Jednou v roce, jsou nejen Vánoce, ale taky žně pro fanynky :D / Bilbao 2014

13. května 2014 v 23:24 | Justinka |  Věci týkající se QAF
Ahoj všichni,

Lenka mi opět (měla bych se fakt nad sebou zamyslet!) připomněla, jak na vás kašlu a nejsem schopná napsat už ani článeček o novinkách. Tak já se budu snažit trošičku se polepšit.

Předem se chci omluvit slečně, která se mě dotazovala, na to kde sehnat všechny díly QAF. Opravdu se omlouvám, ale v těchto dnech toho bylo víc než dost a vždycky, když jsem sedla k pc... tak jsem u něj usnula:D
Zaručené cesty a linky se změnily. Nevím. Já bych vsázela na staré dobré Uložto nebo na torrenty. Ale vyzkoušené to nemám. Chce to pevné nervy a hledat:-)

Tak ale teď už k našim miláčkům. Začnu novinkami a budu se prokousávat do minulosti. Těžko říct, kde skončím, že? :D


Randy se opět vrhl do hudebních vod a čeká ho muzikál!
Ano, zase je to "jen" na prknech, co znamenají svět, takže jsme bez šance něco vidět...:-(
Dílo se jmenuje Atomic, což musím říct, že není nic co by mě nějak extra lákalo, ale když je tam Randy, tak bych se samozřejmě přemohla:D ZDE víc info.


Teď je na řadě Gale, hezky na střídačku.
Ten se zúčastnil už po několikáté NYFESTu - fotbalového turnaje hvězd, který se konal 19.4.2014 v New Yorku. I letos se tedy můžeme pokochat jeho ladnýma nožkama v trenýrkách:D Hafo fotek naleznete ZDE.


Na řadě je Randy:D
Tak co bych tak o něm... Joooooooo! Už vím! Dobrá zpráva! Na Uložto je nahraný už film Gayby. Nový gay film o kamarádech - gay klukovi a hetero holce, která touží po dítěti. Jak to dopadne se podívejte. Jdou sehnat i anglické titulky.
Jen maličké varování pro našince. Film je to celkem dobrý, ale nesmíte mrkat, abyste náhodou Randyho nepropásli. Ta role je sakra moc malinkatá.:-( Nechápu to, proč to Randymu dělaj. A přitom mu to tam šíleně slušelo!

Když už jsme u slušení! Gale se taky vytáhnul! Kde? V kampani Bulgari Save the Children.
Tohle je Gale, kterého známe a kterého milujeme, ne?

Vložený trvalý odkaz obrázku


Zpět k Randymu:D
Světová premiéra filmu, ve kterém Randy opravdu zaručeně hraje už proběhla!
Such Good People byl prezentován na Gay and Lesbian Film Festivalu v Miami, který se konal 2-11.5.2014
Další možnost film vidět se naskytne divákům GLBT Film Festivalu v San Diegu 1. června 2014
Tady se můžete podívat, na další nabízené filmy a začít se těšit, že někdy dorazí i k nám.:-)


Tak jo, docházejí mi hodnověrné zprávy:D
Ba ne! Ale to, že se Gale objevil na The Beatles Tribute a zaníceně sledoval Paula McCartneyho, to se dá najít lecckde, ale mě přirozeně zaujala ta nejvíc sexy fotka:D
Vložený trvalý odkaz obrázkuTak a než začnu psát o úúúplných blbostech:D, tak je tu samozřejmě jedna věc, která mě sem na blog vyhnala. Která je naprosto a zajisté úžasná a ohromující. No, co by mě mohlo dostat do kolen? Nic většího než CON v Bilbau (ano, skoro za dveřmi - Španělsko)
Stydím se, že jsem nepřinesla milióny foteček a zpráviček, ale... ale to je právě ta potíž. Obdivuji ty statečné a šílené a bohatší fanynky, které se do Bilbaa vypravily, a které o tom teď referují. A jelikož takový CON není ani náhodou levná záležitost a jelikož já bych se neodvážila ani na stejný zaoceánský parník natož na takový parníček, na kterém také setkání s herci proběhlo, tak nechám fotky tam kde jsou a nebudu je loupit! Ten kdo se chce dohledat, jistě najde:-)
Ale jeden odkaz vám rozhodně musím zprostředkovat!
Je to zpověď jedné fanynky, jak tento CON prožila a přežila. Četla jsem jedním dechem. Takže pokud se chcete dozvědět, jestli se dají milované hvězdy potkat ve městě a kde, jestli chcete vědět, co udělá Gale, když ho požádáte o přání k narozeninám kamarádce a jestli OPĚT padla otázka, jak by skončili Brian s Justinem dneska, tak vám nezbývá nic jiného než číst a číst.
Prozradím jen, že Galeova reakce byla úsměvná a to hodně:D Ještě víc jsem se zasmála Randyho a Galeově představě o svých postavách. Vím, že by mi to jakožto fanynce nemělo připadnout tak vtipné, ale...:DDDD
A zamilovala jsem se do Randyho empatičnosti. To je to, proč ho miluju, i když není Sunshine! A je mi celkem fuk, že se musí s Galem a Randym jednat opatrně jako s děcky, oni vám to vždy překvapivě vynahradí!
A nechci slyšet ani slovo o tom, že to číst nechcete, že je to moc dlouhé! Grrr!:D

Tak jo, fotky loupit se mi nechce, ale když už to jednou je na youtube, tak to bych mohla ne? :D
Odkazy na další a další účastnice a fotky jsou ZDE
Díky Leni!
Myslím, že jsem si dneska zahledala docela fajn a že i vám by to mohlo stačit, jelikož já vím, jak to funguje. Kliknete jen na jednu fotečku a za 3-4 hodiny se proberete z rauše a zjistíte, že vás zebou nohy a máte žízeň (slintání hrozně odvodňuje).

Jen jsem se ještě chtěla svěřit s věcí, která mě potěšila. Vyšla nám s Evannabarčou další návštěva QCafé. Sakra, má to podivně stejný průběh jako brouzdání internetem a hledání novinek o QAF. To se takhle usadíte do oblíbeného rohu v QCafé a za 4!!! hodiny a 3 vína později zjistíte, že je opravdu čas jet domů. Nechápu to, ten čas strašně letí! Že by tam byla nějaká časoprostorová díra. Sakra, vůbec se nechci pouštět do konverzací o dírách!
Takže! Zjistily jsme, že v QCafé jsou zaměstnáni pouze šíleně roztomilí a hezcí číšníci (což jsme stejně už věděly) a tentokrát se udála dokonce změna. Přišli opravdoví lidé:D Vysvětlím...
Chodíme si vždy sednout hezky dolů, do klidné části podniku ( ne, není to tím, že máme blíž k záchodům:D), abychom měly prostor nerušeně rozvíjet naše veledůležité teorie a probrat, co a kdo kde natočil a nejlépe gay:D
A většinou tam sedíme hezky nerušeně samy a užíváme si hovoru.
Tentokrát přišlo lidí dokonce spousty, ale...
proč vám neříct, že se dá zahlédnout (při troše fantazie a při troše reálnosti) Brian a Justin. Jooo! Já vím, že nikdo není tak úžasnej jako oni, ale... opravdu jsme viděly věkově velmi odlišný pár, kterým bylo úplně putna, jestli se staráme a využili našeho zápalu pro hovor k muchlování:-) Což bylo hezké.

Evannabarčo, chtěla ses podívat na tohle! Vyber na co půjdeme:D Navrhuju hru Maso, jelikož tam vystupuje Klára :D

http://www.astudiorubin.cz/program/2014/6/

A určitě zkus(te) Looking - hezoun z Glee, bude vždycky hezoun:-) I když mě konec první série úplně nesedl. Alespoň mám důvod koukat na druhou:DDD

Zato tohle je jen... místo porna:D Strapped

Slibuju, že se dokopu, k dalšímu seznamu filmů, jelikož už jsem toho viděla tolik, tolik a tolik! Jen nevím kdy:D

Snažím se i myslet na psaní:D Mám to v hlavě, jen to dostat ven... :D

Pro dnešek myslím, že dost... ale přece jen... mohla bych alespoň drabble, že jo? Něco skoro aktuálního? Nemůžu já něco udělat včas? Busy, busy, jak by řekl Brian. Tedy ten by řekl, že práce, práce, dělá z Queerlove velmi nudnou holku, že jo?
Ale nebojte! Pikle na Pride se už kujou! Muhaha!

Tak a teď to drabble:


"Briane, tady Claire," dlouho váhal, než telefon zvedl a teď ji tu má," v neděli je den Matek. Myslíš, že se můžeš zastavit? Třeba by nepila hned od rána!"
"A myslíš, že pije na oslavu nebo na žal, že má nás dva? Mimochodem ahoj," vyhrkl upřímně své nehorší obavy.
"Vtipálku," sestra ho jako vždy nebrala vážně, "tak přijdeš?"
"Ne, naštěstí ne. Budu celý den v NY pracovat. Nevím, kdy se vrátím. Pošlu kytku." Popuzeně frkla.
"Nešlo by to líp zorganizovat?"
"Nešlo. Pracuju, když můžu a musím." Momentálně byla nezaměstnaná. Mlčela.
Organizace byla výborná. Brian jel na velkou večeři k Debbie.

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Rowene | 24. května 2014 v 23:16 | Reagovat

Na Galea pořád ujíždím. Změní se to někdy? Asi ne ... Děkuji za moc hezké počtení a spoustu novinek. :-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama


Layout by Luczaida.blog.cz | Nastaven 2. 2. 2015