V lochu 5.část

7. března 2015 v 18:54 | Justinka |  V lochu
5. díl
White collar
Postavy: Neal Caffrey, Mozzie, Elizabeth Burke
12+

Věnováni: Jane, majuar

Neal měl vědět, že z toho nemůže vzniknout nic dobrého, když se zeptal: "Jak to myslíš, že gayové chtějí mé tělo?"
"Jen se na sebe podívej, jsi chodící sex. Nafotíme tě a úspěch aukce je zaručen!" horlil Moz dál.
On se zbláznil? Neal se nechtěl někde předvádět, i když jen na fotkách. Ano, chtěl být perfektní, ale pro Petera! Hmm, ale tohle vyšetřování vede Peter a tak je zaručeno, že ty fotky uvidí. Možná by mohla být zábava sledovat Peterovu tvář při konfrontaci s Nealovou nahotou…

Neal o tom ještě chvíli uvažoval a na oko se bránil, ale věděl, že to udělá. Záleželo, ale jak? Pokud si měl tuhle šílenost užít, nesmí o tom Peter vědět. navíc si Neal nebyl jistý, jestli by se byl schopen před Peterem nakrucovat - jistě polonahý, a nebyly by vidět následky... Ne, Petera k tomu nechce. Rozhodnuto.

Neal ledabyle oznámil Peterovi jen ty údaje, které potřeboval vědět k úspěchu akce. Místo předání, čas, potřeba zajištění sledovacího zařízení. Peter sice nebyl Moziieho plánem nadšen, ale souhlasil, jelikož to vypadalo snadně.
Při předání by neměly nastat potíže, v tak zaplněném prostoru. Pro Moze nebo Neala by byla nějaká tmavá ulička nebezpečná. A navíc tenhle klub je nejznámější ve městě. Hodně se o něm mluvilo a Petera lákalo se tem konečně podívat. Jinak než při vyšetřování, to však nepřipadalo v úvahu.

Peter se opět zdržel nad papírováním v práci. Tentokrát alespoň včas zavolal El, ať na něj nečeká s večeří a ponořil se do vyplňování zpráv. Ze zvyku mrkl na signál Nealova nákotníku. Byl doma. Vše v pořádku. Ale s Nealem člověk nikdy neví.
Peter se usmál. Doufal, že Neal maluje a nevymýšlí s Mozziem, jak vyrobit bombu, obejít nákotník nebo jinou kulišárnu. Vlastně doufal, že je Neal doma sám a ve svém nátělníku, maluje a vypadá u toho jako… prostě krásně. Peter zatřásl hlavou, aby se ponořil zpět do práce.

Mezitím Neal opravdu doma
byl a opravdu ve svém nátělníku. Jen s ním byl Mozzie, který si chystal profesionální fotoaparát, který si někde zapůjčil. Chystal pozadí a světla…
Dokonce i make-up. Když už to bylo nachystáno. Někdo zaklepal. Neal se modlil, aby to nebyl Peter, cestou z práce. Mýval zvyk, vypít s Nealem pár piv. Ale dnes by se to nehodilo.
Neal pootevřel dveře a strnul. Elizabeth?
Než ji stačil odplašit nějakou milosrdnou lží, Moz ji vtáhnul dovnitř a poděkoval, že přišla.
Krucinál Mozzie, pomyslel si Neal, chtěl to udržet v tajnosti a Moz pozve El?
Cítil se rozladěně, ale to ho brzy přešlo. El věděla, co dělá. Měla zkušenosti s focením a jako žena tušila, co by se gayům mohlo líbit. Skvěle pracovala se světlem a stínem a kde to tak úplně nevyšlo, tak to dohnal photoshop. Začali zlehka. Nealovi nátělník prostě vážně sluší, tak proč toho nevyužít? Alespoň měl šanci si zvyknout a když si ho pak svlékl, už mu to ani nepřišlo, že ho El fotí. Vlastně tam jen tak stál a nakrucoval se do správných pozic, aby vyniklo ve světle to či ono. Zato El s tím začínala mít malinko problém. V rámci uvolnění atmosféry, si otevřeli víno. Nebo to bylo prostě proto, že se v místnosti vyskytoval Mozzie?

Peter byl, tedy je krásný muž, přesto Elizabeth s velmi pochvalným pohledem přejížděla po Nealově hrudníku. Možná to nebyl ani tak hrudník, co zaujalo její pozornost. To co ji upoutalo, bylo v oblasti přechodu mezi kůží a kalhotami. Jeho bříško bylo tak sexy! Mohla si přímo fyzicky představit, jak ho na něj líbá, jak je měkké a přitom pevné a jak dobře by se po něm sjelo až do slabin. A… Hmm, těšila se, až ty kalhoty sundá! I když se trochu bála, co to s ní udělá pak.

Atmosféra trochu zhoustla, i když se Moz snažil o ironické komentáře, nedalo se zakrýt, že je to prostě sexy.
Neal je sexy. Už tam stál v černých boxerkách a snažil se vyhovět pokynům El. Ona samozřejmě nebyla zastydlá puberťačka, která by slintala na kde koho, ale… Hmm, ona si prostě musela sáhnout. Neal stál na jedné noze, druhou se země jen tak zlehka přidržoval, tělo vytočené. Pro správný úhel mu chyběly maximálně jeden dva centimetry do záklonu. El ho nejprve chytila jen jemně v bocích, jen tak třemi prsty, ale on zareagoval moc bouřlivě a správný úhel přetáhl. Proto mu nevinně položila jednu ruku na břicho a druhou na kříž a dorovnala ho tak, jak potřebovala. Hotovo. Mohla už Nealovo bříško opustit, ale ona z něj pomalu sjela a užívala si každý milimetr, kterého se dotkla. Nedalo se přehlédnout, jelikož byl Neal v lehkém záklonu, že v jeho boxerkách se něco zainteresovaně škublo. Rychle opustila Nealovo bříško a s úsměvem na tváři se vracela k fotoaparátu.

A pak Moz zavelel: " Kalhoty dolů!" Oba se na něj podívali, jako by zešílel.
"Vy si myslíte, že Phillip Moor si předevšemi koupí fotku chlapa ve slipech, kterých je všude mraky? Tohle bylo rozjížděcí kolo! Neboj, Neale, tvoje chlouba bude fanynkám utajena, přesto ti garantuju, že si budeš moc vybírat. Mám to vymyšlené.
Lehneš si sem, nasvítíme tě jen, aby byla vidět linka boku, až dolů k nohám. Bude to taková dlouhá žhavá cesta…" vysvětloval Moz a už táhnul Neala k posteli.
El se otočila a předstírala, že něco upravuje na fotoaparátu, přitom musela získat chvilku, aby stáhla z tváře svůj ruměnec.
Když se otočila zpět, byl Neal nahý a jednou rukou si přidržoval rozkrok. Vypadal božsky na té bílé posteli. Umínila si, že ho vyfotí i v těch peřinách.
Teď ale měla realizovat Mozův plán, který nebyl vůbec špatný. Moz srovnal světlo a ona přiklekla k posteli a Nealově hlavě. Fotoaparát snímal Neala od místečka těsně pod bradavkou, žebra, pak přišel kousek toho krásného bříška, bok a pak už slabiny a linka dlouhého Nealova stehna, která se lomila v koleni na druhou stanu, a opravdu to vypadlo, jako ta nejkrásnější cesta, kterou byste se chtěli prolíbat. Pan Moor dostane za své prachy, jen to nejlepší!

El polkla a pak si uvědomila, že ji Neal upřeně pozoruje a je tak hrozně blízko.
"Vypadá to skvěle," roztřeseně podotkla a snažila se usmát.
"To by mělo, když se tu před tebou musím nakrucovat nahý," brblal na oko Neal.
"I když vlastně mi to ani tak nevadí," mrkl na ni a zářivě se usmál. Neal se rozhodl, že ji totálně zničí. Nejprve ten úsměv a pak dodal: " Jsem zvědavý, co na tohle řekne Peter!"

Elizabeth se rozbušilo srdce, zadoufala, že se to bude brát jako pomoc s případem a ne jako důvod k hádce. Nerada se s Peterem hádala. Tyhle nepříjemné myšlenky, ji přiměly odložit fotoaparát, i když už měla připravenou další kompozici.
Odkašlala si.
"Neale… Mozzie… Nebude to problém, že jo? Víte, když mě vždycky hrozně bavilo fotit, a byla jsem v tom kdysi dobrá. Jen pak bylo hodně práce, málo objektů na focení… Vytratilo se mi to ze života. Proto jsem se nechala od Mozzieho umluvit. Těšila jsem se na to. A dneska mě to hrozně baví, ale nechtěla bych, aby s tím měl Peter problém."

"Já bych taky nechtěl mít s Peterem problém,"pronesl Neal. Zejména ne na té akci v gay baru, on je schopný mě tam zavřít do klece a za peníze vystavovat, jen aby se mi pomstil."
Elizabeth se smála.
"Ne, toho je schopný Moz, ale ne Peter…"
"Jen aby ses nedivila," mrmlal Neal a Moz se na chvíli urazil.
Nakonec se dohodli, že o tom Peterovi neřeknou, dokud nebude po akci.
Elizabeth udělala ještě několik fotek v bílých peřinách. Možná byly méně umělecké, ale o to víc rajcovní. Eliina oblíbená byla ta, kde Neal, leží na břiše, objímá polštář, zadek má vystrčený a do půlky chráněný peřinou. To bylo tak vyzývavé!

Nakonec podal Moz Nelalovi župan a umělec odkráčel do sprchy. Byl tam poměrně dlouho, jelikož i jeho focení inspirovalo, ke spoustě představ o El, o Peterovi…
Proto si byl téměř jistý, že Elizabeth už bude pryč, když vyšel z koupelny skoro neutřený a jen s ručníkem kolem boků. Druhým ručníkem si sušil vlasy a halekal na Moze, ať otevře další víno.

El a Moz se ale zdrželi nad technickými problémy a teď oba zírali na Neala. První se vzpamatoval Moz a odkráčel pro navrhované víno, protože o to nikdo nemusel říkat dvakrát. El naopak došla až k Nealovi a řekla: "Zůstaň tak!"
Rychle vzala do ruky fotoaparát a přidělala ještě další hromadu fotek. Mokrý Neal byl neodolatelný!
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 majuar | Web | 7. března 2015 v 19:40 | Reagovat

Ani nevím proč, ale jak Peterovi utekly myšlenky směrem k Nealovi, jak maluje jen v tílku... Takové útěky myšlenek mám v povídkách hrozně ráda :) A jinak musím souhlasit s El, mokrý Neal by asi neodolatelný byl :D Díky za díl, opravdu se moc povedl :) Těším se na další.

2 Justinka | 7. března 2015 v 20:04 | Reagovat

[1]: No zatím, je chudák Peter jen u tajných myšlenek, ale ty fotky to posunou, to je jasný,že? :D
Jsem ti tak vděčná, že se neošklíbáš nad El!
Čteš rychleji, než já píšu:D (njn, to i prvňáček:D) ale budu se snažit. ;-)

3 majuar | Web | 7. března 2015 v 20:40 | Reagovat

[2]: I prvnáček :D :D Líbí se mi tvůj smysl pro humor :D Upřímně... já hetero moc nemusím, ale tady mi ženský prvek v podobě El nijak nevadí. Navíc tvůj styl psaní mi vážně vyhovuje, tak přece nebudu blbá a nebudu se tady ošklíbat :D

4 Justinka | Web | 7. března 2015 v 21:52 | Reagovat

[3]: Díky:-)

Chápu. Nikdo tady nemusí hetero. Ale po letech s QAF, kde to nebylo možné, si to chci osahat. Ono mě to přejde...
A k Peterovi prostě ta láska k El patří, i proto se mi líbí.
Jsou i tací. Proto si tě vážím! :-)

5 Jane | Web | 8. března 2015 v 9:04 | Reagovat

Tak tohle po ránu opravdu nabudí :-D
Úplně si umím představit, jak je El Nealem fascinovaná :-D

6 Karin | 20. července 2017 v 12:57 | Reagovat

Tak to byla pěkně žhavá kapitolka. :-P

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama


Layout by Luczaida.blog.cz | Nastaven 2. 2. 2015