Zprávy, novinky a zábavná četba...červen

17. června 2014 v 9:41 | Justinka |  O všem možném
Ahoj všem,

i když to vypadá, že jsem už úplně zdrhla, není tomu tak. Sleduju pořád novinky ze života lidí z QAF (zejména Randyho a Galea)
a sem tam se i dokopu sem nějaké přidat. Dokonce mám teď rozepsanou i povídku, ne-li dvě a budu se snažit se k tomu přes léto dostat. Opravdu mě zdržuje:D, moje neustálá potřeba sledování dalších a dalších filmů nebo seriálů, kde většinou gay linka má alespoň vedlejší roli. No co? Studium je vážná věc. Musím být v obraze:-)


Jelikož se tu vždycky zjevím po dlouhé době, je toho dost, co mám na srdci. V praní řadě ale, než začnu s novinkami, mám jednu velmi smutnou zprávu. Sice je to už nějakou dobu zpět, (ale já jsem na to přišla teprve tento týden) ale tím to není méně bolestivé. Zemřela skvělá a úžasná Vamphile. Její věci jsem četla mezi prvními a vskutku je milovala. Patřila k Svaté církvi Justina a Briana a i dnes, když si ty stránky otevřete nejdete tam spoutu zábavy. (Mimochodem, ten kdo je založil, už také není mezi námi.) Konec patosu. Jen jsem chtěla, abyste si třeba na její počest přečetli You Bet Your Ass, Superstar nebo I want you safe, které jsou dneska klasika. Ovšem pozor na Hustler Justin!, to je jen pro silnější povahy.


A teď už... ententýky dva kolíky... kdo bude první?
GALE:Fotka je pořízená při příležitosti prvního předvedení Echo Parku


Elton John Oscar Viewing Party 2014 na konci března


Gale vypadá, že se má dobře a užívá si zábavy.:-)
Myslím, že všechny a všichni bychom si moc rádi vyměnili místo se slečnou na Galeových nohách.:D

Gale už dokončil natáčení Field of Lost Shoes

a prý bude jeden ze dou hlavních představitelů nového projektu Andron (zde s režisérem a druhou hlavní postavou - Jon Koratajarena)
RANDY:


Randy poskytl nový rozhlasový rozhovor do rádia:Pro nedočkavce tu mám nejnovější video ze hry, na které teď Randy pracuje a vypadá véééélmi zaujatý, nadšený a potěšený, že to dělá!


Kdyby se tu někdo hrozil nadcházejících prázdnin:D přikládám odkazy na věci, které mám právě rozečtené, ale čtou s emoc a moc dobře:
The Queer Boy´s club (je dobře si předtím pustit film The Breakfast club, což rozhodně není ztráta času) http://www.midnightwhispers.ca/viewstory.php?sid=3007

Vše od Frayach: http://www.midnightwhispers.ca/viewstory.php?sid=3009

A zábavné Příběhy zeleného piva a malých zelených příšer:D
http://www.midnightwhispers.ca/viewstory.php?sid=3012


Tak, teď už je o vás postaráno a já jdu nabírat další zkušenosti do mého filmového seznamu:-)
Vaše Justinka
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Rocia | 17. července 2014 v 23:54 | Reagovat

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama


Layout by Luczaida.blog.cz | Nastaven 2. 2. 2015