Z Justina bude Kevin...

14. července 2013 v 20:54 | Justinka |  Randy HarrisonPřeklad: EvannabarčaReportér: Jsem tady s Randym Harrisonem z nové show Harbor. Řekni nám o postavě, kterou v Harboru hraješ, Kevinovi.

Randy: Ano. Moje postava se jmenuje Kevin, je to spisovatel, který se snaží prorazit, žije se svým manželem v Harboru. Jeho manžel je bohatý architekt. Jeho zvláštní sestra přijde do jeho života, ukáže se v jejich domě. Neviděl ji deset let. Pochází z prostředí white trash (chudých bělochů), odkud se snaží uniknout. Celý jeho život je narušen. Je tak zábavné ho hrát. Je tak chytrý a výmluvný, ale velmi nejistý a neurotický a hodně toho potřebuje. A z toho vychází hodně humoru.

Reportér: Dokážeš se s něčím z toho ztotožnit?

Randy: Ano, se vším.

Reportér: Můj manžel se také jmenuje Kevin.

Randy: Opravdu?

Reportér: Vzali jsme se.

Randy: Gratuluji.

Reportér: Děkuji. Takže ty ses přidal k lidem, kteří na téhle show pracovali už dřív. Jaké to je, ocitnout se v situaci, kdy dva lidé na tom už pracovali a dva přicházejí nově?

Randy: Je to zajímavé. Věci jsou jiné, natáčíme na jiném místě, hodně věcí se změnilo. Aaron (?) a já jsme noví, takže se vlastně začínalo znovu, úplně nová hra, nová produkce. Ale řekl bych, že něco chybí a je to skvělé - oni už ví, jak ta hra funguje. Už to hráli, divákům se to líbí, oni to rádi píšou, takže chybí napjatost jako 'jak to bude? bude se to lidem líbit?' Myslím, že už je zde určité sebevědomí, protože režisér a dva z herců už to dělali dříve. Takže je to úleva, protože jindy si říkáte 'nevím, nevím, my si myslíme, že je to dobré, ale…'. Ale tahle hra má pevné základy a je skvělá. Divákům se líbí a je to cítit i při zkoušení. Necítíme se být tolik pod tlakem.

Reportér: Co se ti na roli líbilo? Smál ses, když jsi četl scénář?

Randy: Smál jsem se při čtení scénáře, plakal jsem při čtení scénáře - určitě se mě zeptáš proč. Smál jsem se i plakal. Líbí se mi, jak píšou. Je to živé, člověk to chce hrát, když to čte, obzvlášt, v mém případě, postavu Kevina. Byl tak živý. Při scéně na konkurzu jsem věděl úplně přesně, co mám dělat, cítil jsem to, jako bych to žil. Věděl jsem: 'tohle to znamená, tohle se děje'. Je to opravdové.
Reportér: Pracoval jsi v televizi, QaF, dělal jsi hodně divadla. Upřednostnuješ divadlo?

Randy: Miluju oboje. Po tom, co QaF skončilo, což už je nějaká doba, 7 nebo 8 let nebo déle? Strávil jsem tolik času před kamerou, že jsem toho měl dost, říkal jsem si: dejte tu kameru ode mě pryč. Byl jsem z toho unavený, chtěl jsem být na jevišti a dělat práci ve větším rozsahu. Ale ted mám rád oboje. Zrovna jsem dotočil film. Znovu jsem natáčel a říkal jsem si, že jsem zapomněl, jak moc to mám rád, jak je to úplně něco jiného a jak na to potřebujete mít jiné dovednosti. Bylo by frustrující, kdybych nemohl dělat oboje.

Reportér: Viděl jsem tě na jevišti často v Our Hit Parade, měl jsem tam stálé místo.

Randy: Jo, je škoda, že to už skončilo, že jo?

Reportér: Dělal jsi tolik zajímavých věcí. Jaké to pro tebe bylo?

Randy: Měl jsem rád Our Hit Parade. Byla to skvělá příležitost, kdy jsem měl pocit, že mohu experimentovat. Myslím, že to tak cítili všichni, říkali jsme si: 'mám tenhle nápad, nevím jestli to bude fungovat, ale…' Hlavně to byla skupina umělců, která člověka úžasně podpořila. Vystupující přichází z prostředí hudby, bavičství, kabaretu, herectví. Ale i diváci člověka podporovali. Chtěli vidět člověka, který by tam přišel a zkusil něco bláznivého, který někdy selže a někdy uspěje. Bylo tam tolik podpory. Mám rád hudbu a rád s ní vystupuju a moc často k tomu nedostávám příležitost. Takže to pro mě byla hlavně příležitost. Nejsem instrumentalista. Dokážu hrát na nástroje nebo hrát s počítačovými programy a kdyby nebylo Our Hit Parade, neměl bych šanci s tím vystupovat. A tady jsem k tomu měl příležitost.

Reportér: Chystáš se na nějaký další projekt?

Randy: Zrovna jsem dotočil film s Michaelem Urie, který se jmenuje Such Good People. Je v postprodukci, takže bude snad brzy dokončený. Bude na festivalech na podzim a v zimě. A pak budeme vystupovat s mojí společností, až dokončím tohle. To bude 1. září. Takže to jsou věci, které mě čekají. Kromě tohohle (Harbor), což je práce na plný úvazek.

Reportér: Těším se, až tě uvidím hrát Kevina. Děkuju.
 

3 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Anne | 21. července 2013 v 9:34 | Reagovat

A já se těšila, že film... Divadlo je super, ale takhle si ho moc neužiju.

2 Justinka | E-mail | Web | 25. července 2013 v 16:32 | Reagovat

[1]: Přesně! Taky jsem nadskočila metr vysoko, že je to seriál, když to jmenovali šou, a ono ne:-( Ale i tak...

3 Blanche | Web | 2. srpna 2013 v 21:30 | Reagovat

Tak snad to někdo natočí a hodí někam na onlinevideo ;)

4 Justinka | E-mail | Web | 4. srpna 2013 v 11:17 | Reagovat

[3]: Kéž by!Ale...:D
Ony ty správné fanynky jsou strašně pravověrně rozhodnuté nenaštvat Randyho a tak se chovají vzorně. Stejně tak s Galem. Takže žádné natáčení, žádné otázky na tělo, panebože, hlavně věřte Galeovi každé slovo, když on je chudnika heterosexuální:DDD a za každé situace mluví vždy a jen pravdu, jelikož je povinován svěřit fanynkám vše. A tak to je...:D :-?

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama


Layout by Luczaida.blog.cz | Nastaven 2. 2. 2015