V lochu 13. část

12. října 2015 v 19:23 | Justinka |  V lochu

Varování 18+


Ale proč musel Neal Peterovi zničit to dlouho očekávané, i když vlastně teď nevhodně načasované potěšení? Peter by nad sebou brečel. Co se mu to děje? Tak mu to od teď už půjde nebo ne? A co tato novinka udělá s jejich situací? Musel si to rozmyslet. Určitě nanakráčí do kuchyně a nezahaleká, že je po problému. To bylo nad jeho síly.


Další dlouhý a těžký pracovní den. Konečně se s ním přišla rozloučit i Diana. Řekl, že také brzy půjde, jen dopíše tohle hlášení. Přikývla a popřála mu hezký večer. Kanceláře utichly a byl tu klid.
Peter potřeboval být chvíli sám. Potřeboval si přebrat své velmi zmatené pocity.
Začne fakty!
Svou ženu miluje a nikdy ho nenapadlo, že by ji měl opustit nebo podvést. S kýmkoli! Je úplně jedno, že jeho totálně pomatená mysl mu dává najevo, že… s Nealem jsou dvě duše, které si rozumí. Peter se umí napojit na Neala a dělá to tak dobře, že už si život bez něj nedokáže představit. V hlavě mu opět vyskočila myšlenka, která ho napadla u Nealova nemocničního lůžka. Bylo v ní spousta sexu. Ano, s Nealem nejsou propojeni jen duševně. Přitahují se i fyzicky. To už stačil zjistit. A že je to z Nealovy strany stejné o tom nepochyboval. Při polibcích jiskry lítaly.
Jenže… Cokoliv by udělal, by byla nevěra! Slíbil přece svou ženu milovat a ctít.
To, že by chtěl ojet Neala, jeho ženě moc cti nepřidá. Zasténal.
A znovu, je úplně jedno, že jeho žena mu naznačuje, že by byla pro. On by s tím nedokázal žít! Podvádět ji. Peter není nějaká romantička, která si může nalhat, že když miluje jednoho, stejně jako druhého, tak ve šťastné a spokojené trojce budou žít až do smrti. Pfff. Tak tohle přesně se nestane. Protože… komu tohle vyšlo? Kdyby to fungovalo, tak to lidi dělaj ne?
"Sakra, jak jsem se dostal k myšlenkám o trojce?" udivil Peter sám sebe.
Ne. Peter se nenechá do tohohle zatáhnout, jelikož netuší, co by z toho vzniklo. On je realista a ne snílek jako Neal. Někdo tady sakra musí mít rozum! Opravdu musí! Musí?


Však ani Elizabeth není jen sexem posedlá dračice a o věcech přemýšlí. Jenže na to jde z jiného úhlu, než Peter. Je to ona, která slýchává Petera ze spaní mumlat a sténat Nealovo jméno. Možná ze začátku si myslela, že se to týká jejich pracovních dobrodružství, ale pak když se to opakovalo… A Peterovi při tom v peřinách trčel vztyčený stan, tak jí došlo, že se věci budou mít jinak. Vlastně to jejich propojení sledovala už dlouho a tohle byla jen další fáze. Ano děsilo ji to. Jistě. Byl to zvrat, s kterým v životě opravdu nepočítala, ale…
I ona si na Neala v jejich životech zvykla a měla ho ráda. Dokonce tak, že si uměla představit, jejich společnou cestu životem. Nebyla hloupá, také věděla, že by mohli o Neala přijít, ale… to prostě k životu patří. Když to neriskneš, nebudeš nikdy vědět, jaké by to bylo. A třeba… třeba tohle… jediné… tu může Neala udržet!
El neměla s Nealem problém, to spíš Peter ji dělal starosti.
Dnes večer, když chystali večeři, se Neal vrátil z koupelny, kam si zaběhl opláchnout ruce. Nejspíš zapomněl, že je tam Peter. A nebo právěže nezapomněl. Uculila se.
A když se vrátil, měl podivný výraz na tváři.
Štouchla do něj: "Se tak netvař. Určitě to bude alespoň trochu k jídlu…"
Zavrtěl hlavou.
"Kdybych nevěděl, že Peter nemůže, tak bych si myslel, že si tam…" a naznačil pohyb, co myslí. El vytřeštila oči.
Teď se nemohla té myšlenky zbavit. Tak její manžel by mohl, ale jí nic neřekl? Proč?

Chce si tuto schopnost nechat jen pro Neala? Nebo se naopak bojí, že k tomu dojde? Nebo je chce oba dva, ale nechce být ten, kdo s tím začne, nechce být za to odpovědný? Nebo… Ježiši, opravdu neví! Dnes to nechá být. Neřekne Peterovi nic, ale bude ho bedlivě sledovat.


Další večer El pečlivě vmanévrovala oba muže po večeři na dvorek před dům se sklenkou vína v ruce. Peter seděl na oblíbeném místě na nízké zídce a Neal také jen kus od něj. To se hodilo. El se usadila mezi ně. Natáhla se ke stolku a položila si víno. Pak oba objala na ramenech a něžně leč nesmlouvavě si je přitáhla k sobě. Teď tam seděli stěsnaní na jedné zídce jako ptáci před odletem do teplých krajin.
"Hmm, začíná se mi to líbit, pomoc v kuchyni každý den a mužná náruč z každé strany… Asi bych si zvykla." Škádlivě pronesla El.
"Tak jo, necháme Neala v pokoji pro hosty navždy a přejmenujeme ho na pokoj pro služku," odvětil rychle Peter, jelikož se mu nelíbilo, kam tenhle hovor směřuje a šlehl po El nespokojený pohled.
El to ale nechtěla přijmout.
"To není jediná možnost spaní v tomto domě a ani jediná pomoc, kterou od Neala potřebujeme," vrátila mu to.
"Elizabeth, nedráždi hada bosou nohou! Vždyť se vsadím, že jsi nikdy žádnou trojku ani neměla a teď bys tak nejraději žila až do smrti. Tak…" Peter si uvědomil, že řekl víc než měl. To on by tak chtěl žít.
" A ty snad ano? Náhodou já…" El zmkla.
Tak tohle nemohla Peterovi udělat. Hořel zvědavostí, co chtěla doříct. Vždyť to byl kousíček minulosti, kterou mu ještě nesvěřila. Nemohl něčemu takovému uvěřit. I Neal by si to rád poslechl. Ač byl jeho život plný různých dobrodružství, tak takovéto mu ještě chybělo.
El sundala ruce z mužských ramen, teď když seděli těsně vedle ní, a chopila se opět sklenky. Poskytla jí možnost mít zaměstnané ruce.

" Bylo to strašně dávno a nebyla to trojka v pravém smyslu, ale… přivedlo mě to ke spoustě… myšlenek. To je jedno. Poslouchejte.
Byli jsme na jakémsi školním kurzu. A jak už to žáci dělají. Scházeli jsme se v pokojích, vyvolávali duchy, hráli flašku a tajně popíjeli. V nějakém stupidním úkolu jsme skončili s mým spolužákem Tomem opatlaní jakýmsi sladkým pitím. Měli jsme se tím polít a navzájem se olízat… na břichu. Jenže jsme se u toho tak smáli, že ten lep zatekl všude možně a my lepili úplně celí. Ostatní ještě dál hráli, ale my se rozhodli, že to musíme dostat dolů, než nám naskáče nějaká vyrážka.
Ani nevím proč, ale Tom mě odvedl do mnohem vzdálenějších sprch, které snad ani nebyly určeny pro žáky. V tu noční hodinu byly prázdné. Ano, Tom se mi líbil. Byl vysoký a sportovec. Vzrušilo mě jeho přejíždění jazyka po bříšku, až ke gumičce kalhotek. Měli jsme v plánu se osprchovat spolu, a co bude dál se uvidí. Oba jsme se svlékli a dostali se do sprchy. Tom si nalil mýdlo na ruku a začal mě jemně mydlit. Nejprve jen na sladkých částech, pak se ale jeho ruka vydala na průzkum. I já jsem mu s mytím pomáhala a pečlivě drhla jeho vysportovaný hrudník bez jediného chloupku. Klouzala jsem po něm rukama a užívala si to. Zrovna když jsem se odvážila pohlédnout i dolů, zavrzaly vchodové dveře. Šly ztěžka otevírat, byly zkroucené vlhkostí z koupelny a muselo se s nimi trhnout. Nebylo pochyb, že teď s nimi někdo lomcoval. Naštěstí mezi námi a nimi byla ještě jedna příčka a tak jsme stihli tryskem skočit do kumbálku s kyblíky a smetáky.
Ani jsme nevypnuli vodu.

V zápětí bylo jasné, že to je naše učitelka. Zakroutila hlavou a i nějakou tichou nadávku o plýtvání jsme zaslechli. Krčili jsme se v kumbálku za plastovým závěsem a bylo nám chladno, jak jsme unikli z příjemně teplé vody a rozpalujícího laskání. Tom se na mě přitiskl zezadu a objal mě, aby mi nebyla taková zima.
Doufali jsme, že se paní učitelka rychle umyje a my budeme moci pokračovat.
Svlékla si šaty a zamířila k již spuštěné sprše, která byla přímo naproti našemu závěsu, za kterým jsme se k sobě tiskli a báli se prozrazení. Měli jsme však výborný výhled.
Oba jsme nejspíš museli konstatovat, že je na svůj věk celkem kočka. Nebyla úplně štíhlá, ale nikde jí nic neviselo a tělo bylo pěkně pevné a akorát do ruky. Teď k nám stála zády a tak jsme si mohli prohlédnout její zadek. Nejprve se zaklonila a spláchla si vlasy. Ty se vlivem vody natáhly a sahaly jí až pod lopatky. Pak jsme viděli, jak si mýdlem pečlivě přejíždí po celém těle. Začala hezky od ramen a skončila, předkloněná, u kotníků. Chvilku stála pod vodou a nechala ze sebe smývat mýdlo. Potom se k naší radosti natočila směrem ke vchodu, asi aby viděla, jestli někdo jde. Nebo to bylo prostě bezděčně. Nanesla si další mýdlo a zamířila rukou do rozkroku. Musela jsem si představit, jaké to je držet ty její perfektní středně velká prsa v ruce. Než jsem o tom dosnila, uvědomila jsem si, že to její mytí trvá déle, než je nutné. Mýdlo už se všechno odplavilo a ona si dál kroužila prsty ve vyholené jeskyňce. Došlo mi, že ona si tu před námi dělá dobře a neví…
Tvář mi hořela studem za ni i za sebe. Ale hrozně mě to vzrušilo.
Uvědomila jsem si ale, že nejsem sama.
Do ucha mi přerývaně dýchal Tom a zezadu mě tlačil jeho totálně tvrdý nástroj.
Jeho ruce už mě neobjímaly, aby mě ochránily před zimou. Už nám žádná nebyla. Tiskl mi bradavky, které trčely jako majáky. Sáhla jsem za sebe a nasadila si Tomův úd tak, aby do mě mohl proniknout. Ve stejném okamžiku do sebe paní učitelka vrazila dva prsty a vzrušeně vydechla. Já jsem se kousla do rtu tak, že mi začala téct krev.
Ona z taštičky na mycí potřeby vytáhla umělý vibrátor, který umyla pod vodou a rychle s ním zamířila tak, kde ho chtěla mít nejvíc. Tom mě kousl do ramene, aby zadusil sten. A boky vystrčil dopředu proti mně."
El si uvědomila, že skleničku dávno dopila a tak ji odložila na stůl a oběma rukama si přejela po stehnech tam a zase zpět. Její vyprávění bylo asi až příliš podrobné.
Peter i Neal ji vyseli na rtech a ztěžka dýchali.
" Ne, neudělali jsme se všichni ve stejnou chvíli, to už by bylo jak z blbého porna. Ona to pak s pomocí umělého kamaráda vzala velmi rychle a opravdu rozkošně tichounce kníkala a sténala při orgasmu, když přirážela jakoby do vzduchu.
Jen co odešla, tak to Tom rozjel tak rychle a tak tvrdě, že jsme oba dva byli během chvilky hotoví. Já vím, že to nebyla trojka, ale byl to super zážitek a přivedlo nás to k mnoha dalším fantaziím, které se pak už ale nikdy nestaly."
Peter a Neal seděli oba dva tak, aby co nejlépe zakryli své erekce. I když u Petera to bylo ještě stíženo tím, že žádnou mít neměl. Bohužel se neubránil představě, že tohle všechno se stalo jim třem a bylo jedno v jakém složení, před i za závěsem. Rajcovalo ho to nesmírně. A nebyl v tom rozhodně sám!
Kdyby tomu byl Peter v mysli jen trochu nakloněný, bůh ví, jak by tento večer skončil. Ale jelikož se zařekl, že ne a ne, tak to přece neporuší hned jen co se naskytne příležitost. I když tahle byla tedy vážně zvláštní. El mu nikdy nic takového nevyprávěla.

El si byla jistá, že po tomto večeru musí Peter vyjít s pravdou ven. Však sama viděla, jak se kroutil, aby zakryl půlný rozkrok. Jaké ale bylo její překvapení, když zanedlouho potom odešli do svých ložnic za velmi trapných narážek na únavu. Peter ze sebe nevyloudil nic. A že se pokusila mu s tím pomoci. Ne. Nešlo to.


Peter zjistil, že ještě není vyhráno. Předčasně se radoval, že je po problému, ale nebyla to tak úplně pravda. Jak mohl, což zas nebylo tak často, aby si toho nikdo nevšiml, tak trénoval. A ono to nešlo!
I když to není tak úplně pravda. Zdlouhavými pokusy zjistil, že potřebuje podnět. Jistě, to spousta z nás, ale on potřeboval jeden konkrétní podnět a na žádný jiný to ne a ne fungovat.
Potřeboval vidět nebo si představit (to spíš) Elizabeth dohromady s Nealem. Samostatně to nefungovalo. Nechápal to! Vztekal se nad tím. Nechtěl to. Jelikož byl zase tam, kde předtím! Ale bylo to prostě tak…
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 lenočka | 13. října 2015 v 19:28 | Reagovat

Dnes som čírou náhodou zavítala po dlhšom čase na tento blog,a čo nevidím? Dva nové diely poviedky v lochu. Uprimne som sa zaradovala,že si opäť začala s písaním tejto poviedky :-) Toto je jedna z mála poviedok,ktoré mám skutočne rada :-P Ďakujem ti za dva nové diely a dúfam,že ďaľší pridaš čo najskôr,len tak ďalej,vyzerá to veľmi dobre :-)

2 Justinka | Web | 17. října 2015 v 23:34 | Reagovat

Děkuji ti! Nedivila bych se, kdyby sem už nikdo nechodil, když to s psaním tak flákám.
Jsem moc rád, že se ti povídka líbí:-)
Určitě to nebude trvat moc dlouho, jelikož další díl už mám napsaný. ;-) Tak snad ti udělá radost:-)

3 Jane | Web | 18. října 2015 v 12:32 | Reagovat

Teda, to bylo pěkně vzrušivé.
Jsem ráda, že máš už další díl. Sem s ním, ať si ho můžu během týdne přečíst a usmívat se do monitoru a slintat na klávesnici :-D

4 Justinka | Web | 18. října 2015 v 18:34 | Reagovat

[3]:Tvoje přání je mi rozkazem:D Už totiž tuším, jak dál...:D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama


Layout by Luczaida.blog.cz | Nastaven 2. 2. 2015