V lochu 7.část

20. března 2015 v 23:09 | Justinka |  V lochu

Vážení a milí, i když jsem totálně vyšťavená, tak když jsem mrkla sem na blog, vlilo mi to trochu optimismu a sil do žil, že jsem vám sem musela dát další díl povídky. Ptáte se, cože je na blogu tak zázračného a vy to nevidíte?
Tak to se sem choděte dívat častěji, ať na to přijdete:D
No dobře, jen vtip.
Na tuhle záhadu nepotřebujete Neala ani Petera, aby vám to vyřešili. Prozradím vám to sama.
To co mě tak rozradostnilo, je samozřejmě návštěvnost.
Nikdy bych si totiž nepomyslela, že se doplácám ke sto tisícům.
Moc mě to těší a chci vám za vaši zvědavost, systematičnost a podporu poděkovat. :-)7.část
Peter Burke/ Neal Caffrey
Varování: 15+
Poděkování za kometáře patří samozřejmě Jane a majuar!

Neal se s úsměvem otočil na Petera. Nejspíš se chtěl ušklíbnout, ale to nestačil. Peter byl rychlejší. A než se Neal vzpamatoval, chytil Peter jeho ruku a vášnivě ho políbil na ústa. Neal stál úplně ztuhle. Vůbec nereagoval. Peter tušil, že by to mohlo vypadat divně a tak Nealovi ruku zmačkl a lehce se na něj natiskl. Neal se mu poddal a polibek mu lehoučce vrátil. Byla to jen chvilka, ale rozpoutala přímo bouři pocitů a hormonů. A to nejen v Peterovi a Nealovi.Jediný, kdo z toho polibku měl jednoznačnou radost, byl Lip Moor. Nealovo tělo ho šíleně lákalo a chtěl Neala dostat. To, že ho Peter políbil, mu nevadilo. Vztahy pro Lipa moc neznamenaly. Naopak. Ten strnulý polibek něco naznačoval. Buď spolu nejsou dost dlouho a bude to snadné Neala odloudit, nebo jim to ve vztahu hapruje a bude to ještě snazší. A když sjel pohledem po celé Peterově postavě, tak musel uznat, že to není špatné, ale když Neal dává přednost starším ročníkům, tak on má určitě šanci.
Naopak zcela vyvedená z míry byla Lee. Ona přece s Nealem krátce chodila. A on se teď stýká s muži? Peter jí pro Neala přišel moc obyčejný. Takový ušlápnutý manžílek? Ale to je jejich věc. Ovšem když jen pomyslela na to, že se Neal nechává… Au, jak může? U jejího šéfa jí to tak nevadilo, s tím nespala, ale u Neala ano.
I Mozzie zvedl překvapeně obočí, ale ihned se vzpamatoval. Údajný vztah jeho přátel pro něj přece nemůže být překvapením. A jelikož to byl Moz, měl mnohem víc na přemýšlení o tom, že Peter zajde pro krytí dál, než by byl ochotný udělat on. A to ho fakt naštvalo.
Jones iritovaně zaťukal na mikrofon. Doufal, že se nepodělala technika. Proč hovor nepokračuje a slyší jen šustění látky či co to tam je? Mlaskání?
Diana se ztuhle usmívala, ale mlčela. Hlavou se jí honily bujné myšlenky, ale bála se je říct nahlas.
Peter konečně pustil Nealovu ruku a Neal se zhluboka nadechl.
Panebože, co to mělo znamenat? Vždyť to nebylo nutné. Ale, omg, byla to jako rána pěstí do břicha. Peter tuší, že po něm Neal tak strašně touží? Ne, to přece nemůže. Tak proč to udělal? A… Neal si hrozně přál, aby to nikdy neskončilo. Případně se to alespoň nekonečně opakovalo. Peterovy rty, když se k němu dobývaly… Tak hebké a přitom rázně drsné. Daleko lepší, než si je představoval!
Teď, teď konečně ví, jaké to je a nechce se toho vzdát. A bude muset!
Bude trpět do konce života? Ale stejně to za to stálo!
Neal se tetelil skrytou radostí.

Zato Peter byl dočista zmatený. Nejen, že žárlil na tu ženskou, aby mu Neala nesebrala, ale on ho i políbil. Jako by to předtím nestačilo k dostatečnému Peterovu zmatku, strašně se mu to líbilo. Miloval líbat El, ale tohle bylo jiné. Bylo to dokonce jiné, než si představoval, že by to mohlo být. Ano, i Petera tahle myšlenka už napadla, jen se ji snažil zastrčit co nehlouběji, když Neal je jeho pracovní partner a hlavně muž. Přesto se mu to neskutečně líbilo a jako bonus přibylo to dobývání Nealových pevně sevřených úst. O to sladčí byly pak polibky, se kterými už Neal souhlasil. Chtěl je.
Peterovi bušilo srdce jako o závod. Myslel, že mu vystřelí z hrudi.
Krev se mu hrnula do hlavy…

Ukázalo se ale, že ty dunivé tupé zvuky nepocházejí z něj. To jen spoře oděný chlapec, v motýlku a společenských kalhotách, upozorňoval hosty gongem, že aukce už započne. Všichni se rychle usadili na svá místa.
Pan Moor se držel scénáře a zakoupil si dohodnutou fotografii. Dokonce ještě přihodil o trochu víc, než musel. Mrkl při tom na Neala, aby bylo jasno, že to je pro něj. Po aukci, kdy milovníci fotek povětšinou odešli, se rozjela volná zábava. Hudba už vyhrávala v dunivém rytmu, tak jak tu bylo zvykem a všichni se dali do tance. Odposlouchávání v tomhle rámusu bylo celkem na nic.

Peter s Nealem se lehce domluvili, že je potřeba zůstat, dokud nepůjde domů i Lip. To bylo trošku zapeklité, jelikož Lip zase nechtěl jít, dokud nepůjdou oni. Tedy spíš, dokud nedostane Neala.
Lip okamžitě vyzval Neala k tanci, a jak mohl, tak si sáhnul. Nepokrytě ho balil. Neal vysílal pohledy prosící o pomoc. Vycvičenému Peterově oku neunikla ani vizitka, kterou Nealovi Lip vtiskl, ani všechny doteky, které se množily, jako by byl Lip chobotnice. Neal se chabě bránil. Když už to byl nejméně třetí tanec, Peter to nevydržel a došel Neala zachránit. Lip právě hnětl pod sakem Nealův zadek oběma rukama a přitahoval si ho k sobě. Peter mu razantně ruce strhl ze zadku svého konzultanta.
"To je moje!" výhružně zavrčel směrem ke sběrateli obrazů.
Ten si z toho nic nedělal. Měl dojem, že se mu zadařilo a zasel semínko pochybností. Přenechal lehce šokovaného Neala na parketu Peterovi a odkráčel
k baru. Peter jako by si náhle uvědomil, co udělal. Zarazil se a nevěděl, co dál. Vážně řekl o Nealově zadku, že je jeho?

Neal viděl Peterovy rozpaky. Přitáhl si ho do náručí a zašeptal: "Hraj to se mnou."
To byla samozřejmě milosrdná lež a oba to věděli. Nebylo potřeba nic hrát. Ale Neal to šíleně chtěl. Chtěl ještě jednou okusit ta měkká ústa. Nejlahodnější, jaká kdy poznal.
Přitáhl si Petrovu hlavu a tentokrát to byl on, kdo dobýval. Jednou rukou zajel do Peterových vlasů a lehounce si ho přidržel. Druhá ruka Petera šimrala po tváři. Bylo to tak něžné. Neal ho hladil, ale přitom měl palec pod Peterovou bradou a Peter měl pocit, že by mu Neal nedovolil hlavu sklonit ani odtáhnout. I když nic takového by právě teď udělat nechtěl.

Peter tomu nemohl uvěřit. Stál uprostřed sledovací akce na parketu gay klubu a líbal se s Nealem. Tohle nebylo žádné krytí, tohle bylo… zmatené a velmi zatemněné chtíčem. Neal se mu, i když jemně a s rozvahou, dral do úst jazykem a hladil ho po rtech, které předtím pomaličku okousával a vsával do svých. Peter vydal zmučený sten, jelikož věděl, že by neměl, ale strašně moc to chtěl.

I když to bylo zhola nemožné Diana i Jones dál napjatě poslouchali, byla to jejich práce. A najednou Diana uslyšela něco, co...
Tohle se nedalo vyložit jinak.
"On ho líbá!" vyjekla. Jones tento vývoj událostí nečekal a tak jeho další otázka nebyla příliš inteligentní.
"Kdo koho?" zmateně se otázal.
"Neal šéfa. A není to jedno? Prostě se líbají!" chechtala se Diana.
"To musí být žhavý. Chtěla bych je vidět…"
"Já teda ne. Bručel Jones, jelikož mu to nešlo do hlavy. Asi je to nějaké krytí, které nepochopil a to ho žralo. On dělá svoji práci na sto procent, tak jak to? Nic jiného než krytí za tím být nemůže! V reproduktoru se opět ozvalo jemné zasténání…
Tentokrát se nemohl udržet Neal, jelikož Peter mu vracel polibky zpět s čím dál větší intenzitou.

Bylo to nádherné. Peter zajel také jednou rukou Nealovi do vlasů a pevně ho přitáhl k sobě. Hodlal vytěžit z tohoto okamžiku co nejvíc to jde. Přitom zkoumal jazykem jeho ústa do nejmenšího detailu. Neal potřeboval nějak zaměstnat ruce. Držel se Petera za ramena, klouzal mu po zádech, hladil ho a pak sjel až dolů na zadek. Chtěl se do Petera vpít, vtisknout se do něj, prolnout. Přitáhl si ho pevně k sobě za zadek a stisknul. Nejen, že jejich hrudníky se k sobě přimknuly ještě těsněji, ale stejně tak i boky. A Neal mohl cítit jasnou Peterovu erekci. V Nealově mozku explodovala bomba nadšení. V Peterovi bohužel ale tahle jeho tělesná reakce nevyvolala jen nadšení, které si jeho tělo vychutnávalo, ale i totální zmatek v hlavě. A to mu dost kazilo radost.

Stáli uprostřed parketu a nikomu tu nepřekáželi. Mohli tam být hodiny. A přesně to chtěli. Jenže bohužel svět se nezastavil, jak si oba právě v tuhle chvíli přáli. Bylo potřeba odejít, dohlédnout na Moze, ukončit a zhodnotit akci dnešní akci, naplánovat další postup…
Do ničeho z toho se jim nechtělo. Nealovi se právě začaly plnit noční fantazie. A Peterovi? Peter měl k Nealovi blíž, než kdokoli jiný. Aniž by to přiznal živé duši, i on choval pár odvážných představ ve své hlavě. Možná tehdy ještě ani netušil, po čem tak moc touží. Ale tohle mu důkladně otevřelo Pandořinu skříňku a ani jeden z nich ji nechtěl zavřít. Jen netušili, co s tím budou dělat.

Omámeně a s ruměncem na tvářích se od sebe odtáhli. Peter se jakoby zmateně rozhlédl. Kromě pár okolo stojících, kteří na ně zírali dost potěšeně, povzbuzujícně a možná i závistivě, nezaznamenal nic divného. Jeho myslí agenta prolétlo, že z tohohle si musí sehnat záznam. Hned druhá mysl oslepující myšlenka byla, co řekne svým lidem v dodávce. Ale i když, to jistě bude hodně prekérní situace, nemělnil by. Tohle bylo… dechberoucí. Zhluboka si naplnil plíce vzduchem a konečně se podíval na Neala. Tak krásně se usmíval a přitom se červenal…

"Myslím, že už máme Lipa, tam kde se nám hodí…" vykoktal Neal. Nejraději by vzal Petera za ruku a odvedl si ho domů, ale to se nestane.
"Můžeme… vyrazit?"
"Hmm," přisvědčil Peter a rozpačitě si odkašlal.

A protože jejich mozky byly zmatené, bylo jim dost jedno, že utržené penízky z akce zmizely společně s Mozziem neznámo kam. Ale zatím o tom ještě nikdo nevěděl… No, nejspíš to bude odměna za dobře naplánovanou akci.

Kdykoli jindy by byli Jones s Dianou připraveni vtipkovat na účet svých kolegů, teď si najednou nějak nebyli jistí, jestli je to vhodné. Čekali totiž, že se k nim přiřítí celí rozjaření, aby jim řekli, jak šílené to tam bylo. To se ale nestalo. Peter přišel, velice formálně akci ukončil. Rázně a bez možnosti cokoli namítnout. Sledovačka končí právě teď. Tedy pro všechny ostatní. Jones zůstává hlídat GPS. Kdyby bylo něco mimořádného, vyhlásí poplach. Jinak si ostatní mohou zdřímnout a zítra proběhne konečná akce. Peter se nechal sledovacím vozem hodit domů, naopak Neal se nechal slyšet, že svézt nechce. Bez Neala a s překvapivě vážným, zamyšleným Peterem kolegy ani nepadlo, tropit si z něj žerty. To by nemuselo dobře dopadnout.
 

3 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 majuar | Web | 21. března 2015 v 0:14 | Reagovat

Co mi to děláš...? Tohle bylo úžasné, dechberoucí a prostě dokonalé. Vážně. Málokdy bývám takhle nadšená, ale tímhle jsi mě uzemnila, jen jsem zírala s otevřenými ústy a slintala si na klávesnici. Ale ona to nějak zvládne, což se nedá říct o mně, která tady o půlnoci s očima navrch hlavy neví, čí je. No, nic, přestanu být trapně teatrální a poděkuju za výborně napsanou část. Těším se na další kapitolu :) :D

2 Justinka | Web | 21. března 2015 v 20:07 | Reagovat

Děkuju! Nemůžu dost dobře napsat, jak moc mě těší tvé detailní komentáře! Mně přijde, že mi to nějak extra nejde, ale vy holky mě tlačíte, abych v tom pokračovala.:-)Zatím to vypadá, že vás těším a ne mučím, tak to je fajn:D

3 Jane | Web | 22. března 2015 v 11:06 | Reagovat

Proč mě tvoje povídka vždycky zbaví slov a mám pocit, že moje vyjadřovací schopnosti jsou pod bodem mrazu? Asi proto, že vždycky je tam nějaká scéna, která mi vyrazí dech, a to ta taneční líbačka udělala :-D
Mimochodem, už nedočkavě šilhám po dalším díle :-D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama


Layout by Luczaida.blog.cz | Nastaven 2. 2. 2015