V lochu 17. část B

23. prosince 2016 v 8:00 | Justinka |  V lochu

Ano i mně se to zdá neskutečné, že jsem mohla udělat rozestup mezi díly povídky neuvěřitelný - roční.
Prostě se mi teď tak zamotal život, že shodou okolností jsem najednou musela studovat, nově pracovat i stonat dohromady.
Teď si tak ležím doma po docela nepříjemné operaci a říkám si, že bych to snad už mohla dopsat.
Je mi jasné, že na pointu tohoto porna tady nikdo rok nečeká.
Tak jen tak pro mě, abych to měla kompletní.
I když to ještě několik dílků chtít bude...
Nyní ale... šťastné a veselé vánoce.
Vaše Justinka

17. část B
Varování: 18+


Zatímco El trvala na spoustě fotografií, které chtěla realizovat, Peter zřetelně cítil horkou bouli, která se k němu zezadu tlačila. Nebo na kterou se on úpěnlivě tiskl? A nejen to. Nealův zrychlený dech mu čechral vlasy a stavěl chloupky do pozoru.
V té chvíli, kdy El měla vydováděné své umělecké já a všechny něžné fotečky knoflíčků, prstíčků, hlazení, škádlení… vytáhla před kluky černé, kožené rukavice.


Peter sebou škubl. El o něm ví naprosto všechno? Tohle byla jeho nejtajnější a nejstarší fantazie. Peter neměl úchylku na kůži, i když připouštěl, že hezkej zadek v kožených kalhotách je sexy. Ale u kožených rukavic bylo vše jinak. Černé upnuté rukavice nosí na svých štíhlých obratných rukách zloději a Peter si představoval, jak na něj jeden konkrétní zloděj těmi rukavicemi sahá. Tohle měla El na mysli? Netušil, jak tohle vydrží. Jen ta představa ho rozpálila doběla.
Nealovi rukavice padly jako ulité a bylo to tak žhavé, že i El se stěží udržela, aby pokyny artikulovala zdánlivě normálním hlasem.
"Obejmi Petera, jako bys ho pevně svíral a nechtěl ho pustit!" zavelela El směrem k Nealovi a ten příkaz ihned vyplnil.
A rád. Napínal své svalnaté paže a přitom námahou tlačil svůj rozkrok do Peterových zad. Peter se zaklonil, neschopný se pohnout bez použití síly nebo speciálních chvatů. Jeho buldočí povaha agenta FBI se nedala tak lehce spoutat a tak nějak ze setrvačnosti se snažil jemně, ale přesto Nealovi vymanit. Tato činnost ho zaujala natolik, že si až po chvilce všiml, jak El hypnotizuje jeho nepřehlédnutelný a velmi se vzdouvající rozkrok.
Jakoby bylo za co se stydět, zatlačil vší silou Neala dozadu na gauč a pokusil se předklonit a inkriminované místo skrýt. Moc to nešlo. Přesto se však alespoň posadil. El hned přispěchala s útěchou.
"Oh, honey! To je v pořádku, ba dokonce je to přece to, co jsme všichni chtěli! Abys byl v pořádku. Aby ses mohl těšit ze života, se života s námi!" pronesla klidnící slova El, zatímco si klekala naproti Peterovi.
Políbila jemně Petera na ústa a on se uklidnil.
"Můžeme pokračovat? Prosím!"
Peter nepatrně kývl a Nealovy ruce mu pomohly ze svazující košile. Potom Neal přejel po Peterových zádech. Myslel to jako přátelské gesto, ale kožené rukavice udělaly své a Peter hlasitě vydechl, jak ho to vzrušilo.
Další snímek byl Nealova ruka položená na Peterově stehně. Jenže El oznámila, že černé rukavice na bílé košili byly výborné, ovšem na černých kalhotách od obleku není vidět téměř nic a tak musely kalhoty dolů. Samozřejmě s Nealovou pomocí.
Netrvalo to dlouho a vykoukly sněhobílé boxerky, perfektně vyplněné. Nebo by se spíš hodilo říct přeplněné. Neala vábily jako černou můru bílé světlo lampy. Neudržel se a alespoň přejel po tom přitažlivém pahrbku. Poprvé zalitoval, že je jeho citlivost omezena kůží rukavic. Ovšem Nealova minulost ho již naučila dělat a cítit v rukavicích nejrůznější věci. Rozhodně si na necitlivé ruce nemohl stěžovat. Neal však cítil, jak je Peterovo tělo napjaté. Jak je mu nepříjemně, že je tu vystavený, odhalený...
A i když tu s ním byli jeho dva nejmilejší lidé na světě, stejně by se raději předklonil, stočil do klubka a vyhnul se odhalujícímu laskání. Co když na něj odhalí víc, než snese? Co když, tohle prostě už nepůjde dát zpět...
Peterovy obavy Neal téměř mohl přijímat celou plochou Peterovy kůže, kterou měl na sobě natisknutou. A tak Neal zapomněl na Elizabethiny představy o dalším snímku a jeho ruce, stále v černých rukavicích, se rozběhly utěšit Peterovy obavy. Jednou rukou odhrnul zpocené Peterovy vlasy, druhou ho pod paží a na hrudníku k sobě lehce přivinul. Peter mohl cítit Nealův dech na své tváři a slyšet tichoučké domlouvání.
"Petere, víš, že jsi můj nejdůležitější člověk v životě a nikdy bych neudělal nic, co by mohlo ohrozit náš společný život. Věřím ti, miluju tě. Prosím dej nám šanci. Už ses trápil dost dlouho. Společně bychom to mohli dokázat, být šťastní," šeptal mu do ucha a přitom jen lehoučce pohyboval, možná i nevědomky, jedním prstem přes Peterovu bradavku.
El odložila fotoaparát a přisedla si k oběma mužům.
Neal se pokusil mírně nadzvednout, předklonil se a políbil Petera. Ten polibek všechno změnil. Za ním totiž následoval další, který Peter dostal od El. Po tolika letech manželství byl stále lákavý, vzrušující a dokonce jakoby nesmělý. Nebo se to Peterovi jen zdálo? Neměl však čas uvažovat nad tím, zda ten polibek od El byl nebo nebyl stydlivý, jelikož dokonalá ukázka plachého polibku právě probíhala těsně vedle jeho hlavy. První políbení Neala a El.
Netrvalo však dlouho a z plaché pusy se stalo vášnivé líbání. Bylo to zvláštní. Necítil žárlivost, necítil trapný stud. Cítil, jak se ti dva přitahují a přitom věděl, jak moc ho oba milují a on je. Bylo to, to co chtěl. Peter mohl vidět Nealova ústa i dychtivou tvář své ženy, ale necítil se nijak odstrčený. Naopak. Ruce obou dvou po něm přejížděly a všude ho laskaly. Ano, opravdu všude. Neal se už nemohl udržet a jeho kožená chapadla se vydala na průzkum pod trenýrky. Zatímco "nahoře" se všichni se zaujetím líbali, "dole" Nealova ruka pevně hnětla vztyčený Peterův penis.
El se nemohla dočkat až to uvidí, až je uvidí. Toužila po Nealovi, ale ještě víc toužila vidět ty dva poprvé spolu. Jejich touha, která byla tak dlouho srážena do nejtemnějších zákoutí konečně vyplavala na povrch, snad i s malou Elizabethinou pomocí a proto doufala, že se smi vloudit do tohohle jejich okamžiku. I když si nakázala moc do něj nezasahovat. Teď ale hořela touhou, uvidět ten vzrušující obrázek, který se jí do mysli vkrádal už značnou dobu.
Sjela na kolena a odtáhla manželovy trenýrky. Kolem naběhlého penisu byla obtočená Nealova ruka v rukavici a zdaleka ho nemohla celý zakrýt. El polkla. Tohle by byla nádherná fotka, ale ona se bála, že pokazí tuhle intimní chvíli.
Do Peterova ucha zaznělo slabé vydechnutí a tiché, obdivné "wow." Neal také nemohl odolat tomu pohledu, a aby si mohl objekt svého zájmu lépe prohlédnout, tak si ho postavil. Peterovi se hnala červeň do tváří, jelikož Nealova ruka se začala pohybovat nahoru a dolu, aby okusila délku i šířku. To donutilo Petera k několika rychlým nadechnutím.
El věděla, že by se nejraději na oba vrhla, ale tohle bylo jejich poprvé a to přece nechtějí strávit na nepohodlném gauči v obýváku. Postel bude mnohem pohodlnější. Ano, nebylo to pouze z čiré obavy o pohodlí svých miláčků, ale...
Ještě chvíli si bude Neal pohrávat s Peterovým znovu akceschopným orgánem a nejspíš rychle bude po všem. A to by ani El, ani oni jistě chtěli. Vždyť Neal se ještě nedostal z pod Peterova těla a El se zdálo, že by pod ním byl moc rád, ale obráceně. Nedalo se nic dělat. Opatrně vzala okraj manželových boxerek, a i když se to zdálo nemožné, snažila se přetáhnout je zpět na naplněnou Nealovu ruku. Oba se na ni z obavou podívali. Rozmyslela si to snad? Zdá se ji tahle podívaná nechutná? Ale El rychle vysvětlila, že ložnice bude mnohem přívětivější místo a oba muži jí museli dát za pravdu. El podala manželovi ruku a vytáhla ho na nohy. Okamžité splynutí v polibku bylo nevyhnutelné. Potom se Peter otočil, aby mohl políbit i Neala, který už také stál vedle nich.
Když odcházeli všichni nedočkavě nahoru po schodech, musel se Neal usmát. V jeho první představě o Peterovi a El, to byla ona, která táhne dychtivě Petera nahoru. Nyní - v realitě - je to on, kdo je první na schodech a netrpělivě se žene do ložnice. Ovšem Peter a El jsou v těsném závěsu za ním.
Nálada v jiném pokoji jako by se změnila. Najednou tam stáli všichni tři a nikdo z nich nechtěl první porušit perfektně ustlané manželské postele. Nakonec to byla El, která peřiny stáhla. Sama se potom usadila do křesílka u toaletního stolku, čímž dala najevo svoji pozorovatelskou roli. Peter tam stále ještě stál, jako by se nedokázal rozhodnout. Pak došel k Elizabeth a opravdu z celého srdce ji políbil.
El se žhavý polibek zamlouval, přesto však jemně manžela od sebe odstrčila směrem k posteli a Nealovi. Peter se již nedal víc pobízet. Neal měl na sobě vlastně kompletní oblečení - bílou košili, kalhoty od obleku. Peter se cítil, jako by si měl rozbalit ten nejkrásnější vánoční dárek. Znal Nealovu postavu dobře, ale konečně se jí sám může dotknout. První co udělal, bylo jemné pohlazení po oholené Nealově tváři a pak ho k sobě přivinul a líbal a líbal. To bylo to po čem toužil nejvíc.
 

3 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 majuar | Web | 23. prosince 2016 v 17:24 | Reagovat

Ale jo, někteří čekala a byli zvědaví, jak se to posune :D A zklamaná rozhodně nejsem, právě naopak :D Moc pěkné, děkuju :3

2 Justinka | Web | 23. prosince 2016 v 17:46 | Reagovat

[1]: Wow, jsi nejlepší!
A moc jsi mě potěšila. Stydím se, že jsem přestala komentovat, nějak mi to nešlo. Ale číst a doporučovat tě jsem nepřestala. Děkuju slashové přitažlivosti, že tvoje pauza byl jen takový nádech - výdech. Letím k tobě!

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama


Layout by Luczaida.blog.cz | Nastaven 2. 2. 2015