V lochu 17. část A

24. prosince 2015 v 15:22 | Justinka |  V lochu
Doufám, že jste si nemysleli, že vás i na vánoce nechám bez kousíčku pokračování. Vzmužila jsem se a další část povídky V lochu bude na dvě části, jelikož když má konečně dojít na sex, tak se to nemůže uspěchat ne?:D
17. díl
Varování: 15+


El i Peter na Neala ohromeně zírali. Opravdu právě řekl, že...
Po celou dobu jeho uvěznění a spolupráce s FBI pro ně dva měl city, které skrýval?
Zejména pro Petera to byl veliký šok.
Jeho fantazie o Nealovi by byly bývaly... A Neal by byl ochotný mu je doopravdy vyplnit!
Peter se vyznačoval sice úžasným super mozkem, ale tohle bylo náhle nad jeho chápání.
Neal by chtěl... I El by chtěla...
Třeba v tom opravdu není jen pomatená fantazijní stránka, třeba by se všichni tři mohli milo...

Na Peterovi byly znát jeho zmateně a líně, jako hroši, se převalující myšlenky vidět.
El i Neal mu chtěli dát čas a přesto nechtěli už déle čekat.
Co teď?
Elizabeth se ohromně ulevilo. Tak trochu se bála, že Neal bude chtít jen a pouze Petera.
A to by byla obří komplikace, jelikož ona by Petera nenechala jít bez boje. Ale takhle?
Už se trápili dost dlouho. Je potřeba udělat první krok.
"Nezatančíš si ještě se mnou? Bylo to moc příjemné," otázala se Neala. Aniž na něco čekala,
už stála před ním.
"I mně," usmál se.
Přivinuli se k sobě a Neal zkusil broukat píseň do rytmu. Brzy toho však nechal na Elizabethino přání.
Přiložila mu totiž na ústa prst, a pak když zmlknul, ho pohladila po tváři.
Svírat se v náruči a pohupovat se z nohy na nohu však nepřestali.
"Mně se zdá, že Peter má také svoje fantazie," promluvila El jakoby jen k Nealovi, ale bylo jasné, že poslouchat má i Peter. Ten zatím ani nemukl a právě teď strnul, jelikož se obával, že El začne líčit jeho poslední příspěvek do fantazijní schránky. El ho ale překvapila.
"Neale... tvoje jméno slýchávám už značnou dobu. Možná dokonce delší dobu, o jaké jsi mluvil ty.
Nejdřív jsem si myslela, že to jsou jen takové klučičí, kariéristické sny. Že se Peterovi zdá, jak tě loví...
na zemi, ve vzduchu, na vodě i pod vodou. Ale paks byl najednou ve vězení a nebylo koho lovit.
Hmm, dobře. Snům neporučíš a starého psa novým kouskům také jen tak nenaučíš, říkala jsem si.
A pak s tebou začal Peter pracovat a mě už konečně došlo, že v tom je něco víc.
Zvažovala jsem, jestli mám dělat scény a vyvádět, ale... to není můj styl.
Proto ty fotky, co jsme spolu fotili. Tak trochu otestovat Petera co on na to. A tak trochu otestovat mě.
Jak jsem tak přemýšlela nad mým manželem a tebou... Náramně jsem si to focení užila, jelikož jsi nádherný chlap, ale byla to i moje fantazie, která tam pracovala. Fantazie o vás dvou dohromady.
Myslím si, že i Peterovi se líbila, jelikož jsem ho mockrát viděla zírat na tvou fotku."
Ruka mezitím Elizabeth sklouzla na Nealův zadek. Jestli to některého z nich pohoršilo, tak to nedali znát, jelikož bez dechu poslouchali Elizabethinu řeč.
"Mám nápad!" náhle zavýskla El.
Chlapi sebou skoro trhli, jak to bylo náhlé, veselé, překvapivé. Ale el se nenechala jejich nečinností zaskočit a hned odběhla do vedlejšího pokoje. Neal s Peterem se po sobě stydlivě podívali. Netušili co má El na mysli, ale ve světle nově vyjevených událostí se opravdu trochu styděli a po očku sledovali, co na to ten druhý. Jenže na něco takového nebyl čas. El už se vracela s… s fotoaparátem?
"Napadlo mě, když si tak povídáme o fantaziích, mrkla na přítomné pány, že by mohlo být fajn si takovou jednu… zahrát. Peterovi bylo zjevně líto, že nebyl přítomen u vyrábění těch uměleckých fotografií a mně se to moc zamlouvalo. Neale, můžu tě poprosit ještě o jedno sezení?"
Neal polkl, pak ale kývl. To se bude předvádět před Peterem? Ale proč vlastně ne? Uvidí, jestli ho to nepřivede do úzkých. Musel přiznat, že El to dobře vymyslela. A taky pěkně žhavě.
"Pořád ještě nemáš nic proti aktům?" jakoby nic otázala se El. Neal se trošku zakuckal, ale pak přisvědčil. Kam jen tohle povede?
Elizabeth oba požádala, zda by nevstali a nevzali si znovu saka. První fotku by chtěla věnovat fantazii společného tance. Dnešní večer ji prý velmi inspiroval.
Ze začátku byli oba modelové trochu nesví a snažili se držet pózu, čím déle je však Elizabeth nechala tančit a oni se sebe mohli dotýkat, jejich stráž padala a oni uvolněně tančili ve svém objetí. Byli dokonalí. El se na ně nemohla vynadívat. Tiše kolem nich obcházela, kochala se, sem tam zachytila něžný moment pohlazení po tváři, občas nesmělý polibek. Když už se polibky nesmělými nazvat zdaleka nedali, tak oba tanečníky přerušila.
Svému muži doporučila se opět usadit na gauč a Neala požádala, ať si stoupne před okno se zataženými závěsy. To bude dostatečně dobré pozadí pro fotky. Navíc byl pořád nedaleko Petera. Vznikající série fotek měla jasnou koncepci. Na každé další byl Neal o kousíček blíž svlečení. Začal jako dokonalý gentleman, pak povolený knoflíček, rozepnuté sako, vykukující bok a skvělá silueta zadku, ruce spoutané padajícím sakem, sako přehozené přes záda visící jen na jediném Nealově prstu, už jen v bílé košili útočící na motýlek u krku. Podobným postupem se prokousali košilí, která pomalu opustila Nealovo luxusní tělo. Peter vše pečlivě pozoroval a nevěděl, co ho vzrušuje víc. Jestli jasné Elizabethiny příkazy nebo Neal a to, že za chvíli tu bude nejspíš nahý. Nahý v jejich obýváku!
A opravdu Nealovi zbývaly už jen, podle Petera, perfektně padnoucí… Cože? Právě v tu chvíli se Neal natočil a El i Peter mohli zjistit, že to nebyly perfektně padnoucí boxerky, jak si oba mysleli, ale tanga. Nealovi sekundu trvalo, než mu došlo, proč na něj tak zírají. Myslel si totiž, že je vyděsila ta jeho jizva, která se dostala k jejich očím. Zatím se ji snažil zakrývat, jak to šlo. Když ale uslyšel překvapené, obdivné "wow" došlo mu, že to patří jeho zadku.
Neal měl potřebu to vysvětlit.
"Tím lenošením tady u vás mi byly malinko těsnější kalhoty. Vzpomněl jsem si, že mi June poťouchle zabalila i tento kousek. To víte, když chcete mít v těch jejích modelech po manželovi dokonalej zadek, tak pro to musíte něco udělat," ušklíbl se Neal.
El zářily oči jak vánoční žárovičky.
"Mohl by ses otočit? Předklonit? Podívat se na mě? Vyšpulit zadek?" požadavky nebraly konce. Náhle se El otočila k manželovi a zjistila, jak fascinovaně na ně zírá.
"Mohl bys, Neale, přijít sem, kleknout si na gauč vedle Petera a položit se na opěradlo? Chtěla bych tě tak vyfotit, ale taky se mi zdá, že by Peter rád viděl zblízka ten tvůj kousíček oblečení." Toho, aby řekla ten tvůj kus luxusního zadku, se zdržela.
Neal loudavým krokem dorazil ke gauči a udělal, co si El přála. Ta zatím přešla vedle gauče a do záběru dostala Nealův trup a Petera sedícího v pozadí. Zajímavá fotka. Viděla snad El na ní, jak moc by se Peter chtěl Neala dotknout?
"Petere, chtěla bych udělat detail. Tvoje velké ruce na Nealových půlkách. To bude parádní."
Než Peter stačil protestovat, vzala El jeho ruce a položila je tak, kde je chtěla mít.
A už zase ty rozkazy!
"Roztáhni prsty, přitlač, níž, výš, odtáhni trošku půlky od sebe…"
El byla ve svém živlu a Neal cítil, že až vstane z gauče, tak bude mít viditelný problém. El nebo Peter mu naschvál nebo omylem tlapkali po zadku, dráždivě přejížděli po zakázaných místech. Neal chtěl zasáhnout, ale El tomu sama učinila přítrž svým dalším zvoláním. Ano, byl tu opět další nápad. A tentokrát se jim bude moc líbit, přesvědčivě pronesla El a opět někam odběhla. Neal nevěděl, jestli zůstat v už dost nepohodlné poloze nebo vstát a odhalit tajemství svého rozkroku. Nakonec se svalil na gauč vedle Petera a hodně se předklonil. El už se blížila zpět.
"Petere, teď je řada na tobě!"
Peter vytřeštil oči a začal nesouhlasně mručet, že on tady rozhodně striptýz nedělá. El ho ale zastavila tvrzením, že ho použije jen jako figurínu. Bez dalšího vysvětlení se otočila k Nealovi.

"Chci, aby sis sedl na gauč až dozadu a roztáhl nohy, Peter si sedne před tebe a já použiju tvé ruce, které budou pomáhat Peterovi se svlékáním. Každý třeba budete držet jeden kus motýlku, sejdete se rukama u jednoho knoflíčku košile… Chápeš?" Neal přisvědčil.
Což o to on chápal, ale netušil, jak zamaskuje bouli, kterou nutné bude tlačit do Peterových zad. Snažil se soustředit na pokyny od El a ne na to, jak blízko je Peter. Jak blízko má jeho lahodný krk, do kterého by se tak rád zanořil rty a možná i zuby.

V té chvíli, kdy El měla vydováděné své umělecké já a všechny něžné fotečky knoflíčků, prstíčků, hlazení… vytáhla před kluky černé, kožené rukavice.
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Dante | 25. prosince 2015 v 9:02 | Reagovat

Wau wau wau to s tym fotenim je naozaj skvely, uzasny, perfektny napad. Mnam mnam spravila si mi krasne rano :) Vdaka a naozaj naozaj naozaj sa nemozem dockat pokracovania. Juj ja sa taaaak tesim. Neal je dokonaly a El je mmm hned by som ju vymenilaaaaa 8-O

2 majuar | Web | 16. dubna 2016 v 22:59 | Reagovat

Stydím se převelice, že jsem zde nezanechala komentář... To focení bylo dokonalé, úplně tady mám oči navrch hlavy, přestože to čtu snad potřetí a... jo, luxusní a žhavé... Na pokračovánísi ráda počkám :D

Když už jsem tady, kdysi dávno (ha, ta ani ne půlrok zpátky) jsi měla přání přečíst si něco na jisté dva herce ze seriálu Mash, a jelikož jsem nenašla způsob, jak tě jinak kontaktovat, tak hlásím, že tu povídku mám. Jestli o ni máš pořád zájem, ozvi se mi prosím na mail, protože nemám páru, kdy se dostanu k jejímu ofiko zveřejnění...

3 Sunshine | E-mail | 24. dubna 2016 v 20:01 | Reagovat

Ahoj máš naprosto boží povídky :D Mohl bych tě požádat o to zda by jsme si nemohli začít psát? :DD Víš delší dobu hledám podobné lidi jako jsem já a v tobě jsem našel naprostého anděla!! <3 :D

4 luczaida | E-mail | Web | 30. dubna 2016 v 0:34 | Reagovat

Teda tady to žije! Skoro víc jak u mě :D Moc to nepřeháněj, to ti řikám :D

5 Karin | 20. července 2017 v 15:13 | Reagovat

El je neskutečná ale fantastícka. :D  :-D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama


Layout by Luczaida.blog.cz | Nastaven 2. 2. 2015