HRA (2)

16. dubna 2013 v 21:11 | Justinka |  HRA

Jelikož jste mě hodně moc potěšily svými milými a rychlými komentáři, rozhodla jsem se neskrblit a hned za tepla povídku dát na blog. Snad si ji užijete stejně jako mě bavilo její psaní.:D


VAROVÁNÍ: PWP 18+ (BDSM)
Párování: Brian, Justin, Ben
Justin ulehčeně vydechl za ten tanční úkol. Konečně se mohl pohybovat, něco dělat a k tomu být svůdný, to se mu líbilo. Ještě dřív než začal tančit se Justinovy ruce začaly pracovat. A Benovi cvakla v hlavě myšlenka, že Justin věděl, že na sebe nesmí sahat. Instinkt.
Teď konečně byly jeho ruce propuštěny a vystartovaly horečně putovat po nahém těle.
Brian krutě dodal, ať se ale Justin vyhne svému penisu, což Justina nepotěšilo, ale alespoň se o to důkladněji věnoval svým bradavkám a zadku, mezi nimiž jeho ruce permanentně pendlovaly se zastávkami na krku, bocích, břichu a nohách.
Bylo to hodně smyslné. Justin se ztrácel do svého světa, se zakloněnou hlavou, očima pevně zavřenýma.
"Raději se dívej na Bena, dokud můžeš, Icing! Řekl jsem nedotýkat!" musel ho Brian dokonce varovat, protože právě porušil jeho nařízení a zajel si hbitými prsty do rozkroku.
Ben viděl, jak Justin vytřeštil oči. Velmi nerad by o svobodný pohled na Bena přišel, proto vzal oční kontakt s Benem nanejvýš vážně a už se ho nevzdal. Ty modré tůně, které Benovi vždy přišly tak nevinně dětské, se náhle pro něj změnily na žhavé koule jisker. Viděl v nich chtíč a rozšířené zornice dávaly znát, že Justin ujíždí na vlně extáze.
" Dost!" zaznělo loftem.


"Doufám, že ses tomu dotýkání věnoval, jak nejlépe jsi mohl a užil sis to. Dokonce až tak, že sis vysloužil trest za to napomenutí. Proto teď budeš trochu omezený. Přines mi Benovu kravatu!"
Justin se vrátil s ještě nedoschlým kusem Benovy garderoby a podal ji Brianovi. Čekal, že mu sváže ruce. Což by asi nebylo tak zlé, jelikož stejně nepředpokládal, že bude Bena osahávat, i když by si to v této chvíli opravdu hodně přál.
"Otoč se," řekl Brian a postavil se.
Kravata pevně zavřela Justinovy oči. Pevně, ale bezpečně. Brian měl praxi. Justin se jen zklamaně nadechl, což patrně slyšel pouze Brian těsně za ním. Justin moc dobře věděl, že je zbytečné si škodit protestováním. Tohle rozhodnutí se nedá zvrátit. On byl tak hloupý, že neudržel své ruce! Věděl to, ale přesto se v Justinově hlavě točila spirála údivu, naštvání, ponížení, strachu, že přijde o tenhle výjimečný večer, kvůli jednomu nesmyslnému doteku. Vůbec si to nechtěl připustit.

Brian se otočil k Benovi a vysvětlil mu:
"Chtěl jsem tě požádat Bene, aby ses teď pomalu svlékal. Jistě bychom si to úžasně užili. Ale díky Justinově neposlušnosti, je mu ten pohled odepřen. Ty ale můžeš popisovat, co děláš, pokud budeš chtít. Pokud ne, mně to vadit nebude," ušklíbl se trochu škodolibě Brian. Justin spoléhal na Benovu příslovečnou dobrotu, věřil, že Ben to pro něj udělá. Otázkou ovšem zůstávalo, jestli je to opravdu pro něj to nejlepší…? Justin dostal nakázáno stát rovně s rukama za zády, hlavu skloněnou.
Ben se zvolna zvedal, jakoby se ještě rozmýšlel, zda to opravdu udělá, ale když se postavil přímo proti svému dočasnému dominantnímu pánovi a jeho submisivnímu společníkovi, bez zaváhání si začal stahovat Brianovy tepláky.
"Moje ruce jsou položené na břiše a hezky pomalu se zasunují pod gumu tepláků. Odhalím jeden bok, aby vykoukla bledá pokožka, pak pokračuji na druhý, objeví se houštinka chlupů v rozkroku a pak stáhnout zadní díl přímo pod zadek, otočím se a znovu si tepláky těsně utažené natáhnu, ale nakonec přece jen sjedou dolů." Justin zasténal, lačně polkl. Padl na kolena přímo před Bena, ještě dřív než se nohavice, dostaly z Benových chodidel. Toužil zkoumat ústy jistě velkýho tvrdýho ptáka s krásně kulatými, nezarostlými koulemi. Nebýt drogy, dokázal by své jednání krotit, ale takhle v něm bily jen zvony vyzvánějící "chci sex, chci sex".


"Hou,hou,hou!" pomáhal Brian Justinovi zpět na nohy. Justin se celý třásl vzrušením. Nebo ta extáze byla nejspíš příliš silná, napadlo Briana. Ben odešel do ložnice, tak jak mu bezhlasně Brian uložil. Pán přinutil starostlivě Justina vypít další sklenku vody. Držel mu ji před ústy a Justin hltavě pil. Malý čúrek mu stékal ze sklenice na hrudník a to bylo sexy.
"Základní pozice, Icing!" Justin sjel rychle na kolena, mírně rozkročil nohy a sklonil hlavu. Miloval tu rozhodnost.
"Hodný kluk," pochválil ho Brian a Justin se jako už mockrát při těch slovech zaradoval. Rád dělal svému pánovi radost. Bohužel dneska na to právě moc nemyslel. Další Brianova slova to potvrdila.

"Kéž bys byl takhle poslušný celou dobu. Ztrapnil jsi mě dnes svým chováním, svým neposlušným chováním. I když přiznávám, že jsi takhle v přítomnosti další osoby poprvé. Proto můj další trest nebude přísný. Musím tě ale varovat, že jestli poruší další z mých příkazů, půjde už o trest fyzický. Nejspíš tě výprask nemine."
Icing prožíval nával přímo fyzické bolesti, bylo mu špatně nad sebou. Jak mohl zapomenout na to, že je to pro potěšení svého pána? Jak to, že byl tak neposlušný? Ben byl sice nežhavější chlap, jakého kdy viděl, přesto nic nestálo za to, zarmoutit svého pána. On přece chce být pro Briana ten nejlepší. Umínil si, že od teď na něj může být Brian víc než hrdý. On bude dobrý!


Brian zanechal Justina klečet a odešel do ložnice. Tam čekal nahý Ben. Stál a nevěděl, co bude dál. Brian mu lehoučce přejel rukou po rameni a on se viditelně otřásl. Usmál se na Briana s nevyřčenou otázkou v očích "co po mně budeš chtít?"
Brian ukázal na svoji postel a nařídil Benovi, aby se na ni usadil s dobře rozkročenými a pokrčenými nohami. Na zbytku postele zbývalo ještě dost místa pro další hraní.
"Dobře mě poslouchej. Máš jediný úkol a tím je dívat se, tak jak jsi chtěl a měl slíbeno. Budeš -li chtít udělat cokoli jiného - dotknout se sebe, dotknout se Justina, přesunout se - budeš o to muset požádat. Oslovuj mě "pane". Můžeš tedy samozřejmě mluvit, ale zatím tě požádám, ať jsi ticho, aby o tobě Icing tak úplně nevěděl. Je to jasné?"
"Ano, pane."
Není jisté, koho ta tichá, ale rázná odpověď potěšila víc. Briana, který získal kontrolu nebo Bena, který byl novým úkolem víc, než nadšený. Popravdě mu to přišlo jako druhé vánoce. Jen se dívat, co ti dva provádí? To je přece odměna.


Brian vzal cestou Benův, také ještě pořád vlhký, opasek z kalhot a vrátil se ke klečícímu. Když byl hodně blízko, švihl páskem do vzduchu, vydalo to mnohem horší zvuk, než si situace zasluhovala a Icing se polekal.
"Doufám, že jsi zpytoval své svědomí a teď přijmeš svůj druhý trest. Budeš to mít vlastně pevně ve svých rukách," řekl Brian hlasem, na kterém Justin poznal, že se usmívá.
" Mám tu pro tebe opasek. Vezmeš ho za zády do jedné ruky za sponu a obtočíš si zápěstí. Druhou rukou chytíš zbytek řemene a obtočíš rovněž kolem ruky. Točíš tak dlouho, dokud se ruce nesetkají. Vzniknou tak vlastně taková pouta, nad kterými máš plnou kontrolu, jelikož ty jsi ten, kdo opasek drží. Pokud budu spokojen, čeká tě odměna. Pokud úkol nesplníš, víš, jaký bude následovat trest. Dřív, než budeš spoutaný, vstaň a svlékni se!"


Icing horečně přemýšlel, jestli má úkol okamžitě provést nebo se svlékat pomalu, tak jak to má jeho pán rád. Nakonec usoudil, že špatných věcí už dnes udělal dost a tak bez meškání ze sebe spodní prádlo sundal. Když z něj vystoupil, do dlaně mu Brianova ruka vtiskla sponu opasku. Udělal přesně to, co Brian žádal a vytvořil si perfektní kožená pouta.
Všude bylo ticho, napínal sluch, ale neslyšel vůbec nic. Brian stál a prohlížel si své dílo. Justin byl tak neuvěřitelně krásný, že se z toho Brianovi tajil dech.

Bledá pokožka obtočená pevným festovním hnědým koženým řemenem, k tomu tváře zčervenalé vzrušením, zadek, na kterém spoutané ruce ležely, poslušně svěšená ramena… To všechno byly věci, které Briana fascinovaly a uchvacovaly. Vzhledem k předchozímu pokárání a bez možnosti vidět, se Justinova kypící touha v rozkroku trochu zmenšila, což nebylo na škodu. Čekalo je toho ještě hodně, noc byla mladá.
Brian se přiblížil k poslušně čekajícímu Justinovi a dal mu lehounký polibek na tvář. Lehounký jako dotek motýlích křídel.
"Jsi tak žhavý!" Justin se zářivě usmál. Věděl, že je s ním jeho pán spokojen.

Brian odvedl Justina do ložnice, a když se ten zastavil stehny o postel, nařídil mu, aby vylezl nahoru a zaujal základní pozici. Pomohl Justinovi nahoru a přitom sledoval, jak se široce otevřené Benovy oči vpíjí do Justinovy krásné, drobné, ale příjemně osvalené postavy. Justin klečel bokem k Benovi, nohy roztažené, hlava skloněná. Přestože byl svázaný a v podřízené pozici, nebylo to na něm znát. Držel se hrdě vzpřímený a beze studu dával na odiv své krásné tělo…
Brian nechal Bena fascinovaně zírat a obešel postel.

"Icing, Icing, mám tak rád, když mě svlékáš, ale dnes to budu muset udělat sám, když ty nemůžeš." Brian to řekl žertovně, nezlobil se.
"Mám si pospíšit a přetáhnout si košili přes hlavu nebo mám pomalu rozepínat knoflíček po knoflíčku?" Brian svou otázku vyslovil líným sexy hlasem. Justin bez zaváhání odpověděl.
"Prosím, přetáhni si ji přes hlavu, pane."
Brian se usmál a také si hned sundal košili. Džíny si jen rozepnul a stáhnul zip dolů, ale pořád si je nechal na sobě. Vylezl na postel naproti Justinovi.

"Chtěl jsi, abych byl co nejdříve u tebe?"
"Ano, pane!"
Brian opět Justina lehce políbil. Nejprve na horní ret, který jazykem celý prozkoumal a pak na spodní. Ten vsál do svých úst a drobnými skusy zubů ho častoval tak dlouho, dokud Justin nevydržel a nezaútočil dravěji na Brianova ústa. Teprve pak použil Brian ruce a nahého Justina si přitáhl k sobě.
Justin nevěděl, co je lepší, vášnivé líbání, dotek holé kůže na jejich hrudnících, hrubá tkanina džínů na jeho přirození nebo Brianova paže tisknoucí se mu pevně na záda. Netrvalo moc dlouho a Justin se svíjel v Brianově náruči a rozkrokem brousil po Brianově stehně, které měl příhodně vystřené proti němu.

Brianovy paže Justina svíraly na perfektně kulatém zadku a pomáhaly mu s rytmem. Zdálo se, že Justin znovu zapomněl na celý svět. Jeho zájem byl rytmus pohybů a jeho ústa plenící ta Brianova. Náhle Brian vystřelil ruku k Justinovu obličeji a nesmlouvavě ho chytil pod bradou za krk. Justin měl stále otevřená ústa a jazyk venku, jak laskal Brianovy horní dásně. Vypadal překvapeně a taky bezmocně, tak trochu jako husa, když se drží za krk. Brian se přiblížil k jeho uchu, ale nepouštěl ho.

"Tak se předveď, co s tím svým mrštným jazykem dovedeš! Překvap mě!" chraplavým hlasem požádal Brian a Justina pustil. Ten málem ztratil rovnováhu, ale nakonec neomylně našel Brianovu spodní čelist a tam začal svůj orální výzkum.
Ben napjatě sledoval ten dechberoucí obraz. Brian se hrdě tyčil nad svým milencem, hruď vypnutou, krk a hlavu vysoko zvednutou, aby umožnil Justinovi pohodlný přístup ke krku, který mu právě divoce líbal.
Byl fascinován tím pohledem, kdy se Justin, tedy právě teď Icing, hladce přehoupával z kolena na koleno, aby našel stabilitu a mohl se spustit nejen na Brianovy viditelně vystupující kružnice bradavek, ale ještě mnohem níž. Ruce měl stále za zády pevně omotané jeho vlastním opaskem. Čím víc Justin klesal po Brianově těle, tím víc vystrkoval ruce a zadek do vzduchu.

Penis mu už zase pevně stál kolmo k břichu a Ben musel uznat, že na tak malého kluka, jsou to velice zajímavé rozměry.
Justinův jazyk se snažil obkroužit každou oblinu, ale nezadržitelně se blížil k rozepnutému poklopci. Justin chvilku laskal prohlubeň pupíku svými slinami, chvilku se hlavou mnul jako kočka o přední díl kalhot, na chvíli potěšeně mručel, když mu Brian položil ruku na hlavu a pak se vrhnul prozkoumat, jestli se bude muset do těch porozepnutých džín prokousat nebo se tam procpe. Dravě se vedral do kalhot a za chvíli už laskal Brianův penis v puse.
Ben měl dokonalý výhled.

Brian si posunul kvůli pohodlí kalhoty níž a Ben mohl výborně pozorovat každý palec jeho délky. Byl opravdu krásný. Sice s ním měl už tu čest, ale nějak nebyl v pozici, kdy by si ho mohl dosyta prohlédnout. Teď toho nadšeně využíval.
Také Justinovo umění nebylo rozhodně fádní. Ten kluk miloval kouření. Nebo že by jen u někoho konkrétního? Každopádně to byla symfonie. Nezanedbával vůbec nic. Poctivě sál žalud, zlehka ho olizoval a škádlil, potom bez varování vzal celou tu ohromnou kládu do pusy, a když už jste si mysleli, že to nemůže být lepší, jak na něj hrál jak na hudební nástroj, on se předklonil ještě níž a polaskal hezky hluboko v dutině ústní kouli za koulí.


Nikdo se nemohl divit, že Brian hlasitě vydechoval a nebýt Bena možná by i sténal Justinovo jméno? Vlastně to asi ne, když je krutý pán a vládce. Ale co on ví, jak to chodí, pomyslel si Ben. Brian nevypadal na nějak krutého chlápka. Ben věděl, že Brian Justina miluje a neublížil by té jeho alabastrové kůžičce ani za nic. S duší je to horší, přesto Ben tušil, že všechno není tak černobílé, jak jim to Brian linkuje.
Ben hrozně rád sledoval jejich společné akce. Nejen, že byli sexy jako peklo a jeho to vzrušovalo, i když by to samozřejmě Michaelovi nepřiznal, bylo to takové jeho provinnilé potěšení, ale vidět milujícího Briana bylo pro Bena největší uspokojení. On sám miloval Michaela nadevše, ale stejně pořád zbývala v hlavě všetečná myšlenka, že kdyby si to Brian najednou rozmyslel a Michaela chtěl, že ten by šel. Kdykoliv. Byla to taková noční můra, na kterou nejlépe zabíralo právě to, když mohl vidět Briana a Justina šťastně spolu.


Ben si uvědomil, že to vášnivé divadlo přímo před ním má jisté následky. Mezi jeho široce rozevřenýma nohama to cukalo vzrušením. Až do teď vlastně seděl jako pěna, ani nedutal. Nyní by si ale rád třeba jen přejel paží přes hrudník, přes svoje tuhnoucí bradavky, přes buchty na břiše…

Napadlo ho, že je vlastně také tak trochu spoutaný, nemůže udělat jediný pohyb, aniž ba se nezeptal. Jenže to se mu právě nechce. Přece se chtěl jen dívat! Co by si mysleli? To, že se na jeho nahotu chtěl podívat Justin, mu nevadilo. Vždycky byl sportovec a byl zvyklý na obdiv mužů k jeho postavě, teď to bylo jen rozšířeno na celou postavu. No co? Jen ať si užije. Ben věděl, že jinak se k němu Justin chová uctivě s respektem, že se od něj nemá čeho bát. Extáze mu ale zalomcovala s hormony a on prostě slintal po každém kousku Benova těla. To bylo přece lichotivé, ne?

Pokud se jednalo o Justina, bylo to v pořádku. Když to ale byl případ Bena, který byl neuvěřitelně vzrušený a moc rád by si promnul všechno, nač by dosáhl, jelikož ho vzrušením svědělo celé tělo, Benův rozum byl v koncích. Na začátku se Brianův úkol zdál tak směšně jasný!
Jen se dívat. Jenže jeho penis o sobě začínal dávat vědět čím dál víc.
Jistě, myslel si, že bude vzrušený, ale… tohle bylo mučení.

Brian právě vzal Justinovu hlavu do rukou a sám určoval tempo a hloubku zásunů. Justin jen držel. Nezdálo se, že by s tím měl nějaký problém. Ovšem na pohled to bylo nehorázně sexy. Ještě "horší" to bylo, když si Ben na místě Briana představil sebe. Nikdy o Justinovi takhle neuvažoval a teď ho to doslova převálcovalo. Svíral tak pevně povlečení, že si nebyl jistý, jestli se to ještě někdy narovná či v něm nebude díra.

Poznal, že Brian má od orgasmu už jen kousek a Ben se bál, že by se mohl udělat jen z toho pohledu. Zavřel oči, zadržel dech a začal myslet na injekční jehly, nemocnice, pach chlóru a zubní kleště. Všechno co nesnášel.
Svůj blížící se orgasmus dokázal odvrátit. Ne tak Brian. S vyvrcholením vydal ten nejblaženější zvuk, který zadusil ve své ruce vražené do úst, jak Justin své sání ještě víc zesílil a vytahoval žhavou lávu ven. To Bena dostalo. Aniž by se mohl ovládnout, vzrušením zavrčel.

Kdyby neměl Justin na očích kravatu, měl by je velké jako tenisáky, protože ten zdušený sten byl blízko. Upřímně? Na chvíli na Bena zapomněl ve víru vášně. Teď však věděl, že tam někde je, že se mu to asi líbí a sledoval jeho mistrovskou show.
První co Ben uviděl, když otevřel přimhouřené oči, byl Justin, olizující sebe i Briana. Poslušně ho čistil a do toho se ještě stihl usmívat. Myslel si, že když byl poslušný, mohlo by to s tou odměnou vyjít a on by se mohl brzy dočkat návratu zraku a pak i úlevného orgasmu.

 

3 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Jane | Web | 16. dubna 2013 v 22:50 | Reagovat

To vidím, jako to nejlepší odreagování :-D  :-D Teď můžu jít se spokojeným úsměvem jít spát :-D  :-D

2 luczaida | E-mail | Web | 17. dubna 2013 v 1:08 | Reagovat

Ty jsi z Justina udělala prostě absolutní subinu :-D Chudák malej :-D

Brian mi chvílemi připomínal rysy Iasona Minka, jestli ti to něco říká... :-D

3 Justinka | E-mail | Web | 17. dubna 2013 v 7:27 | Reagovat

[1]: Hmm, chtěla jsem, aby po tom lidi dobře usnuli? :D Ale jo, je to fajn ;-)  :-D Díky za komentář

[2]: To znamená, že se mi to povedlo! Je to BDSM!:D Dobře, dobře, Justin OOC:D Ale sakra, nebyla bys poslušná, kdybys tušila takovou odměnu jakou by byl Ben? Já JO! :-P

4 Karin | 17. dubna 2013 v 22:18 | Reagovat

Jejku takhle mi Justinka trápit. :-P  :-D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama


Layout by Luczaida.blog.cz | Nastaven 2. 2. 2015