Hra 5

1. dubna 2014 v 11:24 | Justinka |  HRA
Tohle není žádný aprílový žertík. Těch bylo na dnešek myslím dost. Jestli potřebujete zaměstnat hlavu něčím jiným, ráda vám pomůžu. Byla jsem požádána o pokračování Hry a tak je tady, i když nemůžu uvěřit, jak se tahle povídka (prachsprosté porno to je:D) rozrostla do obludných rozměrů:D
Na místě je varování!


Varování: 18+, threesome, BDSM, řetěz

Hra 5
Justin dál ležel v teplé posteli a tápal v paměti. Nežil nijak minulostí, ale někdy si vzpomenout jaký kus ušel, nebylo na škodu. Přiznával si, že byly chvíle, kdy z Briana vzteky, zklamáním nebo smutkem brečel, ale v konečném výsledku, tohle bylo to nejlepší, co ho mohlo potkat. A je dobré to vědět!
Brian si stejně ještě šel přečíst své maily...

A jak ho Justin zná, jestli ho napadne něco pracovního, zavrtá se do toho. Pak ale určitě přijde ještě zpátky do postele. Předchozí vzpomínky ho dost nažhavily a Justin v tomto tónu hodlal pokračovat.
Vlastně… Ben byl dárek jen a jen pro něj. To bylo od Briana pěkné.
Justin si vzpomněl na jejich poslední velký spor. Vlastně také skončil takovým dárkem.
Justinova majetnickost tehdy nabrala na obrátkách a on si myslel, že by Brian mohl být jen jeho. Bylo to takové období, kdy se propadl hlouběji do životního stylu BDSM a myslel si, že zrovna tohle by mohlo Briana přesvědčit, aby byl jen s ním. Justin od něj totiž dostával tolik důkazů, že ho miluje a ctí, že mu to přišlo úplně přirozené. Jenže Brian na to asi ještě nebyl připraven. A tak se jejich idey střetly jednoho pátečního večera, kdy chtěl jít Brian šukat do lázní po opravdu nepříjemném dni v práci a Justin by raději zůstal doma, aby mohli v soukromí vyzkoušet opět něco nového z právě objevovaného světa. Pohádali se o to. Fest.
Justin nastínil, co by chtěl dělat, Brian se nechtěl své svobody jen tak vzdát. Tušil, že by se to nezastavilo u jednoho pátečního večera a chtěl si svou volnost vybojovat. Byla to ošklivá hádka a Brian ji zakončil prásknutím dveří a se slovy: "Nejsem pes, abys mě tu držel na řetězu u boudy."
Justin neklidně spal, když Brian dorazil v noci domů. Dobře věděl, že se choval hloupě a vyprovokoval Briana nejspíš k tomu, aby vojel celé lázně. Věděl také, že jeho nátlak nebyl nejlepší, ale když už s tím začal, nehodlal z boje utíkat a tak, když se ráno Justin probudil, chtěl trucovat. Vlastně to vypadalo na docela hustou sobotu. Ale Brian přišel k posteli a hlasem pána nařídil Justinovi, aby se šel hned vysprchovat. Až se vrátí, dostane se na ruce a kolena na postel. Justin chtěl uraženě protestovat, ale zaznělo tak rozhodné a rázné: "Bez mluvení!", že se rozmyslel a šel to udělat. Nakonec si říkal, že než na sebe naštvaně vrčet nebo mlčet, tohle by nemuselo být špatné. Byl si jistý, že Brian jako vždy chce vyřešit spor šukáním. Nikam je to neposune, ale alespoň si užijí. A to bude lépe prožitá sobota, než hádky.
Justin vyšel ze sprchy, ani se moc neobtěžovat s utíráním a oblékáním a nahý se umístil na postel, přesně tak, jak mu Brian řekl. Byl si jistý, co bude následovat.
"Připomínám ti, že nesmíš mluvit! Stejně by sis dnes chtěl hrát na tichou domácnost, takže by ti to mělo vyhovovat. Dám ti čas trochu si o tom porozmýšlet. Máš jen tři podmínky - ticho, zůstat na kolenou a znemožněný zrak. V té chvíli zavázal Brian Justinovi oči. Poslední, co mohl vidět, byla krásná štíhlá Brianova postava v džínách a jednoduchém tričku, které však stálo víc, jak Justinova školní uniforma.
Justinova pozornost byla plně upnuta k tomu, co se stane, ale ono nic. Brianovy kroky se vzdalovaly.
Justin zuřil, co si to Brian dovoluje! Ale neodvážil se neuposlechnout.
Přece jen, tohle nebyla situace, kdy by musel použít saveword. Jen byl naštvaný.
Uplynulo asi deset minut a Brian se z ničeho nic objevil u Justina.
Hladil ho po zádech, masíroval krk a laskal mu ušní lalůčky rty, lehce ho tahal za krátké vlásky na krku. Nehty slabě přejížděl po bradavkách. Líbal mu lopatky a hladil břicho. Zapnuté džíny natisknuté na Justinův zadek. Jak rychle se objevil, tak rychle však zmizel.
Justin nechápal, co se děje. Brianovy vpády do ložnice byly nepravidelné. Pokaždé mu udělal něco hodně příjemného a pak odešel. Vzrušil Justina, že měl chuť řvát:" Šukej mě!" a pak byl pryč. Líbal ho, objímal, lízal mu zadeček nebo ho kouřil, ale pokaždé to přerušil. Justinova kolena už bolela, zdálo se mu, že musí být snad skoro poledne. Už dávno se opřel lokty a hrudí o postel a nechal vystrčený jen zadek, aby ulevil svalům. Pořád ještě nepromluvil a pořád nebyl schopný vidět konec této hry. Byl nejistý z neustálé tmy kolem sebe. Chtěl už vidět! Chtěl se už udělat!
Náhle se loftem rozezněl Brianův mobil. Justin slyšel, že ho vzal a k jeho údivu slyšel i slova: "Hned jsem tam."
On chce opravdu odejít? A jeho tu takhle nechá? Začal opravdu uvažovat o použití bezpečného slova, ale než se mohl rozhodnout, co udělá, byl Brian pryč.
Justin zuřil, nechápal, co se děje. Uvažovat o tom, že se zvedne a půjde si udělat snídani, ale ještě než to udělal, dveře loftu se otevřely. Nemohl zaslechnout hlasy, ale uvědomoval si, že tohle nejsou zvuky jen jedněch podrážek. Brian přivedl někoho s sebou!

Justinovi se v hlavě rozběhl kolotoč otázek. Kdo je to? Někdo cizí nebo je to někdo z jejich přátel? A opravdu ho spatří s vystrčeným ještě mokrým zadkem od lízání, trčícím směrem ke dveřím?
Když ticho pokračovalo nepřirozeně dlouho, Justina napadlo, že nikdo z jejich přátel by to nevydržel. Pusu prostě nezavřou… Možná tak Ben, ale proč by sem chodil?
Justina se zmocnila panika. Chtěl vědět, kdo to je!
Chtěl se dostat z téhle potupné pozice. Chtěl nakopat Brianovi za tohle všechno zadek. Chtěl, aby Brian nezvaného návštěvníka vyhodil a konečně mu vyšukal mozek z hlavy, ať už mají tento zcela zjevný trest za Justinovu včerejší hádku za sebou.
Kroky, dvoje kroky, se přiblížily k ložnici. Teď už Justin věděl, že návštěvník ho musí vidět. Přesto bylo ticho a příchozí situaci nijak nekomentoval.
Slyšel… svlékání? Brian někoho pozval, aby ho ošukal? To snad ne! Má snad právo si vybrat, kdy a s kým? Tohle se Justinovi nelíbilo! Brian přece není žádný jeho pasák. Ano, jistěže v rámci jejich her, by to byl schopný udělat, ale jen, když se na tom oba dohodnou. Ne, takhle! Mlč a šukej! Opět chtěl Justin tuhle šarádu ukončit, ale ucítil na svém zadku Brianovy ruce. Bezpečně je poznal. Uklidňujícně ho hladily.

Brianovy rty ho laskaly po zádech. Justin měl vystrčený zadek a hlavu schovanou ve svých pažích na posteli. Jak se mokrá, právě teď čím dál víc vzrušující ústa začala šplhat nahoru a přibližovat se k nejvyššímu bodu Justinovy klečící postavy, postel se zhoupla a někdo si na ni klekl. Přímo před Justina.
Justin se opravdu musel držet, aby nic neřekl nebo jen nevyjekl překvapením. Zaryl své dlaně do prostěradla. Brianova ústa se nepřestala přibližovat k jeho už mokrému otvoru a neznámý ho lehce, aby ho nepolekal, vzal za ruce. Byly to obrovské tlapy. Přitom měl Justin pocit, že ho drží pevně, ale kdyby chtěl, vykroutí se z nich. Bylo to takové… možná něžné? To jak mu z dlaní vyjmul prostěradlo a sevřel mu obě ruce… taková podpora. Nic víc se nedělo. Ruce ho držely, jako živá pouta a přitom… Justin se jich přestal bát a soustředil se opět na Briana. Ten už doputoval, tam kam mířil a započal svou hru jazyka. Justin se čím dál víc propadal do rozkoše a moc nechybělo a prosil by o víc. Kdyby mohl!
Náhle se Brian opět odtáhnul. Justin by brečel zklamáním. Ztuhnul však v očekávání, co nastane. Slyšel pohyb a zvláštní zvuky a pak…
Pak mu na touhou rozpáleném těle, přímo uprostřed lopatek přistál studený, poměrně těžký náklad. Železo? Ruce měl pořád spoutané v tlapách obra a Brianovy jemné dlaně ho znovu hladily. Náhle z hromádky na zádech vzal Brian něco, co lochtalo a opět se to plazilo k jeho zadku. Justinovi to došlo. Je to řetěz, řetěz, který se teď rozmotává, jak ho Brian táhne po jeho těle. Doufal, že s ním nedostane přes zadek. Nebyl si jistý, jestli by něco takového chtěl nebo dokonce vydržel. Uslyšel klapnutí víčka a na jeho zadek, dírku a patrně i řetěz se snesla sprška gelu. Klouzavý studený kov začal kroužit kolem otvoru a obr zpřísnil držení. Justin nechtěl utíkat, jen v jeho hlavě duněly otázky. Dělá mu tohle Brian opravdu před někým? Myslí to vážně? Není to až příliš perverzní?
Jako by to Brian věděl, dával si načas, aby Justin mohl probrat všechny možnosti a případně vyslovit stopku.
Justin nebyl nikterak prudérní a došlo mu, že je jedno, jestli je to řetěz, kuličky nebo jen obyčejné dildo. Dělali to s jinými lidmi už mockrát a není se za co stydět. Brian mu tím chce zjevně něco dokázat. Asi to, že se mu to líbí. Že má rád přítomnost někoho, před kým se může předvést. Každý jiný by dávno takovou hru zastavil! Ale Justin, přes všechno nepohodlí, čekal kam Brian míří. A vlastně mu docvaklo i to neustáté odcházení a vracení se. Je to, to co Brian dělá! Vždy se k němu vrátí! A nezáleží, co si užije s jinými, protože to co mají společně je vyjimečné.
Čas na rozmyšlenou uplynul a Brian zasunul první kovový oválek řetězu do Justina. Přiblížil svou hlavu k té jeho a zašeptal: "Je to O.K.?" Justin přikývl.
"Dobře. Pro teď můžeš mluvit - budeš počítat! Rozuměl jsi, jen číslice."
Justin vyřkl první slovo toho dne. " Jedna." Potřeboval si odkašlat, byl ochraptělý vzrušením. Brian ho pochválil a začal postupovat.
"Dva, tři… čtyři, pět," Justin cítil studené kluzké kousky klouzat do jeho zadku. Jak začal řetěz mizet uvnitř, s lochtáním se pohyboval po jeho zádech. Slyšel vzrušený dech obra, ale ani ten Brianův nebyl úplně klidný. Uvědomil si, že to musí být vzrušující pohled. S číslem deset se mu začalo zdát, že je plný. S každým dalším kroužkem uvnitř se pozice těch minulých změnila a třely se o jeho prostatu. Sténal. Už nevydržel být v klidu. Brian ho jednou rukou přidržoval a druhou pomalu mučil zasunováním. Justin chtěl, aby byl na něj pyšný. Počítal zcela bezchybně, i když mu nevycházel dech. Každý kroužek musel vydýchávat čím dál víc, aby se tělo roztáhlo a zvyklo si. Dost. Už dost. Už byl u čísla Brianova věku. Brian konečně zastavil.
Pochválil Justina, jaký je úžasný a připravil ho na to, že se bude muset vzpřímit. Justin to považoval za nemožné. Ale obrovy ruce zmizely a octly se na jeho ramenou a pomaličku ho zvedaly. Ztuhlá kolena protestovala a naplněné útroby jakbysmet. Justinovi by se dělaly mžitky před očima, kdyby neměl zakrytý zrak. Konečně se dostal do vzpřímené polohy. Nebyl si ale jistý, jestli se v ní udrží. Bylo to ale jedno, jelikož když ho ruce pustily, převzal ho zezadu Brian, pevně ho sevřel a opřel o sebe. U ucha Justina zahřál Brianův dech a hlas.
Justine, (tohle bylo tedy vážné, kdyby to byla jen hra, byl by Icing) já dobře vím, co po mě chceš, ale jediný řetěz, který mezi námi chceš a můžeš natáhnout a připoutat nás s ním, je bohužel tento." Brian na důkaz svých slov za řetěz zatáhl a Justin zalapal po dechu, uvědomil si, že tohle byla jen ukázka a až bude chtít Brian dostat pracně nastrkaný řetěz ven, tak z toho snad omdlí. Když se uklidnil, naslouchal dál Brianovi.
"Nejsem připravený změnit celý svůj život. Ještě ne!
Ale každý přece ví, že já jsem sobecký hajzl a tak si přeju, abys ty byl jen můj," Brian opět zatáhl za kus řetězu. "Máme mezi sebou svoje pravidla a na těch je možné se dohodnout, ale chci, abys věděl, že ty jsi pro mě jedinečný! Ať děláš cokoli…"
Justinovi vířila slova v hlavě. Tohle byl v podstatě… závazek? Před cizím člověkem Brian řekl… Wow. Justin nepochyboval, že se to roznese, pokud to Brian nebude chtít jinak. Vlastně bylo jedno, jestli to ostatní vědí nebo ne, protože Brian řekl, že opravdu chce jen a jen jeho. Nemohl se z toho vzpamatovat. Stále mu znělo v uších: Jsem jen jeho! Brian to řekl!
Ocitl se opřený hrudníkem o cizí hruď. Bylo to velmi zvláštní. Justin preferoval Brianovu hladkou pokožku, jenže tady cítil záplavu chlupů. Zatím co jeho bradavky se třely o rozložitý hrudník cizince, Brian pomaličku vracel některé povytažené články řetězu dovnitř. Justin sténal. Byl z toho už nadržený jako peklo a přál si, aby se stalo něco, co by mu přineslo nějaké uvolnění. Náhle ho Brian pevně sevřel zezadu rukama a on slyšel, že se návštěvník přesouvá. Jde snad pryč? Justinovi to bylo najednou líto. Byl vzrušený a vidina trojky mu nepřišla teď zas tak špatná. Brian ho ale držel s rukama za zády a nechával mu pocítit, jak strašně moc ho celá tahle věc vzrušuje. Svým kapajícím penisem se mu třel o nastavené dlaně. Pak vzal vlhké ruce za zápěstí a táhnul je dopředu. Justin ucítil na dlaních… horkou pokožku a to, co držel, byl nepochybně… zadek! Dál ho nemusel nikdo pobízet. Jeho ruce se rozběhly za poznáním. Když nemohl tu nádheru vidět, pokusil se ji alespoň ohmatat.
Dušené hrdelní steny, které se nesly loftem mučily oba muže. Justin spokojeně vydechl, když ucítil, že mu Brian nasazuje kondom. Justinovy boky chtěly podniknout výpad a dostat se do horka před sebou, ale to Brian nedovolil. Jednou paží obemknul Justinovo břicho a tím měl pod kontrolou jeho pohyb. Velice pomaličku ho nasměroval a potom přitlačil. Tempo to bylo téměř minimální. Justin chtěl víc, ale pochopil, jaká je i v tomto symbolika. Tak jako se Brian vracel a odcházel, tak i tady mu naznačoval, že vždy bude mít věci pod kontrolou. Dokonce, i když půjde o styk s někým cizím.
Brian umožnil Justinovi zvýšit pohyblivost. Najednou Justin nevěděl, jestli to dokáže. Vpředu ho svíral v těsném obemknutí ten neznámý a v jeho těle byl rozložený další mučitel. Každý pohyb mu přinášel nejen rozkoš, ale i nemalé utrpení. Řetěz se pohyboval na prostatě a Justin byl rád, že mu Brian dává ve svých paží podporu. Brian s ním rytmicky pohyboval a Justin vyrážel slova a vzlyky vášně. Snad ani nevnímal, jak hlasitý je a co všechno říká…
Brian věděl, že tohle se nedá vydržet, ale potřeboval Justina právě teď tak moc, že pevně stiskl jeho penis u kořene, aby zabránil orgasmu a v rychlém pohybu vytáhnul celý řetěz ven. Justin křičel a jeho tělo se zmítalo, ale Brian držel pevně a nedovolil mu se udělat.
Justin byl najednou tak prázdný, až by brečel. Potřeboval Briana!
Ten ale zíral na tu dokonalou krásu, na Justina, kterému byla každá emoce vidět na tváři a teď se tam zračilo neštěstí ze ztráty a touha po naplnění… Než Brian oděl svůj mokrý a tvrdý penis do kondomu, Justin stačil zpanikařit.
"Briane, kde jsi? Chci tě! Kde jsi?"
Brian nejprve na jediný zátah nabodl ten nerozkošnější zadek, který znal a pak vydechl: "Jsem tam, kde mám být a kde vždycky budu! S tebou!"
Brian udal tempo, ale všichni tři tušili, že tohle bude hodně krátká cesta. O to však příjemnější.
Když skončili, velká tlapa Justinovi lehce přejela po zádech, snad jako dík a rozloučení, ale jediné co Justin slyšel, bylo Brianovo: "Poděkuj za mě svému pánovi. Byl jsi opravdu poslušný, zasloužíš si odměnu." Pak už jen potěšené zabručení a Justin se propadl do unaveného, ale spokojeného spánku.


Když konečně přišel Brian od svého počítače, Justin se culil a byl pekelně nadržený. Briana by zajímalo nač myslel!
 

9 lidí ohodnotilo tento článek.

Komentáře

1 Jane | Web | 4. dubna 2014 v 18:57 | Reagovat

Bože, já zbožňuju, když Brian vyjadřuje svoje city sexem... Mimochodem, tohle je fakt dobře napsané porno a vůbec by mi nevadilo, kdyby se ještě rozrostlo :-D :-D :-D

2 Justinka | E-mail | Web | 4. dubna 2014 v 21:44 | Reagovat

[1]: Ježiš díky za komentář ( i pochvalu) už jsem si začínala myslet, že je něco v nepořádku, když se už nečte ani porno:D Buď se mnou(to by nebyla novinka) nebo se čtenářstvem:-X
Cože??? 12 791 je ti málo? :D
Ale že by bylo patnáct tisíc slov hezké čísílko:DDD
Popřemýšlím nad tím:-)

3 Jane | Web | 5. dubna 2014 v 7:28 | Reagovat

[2]: Spíš je to tím, že jaksi chceme číst, ale škola, práce nebo domácnost nám k tomu nedává dostatek času :-D
A máš pravdu, patnáct tisíc by bylo hezké číslo :-D

4 Karin | 5. dubna 2014 v 21:31 | Reagovat

Justin jen fantaziroval ale bylo to krásny.

5 Danny | 7. dubna 2014 v 20:41 | Reagovat

Asi... Tě miluju... *q* ♥

6 Judita | 7. dubna 2014 v 23:30 | Reagovat

Nezklamalo :-) BDSM sice moc nemusím, vadí mi ta submisivita, ale tady u těch dvou mi to přijde hodně sexy :-D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama


Layout by Luczaida.blog.cz | Nastaven 2. 2. 2015