V lochu 6.část

17. března 2015 v 22:02 | Justinka |  V lochu

Omlouvám se vám za značnou prodlevu v psaní, ale zjistila jsem, že když mi chybí přísun kyslíku do plic a pak následně i do mozku, tak se prostě nezmůžu ani na blbé porno... Snad už začaly léky zabírat a já si po týdnu trochu loknu vzduchu z plna hrdla:DVše klapalo jako na drátkách. V pátek Neal bez problémů ukradl obraz, bylo to tak nepřirozeně lehké, až ho to nebavilo. Předání bylo naplánováno na nedělní večer a to proto, aby si pan Lip mohl dotisknout plakáty lákající na aukci fotek, kterou pořádal ve svém klubu. To odložení samozřejmě vyhovovalo hlavně Mozziemu, který potřeboval vyvolat Nealovy fotografie.

Jelikož vždy se našlo něco, co hořelo, musel Peter v naléhavé záležitosti s Nealem vyrazit na druhou stranu města, potvrdit pravost jednoho nálezu. Bylo to tak očividně falešné, že to dal od oka i Peter. Ale úřední šiml zapracoval a FBI si mohlo udělat čárku za použití svého speciálního konzultanta i agenta. Navíc v klubu bylo vše připraveno. Prozatím tomu velela Diana. Moz se dostavil odpoledne a nastavil na stojany "své" fotografie. Byl plně v uměleckém módu. Tedy podle Moze. Krk omotaný šáličkou, extravagantní triko a na hlavě podivnou rádiovku. Tlusté brýle s velkými černými obroučkami, které měly napovídat, že se potlouká po černých komorách a neustále zblízka sleduje nejmenší detaily svých fotek. Všem na ně stačil jediný pohled a přítomní mu to začali hluboce závidět.

Ne, tak agent Jones, který s Mozem vtiskl do rámu sledovací zařízení, za ukradený obraz a překryl to uměleckou, nahou, žhavou cestičkou z Nealova těla. Jones nebyl hloupý a stačil jediný pohled a věděl, kolik uhodilo. Okamžitě se rozřechtal. Nemohl tušit, že se posmívá fotkám velitelovy ženy. I když ani to by ho nejspíš nezastavilo.
" Kdes hledal Mozi vhodné objekty pro své umění? Snad si nemusel jít hledat na ulici? Nebo nedej bože do věznice? Nebo že by stačilo se rozhlídnout po jednom střešním bytečku, kde jsi stejně jako doma? Hahaha."
"Zvolil jsem takový objekt, aby byl úspěch zaručen. To víš, tebe ani agentku Berriganovou jsem požádat nemohl." Tentokrát se rozesmála Diana. Ona by jistě po chlapeckém těle toužící gaye nezaujala a tak to byla jasná narážka na to, že Jones by též nebyl vhodný. Byl na to snad ošklivý? Jenže Jones byl dalek říct, že by byl pro ně ještě dost dobrý a že by slintali všichni návštěvníci klubu do jednoho. Tohle opravdu nebyl cíl, kterého chtěl dosáhnout. Takže mlčel. Jedna nula pro Mozzieho.

V neděli ve dvacet hodin měla akce odstartovat.
Nic méně, když se na poslední chvíli objevil Peter s Nealem, tak Jones Petera přesvědčil, že by se Neal téhle akce měl zúčastnit také, i když Peter nechtěl. Na krytí Moze stačil přece klidně i on sám. Jones na Neala mrkl a bylo mu jasné, že tohle bude sranda. Neal mu opatrně pohled vrátil. Agentům bylo jasné, že nebezpečí by hrozit nemělo, ale stejně se tam Peterovi nechtělo samotnému. Tak tedy svolil. Odposlouchávací zařízení měl jak Peter, tak Neal. A samozřejmě Mozzie.

Peter s Nealem opatrně vylezli z dodávky. Peter cítil jisté vzrušení, nad nastávající akcí, nad návštěvou v gay baru, nad dalším společným večerem s Nealem. Ale to bylo takové přirozené. Dávno už se neklepal jako nějaký nováček. Ale z Neala též sálala nervozita. Peter netušil proč. Najednou se Neal zastavil a velmi kriticky se zahleděl na Petera.
"Co?"
"Zastrč si pořádně košili," rozkázal. Sám mu rozepnul dva knoflíčky u krku a projel mu vlasy rukou. Peter na něj zmateně zíral.
" Nemůžu si s tebou uříznout ostudu. Co když si budou myslet, že tam jsi se mnou?" Neal se ušklíbl.
Peter otráveně ucedil.
"To bys měl štěstí!"
Neal se usmál, ale v duchu sakra hlasitě souhlasil.
Peter ještě cítil dotek Nealovy ruky ve vlasech, když se před nimi otevřely dveře a rozblikala barevná světla.
Neal bravurně vedl Petera dopředu, jako by tady už byl.

Peter se rozhlížel. Jednak byl zvědavý, za druhé chtěl najít v davu stolků chlapa, kterého znal jen z fotografie. Phillipa Moora. Proto přejížděl pečlivě očima převážně chlapské osazenstvo. U pódia, které bylo až na konci místnosti, byly dvě řady stolků zřejmě pro movité klienty. Ostatní stáli na volném prostranství, kde se normálně tančí, a buď se vlnili na vcelku tady nezvykle tichou hudbu, nebo si povídali. Bylo vidět, že někdo opravdu přišel kvůli aukci. Ti slušněji oblečení. Někdo to nevěděl a dostavil se lapit si někoho na dnešní noc. Ti výstředněji oblečení, jak by řekl taktně Peter. Zahlédl pár kluků, hubených jako lunt, s triky s více dírami, než má ementál. A to zdaleka nebyl vrchol výstřednosti, který se tu dal vidět. Flitry, lesky, rtěnky, dámské šaty… Bez komentáře.

Lip Moor seděl téměř u pódia a právě si se zaujetím prohlížel vystavené fotografie, které byly součástí aukce. Peter je jen letmo přelétl pohledem. A vrátil svůj zrak na Lipa.
Jedna, dvě, tři sekundy a pak velká exploze v mozku. Na těch fotografiích nemůže být nikdo jiný než… Neal. Poplašeně zvedl hlavu a téměř se studem se na ně zadíval. Byly nádherné. Neal byl nádherný. Peter zapomněl dýchat. A pak náhle nedostatek vzduchu způsobil, že se prudce nadechl a podíval se Nealovi, který ho upřeně sledoval, přímo do očí. Neal jemně kývl jako by říkal, ano, jsem to já.
"Líbí?"

Peter cítil mravenčení v celém těle. To je Neal. Jeho přítel Neal. Ten superchytrý, vtipný, úžasný a vždy dokonale vypadající Neal. Peter se nemohl zbavit dojmu, že je něco špatně. Měl rád, když někdy v noci navštívil Neala a on mu otevřel jen v nátělníku a trenkách. Rád sledoval jeho pružné, krásné, mladé tělo. Nebylo to nic úchylného, jen se na něj rád díval. Rád viděl, že je Neal v bezpečí. Ale vidět Neala takhle, takhle moc sexy, bylo… Žhavil se mu mozek. Co to znamená? Co znamená, že mu škube v kalhotách, když sleduje ty žhavé fotky? Panebože a ta s půlkou vystrčeného Nealova zadku!

Odvrátil raději zrak. Lidí podstatně přibylo a Peter si přímo fyzicky uvědomoval, jak nadšeně hovoří o fotkách s Nealem. Kdyby se nestyděli, tak snad i slintají. Nebylo mu to příjemné. Tu intimitu svého nahého těla by měl Neal sdílet jen… sám nebo se svou… dívkou. Peter chtěl prostě Neala od těch slintalů ochránit. Ovšem otázka s kým Neal, co sdílí, se mu usadila do hlavy. Pro zatím by mu stačilo vědět, kdo mu udělal takové fotky. Petera píchlo u srdce, že mu to Neal zatajil. Začervenal se. Ano, chtěl by u toho být. Chtěl. Ale nahlas by to neřekl ani za nic.

Peter pomalu přikývl hlavou, do které se nahnala krev z celého těla. Ještě jednou zalapal po vzduchu. Neal mu jemně položil ruku na rameno a čekal, až se vzpamatuje. Líbilo se mu, co viděl. Peter byl úplně vyvedený z míry. Ale Neal mohl vidět, že se mu fotky líbí. A to mu v tuto chvíli stačilo. Točil se mu radostí celý svět.

Oba by si tenhle okamžik chtěli prožít trochu déle. Neal kvůli radosti z Peterovy reakce a Peter, aby mohl celou věc a své pocity vyhodnotit. Ale byli tu oba kvůli práci. Navíc Neal nezapomínal, že všechno slyší Clinton a Diana. Neměl potřebu hrát jim ještě větší divadlo.
Peter kývnul směrem k Lipovi. Ten se právě začal bavit s Mozziem.

Oba je upřeně sledovali. Nejprve se Moz culil jako pýřící se školačka, bylo jasné, že Lip chválí fotky. Ale pak už zřejmě téma hovoru tak příjemné nebylo. Lip dělal problémy. Peter odečetl ze rtů, že nechce kupovat zajíce v pytli. Chtěl vidět obraz, za který platí. Neal to vyhodnotil stejně a vydal se Moze zachránit. Proč riskovat, že se posune se sledovacím zařízením a něco se zvrtne? Stačí, když Lipovu pozornost odvedou před aukcí jinam. A na to byl Neal nejlepší objekt.

Co měl Peter dělat?
Phillip Moor určitě nevěděl, kdo je. Akci neohrozí, když půjde s Nealem. A upřímně? Hořel zvědavostí tam být.
Rychle dohonil Neala a oba, bok po boku, došli k Mozovi a Lipovi Moorovi.
Neal vykouzlil jeden ze svých neodolatelných úsměvů a panu Lipovi spadla čelist.
Moz přítele teatrálně umělecky pozdravil mohutným objetím. S Peterem si podal ruku. Než stačil nově příchozí představit, Lip k Nealovi natáhl paži a radostně mu začal pumpovat s rukou.
"Vy jste ten neodolatelný objekt krásy, že ano? Je to nádhera! Taková smyslnost a dokonalost! Právě jsem říkal, že bych nejraději koupil tu fotografii s… vaším vystrčeným pozadím."
Lip se sice smyslně usmál, ale bylo vidět, že mu to šrotuje v hlavě. Řekl něco, co neměl. Přece musí koupit tu fotku, pod kterou je Picasso. Honem se vzpamatoval a dodal: " Ovšem, bohužel to budu muset přehodnotit. U takové fotografie bych brzy zkrachoval. Celé dny bych snil o vás a vůbec nepracoval."
Neal mu kompliment obratem vrátil.
" Ale to by byla naše ztráta, váš klub je nejlepší ve městě."


Lip poslouchal lichotky raději než cokoli jiného a tak se chtěl optat, jestli tu Neal už někdy byl, jelikož on osobně ho tu nikdy neviděl. To by jistě věděl.
Než to však stačil udělat, po jeho boku se objevila nějaká žena.
Lip se k ní naklonil a nabídl jí rámě.
"Pánové, je mi ctí vám představit mou ředitelku galerie Kathleen Turnerovou. Ačkoli se do mých aktivit v klubu normálně nezapojuje, trvala na tom, že aukci fotografií nechce zmeškat."
"Já bych spíš řekl, že Lee, má dnes narozeniny a chtěla to tu trochu oslavit. Alkohol a moje akty, co víc si přát. Ahoj Lee," vpadl do hovoru neobvykle Neal. Políbil ženu na uvítanou a zářivě se usmál.
"Jak vidím, tak se znáte," přidal se Peter a v jeho tónu bylo něco varovného.
Proč ta žena Petera tak pobouřila? Dokonce zná Neala pod jménem Neal, takže by neměla ohrozit jejich akci. Přesto to Petera žralo. Pane Bože, další Kate? Ještě jsme se nevyrovnali s jednou a je tu další? Neale, proč mi to děláš? Drahá Lee byla krásná, opravdu ano. Bylo evidentní, že mezi sebou kdysi něco měli a Peter se bál, aby se k tomu nevrátili. Vlastně ani nevěděl proč. Ta žena mu strašně vadila. Nežárlí náhodou? Bylo ale potřeba jednat rychle.
Lee, jak ji důvěrně nazýval Neal, se nejprve seznámila s "umělcem" Mozziem a teď se obrátila k Peterovi, bylo by přece neslušné, kdyby se jí nepředstavil.
"Já jsem Peter, jsem tu s Nealem… jako jeho životní opora."
Neal se s úsměvem otočil na Petera. Nejspíš se chtěl ušklíbnout, ale to nestačil. Peter byl rychlejší. A než se Neal vzpamatoval, chytil Peter jeho ruku a vášnivě ho políbil. Neal stál úplně ztuhle. Vůbec nereagoval. Peter tušil, že by to mohlo vypadat divně a tak Nealovi ruku zmačkl a lehce se na něj natiskl. Neal se mu poddal a polibek mu lehoučce vrátil. Byla to jen chvilka, ale rozpoutala přímo bouři pocitů a hormonů. A to nejen v Peterovi a Nealovi.
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 majuar | Web | 18. března 2015 v 16:14 | Reagovat

No... takt to jsem nečekala. Ne, jako, jo, tušila jsem, že se něco stane, ale tohle vážně předčilo má očekávání. Samozřejmě v pozitivním slova smyslu, protože se mi to sakra líbilo, díky tomu konci se na pokračování těším ještě víc než běžně :D Díky za kapitolu, moc se povedla, hlavně část s tím, jak Peter viděl ty fotky... hmmm pěkné :3 :D

2 Jane | Web | 18. března 2015 v 20:28 | Reagovat

Myslím, že ten konec mě dostal tak, že nemám slov. Kromě toho, že to bylo úžasné a že se moc těším na pokračování :-D

3 Karin | 20. července 2017 v 13:12 | Reagovat

Tak to bylo hustý jsem zvědavá jak to Peter vysvětli Nealovi. :-P  :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama


Layout by Luczaida.blog.cz | Nastaven 2. 2. 2015