10 let a pořád jsou nejlepší!

25. srpna 2015 v 14:32 | Justinka |  Věci týkající se QAF
Tak nějak mám plnou hlavu změn, starostí a nedokážu se moc dobře soustředit. Ale když je vám blbě, máte se vrátit ke kořenům, ne? Moje kořeny jsou zarytě hodně, hodně hluboko do Queer as folk. Je jedno kolik nových, dobrých, zábavných a někdy i úžasných seriálů a filmů uvidím, QaF tu pro mě bude vždycky.

Výsledek obrázku pro queer as folk


Prý se fanynky např. Supernatural mají mnohem lépe, jelikož každý měsíc mají se svými oblíbenci, setkání, video, rozhovory nebo písně. Jsem přející člověk a nezávidím. Užívám si vzácné okamžiky, kdy mohu sát jako houba, i tu nejdrobnější vzpomínku, nebo se vpíjet očima (většinou) do Randyho tvářě a nejen tam.:D

Teď se ale uskutečnila mimořádná věc. Queer as folk mělo 10 let od odvysílání. A musím říct, že to oslavili nejlepším setkáním po letech, jaké jsem ani nečekala. Sešli se na televizním festivalu ATX v texaském Austinu. Pozvání přijali Ron Cowen, Dan Lipman, Peter Paige, Gale Harold, Randy Harrison a Robert Gant (nemusím k tomu psát, kdo koho král, že ne?:D) A bylo to dokonalé. No dobře, kdybych měla maliličko remcat, tak bych ráda opět viděla Scotta, ale... ne, jsem opravdu šťstná, že se dostali tentokrát ke slovu všichni (ale vždyť víte, že Gale a Randy nejsou příliš sdílní a proto je tam Peter, aby to zachránil) a ne jen Hal Sparks. Protože Peterova výřečnost je milá, Halova... už méně.

Protože stále ještě neumím anglicky, požádala jsem úžasnou evannabarču, zda celé video přeloží (vážení přátelé - 1:10, hodinu deset, johooo - to jsou vánoce, narozky a 15.srpen dohromady). Proto to sem také píšu a budu doufat, že ji pracovní povinnosti v novém šk. roce nezahltí a časem to zvládne. Budeme se těšit, jelikož je na co.
evannabarča mi to totiž již orálně přeložila a... slibuju, že na některé věci se nebudete dívat stejně. Např. na sex scény:D

Dost povídání, video si pusťte i bez překladu, jelikož je to krásný pohled, poslech a stojí to za to.

http://www.hollywoodreporter.com/live-feed/queer-as-folk-atx-festival-801734

A kdo by si pak chtěl připomenout dobu, když se QaF natáčelo, tak může třeba tady...
(i se scénou, jak Justin dostává do hlavy pálkou od Hala Sparkse, jak o tom byla řeč v předešlém videu)
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama


Layout by Luczaida.blog.cz | Nastaven 2. 2. 2015