V lochu 12.část

10. října 2015 v 10:16 | Justinka |  V lochu
Omlouvám se, že se vracím s povídkou po tak dlouhé době. Nebudu vysvětlovat, že je času málo atd. Jen prostě... někdy můza přiletí a někdy ne. To znamená, že nemůžu být v jednom kuse nadržená, aby se mi dobře psalo:D Až to přijde tak to přijde, vždyť to znáte.... Snad už jste nezapomněly o čem to bylo... Příjemné počtení.:-)


Varování: 12+


Byla sobota, Peter měl volno. Neal byl… tak trochu v očekávání, co se dnes stane. Tušil, že El se to jejich líbací představení líbilo a bude to chtít možná posunout někam dál. Trochu ho to děsilo a trochu se nemohl dočkat.
Vlastně tahle situace byla divná. Od té doby, co si začal pohrávat s fantaziemi Petera… a i Elizabeth, nikdy netušil, že se budou moci vyplnit. A teď? Je o to dokonce žádán! Žádán Peterovou milovanou ženou! Nemohl tomu uvěřit. Mohl to na sebe a na ně přivolat? Ne, nemohl. Už mu z toho asi straší ve věži.
Zrovna si chtěl lehnout na postel, jizva už ho hodně bolela, a znovu a znovu promýšlet tuhle prekérní situaci, když vešel Peter. Rozpačitě. Jako by to nebyl pokoj v jeho vlastním domě. Prošel dveřmi a zastavil se jen pár kroků od nich. Že by si nechával únikovou cestu?
Neal si uvědomil, že spolu od těch polibků pořádně nemluvili. Ihned po nich se rychle a zmateně odporoučeli spát a pak jen: "Ahoj, dobré ráno, musím do práce, nechceš kafe? Atd."
Peter nějak nevěděl, jak začít.

"Neale."
"Ano?"
Chtěl mu toho tolik říct, ale… a pak si všiml, jak si Neal snaží nenápadně pohladit místo, kam ho ten podvodnickej loudil střelil. Určitě ho to bolelo.
"Neměl bys ležet?" zamračil se Peter.
"Zrovna jsem se na to chystal," řekl Neal a uložil se do postele.
"Jak se má tvá jizva? Hojí se dobře?" starostlivě se optal. Nechtěl ale vypadat, jako Nealova chůva, což stejně byl a tak dodal: " Kdybys chtěl, tak El by ti to sádlo vyškvařila…" s čertíky v očích.
"Myslím, že si vystačím s tímhle," a Neal mávl ke kelímku z lékárny s namíchanou mastí.
"…a děkuji za optání, hojí se to dobře."
"Ukaž!" vyhrkl Peter.
Nemělo smysl se s Peterem hádat. Neal už dlouho věděl, jak je posedlý kontrolou, zejména kontrolou jeho. Proto odhrnul triko, i když ne moc ochotně, dokonce snad až stydlivě.
Peter bez dovolení klesl na Nealovu postel vedle něj, aby byl jizvě blíž. Se
stejným zaujetím, s jakým zkoumal rozhodující balistickou zprávu, zíral na Neala.
Vztáhl ruku, ale zarazil se: " Mohu?"
Neal kývl. Peter opatrně, motýlím dotekem, přejel po jizvě.
"Au!" ozvalo se vzápětí. Peter sebou vyděšeně trhl.
Neal se rozesmál.
"Promiň, chtěl jsem tě polekat a za druhé lochtáš! Už zase!" Peter se chtěl rozzlobit a naštvat, že ho Neal leká, ale ta konečná poznámka ho vrátila někam k nemocničnímu lůžku a jen stáhl ruku zpět.
Teď to Neala mrzelo. Chtěl cítit teplé Peterovy prsty.
Ale nedalo se předpokládat, že se Peterova ruka vrátí, i když neodtrhl oči od jemné kůže Nealova břicha. Světlého, měkkého, ale pevného, nedávno chrlícího krev, spousty Nealovy krve, raněného…
Peter zavřel oči.
"Promiň mi!"
"Co?"
"Že jsem to dopustil. Vůbec jsi tam neměl být…" hlas ho zradil. Sklonil hlavu s utrápeným povzdechem.
Neal se posadil, zvedl Peterovi hlavu. Donutil ho, aby se jejich oči setkaly. Ty Peterovy byly skelné.
"To je nesmysl! Není to tvoje vina! Byla to přesně moje práce.
Uzdravím se, vrátím se do kanceláře a budu zase… velkej frajer s jizvou… rozumíš? Co budu? Jsem!"
"Hmm," zahučel Peter a Neal ještě než pustil Peterovu hlavu, ho pohladil po tváři.
Peter sice původně přišel proto, aby promluvil s Nealem o tom jejich "románku".
Situace byla neudržitelná.
Myslel, že najde odvahu zeptat se, co si o tom Neal myslí. Elizabeth nijak nezastírala, že by Neala použila k výzkumným účelům. To byla její slova. Peter věděl, že El trápí ten jeho výpadek potence a chtěla mu podat pomocnou ruku stůj co stůj. Zaměřila se na ni nejspíš tak urputně, jako by to byl jejich jediný problém, aby nemusela myslet na to, že i kdyby se jí povedlo, aby Peter povstal, tak stejně bude střílet slepými. Ale chápal ji. Byli moc mladí na život bez tohoto druhu potěšení. Elizabethiina odhodlanost, ale Petera trochu děsila. Odešel od Neala s nepořízenou. I dnešní téma bylo dost vyčerpávající.Jak bylo u Petera zvykem, práce byla na předních příčkách jeho hodnotového žebříčku, a když se zakousl, tak nepustil. Uplynulo tak pár dalších dnů a on se stejně k hovoru s Nealem na toto téma neodhodlal. A El? Dokud ho nechce nechat znásilnit Nealem, tak… to nějak uhraje. Což byla samozřejmě nadsázka.
Je pravda, že Peter nedělal nic jiného, než uvažoval o své, a vlastně i jejich, situaci.
Nemohl vymazat z hlavy i nejpodivnější myšlenky, ty ve kterých figuroval opravdu i sex s Nealem, který si představil.
Jistě. Prošli různými fázemi vztahu k sobě. Většina toho by se dalo nazvat přátelstvím s různou dávkou důvěry. Ale…
Ale že by z Neala byl přítel s benefity, tak to Petera napadlo poprvé. Jenže co s tím?
Nejvíce ho znepokojovalo, že El naznačuje, že by byla pro. Proboha! Přece manželky mají být ze zásady proti!
Co by tomu řekli ostatní? Vždyť je to proti Božímu přikázání.
A byla by pro, i kdyby žádný problém neměli? Protože Peter v hloubi duše tušil, že jeho zájem o Neala nepramení z toho, že by potřeboval jeho šikovné ruce a krásné tělo, které z něj už několikrát vyloudilo pořádně tvrdou erekci… tedy ještě předtím, než se tohle stalo. A to El nevěděla. Tedy věděla o jedné. Proto asi vznikl ten nápad, ale… ale tuší vůbec, jaké by to mohlo mít důsledky? Nebo chce Petera vyměnit za Neala? Nechápal to! I když El naznačovala, to co naznačovala... Peter tušil, že i ona si snad uvědomuje, co vše by to změnilo. A děsilo ho, že by do toho šla.
Peter by neměl s Nealem moc problém. Ano, bylo by to všechno nové a neznámé a pekelně vzrušující. Ale co El? Kdyby pochopila, že to není jen tak sex na jednu noc? Nebyla by to nevěra? Nebyla by potom zhrzená a naštvaná a neodešla by od Petera? Sakra! S tímhle si Peter nechce zahrávat. A už vůbec není řešením El obejít a stýkat se s Nealem tajně. To by nikdy neudělal, to Peter věděl. Jenže pak tahle situace nemá řešení. Peter je moc čestný na to, aby si vzal někoho, koho má rád, kdo bude v jeho životě ještě… doufal, že nekonečně dlouho… jen tak do postele a pak dělal, že nic. On je snad v tomhle případě holka. Když už s někým spí, tak ho miluje a neopouští! Jak to, že to El nechápe?

A to se Peter ještě ani neodvážil pomyslet, jak by to bylo dál. Připusťme teoreticky, že do toho půjdou. Že to zamíchá Elizabetiinými city Peter nepochyboval, protože tušil, jakou paseku by to nadělalo u něj. A pak… pak až ho tímhle docela mazaným krokem Neal vyřadí… strhne jeho obranné zdi a dostane se za ně do Peterova srdce (eh, kde už stejně je, ale…) pak… pak se může stát, že Neal uteče. Odejde. Podaří se mu zmizet z jejich životů. To je něco co Neal dělá a umí dělat. A to je něco, co Peter v žádném případě nechce dopustit.
Nemůže tohle udělat, ani El ani sobě. Ať se Nealova přitažlivost rovná přitažlivosti zemské, tak s Peterem to ani nehne. Rozhodl se!

Peter zamířil z práce domů. První ho uvítal Sachmo, hned potom objevil El v kuchyni, jak vaří večeři. Zaměstnala dokonce i Neala. Neal si trénoval své břišní svaly a El toho šikovně využila. Seděl na barové stoličce a u pultu krájel zeleninu.
Po té myšlenkové smršti, kterou si Peter prošel před chvílí v kanceláři, mu připadalo, že jsou jak neškodný starý manželský pár. To bylo hodně zvláštní, ale roztomilé. Ve svých nejdivočejších představách se obával, že na něj dělají válečnou poradu nebo ho budou oba svádět v negližé u tyče. Nebo tak něco.
Peter šel nejprve políbit El a cestou k ledničce pro pivko, z radosti vtiskl také jednu pusu na tvář Nealovi. A on se… opravdu se začervenal?
El ho varovala, že ho nečekali tak brzy a s večeří teprve začali. Nicméně by to nemělo trvat moc dlouho. Neal mu chtěl podat pivo, ale Peter ho přitlačil zpět na stoličku a doporučil mu, ať se dál věnuje svému otročení v kuchyni nebo ho přísný dozorce potrestá. Všichni se zasmáli a Peter se usadil na gauč, vychutnával si po celém dni pobíhání položené protažené končetiny a pohled na ty dva.
El se přitočila k Nealovi a šeptla mu nějakou drobnou urážku do ucha. Nejspíš něco jako: "Pozor, neuřízni si ty svoje šikovný prstíčky… Co bys potom dělal? " Přitom byla nevědomky opřená jedním prsem o Nealovu paži. On sykl drobné "tsss" s protočenýma očima, ale když se El otočila a chtěla od něj odejít, rychle položil nůž a přejel jí rukama po krku a ramenech a chytil ji za její dlouhé vlasy. Zatím co mluvil, rukama rovnal vlasy do culíku.
"Ty bys měla mít nějakou gumičku, protože jestli se budeš naklánět nad plamen hořáku, tak jak jsem tě dnes viděl, skončíš brzy s ohořelou hřívou."
Samozřejmě, že ji jen škádlil, ale kombinace jedné pevně svírající ruky a druhé zlehka přejíždějící po lících a krku, byla pro ni extrémně vzrušující. Stejně tak jako pro Petera.
Peter odpočíval a po očku sledoval El s Nealem, jak vaří. Pracovali v souladu, jako by to dělali léta. Sem tam drobný dotek, úsměv, škádlení… Peter si představoval, jaké by to bylo, kdyby ti dva byli spolu. Spolu… bez něj. Projel jím osten žárlivosti.
Ale vlastně uměl představit, jak…
Neal si přitáhnul El k sobě blíž za vlasy. Pořád je jednou rukou držel a druhou jí vjel přes rameno do výstřihu a lačně stiskl jedno prso. Sjel z barové stoličky a natiskl své kalhoty vyplněné skálopevnou erekcí k Elizabethinu zadku. Zasténala a nechala si přitáhnout hlavu tak, aby ji Neal mohl zezadu pohodlně políbit. Hladil ji po hrudi a už pustil její vlasy, aby měl volnou ruku, kterou ji pevně přitiskl k podbřišku.
Peter se vymrštil z gauče a prohodil, že se před večeří osprchuje, protože je celý zpocený.
Na nic nečekal a rychle zamířil do koupelny. Peterovým tělem vířilo milion pocitů. Byl totálně zmatený.
Každý chlap chce, aby mu stál. Samozřejmě i Peter. A teď když se o to ten jeho znovu po přestávce začal pokoušet, Petera to rozhodilo. Opravdu ho zpátky na koně dostala představa své ženy a Neala? Neala, kterého by chtěl také.
To bylo šílené. Kdyby se nebál, že ho uslyší, tak zasténá. Obavy všeho druhu hodil Peter na chvíli za hlavu.
Sakra byl chlap a byl ochoten pro fungování svého těla něco udělat. Pochyby a přemýšlení nechá na potom.
Teď se hbitě zbavil oblečení a skočil do sprchy.
V jeho představě začal Neal postupovat a El byla stále víc odhalenější a podrobenější. A Peterovi z toho stál.
O tom nebylo už pochyb. Tohle už nebyly žádné pokusy. Peter ho trochu nejistě, jako by to bylo poprvé, uchopil a zkusil pár podpůrných pohybů. Jo. Bylo to tady. Cvičně zapumpoval boky dopředu a dozadu a v jeho představě náhle nebylo jasné, jestli je to Neal nebo on. Stejně tak nebylo jasné, jestli přiráží k zadku Elizabeth nebo Neala.
Vše se slilo a Peterovým tělem proudilo jen vzrušení…
Náhle někdo klepl na dveře a v tu ránu byl uvnitř.
Peter se vyděsil. Byl to jen Neal, který si šel umýt ruce. Asi nechtěl už El v kuchyni překážet. Ale proč musel Peterovi zničit tohle dlouho očekávané, i když vlastně teď dost nezvyklé, potěšení?
 

3 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Jane | Web | 10. října 2015 v 21:56 | Reagovat

Tak zato. Jsem dokonce ráda, že jsem povídku objevila až večer, aspoň se mi bude dobře usínat, s úsměvem :-D

2 luczaida | E-mail | Web | 10. října 2015 v 22:41 | Reagovat

Hej hej už jsem u 02x10, tak za chvíli už se i vyznám ve fandomu :D

3 Monika | 11. října 2015 v 22:05 | Reagovat

Díky ti za další díl. A chápu, že nemáš někdy náladu ani třeba čas na psaní. Hold život je život. Ale i tak ti děkuji za tento díl a budu čekat na další díly, až budou a ty budeš mít čas a náladu do psaní. :-D  :-D  :-D  :-D  :-D

4 Justinka | Web | 12. října 2015 v 19:20 | Reagovat

[1]: To jsem ráda.:-)

[2]: WOW! No myslím, že tady není potřeba toho hodně znát:D Ale jinak mě to moc těší!

[3]: Já děkuju za vyburcování z psací letargie. Doufám, že nebudou pauzy nebudou nepřiměřeně dlouhé. :-)

5 Karin | 20. července 2017 v 14:30 | Reagovat

Parádní kapitolka. :-D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama


Layout by Luczaida.blog.cz | Nastaven 2. 2. 2015