutečnou radost nejen jím, (jako taková rychlost! to jsem nečekala),
ale i svojí novou povídkou.
Děkuju!

18+
White CollarPeter svlékl jemně Nealovi košili a nepřestávali se při tom líbat. Také kalhoty šly dolů poměrně záhy nato. Peter toužil prozkoumat celé Nealovo tělo a na to si ho raději položil do postele.


"Tolik tě chci!" zašeptal vedle Nealova ucha a jeho boky se samovolně vzepjaly do vzduchu. Peter byl jako vždy důkladný, tak jak je to v jeho povaze. Se zaujetím, jaké věnuje novému případu, se věnoval každému kousíčku Nealova těla. Olizoval a škádlil, kousal a líbal. Neal se cítil zbožňovaný a vzrušovaný všude. Chtěl to Peterovi oplácet, ale ten mu dal jasně najevo, že si chce zkoumání nerušeně užít. Jednomu místu se však Peter zatím vyhýbal. Zatímco Neala líbal, se jejich těla oděná již jen ve spodním prádle, začala o sebe povážlivě třít. Bylo to vzrušující a sem tam jeden nebo druhý vydal z hrdla zvuk, který prozrazoval, jak moc se jim to líbí. Opět hrozilo, že se udělají do kalhot jako puberťáci.
Však Peterova odvaha vzrůstala. Poklekl před Nealovy pokrčené nohy a vyhoupl si je na ramena. Volnýma rukama hladil Nealova stehna, až sjel na odhalený zadek v tenkých tangách. Petera to neskutečně vzrušovalo. Hladil Neala a odvažoval se čím dál víc prozkoumat okraje tohoto netradičního oděvu.
Sakra, je potřeba říct, že Peter věděl, jaké má štěstí. Nealův zadek je bez jakýchkoli dohadů, tím nejkrásnějším zadkem v NY. A ač jejich práce je hnát se za nejrůznějšími uměleckými předměty, ten nejkrásnější je celou dobu s nimi. Nealův zadek by se měl nechat pojistit na miliony. Peterovi se ale nechtělo ukazovat tento skvost Saře Ellis. Nechá si ho pro sebe a pro svoji ženu. Usmál se a pokračoval.
Neal si sice chvilku připadal jako brouček převrácený na krofky, který nemůže nic dělat, ale rychle ho to přešlo, když Peterova ruka vyjela nahoru mezi jeho stehny a sevřela v tom titěrném kousku oblečení prosakující bouli, která tam trůnila a poškubávala se. Pak šla tanga dolů.
Peter oběma rukama zachytil Nealovy nohy a opatrně je položil vede sebe. Věděl, že kdyby byl Neal zcela zdravý, mohl by si dovolit se předklonit a políbit ho, jeho atletická postava by se pružně přizpůsobila, ale nechtěl riskovat. Takhle si vyměnili několik velmi žhavých polibků a Peter se opět vydal na průzkum, tentokrát s jasným cílem.
Neal mohl cítit Peterův dech po celé délce svého penisu a ani se neodvažoval podívat, jestli se opravdu schyluje k tomu, nač myslí. Peterův jazyk lehounce obkroužil špičku a pak vpustil dál do úst i ostatní zbývající centimetry. Téměř všechny. To donutilo Neala zakňučet a zároveň vzhlédnout. Peter se vrátil opět na špičku a zvedl oči k Nealovi. Nejspíš se chtěl jen přesvědčit, že se mu to líbí, ale pro Neala to byl ten nejerotičtější pohled, který kdy viděl.
Peter pokračoval v nově objevené činnosti, která jemu i Nealovi přinášela tolik rozkoše.
Neal dokonce nemohl vydržet bez svíjení se, jakou radost mu Peter poskytoval. Peter mu tedy nejprve držel boky ve svých silných dlaních, což se mu líbilo, ale pak si přes Nealův podbřišek přehodil pouze jednu svoji chlupatou paži a tím ho přibil dokonale k posteli.
Druhá ruka mu tak zůstala volná, volná k dalšímu objevování. A že bylo co objevovat. Pro Petera tohle byla naprosto nikdy nepoznaná novinka. Pevně sevřel Nealovo příslušenství a užil si zoufale vášnivé kňučení. Svíral nazdařbůh všechny obliny a nemohl se nabažit. Až jeho ne tak obratné prsty, jako byly ty Nealovy, narazily na měkkou, horkou štěrbinku. Nebylo potřeba ji vlhčit, zmáčená již byla jeho nováčkovsky nezkušenými slinami. Peter zkusil zatlačit. Otvor se pootevřel, a i když to šlo jen pomalu, kus Peterova prstu se dostal dovnitř. Sám Peter byl z toho překvapený, zdálo se mu to neuvěřitelně těsné. Tam přece nikdy v životě nemůže dostat nic víc širšího, než je jeho prst. Už teď ho má div ne modrý, jak ho Neal svírá. Ale Neal to viděl jinak. Tiše sykal drobné "yes,yes,yes" a sám se snažil na Peterově prstě pohybovat. Peter tomu dal čas a zatím zdokonaloval své orální schopnosti. Za nedlouho poznal, že už se může v Nealovi trochu pohybovat a že to už nikomu nepůsobí bolest. Naopak Neal byl ten, kdo navrhl, aby přidal druhý prst.
Elizabeth byla na svého muže hrdá. Jak trpělivě se věnuje Nealově přípravě, dalo by se říct až zkušeně, i když bylo vidět, jak ho každá nově nabytá zkušenost překvapila. Bylo to neskutečné. Bylo to nádherné, jak ho tam v jejich manželské posteli dobýval. Jak Neal roztával, oddával se mu. Ten vždy perfektně upravený Neal, který vždy věděl, co udělat, s perfektním plánem na všechno, tu oddaně ležel. Nechal Petera libovolně zajíždět do svého horka a líbilo se mu to. Sténal, svíral prostěradlo, snažil se narazit se víc a víc na Peterovy prsty, chtěl víc.
Peter už nepochyboval. Jeho dva prsty už se volně pohybovaly a kdyby chtěl mohl by přidat třetí.
Neal sténal a svaly na nohou se mu třásly. Právě ve chvíli, kdy Peter zasáhl magické místečko, po jehož tření Neal vypadal, že omdlí blahem a zároveň začne křičet "tam,tam,tam," a když ještě k tomu zaklepal Nealovou chloubou ze strany na stranu, Nealovy ruce se vrhly k pevnému stisku s hlasitým "STOP."
Peter byl zmatený, až teď si uvědomil, že Neal před ním leží, zpocený, s chvějícími se svaly a pevně si svírá kořen penisu. Snad mu neublížil. Nerozhodnost a obavy byly vidět na jeho tváři.
"Bylo to neuvěřitelný, neuvěřitelně nádherný a ty jsi talent, ale já bych prostě už déle nevydržel," vysvětlil plaše Neal.
"Hrozně moc tě chci do sebe," zašeptal. S námahou se natáhl ke kondomům a lubrikantu, které na postel hodila El.
Neal se na ni s díkem podíval. Seděla pořád na křesílku, trochu uzardělá, jistě z té neobyčejné šou, které se jí naskytla. Mrkl na ni, ona mu to oplatila a opět se věnoval Peterovi.
Peter zatím přišel o svoje spodní prádlo. Stál u postele a Neal si ho tam přidržel. Chtěl Peterovi oplatit ten skvělý orální zážitek a taky to udělal. Zmocnil se ústy Petera a přinutil jeho boky přirážet. Bylo jasné, že tohle se nedá moc dlouho vydržet. Potom Neal vybalil kondom a osobně ho na Petra umístil. Přidal lubrikant a postrčil Petera do postele.
Osedlal si ho a pomaličku sjížděl až na konec té nádherné cesty. Šlo to dobře, po té Peterově přípravě.
Peter se nemohl na Neala vynadívat. Vzpínal se tu na něm jako hrdý hřebec a přitom sténal rozkoší s takovou důvěrou, jakou snad u něj Peter ještě neviděl. Byl tím fascinován.
Také že bylo na co se dívat, když Peter nadzvedl boky začal zuřivě vrážet do toho nejtěsnějšího horka, které kdy okusil, Neal začal lapat po dechu, tak jak z něj dech Peter svými přírazy vyrážel.
Byla to neskutečná jízda.
Peter překulil Neala na postel a opět mu zvedl nohy. Přidržoval jeho boky a pomalu zasouval.
"Ještě, ještě vic!" prosil Neal. Rychle se rozjeli ke tvrdým pravidelným přírazům.
Elizabeth vlastně ještě nikdy neviděla takhle svého manžela. Ano, věděla jak je vášnivý, ale...
Párkrát také zkusili sex u zrcadla, ale tohle bylo něco totálně jiného. Neuvěřitelný.
Všímala si nejmenších detailů, které prozrazovaly všechnu tu vášeň, lásku, starost. Bylo to krásný.
Samozřejmě byla taky už na půdu vzrušená. Nikdo by nevydržel tohle nejerotičtější divadlo pouze sledovat. Již dávno měla nohu přes křesílko a rukou se dráždila.
Oba byli tak nádherní. Vydávali zvuky, které doufala, že si navždy zapamatuje. Neal byl neuvěřitelně vzrušený. El napadlo, jaké by to bylo, kdyby to bylo obráceně. Kdyby tím co přijímá, byl Peter. Jen ta myšlenka ji neuvěřitelně vzrušila a doufala, že na to také někdy dojde.
Mezitím šli chlapci do finále. Bylo poznat, že Peter každou chvíli přibrzdí, aby ten nejkrásnější okamžik ještě oddálil. Sil už moc ale nezbývalo. Najednou se zastavil, políbil Neala a pak začal přirážet jako šílený. Oba lapali po dechu, Neal se svíjel, Peter mu nedal šanci uniknout. Neal jen pohladil svůj penis a s úlevným výkřikem pokropil své zatnuté břicho. Peter pokračoval dál, nechal své tělo ždímat tím Nealovým a téměř se mu zatmívalo před očima. Spadl na Neala, ale dával pozor, aby mu neublížil.
Oba oddychovali jako po maratonu, pot se z nich lil.
Peter zvedl hlavu a zadíval se na El. Zářila štěstím i za ně.
"Líbilo se ti to, zlato?"
"Několikrát a hrozně moc. Byli jste dokonalost sama. Umělecké dílo.
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 majuar | Web | 24. prosince 2016 v 9:50 | Reagovat

Awww.... moc hezké :3 Jsem ráda, že se do toho Peter tak... opřel :D A konečně si vzal to, po čem toužil. A upřímně... jakože fakt bych nebyla proti, kdyby si to někdy prohodili, protože představa Petera pod Nealem... Jo, to by rozhodně špatné nebylo :D Nicméně děkuji za pokračování i za komentář, udělal mi velkou radost :)

2 ┼Ukyo Vampire┼ | Web | 29. prosince 2016 v 2:45 | Reagovat

to se mi líbí ;-)

3 Karin | 20. července 2017 v 15:43 | Reagovat

Moc krásné popsané dík. :-D  :-P

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama


Layout by Luczaida.blog.cz | Nastaven 2. 2. 2015