V lochu 11. část

23. dubna 2015 v 9:30 | Justinka |  V lochu


varování: 12+ (sakra to je divné:D představovat si, že to někdo tak mladý čte, doufám, že to není pravda)

Věnuji kapitolu majuar, jelikož na mě myslela (a věnovala mi dokonalé porno:D) když jsem vyšilovala z dceřina úrazu
Za komentáře děkuji majuar a Jane:-)

Neal sice Peterovi sliboval podporu, ale tak nějak nevěděl, co by s tím měl dělat. Snažil se, seč mohl, udržet Petera v dobré náladě, aby nepropadal chmurám. Což bylo záslužné pro všechny, ale moc se to nedařilo. Bylo to málo a nejspíš to ani zdaleka nestačilo. Co s tím?
Neal se pomalu zotavoval ze svého postřelení.


Jelikož trávil dny nepříliš namáhavou činností, nebýval v noci utahaný. Četl si nebo poslouchal hudbu, i když bylo dlouho po půlnoci. Právě si vzpomněl, že si dnes ještě nepromasíroval jizvu hojivým krémem, jak mu doporučil lékař. Mozzie sice tvrdil, že nejlepší je vyškvařené sádlo, ale Neal raději zůstal u masti z lékárny. Ležel polonahý na posteli a vtíral krém do kůže. Najednou se ozvalo tiché zaklepání. Skoro ho přeslechl, ale přesto tam bylo. Zkusil vypustit z úst tiché "dále" a dveře se opravdu otevřely. Spíš čekal, že to bude Peter, ale byla to El.
"Elizabeth… nemůžeš spát?"
Zahlédl v jejích rukách dva hrnky s čajem.
"Šla jsem si udělat čaj a viděla jsem světlo pod dveřmi. Tak jsem ti ho udělala také, jestli chceš."
Přikývl a rychle se nasoukal do kabátku od pyžama. Zkoumavý pohled El na jeho jizvu, mu nebyl příjemný.
El ale sledovala celé Nealovo tělo a přemítala o věcech budoucích. Tedy jestli a pokud se kdy stanou.
"Ano, nemohu spát," odpověděla mu.
"Trápí mě Peter." Neal nechtěl El přerušovat. Jen ať mu řekne, co má na srdci.
"Peter mi řekl, že ti řekl, jaký je výsledek… těch testů," odmlčela se.
Ticho bylo dlouhé.
"Doktoři tohle lidem říkají pořád. Že nebudeš chodit, nebudeš kreslit nebo nebudeš močit a nakonec… nakonec můžeš. Budeš si myslet, že jsou geniální. A oni ti potom můžou naúčtovat, cokoli chtějí."
"Možná. Ale o to teď nejde. Peter… s tím má nějaký… psychický problém. Jeho tělo… se rozhodlo, že když… jeho penis nemá to správné využití, že už ho… nebude potřebovat."
Sakra. Neměla by s tím mít větší problém El? Ale zatím kromě červenání a občas pevně sevřených úst, kdy udělá v řeči pomlku, nic moc neregistroval. Neal se zamračil a zpracovával tu informaci. Upřímně poslal tu nejbleskovější modlitbičku, aby Peterův penis neodpadl na nějakou lepru. Doufal, že ho rozhodně bude ještě potřebovat.
"Hrubě řečeno, mu nestojí," dovysvětlila El.
"Ať dělám, co dělám." Bylo vidět, že přemáhá pláč.
"Já bych tě s tím neotravovala, ale prostě jsi jediný, komu se mohu svěřit a vím, že toho nezneužije. Dala jsem tomu nějaký čas, ale zase to nechci zanedbat. Je přece ještě mladý, aby sex pověsil ne hřebíček. Aby se vzdal všeho, co měl rád. Miloval to a miloval mě!" Teď už opravdu El vzlykala.
Když se trochu uklidnila, pokračovala. Nemysli si, že mě tento hovor nestál dost přemáhání,... ale nic není tak, jak jsme žili předtím. Šťastně. Nejprve jsi přišel ty..." Neal se zatvářil neradostně, "Ne, to bylo určitě pozitivní, Petera od té doby práce baví mnohem víc a je úspěšnější, což svým způsobem také potřebuje, ale... pak tě postřelili a pak ty zbořené sny pro budoucnost, asi je toho na něj... příliš. Neale, já neříkám, že tě nemám ráda. Naopak. Ale začínám být mírně zoufalá a mám pocit, že Peter potřebuje pomoct."
Neal přikyvoval, že ji chápe, a že samozřejmě, jelikož netušil, co vysloví v zápětí. Toto se totiž neobjevovalo ani v jeho fantaziích.
"...a pokud vím, měl i k tobě jistou náklonnost."
Neal se zatvářil rozpačitě.
"Nevadí mi to!" dodala honem El.
"Spíš doufám, jestli bys třeba ty nemohl něco zkusit… Pomoct mu.
Aby se nám vrátil náš Peter. Usměvavý, milý, s hlavou v případech a ne ve svých chmurách a problémech."
"Ty chceš…co přesně chceš? " nebyl si jistý Neal.
"Cokoli ty budeš chtít, pro něj udělat. Jen bych nechtěla zůstat stranou. I když, kdyby mu to mělo pomoct, tak i to udělám."
Neal polkl.
"Ty mě žádáš, abych Peterovi pomáhal nějak sexuálně? Ve vašem vlastním domě?" užasl Neal.
To druhé jakoby broukl jen pro sebe.
"A já si na to zakázal i myslet!"
El se nervózně zasmála.
"Tak zase začni myslet, jak by to… ale jen zlehka. Nechceme Petera vylekat."

Neměli žádný plán. Oběma bylo proti mysli, Petera do něčeho tlačit násilím.
Dohodli se, že se prostě uvidí… podle situace. Stejně Neal nebyl ještě sexu schopen a nikdo ani neočekával, že se na něj Peter okamžitě vrhne.
"Jen lehké náznaky," pravila El a dala Nealovi přátelské políbení na čelo na dobrou noc a odešla do postele. Neal měl poznat, že si každý pod slovem "lehké náznaky" představuje něco jiného...


Ovladačem na TV vládl většinou pán domu, ale dnes se ho na chvíli v přestávce jakéhosi sportovního utkání zmocnila Elizabeth. Neal si přisedl na gauč v naději, že je šance uzřít i něco jiného než odresované sportovce. Ne, že by to byl špatný pohled, to ne, ale čeho je moc, toho je příliš. El cvakala z kanálu na kanál. Zastavila se teprve, až spatřila své dva oblíbené herce. Byl to pořad o tom, jak se natáčela Zkrocená hora. A zrovna tam hodlali rozebrat klíčovou scénu, kdy Ennisova manželka zjistila, že kamarád Jack není jen tak ledajaký kamarád.
Michelle Williams právě se smíchem popisovala, jak pro ni Heath a Jake museli opakovat vášnivé líbací scény znovu a znovu, jen aby dostala ten správně zděšený výraz. Ani jí nevadilo, že se na to chlapci museli posilnit alkoholem, aby to zvládli. El se smála.
"Chytrá holka."
"Proč?" pípl Peter.
"Co proč?"
"Proč by chtěla vidět svého milého, do kterého se právě zamilovala, líbat někoho jiného?"
"Protože je to takhle vtipné, protože je to neskutečně sexy a protože věděla, že je to… byla si jím jistá. Miloval ji."
"Hmm."
"Stejně nechápu, proč by to mělo být pro ženu tak sexy?"
"A proč by nemělo? Když jeden krásný, sexy úžasný muž, líbá druhého krásného, sexy úžasného muže, tak je to dvojité potěšení."
"Hmm, možná… líbání, ale… to ostatní ne," zamumlal Peter.
"To se pleteš," rychle vystřelila Elizabeth, která ho dobře slyšela.
Neal se raději nevyjadřoval, aby to náhodou nebyl on, kdo vyvolá, zažehne nebo jinak dopomůže k manželské hádce.
El ale neváhala do této debaty Neala vtáhnout.
Jelikož seděla uprostřed, musela se otočit nejprve na Neala a pak na Petera a pak zase zpět na Neala, aby se jim oběma mohla při své žádosti podívat do očí.
"Vlastně bych byla moc zvědavá na to, jak vy dva jste si poradili v tom gay klubu. Prý jste byli nuceni se políbit. Jak já bych to chtěla vidět! Muselo to být skvělé. Prosím!"Neala nepřekvapilo, že to Peter své ženě řekl. A tušil, že i když se oba bránili zuby, nehty, tak El vždy dosáhne, toho co si zamane. Navíc Neal se bránil jen na oko.
V televizi již dávno běžel sportovní zápas, který El jen na chvíli přepnula během reklam, ale nikdo se o to nestaral.
Teď byla na řadě docela jiná show. A docela jiný zápas.
Neal poposedl na kraj gauče. El ho chytila za loket, aby jí náhodou neutekl. I když mu srdce bušilo jako zvon, on by si právě tohle nenechal ujít ani za nic. Jen beze slov ukázal na jizvu a El pochopila, že si dělal pohodlí.

Aby se mohl přes ni co nejlépe předklonit? Ono se to opravdu stane? To očekávání ji vzrušilo. A pak si jen o kousíček blíž k ní přisedl Peter. Stále ještě bojoval, ale El věděla, že už se na to vnitřně připravuje.

Peter se jen mírně naklonil, Neal v zápětí na to také. Byli od sebe pouhých deset, patnáct čísel a zírali si do očí. Snad oba chtěli pronést nějaký vtip, aby se situace odlehčila, ale ani jeden z nich to neudělal. Očima se domlouvali, jestli… vážně… mohou. Ani jeden z očí svého přítele nevyčetl nejmenší známku odporu, jen toužebné očekávání a možná zrnko strachu. A pak dřív, než se Neal stačil pohnout a předklonit se ještě blíž, se Peter rychle přiblížil, chytil Neala za krk. Ne v týlu, ale zepředu.
Bylo to takové varování, ať se ani nehne, aby si nemačkal jizvu.
Peter přitiskl své rty na Nealovy a nejprve je lehce líbnul. Mrkl po El, ale tvářila se nadšeně, tak tedy pokračoval. Sevřel horní ret mezi svými rty a vtáhl ho dovnitř. Neal slabě lapl po dechu vzrušením a ani on se nedal zahanbit a za chvíli se vášnivě líbali. Čas se zastavil, laskali svá ústa, nevnímali svět, ani Elizabeth těsně vedle nich.

Popravdě jejich pozice byla dosti nepohodlná a tak, jak oba toužili se k sobě dostat co nejblíže, ale překážely jim v tom Elizabethiiny nohy, oba vstali. Tedy spíš silné Peterovy paže vytáhly Naela do stoje a oba muži se pak na sebe lehce natiskli. Jak jejich polibky rychle nabraly strhující vášnivé tempo, tak pomalu žár vyprchával a oni si začali uvědomovat zkoumavého pohledy ženy jednoho z nich. Nakonec Peter ztuhnul a bez pohybu čekal. Uvědomil si, že se nachal unést, možná až přespříliš. Neal, když nedostával zpětnou vazbu, naposledy vnořil jazyk do Peterových teplých úst, stiskl ret a s něžným posledním dotykem ta lákavá místa opustil.
Teď nastala ale velmi trapná situace. Peter téměř vyděšeně zíral před sebe, tudíž na Neala. A Neal se rozpakoval podívat
na oba. Ale za každé potěšení se musí platit. Tudíž nejdříve vyhledal Peterovy oči a s neznatelným kývnutím naznačil, že se má Peter otočit zpátky ke gauči. Pak to udělal také.
Seděla na něm mírně zkoprnělá El, která ale zcela jasně byla zardělá ruměncem a trochu křečovitě se smála. Zkušené oko kriminalisty i podvodníka zaregistrovalo zrychlený dech a další důkazy jejího vzrušení.
"Tedy kluci,... doufám, že to pro vás bylo inspirativní stejně jako pro mě." Neal bez rozmyslu přikývl, Peter se pokusil o drobný úsměv.
 

3 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Jane | Web | 24. dubna 2015 v 13:42 | Reagovat

El teda měla štěstí s tím pořadem o Zkrocence :-D
A má sakra pravdu, 2 chlapi spolu jsou, sakra, sexy.
A to, jak se Neal s Petrem nechali unést... Se divím, že mě ještě neodvezli na psychinu, když se do toho monitoru tak usmívám a po klávesnici slintám :-D

2 Lucie Mészárosová | Web | 27. dubna 2015 v 18:26 | Reagovat

moc super :) Touto cestou prosím o zhodnocení mého rozbíhajícího se blogu do komentáře pod některý z mých příspěvků. Budu vděčná za jakýkoli názor. Pěkný den, Lucka

3 majuar | Web | 1. května 2015 v 20:28 | Reagovat

Předně se hluboce omluvuju, opravdu je mi upřímně líto, že jsem se nedostala k napsání komentáře dříve. Nebudu se vymlouvat, prostě jsem neměla náladu a chuť, která tak nějak přišla až dnes... A moc děkuji za věnování, zlepšilo mi to den a celkově je mi líp :)

A teď k povídce... Tahle část byla vážně neskutečně luxusní. Vždycky mě potěší, když někdo napíše/řekne (a nejsem to já), že dva chlapi jsou spolu sexy as hell a opravdu nejen při líbání :3 Navíc... mezi Nealem a Peterem je něco zvlášního, co se mi moc líbí, je to prostě hrozně fajn. Nemáš představu, jak se strašně se těším na pokračování. Sice bych samozřejmě dala přednost čistě mužské záležitosti, ale El není zase až tak velké zlo, takže nepochybuji, že ji nějak zkousnu. Ještě jednou děkuji za věnování a znovu se omlouvám za pozdní reakci... :)

4 Monika | 10. října 2015 v 2:37 | Reagovat

Ahoj, chci se zeptat jestli přibude nějaké pokračování. Díky za odepsání. ;-)

5 Justinka | Web | 10. října 2015 v 10:07 | Reagovat

[4]: Drahá Moniko, děkuji za lehké postrčení. Mám napsané dvě kapitoly, které nejsou uveřejněné. Ale s pokračováním váhám. Ale... jelikož jsem viděla nedávno Magic Mike XXL (a ty jsi na tom možná stejně) a opět mě ohromila Mattova krása a pustila jsem si zásadní díly White Collar (ano minulý víkend, první volný po dlooouhé době byl výtečný) a jsem správně naladěna, tak by to snad neměl být takový problém. :D Bohužel mě dnes čekají Tři mušketýři, kde hraje zase dceřin idol (jaká matka, taká Katka) tak se domů dostanu až zítra. Takže uvidíme. Takže zase nevíš nic, co? :D Nicméně, abych projevila nějakou aktivitu, tak sem jeden nový dílek dám. Pro tebe.

6 Karin | 20. července 2017 v 13:58 | Reagovat

Tak tohle bylo parádní. :-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama


Layout by Luczaida.blog.cz | Nastaven 2. 2. 2015