Hra 4

19. února 2014 v 0:48 | Justinka |  HRA
Možná si vzpomenete (nebo si to přečtete dodatečně až teď) na velmi, velmi dlouhé porno, které se zde na blogu objevilo témeř před rokem. Patrně jsem plánovala nějaká další pokračování, ale čas pokročil a já mám zatím jen jeden díl navíc. Ale jelikož je škoda každého porna, které vedle padne, tak ho sem přeci jen dám:-)

Hmm, vidím to na varování 15+
Když se Justin to ráno podruhé probudil, slastně protáhl. Au!
Zapomněl na jeho bolavé paže!
Nijak mu to nevadilo, hloupě se usmíval. Nemohl uvěřit, co všechno se včera stalo. S Brianem je to vždycky tak neuvěřitelný zážitek. A Ben? Oh, to bylo horké.
Vlastně… to byl on sám, kdo Bena dostal jako ten nejvítanější dárek. Tohle na Brianovi miloval. Byl sice jeho pán, o tom nebylo pochyb, ale nechal ho i jít vlastní cestou. A Justin toho uměl využívat. Jako včera, když si řekl o Benovo objetí a dostal ho.
Opět se zaculil, paže stále opřené o čelo postele.
To v něm vyvolávalo tolik vzpomínek. Slyšel Briana z kuchyně a tak nechal svou mysl bloudit minulostí ve vyhřáté posteli. Rozhodně se mu nechtělo vstávat.


Tahle hra vlastně začala mnohem, mnohem dříve než včera. Vlastně to bylo krátce po tom, co se vrátili z neslavného výletu do NY a Justin se ubytoval u Debbie. Obával se nejprve dalších pravidel, ale ukázalo se, že nebylo čeho. Žádný trick po půlnoci se dalo hravě zvládnout. Tedy pro Justina to bylo lehce splnitelné, on si svůj milostný život naplánoval prožívat před půlnocí, v loftu nebo v Babylonu. Hůř na tom byl Brian. Stejně jak byl Justin vytvalý a nenechal Brianovi vydechnout, vnucoval mu svůj dokonale úzký a vždyochotný zadek, tak i Brian mu podléhal a občas se stalo, že nemusela hora k Mohamedovi, ale Mohamed si přišel zašukat přímo k hoře. Ehm, pardon. Těžko tomu uvěřit, ale byl to Brian, který se dostavoval celkem pravidelně, jelikož mu chybělo to děcko, které se proměnilo na dokonalé uspokojení jeho potřeb. Brianův harmonogram ovšem s půlnocí moc nepočítal. Fuck, copak je Justin nějaká Popelka? Brian věděl, že Justin může kdykoliv a stejně tak i po půlnoci. A tak, aby se vyhnul výtkám od Debb nebo vůbec jakéhokoliv dalšího kázání, lezl oknem.
Lest to byla výborná, kdyby Debb neměla uši jako rys, neničil tím omítku starého domu a kdyby Justinova postel zatraceně nevrzala. Debbiiny ranní proslovy v jídelně Brian neslyšel rád. Jak z tohohle ven? Když opravdu rád překvapoval Justina, který pokud se neučil nebo u učení neusnul, onanoval. To pak Brian jako u vytržení sledoval a následovalo to nejlepší šukání, co měli. O tohle nechtěl přijít! Přesto vstup oknem nebyl moc pohodlný.

Dneska neměl v plánu navštěvovat Justina, naopak sám vyrazil do Babylonu, najít nějaká nová žhavá ústa. Věděl, že Justin má dost učení a tak dal najevo, jak rád se ho alespoň na jeden večer zbaví. Jenže…
Jenže v Babylonu byli jen trolové, kteří by neuspokojili ani toho nejnenáročnějšího ubožáka, natož Briana. A tak ani nevěděl jak, se kolem jedné ocitl v jídelně, i když opravdu neměl žádný hlad.
"Hodím tě domů," nabídl milostivě končící Debbie.
Jako vždycky ho prokoukla, světlo z Justinova pokoje ho vábilo jako můru, i když by to za nic nepřiznal. Vstal, aby ji doprovodil.
" Zvládnu přejít ulici sama, dělám to už třiatřicet let," ohradila se.
"Když už jsem tu, zahraju si na gentlemana…" odtušil.
"Cha, jo a obejdeš barák, a serveš další kus omítky! Ať tě to ani nenapadne!" postavila se před něj a jednou rukou ho zadržela. Nevypadala nepřístupně, napadlo ho. Zadívala se mu do očí a vyzývavě řekla:
"Pravidla jsou jednoduchá, je po půlnoci. Jeď domů! Nebo kamkoli!"
Teď věděl, kam míří. Vlastně to nebylo překvapení, byl to její hlavní plán, jak se plést lidem do života. Fuck. No jasně! Jenže Justin je tam nahoře a Brian si byl jistý, že ví, co dělá. Představa bledého těla na posteli mu bleskla hlavou a byl ochoten projít tím ponižujícím přiznáním. Bohužel tu je plno důkazů, nehledě na omítku, že Brian s Justinem zlomil svou politiku jednoho styku a tak…
"On není trick," zamumlal tiše, sotva mu mohla rozumět. Přesto se paže na jeho hrudníku rázem odlepila a dveře se tiše otevřely. Byl už na schodech, když Debbie upřesnila:
"Dneska je večer s Marilyn Monroe , udělám si maraton od Gentlemen prefer Blondes, přes Some like it hot, do Let´s make Love" Brian slyšel to nijak neskrývané popíchnutí, ale věděl, že to není zlé. Debb mu tím vlastně říkala, že se nemusí bát vyrušování ani se nemusí nijak zvlášť krotit. Televize možný hluk překryje.
Kývl s měkkým úsměvem místo díků na Debb a pokračoval schodištěm nahoru. Náhle vzrušen představou, že uvidí, co Justin dělá, když si myslí, že je v prázdném domě.
Jen co vzal za kliku, objevil se problém, nepříjemný zvuk. V duchu zanadával, že kdyby se Debb víc starala o svůj majetek, než o životy ostatních, líp by udělala. Okamžitě si ale i sám přidělil morální facku, jelikož bez Debb by jen těžko přežil on sám a teď i Justin. Neměl právo tohle říct. Zkusil to podruhé…
Justin se sice měl v plánu učit, ale látka se neukázala tak složitá, jak čekal a tak byl kolem půlnoci se vším hotový. Na to, aby vyrazil do Babylonu to bylo pozdě. Zítra je škola a navíc, netoužil přichytit Briana s ptákem v komkoli. Ne, dá mu den volna. Zaslouží si odměnu. Sám a dobrovolně ho už několikrát navštívil, aniž ho k tomu Justin nabádal. Háček byl zaseknut hlouběji. Justin se spokojeně usmál. Nechtěl ale usnout na vavřínech. Trochu ho trápilo, jak málo Brianovi stačí a on se udělá jako puberťák. Ups, on je puberťák. Takže je potřeba získat nějakou výdrž. Rozhodl se, že se systematickým drážděním dovede k těsně k okraji orgasmu a pak to zastaví. Uvidí, kolikrát to může opakovat. To by bylo, aby se tím jeho odolnost neodolatelnému Brianovi nezvýšila. Rychle uklidil školní věci. Ještě poťouchle klikl na soubor, který skrýval hudbu, kterou u toho minule poslouchali u Briana. Než se mu to stáhlo, skočil se vysprchovat a pak nahý ulehl na svoji starou, ale pohodlnou postel.
Ze začátku to bylo… prostě jako každé honění, ale dnes se jen nechtěl rychle zbavit nepříjemného tlaku v rozkroku. Brzy ho hudba zavedla do příjemných myšlenek o Brianovi a on se propadl do fantazií. Hladil své ještě mokré tělo a ruce se samovolně pohybovaly tam, kde mohly přinést víc a víc potěšení. Hrubý stisk boku, tření a štípání do bradavek brzy přestalo stačit a jeho ruce se přiblížily k zajímavějším cílům.
Nevymýšlel nic složitého, nakloněn na bok, jedna ruka přehozená přes bok dozadu mířila přímo k jeho horké jamce, která postupně pohltila tři prsty. Druhá ruka jednoduše objímala penis a líným pohybem ho dováděla k šílenství. Vrátil se už po několikáté až ze samého vrcholu a jeho vlasy byly zpocené, tváře rudé a rty nalité, jak se do nich kousal. Byl zcela ztracen ve svém světě. Už to nemohl vydržet, ale touha trumfnout osobní rekord, ať už byl na tom dnes jakkoliv, byla určující. Zmítal se na posteli a chtěl oddálit nemožné. Už už by se udělal, když uslyšel hlasité polknutí a své jméno z Brianových úst. Vytrhl prsty ze zadku a pevně sevřel druhou ruku, tam kde byla. Málem umřel leknutím.
Byl tak zaujatý svou činností, že neslyšel, neviděl.

"Co tu děláš?" vykoktal.
"Přivezl jsem Debb," ušklíbl se Brian jako by to byla samozřejmost, se kterou se dalo počítat.
Justin si uvědomil, že musí být po druhé ranní, a že jeho rekord musí být už definitivně překonán. Uspokojení se přelilo jeho tělem s husí kůží. Pot na něm začal zasychat.
"A… přišel jsi? Protože jsem ti táááák chyběl?" mrkl na Briana, věděl, že je Brian fascinován pohledem na něj, že ho tu jen tak nenechá ležet, když už je tu. Nemýlil se.
"Chyběl," sykl Brian a před Justinem se objevil dokonale vztyčený člen, kterému on chyběl patrně nejvíc. Justin se zasmál.
Než by řekl švec, měl nohy na Brianových ramenou a jeho hluboko v sobě. Po té důkladné přípravě to nebyl žádný problém a on mohl okamžitě začít přirážet. Tedy začal by, kdyby jeho postel nezačala vydávat neuvěřitelně protivné zvuky, které se hlasitě nesly celým domem. Napůl ze stydlivosti před Debb, napůl z toho, že to ničilo jeho uši a nadrženost, hodlal ten zvuk eliminovat, jak jen se dalo. Buď slezou na dřevěnou podlahu, která asi taky nebude moc tichá ani pohodlná nebo se půjdou postavit do miniaturní koupelny. Ani jedno neznělo lákavě. Nechtěl, aby ho Brian musel opustit. A pak tu byl ten geniální nápad. Prostrčil své ruce kováním postele a zapřel se o stěnu. Tím zabránil pohybu vrzavé postele a ještě vyšel Brianovi vstříc tvrději, než předtím. Ten se nijak nerozpakoval a začal hbitě přirážet.
Ta dlouhá předehra udělala s Justinem opravdu své a teď, ač chtěl původně zvuky tlumit, se s výkřiky svíjel a chtěl víc. Brian věděl, že Marilyn Monroe je sice hvězda, ale že by až taková, aby Debb přeslechla tohle zoufalé "víc, víc, šukej mě víc!" to nejspíš ne. Stačí, že se jistě po domě nese pleskání jejich kůže o kůži. Nacpal do Justinovy pusy své spodní prádlo a Justin se rád zakousl do toho kousku prosyceného Brianovou vůní.
Justin se vzpíral proti zdi a Brianovo břicho třelo jeho penis, o dalším plenění nemluvě. Udělal se tak tvrdě, jak už dlouho ne. Horké cákance mezi bradavkami a na bradě o tom dávaly hrdě znát. Brian ho následoval, samozřejmě do kondomu. Justin uvolnil ruce, které se až do teď zdály přilepeny ke zdi a vytáhl si Brianovy spodky z pusy. Byly promáčené slinami a tak si s nimi klidně utřel i hrudník. Tyhle si Brian už stejně dnes neobleče. Brian se zbavil kondomu a spadl těsně vedle Justina na malé lůžko. Justin čekal, že až nabere sílu, zvedne se a odejde, tak jako už kolikrát. Brian se ale jen natáhl a vypnul hudbu. Udělal Justinovi víc místa a celkem pohodlně uloženi, usnuli.

Ptáte se, proč tohle Justin nazývá počátkem jejich BDSM her? Vždyť tohle bylo možná trochu netradiční, ale přece jen nic, co by se tak dalo nazývat. Přesto to opravdu tak bylo. Nejdřív si totiž ani sám Justin neuvědomil, že to není jen praktické řešení, ale že ho ty ruce vzhůru jako by byly k posteli přivázané, vzrušují. Hrál si na to, že je nemůže používat, i když byla výhoda, že když opravdu chtěl, tak mohl.
Jenže Brian nebyl tak dobrým milencem pro nic za nic a tak si všiml, co Justin dělá. Přišel na to, jednou když se stavil odpoledne po Justinově škole. Debb byla v jídelně, Vic bůhvíkde a dům byl prázdný. Nějakého vrzání se nemuseli tudíž bát. Přesto Brian hned na začátku vzal Justinovy ruce a připevnil je ke stěně s výmluvným pohledem. Neřekl ani slovo, ale Justin byl náhle vzrušený jako peklo. Potom, co horká sprška dopadla na jeho břicho, stále čekal, až dostane svolení ruce ze stěny sundat. Kdyby byly přece přivázané, tak by je taky jen tak nesundal dolů. Když se zapřel o stěnu i v protihlučném loftu, bylo na čase dát o tom řeč.
Brian nebyl nějak ukrutným pánem, ale dovedl si přirozeně zjednat autoritu a dodržování pravidel. Nejprve to bral Justin, jako vzrušující hru, ale čím víc tomu propadal, tím víc mu převzetí kontroly Brianem vyhovovalo. Postupně zkoušeli, kam až mohou v novém světě zajít a byly to zkoušky převážně příjemné pro oba dva. Justin to miloval a Brianovi to bylo vlastní.
 

6 lidí ohodnotilo tento článek.

Komentáře

1 Karin | 19. února 2014 v 21:36 | Reagovat

Tak takhle si ty dva užívají. :-D  [:tired:]

2 Jane | Web | 22. února 2014 v 8:43 | Reagovat

Po něčem tak úžasném se mám jít učit? :-D :-D :-D

3 Judita | 25. února 2014 v 20:43 | Reagovat

Pak má člověk usnout :-D A třeba nějaká Hra 5 by nebyla špatná :-)

4 Rowene | 12. března 2014 v 23:01 | Reagovat

Hra 5 je dobrý nápad. ;-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama


Layout by Luczaida.blog.cz | Nastaven 2. 2. 2015