V lochu 8. část

1. dubna 2015 v 8:25 | Justinka |  V lochu

Tradičně se omlouvám za větší přestávku, než jsem si představovala...
Chci jen upozornit, že jsem na blog přidala odkaz na moje ČBDB ( kdyby se někdo nechytal, tak je to databáze knih) kdyb vás zajímalo, co čtu nebo jsem četla. Mě to totiž dost baví, vědět, co čtou ostatní.
Třeba pochytíte nějaký ten typ na knihu a to by mě potěšilo. A ten kdo zůstává u pochybné, leč mnohdy zábavnější fanfiction, tak ten... toho má plný internet:D
I když doufám, že se nejprve zastavíte na mém blogu!
A pokud vám v dubnu bude chybět porno (i když já doufám, že se k němu do konce měsíce také dostanu:D ) mám typ!
U majuar je dokonce celý měsíc porna:D Sokol/Chmela porn!!!
Alespoň upřímně doufám, že to není apríl, jelikož já se na to nehorázně těším:D
Teď už ale zpět k Peterovi. Tentokrát bude trpět. Čeká ho rozhovor s manželkou.Peter jel domů hodně rozhozený. Věděl, že El si vždycky odechne, když se vrátí z akce živý a zdravý, ale… Tentokrát ho asi nepochválí. Na maličkou chvíli ho i napadlo, že to El neřekne. Ale… to by nedokázal. Nikdy neměli před sebou tajemství a ani v téhle době, kdy se jeho city k El prachmálo změnily, ale Neal naplnil jeho myšlenky víc, než by bylo akceptováno u heterosexuálního muže, s tím nehodlá začínat. To jeho do té doby neviňoučké pokukování po Nealovi to…
Ne, on prostě nevěděl, co bude dál. Stejně by jí to nedokázal neříct, asi by vybuchl jako sopka.
Musí si o tom promluvit!


Elizabeth na Petera čekala. Byla zvědavá, jak akce dopadla a trochu se bála, co řekne Peter na ty fotky. Jen co vstoupil do dveří, věděla, že ho něco trápí. Že by se schylovalo k hádce? Peter přece není takový zapšklý páprda, aby El ty fotky vyčetl, nebo ano? El rychle Petera políbila a poslala ho na terasu. Sama mu donesla studené pivo.
Peter nevěděl, jak začít. Hej zlato, hádej, co se dnes stalo? Líbal jsem se s Nealem, až mi z toho stál. No, to asi nebyl nejlepší způsob.
Když Peter mlčel moc dlouho, El si sedla až k němu a pohladila ho po zádech.
"Jaký jsi měl den, drahý?"
Peter marně zkoušel různé začátky a žádné se mu nelíbily. Pak ho přece jen něco napadlo. Fotky! Od těch může začít.
"Měli jsme dnes takovou sledovačku v jednom klubu. Gay klubu," raději dodal, aby to El dávkoval postupně," a viděl jsem tam opravdu skvělé fotky… nahé fotky… Nealovy fotky. Nevěřila bys…"
Vlastně chtěl pokračovat, ale zarazil ho výraz jeho ženy. Ona o tom věděla!
Ona je vyfotila! Předtím byl natolik ohromený, že ho to netrklo. Vždyť ona byla vlastně dobrá fotografka. A Mozzie dobrý přemlouvač.
Tělem mu projelo horko. Jeho žena určitě udělala ty nejvíc sexy fotky, které kdy viděl, s mužem, s kterým se dnes líbal. Nevšímal si, jak se mu dere horkost a červeň z hrudníku po krku do tváří a jen zvedl obočí a čekal, co mu El k tomu řekne.
"A líbily se ti?" usmála se jakoby provinile.
"Hmm, byly tak neskutečně sexy! Neal je hezký, ale tohle bylo tak vyzývavé a lákavé, jen se ho dotknout." Peter chtěl poškádlit El, ale přitom se sám zaháněl do úzkých.
"Byly vážně dobré. Profesionální, řekl bych. Ale myslím, že ten kdo je fotil, musel jeho tělo zbožňovat. Ani představit si to nedokážu…" culil se.
El se ulevilo, viděla, že se Peter nezlobí.

"Eh, já bych řekla, že to vyšlo tak pěkně, že se Neal snažil na někoho zapůsobit."
I El chtěla Petera poškádlit, jen nevěděla, na jak moc tenký led se vydala.
El samozřejmě moc dobře viděla, jakou její muž a Neal mají mezi sebou chemii, a kolikrát si říkala, že by byli i hezký pár, ale věděla, že to jsou jen takové fantazie, pro její provinilé potěšení. Peter by ji nikdy neopustil, oni dva jsou pro sebe stvoření. To cítila ve svém srdci.

El věděla, že to neznamená, že ho už nepřitahuje. Jen Peter podléhá situaci a Nealovu šarmu. Sama věděla, jak strašně lehké to je. El si uměla představit, co je to být přitahován Nealem. A věděla, že její muž teď musí mít v sobě totální zmatek, protože tohle nikdy nebyl jeho sen, ale prostě to život přinesl, i když to naprosto nečekal. El tomu zatím dávala čas. Zdálo se jí to, nebo se jim oběma Neal začínal vplétat do života víc, než se od přítele a spolupracovníka očekává?

"Někomu se opravdu podařilo zapůsobit, celý klub byl z něj úplně paf. Ovšem jenom já jsem se s ním mohl, kvůli krytí samozřejmě, líbat." Peter to poslední slovo téměř zašeptal. Pohlédl opatrně na El. Nevěděl, jak zareaguje. Snad si nebude myslet, že ji chce vyměnit za Neala. Nebo něco jinak bláznivého.
Ona se na něj maličko usmála a pohladila ho po ruce.
"Někdo tu měl dnes večer štěstí…" Peter pořád tápal v tom, jak to myslí.

Peter věděl, že El je skvělá, ale že by pro ni nic neznamenalo, když se s někým Peter líbá a líbí se mu to? Potřeboval jí říct všechno, aby to opravdu pochopila. Potřeboval to ze sebe dostat. Byl z toho dost hotovej.
"El, miluju tě za to, jaká jsi skvělá a chápavá žena, kolikrát znáš moje pocity dřív, jak já sám, ale abys chápala, já jsem z toho úplně vedle. Netuším, co se děje s mým tělem. Nejen, že jsem se líbal s Nealem, ale ono se mi to hodně líbilo. Jako že až tak…" významně pohlédl ke svému rozkroku.
El nejprve na prázdno polkla a pak se opět usmála.
"No, tak to jsme si patrně kvit."

Peter otevřel pusu a pak ji raději zase zavřel a němě přikývl. Pak ale vyhrkl.
"Co?"
"Ne, že bych se s Nealem líbala, ale když jsme dělali ty fotky, tak kdybych měla mezi nohama to co ty, tak mi to trčí celou dobu."
Peter nevypadal klidněji.
"Celou dobu s námi byl samozřejmě Mozzie a já se soustředila na práci. Jak jen to šlo…"usmála se a pohladila Petera po paži.
"Aha." Co na to říct?

Rozhostilo se ticho. Ani El ani Peter, nějak nevěděli, co bude dál…
El se opřela o Petera a položila si na něj hlavu. Tiše seděli a probírali myšlenky.
Měla by tu teď raději El stát a vřískat na Petera, jak se opovážil a že se už nikdy nesmí Neala dotknout? Čeho by dosáhla? Vždyť je to nereálné. Maximálně by si Petera od sebe odstrčila. Ti dva jsou k sobě spojeni pevným poutem a není to elektronický nákotník. Vždyť ona ani nic takového nechce. Miluje svého muže, právě proto jaký je. A Neal k němu neodmyslitelně patří. Sdílí jejich manželství už plno let. A El ho nemůže vymazat a ani nechce. Tohle chtěla dát Peterovi vědět.


El téměř zašeptala.
" Mám všechny ty fotky v počítači. Klidně ti můžu sexy Neala nechat vytisknout, aby sis ho pověsil… třeba v ložnici," mrkla na něj.
"Co? Tobě by to nevadilo? Tedy, chci říct. Ty mi navrhuješ, abych zíral na polonahého Neala a tobě to nevadí?" Peter byl ohromen.
"Možná ti ani nevadí, že se mi to líbání líbilo a… chtěl bych to zažít znovu?" pokoušel Peter své štěstí. Nebo-li chtěl El přeci jen k něčemu vyprovokovat.
El mlčela. Nejistě se usmála, pak dala Peterovi pomalý rozvážný polibek.

" Ani jeden z nás neví, co se stane. Třeba to je začátek něčeho hezkého a třeba vůbec ničeho. Nech to prostě… plynout. Uvidíme."
Opravdu se bavili o tom, o čem si Peter myslel? Peter byl docela rozhozený z tohoto jejich rozhovoru. Ano, bylo to šokující přiznávat své ženě, co se mu dnes stalo, ale ona... Nakonec... byla to jen sledovačka, krytí, cosi se stalo a tělesná reakce na sebe nedala čekat. Jestli byl z toho Peter zmatený? To tedy pořádně. Ale El... Hmm.
Tohle ještě musí nějak zpracovat. Byl to bláznivý den. Raději půjdou už spát. Zítra je také den.
Však uvidí, co jim přinese.

Oba se navzájem velmi milovali, s problémy či bez nich. Vždycky a navždycky. Ovšem El nejednala tak, jak jednala, jen tak. Její instinkty byly podpořeny jistou zkušeností, se kterou se ještě neměla odvahu Peterovi svěřit. Poznala, že Neal nekraluje jen v mnohých Peterových denních hodinách, ale vládne i jeho snům. Peter se už několikrát neklidně v noci převaloval a sténal Nealovo jméno.


 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 majuar | Web | 1. dubna 2015 v 15:39 | Reagovat

Joo, tak na tohle se rozhodně vyplatilo čekat, je to takové... celé zvláštní, jak to El bere. Sice ji docela chápu, o tom žádná, ale jsem nesmírně zvědavá, jak se to bude celé vyvíjet dál.
Jinak děkuji za reklamu, apríl to rozhodně není :D Prostě se mi na ploše začala hromadit samá pwp a dostala jsem potřebu je konečně zveřejnit :D

2 Jane | Web | 2. dubna 2015 v 17:54 | Reagovat

To jak El reaguje, je... Úžasné. Nevím, která manželka by takhle reagovala :-D  
Rozhodně souhlasím s majuar - na tohle si opravdu stálo za to počkat.

3 Justinka | Web | 3. dubna 2015 v 14:48 | Reagovat

Eh, slečny!
Já také vím, že je to celé OOC, a že by El raději Nealovi nakopala zadek, ale pokud se nechceme celé jaro zabývat žárlivýma scénama, tak holt bude muset z El být tak trochu tolerantní slasherka:D

Uvidíme, jak se nám to vyvrbí. Třeba začne prudit nebo bude ještě drsnější:D

majuar: v jakýchsi odpovědích jsem se dočetla, že se sex blbě píše na Jasona Mraze. Naprostá pravda :D !
Mně se vždycky dobře psal na OST z Burlesque. ;-)

4 majuar | Web | 3. dubna 2015 v 16:26 | Reagovat

[3]: Ne, nedá! :D Hudba Jasona Mraze je skvělá, ale absolutně při ní nejde psát cokoliv odvážnějšího... A k tomu OOC... to vůbec nevadí :D Kdybychom si určité charakterové vlastnosti či rovnou celé postavy aspoň lehce neupravovaly/i, pak by asi ani pořádný slash nebyl ve většině fandomech možný, takže to asi vůbec neřeš :D Když já pozměňuju i reálné osoby (za což mi asi Igor s Ondrou časem možná nepříliš vybíravým způsobem "poděkují"), tak proč ne ty. Snad jsem ti tady nezanechala moc velký nesmysl, ve vyjadřování svých názorů jsem na to bledě :/ :D

5 Justinka | Web | 3. dubna 2015 v 21:23 | Reagovat

[4]: Nedá:D Taky ho mám moc ráda, na dobrou náladu, ale ne na tohle:D

Obdivuju, že píšeš někoho, kdo se na tebe tady muže docela dobře naštvat, že se statečně se svými hrdiny setkáváš (já bych snad měla infarkt nebo panický záchvat:D) a s názory jsi na tom úplně v pořádku! Já jsem to asi měla vysvětlit předem, co s El zamýšlím, že nejsem až tak šíleně naivní:D I když naivita je mi blízká:D Ale když jsem se bála, že vám dojde, kam to směřuji a utečete mi:D

6 majuar | Web | 3. dubna 2015 v 21:56 | Reagovat

[5]: No, já ten strach mám a docela velký, ovšem... Oni si oba za to můžou sami :D Kdyby Ondra na Igora pořád nechmatal, kdyby se na sebe neusmívali jak jelita, kdyby Ondra nevykecal, že takžka vždy spolu spí na pokoji... I když zase, když se s nimi potkávám naživo, tak většinou na povídky moc nemyslím, spíše se snažím hlídat, ať po Igim okamžitě neskočím a podobně, no :D Já tě chápu, s naivitou se taky velmi dobře znám... Jsem docela solidně zvědavá, jak to s El bude dál :)

7 Justinka | Web | 3. dubna 2015 v 22:08 | Reagovat

[6]: ANO! Jsem jednoznačně pro! Mohou si za to sami! Nemaj být tak roztomilí a je jedno, jaký je to fandom:D
To já jsem plachá, ale jako jak dokážeš se na ně neculit, jak měsíček na hnoji, to nechápu!
Mám napsané dopředu 3 díly, tak by se to zítra mohlo pohnout. I když nevím, jestli pozitivně...:-X

8 majuar | Web | 3. dubna 2015 v 22:21 | Reagovat

[7]: Já jsem taky hodně plachý člověk, ale u nich mě to nějak trochu opouští a že se na ně usmívám celou dobu :D Hlavně, jak jsem byla s Igim v zákulisí, tak jsme se pět minut na sebe jen culili, jako v kombinaci s Ondrou je jejich roztomilost těžce neodolatelná :D Klidně ať se to vyvíjí trochu negativně, to nevadí, per aspera ad astra :)

9 Justinka | Web | 4. dubna 2015 v 22:55 | Reagovat

[8]: Pět minut v zákulisí? A to nejsi mrtvá? O_O  :-?  8-O  ???
Vlastně je to pro mě výhra, že já se ke svým idolům nedostanu, jelikož by rodina moje parte snad neocenila.

Já nevím, život je už tak dost na... nic, že mučím své postavy jen tak přiměřeně. Protivných manželek je všude dost (třeba já:D) tak si to tu idealizuju:D Ale zase to nemůžou být jen samí motýlci a květinky, že? Jdem na to!

10 Karin | 20. července 2017 v 13:29 | Reagovat

Takhle bych od El nečekala. :-P

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama


Layout by Luczaida.blog.cz | Nastaven 2. 2. 2015