Nově nabitá?

1. července 2013 v 18:26 | Justinka
Ahoj všem,

véééliká omluva, že jsem zmizela na takhle dlouho, ale nebylo to tak úplně moji chybou. Jako bych se nebyla dost potrestala prací, která mě zas až tak (vůůůůůůůůůbec) nebaví, ještě do mě bacil blesk. Tedy naštěstí jen sjel po telefonním kabelu přímo do mého počítačového miláčka a napáchal škody velkého finančního rozsahu. A tak, než jsem našetřila, tak byl internet ... jen v mých snech:D Zato jsem teď určitě nabitá, jen nevím čím. Spíš se mi zdá, že je potřeba na blog fouknout a odfoukat tunu prachu:D Začnu tedy s oprašováním!Ale, aby jste se ještě chviličku těšili, využiji té dlouhé pauzy, co jsem měla nedostatečnou docházku, a vy lenoši jste se nepídili, dodám nějaké novinky o našich ústředních hrdinech:D

Tak ta nejnovější je, že se koná právě teď v NY Pride a Randy se taktéž zúčastnil.
ZDE je kratičká upoutávka:D a ZDE už samotná Pride. Je potřeba kliknout na ikonku zvuku.

Jelikož je doba dovolených ( a bohužel se mi Randy ani Gale nesvěřují, kam zamíří:DDD) můžete se juknout, jak se měl Randy v roce 2011 na výletě do Izraele. Děkuji emelwhy, že na tyto super fotky upozornil na IHJ .

A ikdyž tady chcip pes, tak se toho ve světě QAF, děje pořád spoutu. A překvapivě, to nsejou jen nové projekty hereckého obsazení, ale opravdu se to týká QAF. Mluvím samozřejmě o CONu, který se tentokrát konal v americkém LA.

Tentokrát k veliké úlevě a radosti všech dorazili všichni plánovaní, takže i Gale Harold, který na minulém velkém setkání chyběl. Tady je tedy alespoň krátké video s velmi vtipnou částí. Kdyby někdo nechápal oč jde, tak připomenu, že v Kolíně nad Rýnem předváděla Thea s Michelle nošení v náručí a přitom se zřítily. Tentokrát si podobnou scénku z legrace střihl Scott s Randym a elegantně zapluli pod stoly...:DRandy má teď spousty nových a krásných (jak jinak:D) a hlavně obrovských (velikostí) fotek, jelikož vznik jeho dalšího projektu na filmu SUCH GOOD PEOPLE je pilně dokumentován.
Sem vám dám ochutnávku a zbytek můžete dopátrat na twitteru tohoto filmu.Začíná se mi chtít spát /vstávala jsem ve 3 ráno a nechci slyšet, že správná slasherka je na to zvyklá - je, ale obráceně, ta chodí teprve spát:D/, tak už jen tak rychle...

Proběhl také - zřejmě - moc příjemný DMD piknik, na který jsem se těšila jako malá, už jen proto, že jsem chtěla omrknout štěstí mé drahé Anne a jejího milého Iantoucha a vyfasovat si odznáček za drabblení. Nedostalo se mi ničeho, chytila mě záda a byla jsem ráda, když jsem se vypravila do kuchyně a ne do Prahy.
(Milá Anne, určitě ti napíšu, ale raději až zítra, dnes bych asi u toho usla:D)

Roedeer mě obšťastnil fotkou Roberta Ganta, i když on se jistě rozplýval nad Maxem Adlerem:D z Glee
Mockrát děkuji, pěkní chlapi umí zvednout náladu vždycky:-) a opravdu mě baví, jak se nám ty fandomy tak často doplňují a propojují. Zato mám pro tebe typ na film:D To je radosti, co? Určitě ti také napíšu, ale dej mi ještě trochu času. :-)
Honem letím přidat článek od evannabarči jak jsem slíbila! :-)

Vaše Justinka

PS: Tohle je hodně výstižné pro moje prázdniny...


 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Jane | Web | 1. července 2013 v 22:10 | Reagovat

Každopádně jsem ráda (a asi nebudu jediná), že jsi zpátky :-)
A taky doufám v nějakou další super povídku :-D

2 luczaida | E-mail | Web | 2. července 2013 v 1:52 | Reagovat

No konečně jsi zpět! :-D Zrovna dnes mě tak napadlo se k tobě podívat..

Ten film, co doporučuješ, jsem viděla zrovna nedávno a už jsem se i dokopala k recenzi :-D Byl opravdu zajímavý :-D

A můžu se zeptat, co je to za film, který točí Randy? Něco, co by mě chytlo? :-D

3 Justinka | E-mail | Web | 3. července 2013 v 17:52 | Reagovat

[1]: Díky, o je od tebe tak milé!

Zatím se snažím přežít:D, ale třeba na povídky také dojde... Nikdo není tak úžasně pracovitý jako ty!:-)

[2]: Recenze? JUPÍ! Mně se dost líbil!Takže si musím přečíst tvé hodnocení:-)

Noooo, to se teprve uvidí co jim z toho vyleze:D Zatím to je od mladé gay dvojici, co hlídá přátelům dům, oni někde na cestách zahynou) a ti dva najdou spoustu a spoustu peněz. Takže je to o vztazích, žárlivosti, chamtivosti atd.
Mě víc zaujal film co točí Gale - Blind Turn - podle skutečnosti, kde Gale graje milence matky nezletilé holčiny, s kterou on ale bude mít také pletky... Drsné téma.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama


Layout by Luczaida.blog.cz | Nastaven 2. 2. 2015