Hra 6

1. března 2015 v 16:46 | Justinka |  HRA
Když nebudete tušit, kde se tady zničeho nic vzali Justin a Brian v jakési povídce, která má kupodivu šestý díl, tak...
Tak budete muset zahrabat hluboko v útrobách blogu (v povídkách na pokračování), kde jsem Hru 5 publikovala před rokem. Jj, je smutné přijít s koncem povídky po roce, ale upřímě bylo to bohapusté porno, tak jsem vás nijak v napětí nenechávala. Nějak se stalo, že jsem na povídku zapomněla. (Jelikož jsem si nebyla úplně jistá, jestli tenhle konec je to pravé...) Ale tak nějak jsem si na to teď vzpomněla, Jane mě přesvědčila, že to nejspíš nechám na vás. Já už do toho zasahovat nechci, tak vám to sem dám a uvidím...

Věnováno Jane

Varování: 15+


Když se Brian konečně vrátil od počítače, elegantně se složil vedle mě do postele. Nemohl si nevšimnout mého nadrženého rozpoložení. Na to nemusel být žádný expert. Na mně je vždycky všechno hned vidět a obzvlášť tohle.

Vklouzl rukou pod peřinu a svými nenechavými prsty, na které mám mimochodem šílenou fixaci, mi začal třít jemně břicho. Políbil jsem ho. Bylo nad slunce jasnější, kam tohle povede. V uších mi už zněl zvonek do dalšího kola. Ale zřejmě jsem se spletl! Když se Brian dokázal odtrhnout od mých úst, zeptal se mě, nač jsem myslel. Tak dobře. To je tak padesát na padesát. Brian Kinney nebude preferovat mluvení před sexem, ale pokud jde o moje fantazie, ty se dozví naopak velmi rád. Vzhledem k mému stavu mu muselo být jasné, že si neprocházím seznam na nákup.
"Vzpomínal jsem…" šeptl jsem mu do ucha a opět ho políbil.
Brian se nedal jen tak odbýt.
"Na Bena?" nevěděl, jestli je rád. Bylo to úžasné, ale…
"Hmm, to bylo parádní! Ale teď jsem myslel na jinou trojku."
To Briana zaujalo. V jejich dost promiskuitním životě se dalo lehce mluvit o množném čísle, takže na řadě byla otázka: "Jakou?"
"Na tu s řetězem," upřesnil Justin.
"Hmm, také se ti tak líbila?"
Myslel jsem spíš na to, cos mi řekl…, ale ano líbila, i když úplně jinak."
Briana nemusel nikdo pobízet, aby se bavil o sexu.
"Definuj rozdíly," poručil si.
Justin se zasmál.
"Včera jsem jel na hodně velké vlně extáze a celé to bylo o potěšení. Chtěl jsem potěšit tebe, hrozně moc. A nechtěl jsem přijít ani o kousíček čehokoliv, co jsem mohl dostat z Bena. Zato tehdy…
se mnou lomcovaly kromě závěrečného nekonečného potěšení," Justin se opět zasmál, "docela jiné emoce."
O tomhle se ještě nebavili. Brian si byl naprosto jistý, že se to tehdy Justinovi líbilo. Přesto teď byl zvědavý, jak to Justin popíše.

"Mně ses zdál stejně pekelně nadržený jako na té extázi, když jsem tě chodil rozptýlit co pět deset minut," samolibě dodal Brian.
"To jsem samozřejmě byl, ale spíš převládal vztek. Zuřil jsem, co mi to děláš, než mi to došlo. Nebyl jsem opravdu daleko od toho celou hru zastavit a jít pryč."
"Ale neudělals to!"
"Ne neudělal, jelikož jsem doufal, že to prostě musí brzy skončit, pak jsem toho začal chvilku litovat. Nastoupil totiž strach."
Brian se zmateně podíval do Justinových očí.
"Strach?" Ptal ses na emoce. A na začátku byl vztek z tvých odchodů, pak pocit libosti, z tvého mistrného škádlení a pak strach. Ano, strach."
"Tys myslel, že… bych ti něco mohl udělat?"
"Ne, ale když jsem slyšel, že odcházíš… to byl ještě pořád vztek. Pak jsi někoho přivedl. Nevěděl jsem co se děje, kdo to je. Slyšel jsem jen dvoje podrážky, představoval jsem si, že mě tak uvidí naši přátelé. Nahého s vystrčeným zadkem. Tedy ne, že by mě tak už většina neviděla, ale ta nemožnost vstát a utéct se schovat třeba do koupelny... Ale to nebylo nejhorší."
Brian ležel tiše jako pěna.
" Pak když jsem slyšel, že se ten někdo vysvléká, napadlo mě, že… že mu dovolíš, aby… že si mě vezme někdo, koho ani nechci… neznám…"
Justin zmlkl a Brianovo objetí znatelně zesílilo. Chtěl, aby to bylo překvapení, ale myslel si, že Justin ví, že by ho nikdy nerozdával jako pasák. Myslel, že mu Justin věří. Vlastně věří, jinak by utekl. Ale asi by se neměl spoléhat jen na Justinův skvěle vytříbený cit pro jeho podivné chování a měl by mu říct, že by mu to nikdy neudělal.
"Fuck!" vydechl Brian nad svým hloupým jednáním i nad tím, že místo pěkného líného šukání je čas na mravoličné příběhy. Nedá se nic dělat, je to nutné. Nemůže přece nechat Justina nechat si tohle myslet. Nasazuje mu do hlavy různé bludy, o kterých ví, že jim Justin moc nevěří, ale tohle nemůže jen tak nechat být. Tuhle důvěru by zklamat nechtěl.
Brian pevně držel Justina a bezmyšlenkovitě ho hladil ve vlasech. Něžně ho políbil a pak si ho umístil na hrudník. Nebo spíš na břicho, ovšem tentokrát ne tak, jak by chtěl (tváří k vyzývavému klínu), ale tváří ke své tváři. Justin si opřel hlavu a čekal, co bude. Brian se evidentně k něčemu odhodlával.

"To bych ti nikdy neudělal!" začal.
"To bych ti nikdy neudělal, protože… jsem to zažil." Konec věty Brian snad jen zašeptal, nebyl si jistý, jestli ji vyřkl, ale Justin byl skvělý posluchač a slyšel to.
"Zažil?" splynulo z Justinových rtů. Většinou, když se Brian, velice zřídka, postil do vyprávění o své minulosti, snažil se Justin mu do toho nezasahovat, ale tentokrát to bylo tak nepředstavitelné a neuvěřitelné, že se neudržel.
Brian jako by se vzpamatoval a začal mluvit.
" Pamatuješ si jistě na naši první společnou noc. Řekl jsem ti o svém poprvé. O tom "starém" úchylovi, mém učiteli. Nikdy jsem ti neřekl, co bylo dál.
Ano, opravdu něco bylo. Víš, já jsem svoji politiku jednoho styku neměl naplánovanou od narození, ale s ním jsem k ní došel." Justin ucítil i po těch letech v Brianově hlase hořkost.
"Po dalším tělocviku, který jsme měli, jsem počkal, až v šatnách nikdo nebude. Tentokrát jsem se na naši společnou sprchu dokonce i svlékl. Vykouřil mě a nabídl mi, abych přišel další den k němu domů. Tolik k mé tehdejší spokojenosti. Byl jsem si jistý, že se u něj doma stane něco víc, ať už to mělo být cokoliv. Stalo se to. Bylo to moje poprvé, které si vzal. Nebylo to nejhorší, ale žádný zázrak také ne. On podle svých slov na kluky nebyl, maximálně bi. Nakonec jsem, ještě já byl rád, že se mu to se mnou líbilo. Scházeli jsme se. Učil mě. Přece jen byl zkušenější. Pokud jsem to neřekl jasně, tak on byl můj top. Chtěl jsem… aby… mě… miloval." Brian upřeně zíral z okna jako by tam mohl nalézt odpověď na největší tajemství světa.
" Jen… já… byl jsem tehdy jiný. Mladý a hloupý. Poddával jsem se mu. Dával jsem mu znát, jak se mi to s ním líbí, abych ho potěšil. Ale on… Jednou mi jako překvapení přivedl kluka do trojky. To mě tak nezasáhlo, jako to že mi předhazoval, jak on je skvělý. Ten kluk se svíjel, sténal, křičel, třásl se a objímal vše nač dosáhl. To se mému skoro heterosexuálnímu učitýlkovi líbilo. To bylo to pravé. Teď byl v ráji. Můj tehdy ani zdaleka ještě minimalistický styl vyjadřování emocí se mu zdál málo. Vsadím se, že se budeš smát, až se budeš za břicho popadat. Brian Kinney se napoprvé zakoukal do chlapa a ten ho nechtěl. Chtěl raději nějakou řičící děvku a citlivý Brian ho pro to opustil. Ano, poslal jsem učitýlka do háje, když jsem mu nebyl dost dobrej a rozhodl jsem se, že už před nikým, i když to bude v posteli, nebudu ukazovat svoje city."
Justin nevěděl, jestli by raději tomu kreténovi rozbil ústa, nebo jestli se mu chce brečet pro Briana. Jelikož nemohl udělat ani jedno, jen na podporu stiskl Brianovi ruku a zanořil svou tvář do Brianova břicha a něžně ho líbal.
Když tvář vynořil z hebké Brianovy kůže, šeptl: "Byl to debil, nezasloužil si tě!"
Brian automaticky přikývl.
Nebyl by to Justin, kdyby zůstal mlčet.
" Já nepotřebuju, aby ses předváděl. Vidím, vše co potřebuju. Tvoji touhu, vedení, chtíč, kontrolu, něhu i lásku." Justin se pevně díval Brianovi do očí a hladil ho po tváři. Následoval polibek, který by byl vyhlášen nejláskyplnějším naplněním vztahu, kdyby ho v tuhle chvíli někdo zaznamenal. Justin se rozhodl, že Brianovi vyjádří svůj cit, co možná nejjasněji. Umazlí ho třeba i k smrti, když to bude nutné, aby pochopil, jak moc ho miluje, váží si ho a nehodlá ho nikdy opustit.
 

4 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Jane | Web | 1. března 2015 v 18:02 | Reagovat

Úžasný konec :-)

2 market | 19. listopadu 2015 v 17:44 | Reagovat

Nádherná povídka :-)

3 Justinka | 22. listopadu 2015 v 17:39 | Reagovat

[2]: Děkuji:-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama


Layout by Luczaida.blog.cz | Nastaven 2. 2. 2015