HRA (1)

15. dubna 2013 v 23:34 | Justinka |  HRA

Varování: Justin na éčku, hra flaška, pokračuje do lehkého BDSM:-)
Párování: Brian, Justin a později přibude možná i BenJustin přecházel nervózně po loftu. Nevydržel u kreslení, postavil se k vaření, ale nakonec z toho byla jen rychlovka k večeři, u puštěné televize spíš sledoval to, co se děje venku. Byl od mala trochu ustrašený z přírodních živlů a venku to právě nevypadalo na příjemnou večerní procházku. Okna drnčela nárazy větru a v celkem pravidelných přívalech je zalíval hustý déšť. Vše ještě zhoršila tma, která před chvílí padla na město. Venku panovala vichřice.
Brian nemohl vystát Justinovu nervozitu. Věděl, že okna vybral ty nejlepší a jen tak nějaký náraz větru nebo vody jim neublíží…

Jelikož venku bylo tak, že by psa nevyhnal, nikam se nechystali, ale Brianovi lezlo Justinovo zadržování dechu nebo naopak překvapené vydechnutí na nervy. Proč by si nemohli užít doma trochu legrace? A co je skvěle zábavné a ještě k tomu užitečné? Justin, když si vzal éčko.
Brian měl dost jasnou představu, co by ho rozptýlilo a jim oběma zpříjemnilo večer. Proto si došel pro sklenku svého oblíbeného Jima Beama a vzal rovnou dvě, pro Justina ještě vodu.
Přisedl zpět k Justinovi na gauč a přitáhl si ho na hruď.
Právě v tom okamžiku opět zařinčela okna a Justin strnul s ustaraným pohledem ven.
Brian mu vdechl tichoučké ššš do vlasů a pak ho jemně políbil. Jejich jazyky se setkaly a začaly se pomalu škádlit a hledat další prostor k prozkoumání. Justin ucítil v ústech tabletku. Nejprve chtěl zaprotestovat, ale pak mu došlo, že se nejspíš vážně potřebuje uklidnit a tohle není zas tak špatný způsob. Leželi na gauči a líbali se. Brian čekal, až extáze zabere a Justin si užíval, něco čemu by ostatní řekli mazlení. Byl stulený v Brianově náruči a snažil se natisknout na něj celým svým tělem, jak jen to šlo.

Jejich mazlení nabíralo na obrátkách a Justin už opravdu nemyslel jen na úporný déšť tam venku. Úporné problémy se zjevně přestěhovaly dovnitř. Vlastně se smrskly jen na jediný. Jak potěšit Briana a zároveň se zbavit té velké boule, která se Justinovi vytvořila v horní části džín.
Rozhodl, že se z nich nutně potřebuje vysvobodit a začal na tom pracovat. Právě, když džíny ze sebe strhal a ony dopadly kamsi na podlahu, zaznělo protivné bušení na dveře.
Brian protočil oči a přidržel Justina na sobě, aby se ani nehnul. Doufal, že nezvaný návštěvník odejde. Bouchání se ale stále opakovalo. Justinovi se vrátily obavy. Co když se mají evakuovat nebo je potřeba postavit valy proti záplavě vody, který jistě protéká do sklepů nebo...
Vytrhl se Brianovi a upaloval ke dveřím. Nepomyslel na to, že je jen ve spodním prádle.
Ve stejném okamžiku zazněl i Brianův mobil.
Oba obyvatelé loftu se museli vypořádat právě teď s oběma členy Novotny-Bruckner seskupení.
Brian uklidňoval vyšilujícího Michaela, který se bál o Bena a Justin vítal a poskytoval azyl Benovi.
Prý si myslel, že to na kole ze školy ještě stihne domů a nejprudší řádění živlu ho zastihlo jen kousek odtud. Byl na něj žalostný pohled, voda z něj crčela, všechny věci zcela promočené a přicuclé na tělo.

Byl na něj žalostný pohled, pokud jste ovšem nebyl Justin na extázi a nehltal jste každý vyrýsovaný obtisk Benova hrudního koše. Justin ho nejprve vyslechl a pak ohodnotil jeho přitažlivý mokrý vzhled. Účastně ho dokonce objal a politoval ho. Držel ho jen o vteřinku déle, než bylo nutné. Nebo se to Benovi zdálo?
Pak ale Justin začal kmitat jako motorová myš. V cuku letu byl zpět s Brianovým tričkem a největšími tepláky a ručníkem, aby ho dostal co nejrychleji do suchého.

To už se připojil Brian, který Michaela uchlácholil, že se Benovi nic nestalo a že bude nejlepší, když u nich dnes přespí. Vyjíždět v tomhle autem nebylo také nijak bezpečné.
Vyřídil Benovi, co s Michaelem vymysleli a pak se jen pobaveně díval, jak Justin nadšeně tancuje kolem Bena. Odehnal ho uvařit mu horký čaj a pak odpověděl na Benův mírně udivený obličej.
"No co? Justin se bojí bouřek, tak jsem ho uklidnil trochou extáze. Kdybys zabušil o deset minut později, tak bychom ti patrně neotevřeli."

Ben se zasmál a přesně věděl, co by se tu dělo.
Šel se raději převléknout do koupelny a přidal i horkou sprchu, jelikož pěkně prochladl. Když se vykolíbal nacpaný v Brianových věcech z koupelny, Justin na něm mohl oči nechat.
"Tak co budeme dělat, když se nám takhle změnil program?" netaktně se optal Brian. Justin pustil film z půjčovny a skočil na gauč. Přizval oba muže k sobě a pečlivě je obalil dekou. Zejména Bena. Ukázalo se, že film byl dost nudný a to, že sebou Justin neustále šil, jejich pozornosti nepřidalo.
Náhle Justin vyskočil a rychle video vypnul.
"Prosím! Potřebuju něco dělat nebo se zblázním…" zablýskly se mu oči. Rychle došel do kuchyně a napil se vody, po které toužil. Pak popadl lahev Jima Beama, ve které zbývalo na dně, a vrátil se ke gauči. Přikázal Brianovi, ať nádobu vyprázdní a ten to rád udělal.

"Zahrajeme si flašku!" Jeho postoj byl autoritativní, ale v jeho hlase byla slyšet prosba.
Brian si odfrkl.
"Ty můj panovačný spodku, nevíš, co bych se na vás chtěl dozvědět, když už jsme si vyměnili tělesné tekutiny? To čí jméno vzýváš při orgasmu? Nebo že má Ben pihu přímo uprostřed koulí?"
Ben vytřeštil oči, Justin je naopak protočil a zamračil se.
"Tak nebuď tak protivnej, jsou tu i jiní, kteří by se chtěli dopracovat k nějakým informacím," Justin to řekl uraženě jako by mu bylo pět.
Brian pozvedl své obočí a podíval se na Bena. Ten pokrčil rameny, ale tvářil se nejistě.
"No, já nevím… takhle… bez Michae…" Brian ho přerušil.

"Pomůžeš mi s ním? Jinak tady začne zase poletovat jako tryskáč, bude tě celou noc nutit tancovat nebo brát debilní hry a nakonec se nevyspíme nikdo. Slibuju, že si ho budu hlídat, aby tě neznásilnil. Na druhou stranu se dostaneš třeba z toho mého trika, které ti škrtí bicepsy," podotkl Brian a mrkl na Bena.
Justin vykouzlil svůj neúžasnější úsměv a oni s povzdechem usedli na dřevěnou podlahu.
"Nějaká pravidla?" optal se Ben.
"Hmm, já u toho ve škole vždycky nějak chyběl, ale tak… roztočí se lahev a na koho ukáže, ten buď řekne pravdu, případně splní úkol nebo to neudělá a pak dává fant. Což bych řekl, nás dva, Bene, dost znevýhodňuje. Ty máš na sobě dva kusy oblečení a já taky. Briane? Nechceš dorovnat?"
Brian se sladce usmál a řekl, to ho ani nenapadne, že on si hru nevymyslel. Hajzlík!

Justin, jakožto původce nápadu a nejmladší, lahev roztočil, hrdlo ukázalo přímo na Briana. Tentokrát mu nic nehrozí, bude totiž vybírat úkol nebo otázku pro toho, kdo bude určen jako druhý. Tím byl Justin. Ten se radostně usmál, ale Brianův škodolibý úsměšek ho trochu zmrazil.
"Tak Justine! Jednou ses vyjádřil, tady na adresu pana profesora, že je to nejvíc sexy chlap, jakého jsi kdy potkal…" Justin přikývl, začervenal se, ale odmítl Brianovi uhnout očima.
"Můžeš se mu podívat do očí a říct mu, co se ti na něm líbí?"
Justin i Ben si pomysleli, že Brian na to jde pěkně tvrdě. Justin zvážil možnost přijít o tričko, ale pak si řekl, že to Brian chce, tak to má mít.

S šaškováním se posadil přímo proti Benovi, usmál se na něj a spustil:
"Opravdu nechápu, proč se musí Brian ptát, ale rád to tu všem přítomným objasním:
Tak za prvé jsme se narodili ve stejný den a to znamená, že je Ben prima chlap, který za něco stojí. Ben se mi líbí pro svou moudrost, mírnost, rozvahu a odvahu. Taky, to jak vždycky stojí za Michaelem, stará se o něj. Stačí se podívat na ty silné paže a představit si, jaké by to bylo, kdyby mě pěvně objímaly… v objetí jsem totiž nejraději… o krásném zevnějšku se tu nebudeme bavit, ten je přece jasný. " Ben se jeho slovům chtěl bránit, ale Justin mu dal na ústa jeden svůj prst, aby ho utišil. Pak se podíval na Briana a nenašel tam ten pobavený úsměšek jako předtím. Snad to nepřepískl? Rychle dodal s mrknutím na Bena.
"Brian ví, že jsem na staříky, ale nepopírám, že to, že jsi profesor, v tom nemá co dělat. Vždycky jsem chtěl být neposlušný student…" zazubil se.

Brian takovou upřímnost nečekal. Čekal nadržené extázové slintání nad Benovou postavou.
Justin zatočil lahví a brzy bylo jasné, že dalším byl Brian.
Teď zasvítila světýlka v Justinových očích. Ledabyle se zeptal: " Chci slyšet, jak jste se vy dva seznámili a každý detail toho setkání." Kupodivu nevydechl nevolí, překvapením, smíchy nebo čímkoliv z toho Brian, ale Ben.
Při Brianově součtu oděvů si mohl dovolit obětovat nějaký svršek. Nebyl to totiž on, kdo byl v prekérní situaci, ale Ben. Nejen, že s Brianem skončil samozřejmě dole, ale ten Bůh síly, byl hezky svázaný a kňučel.
Brian odhodil jednu ponožku a naznačil Justinovi, že se ještě pořád nenaučil etiketě nikdy nemluvit o svých minulých sexuálních ex-partnerech. Justin i Ben si vyvzdorovali i druhou ponožku, aby to bylo fér.
Dalším zpovídaným byl Ben a v Brianovi uhasla šlechetnost. On to nenapráská, ale jak se ke svým činům postaví Ben? Jak na to vzpomíná? Brian byl na to celkem zvědavý a tak otočil stejnou otázku jako Justin na Bena. Ten jen vydechl: "Jesus, už zase?" Oba muži se zasmáli, ale nevěděli, že pointa je ještě jiná.

"Michael to taky nutně musel vědět," trochu ukřivděně kouknul po Justinovi. Ten pohled vyjadřoval nelibost nad zvědavostí spodků (muži na spodu při sexu, ne spodní prádlo:D)
Neměl právě zájem přijít o to málo oblečení, které na sobě měl, Justinovy pohled byly víc jak propalující a nejen jeho. Nechtěl přilívat olej do ohně. Mluvil proto rychle, aby to měl za sebou.
" Potkali jsme se na párty, kde každý byl za něco převlečený, já byl za Prvotního boha, boha skryté síly, Amona, prakticky jsem byl nahý, jen přes bílou řízu z prostěradla jsem měl provaz, místo opasku. To se mi stalo osudným," usmál se na Briana," Brian mě svázal, a když se udělal a já ne, pokračoval, dokud jsme neskončili společně. Stačí?"
Brian spokojen přikývl, víc než slova mu napovědělo Benovo chování, že se mu to líbilo a nezapomněl. Justinovi ta představa vyrazila dech, neodpověděl.

Ben raději zatočil flaškou, i když nevěděl nač se zeptat. Svůj zájem měl upřít na Briana.
Vystřelil první, co ho napadlo. Chtěl převést Justinovy myšlenky jinam a tak požádal Briana, aby dal pusu Justinovi.
Brian se uchechtl a zeptal se: "Kolik že nám je?"
Nicméně se naklonil a Justina políbil. Nebyl to nějaký nevinný polibek. Hořící Justinova touha se nedala pobízet a za chviličku na Brianovi téměř visel. Ben se sice nejdřív proklel, že je vtom podporuje, ale pak už jen zíral, protože to bylo fascinující představení, od kterého se nedalo odtrhnout očima. Konečně se Brian odtrhl od Justinových rtů a ten slabě vyjekl zklamáním. Naráz se oba podívali na Bena a ten nestihl ukrýt svůj hypnotizovaný pohled na ně.
"Rád se díváš, viď?" uchichtl se.

Brian roztočil další kolo a Justin mu měl říct, co by rád dělal s Benem. Nejprve ho sjel dalším rentgenovým pohledem, ale pak hrdě odpověděl.
"Možná tě to překvapí, ale já bych s ním ještě potom chtěl kamarádit…" odmítl Justin a hrdě si sundal tričko. Nikdo nevěděl, co bylo lepší. Jestli to, že by vyjevil to, jak ho Ben právě teď přitahuje nebo že tam sedí jen v malých spodkách, které se povážlivě nadouvají a mají na sobě mokrý flíček. A to Bena rozrušuje stejně, jako by Justin odpověděl. Brian se ušklíbl.
Bylo mu jasné, že Justinova postava podobná Michaelově, menší, svalnatá, se světlou kůží, musí Benovi imponovat.
Jenže ani další otázka Bena nezachránila. Měl říct, jestli by Justina chtěl. Jestli by to s tím udělal?
Justin ho rádoby konejšivě poplácal po stehně, i když pěkně vysoko a ruku si tam potom nechal už položenou. Prostě nutně potřeboval jakýkoliv kontakt.

I Ben zvolil raději rychlý útěk od otázky.
S omluvnými slovy: "To bych Michaelovi neudělal!" si sundal také horní díl oblečení.
Mlsné pohledy a atmosféra nabitá elektřinou, tak to tam teď jiskřilo. Justin vypadal, že by dal cokoliv za to, aby se ho někdo dotknul. Neustále poposedával a vrtěl sebou, což lákalo oči mužů k jeho málo oděnému rozkroku. On zase nemohl odrhnout zrak od Benova hrudníku.
Ben nevěděl, nač se zeptat, všude byla půda nejistá. Nakonec zvolil trochu vyzvídání, to nemůže dopadnout tak zle, ne?
Otázka pro Briana: "Děláte to s Justinem někdy stejně, jako jsem to zažil já?"
Brian se zazubil.

"Myslíš, jestli se kvůli němu udělám dvakrát? Nemám šanci! Justin se mě drží jako klíště a chce, aby to bylo fifty-fifty."
Vedle zaznělo tiché, naštvané mrmlání: "To není pravda!" A Brian souhlasil.
"Na druhou stranu velmi rád si hraje na toho "neposlušného studenta" a pod mým mistrovským vedením dokáže netušené věci. Překračuje vlastní hranice, plní mé příkazy a snaží se potěšit svého pána, aby mohl slyšet, že je hodný chlapec. A no to umí!" Teď už Justin neprotestoval, dmul se za ta slova pýchou.
Benovi se možná vrátila nějaká vzpomínka, ale v teplácích mu viditelně na ta slova zaškubalo.
Brian pokračoval: "A pokud si vzpomínám, ani tobě to Bene nebylo cizí…"
Brian si náhle poplácal po kolenech, jako by ho nyní něco napadlo. Později si Justin řekl, že k tomu Brian směřoval, celou tuhle hru. Ben měl hlavu skloněnou, takže neviděl Brianův zlověstný úsměv.

"Takže pánové! Vyvodím závěry z téhle hry, jelikož v průběžném pořadí zatím o dost vyhrávám, a zdá se mi, že tady máme složitou situaci, kterou umím vyřešit."
Justin chtěl podotknout, že si zatím všichni sundali po jednom kousku oděvu (pokud se počítají ponožky za jedenkrát), ale raději mlčel. Znal ten hlas až příliš dobře. To byl hlas, který miloval, patřil jeho pánovi. Rozklepal se vzrušením a sklopil hlavu.
"Je tu jeden - nadržený jako peklo, který by udělal cokoliv. Druhý, který by to chtěl, ale nedostane se přes morální zásady a třetí, který je schopen poskytnout kontrolu a dovést vás k uspokojení oba." Mluvil tím autoritativním hlasem, ze kterého oběma mužům vstávaly chloupky na krku.
Sledovali jeden druhého a snažili se vymyslet, co to pro ně znamená.
"Justine, ty dostaneš, nejvíc jak to jen půjde, ale nebudeš zklamaný, když to nebude Benův pták, co ti pomůže do extáze!" Justin se zasmál dvojsmyslu a přikývl.

"Bene, neboj se, nebudu tě nutit k ničemu, co nebudeš sám chtít. Vím, že je pro tebe věrnost důležitá. Pokud to nechceš s námi dál hrát, jdi si sednout na gauč a my odcházíme šukat do postele. Justin už to o moc déle nevydrží. Jestli zůstaneš, byl bys v pohodě s nahotou? Tvou i naší? Aby si Justin užil alespoň pohled?"
Ben váhavě přikývl. Tohle byla nabídka, která se neodmítá. Vždycky byl fascinovaný pohledem na Briana s Justinem v Babylonu. Stačilo mu to co předváděli na parketu, do zadní místnosti raději nechodil. To ale neznamenalo, že by to moc rád neviděl. Musela to být úžasná show, lepší než všechna porna světa, podle toho co se říkalo. Někdy se mu stávalo, že se mu o tom zdálo a to se potom probudil tvrdší, než kdy jindy. Pokud mu tedy Brian nabízí… jen se dívat? Nemůže říct ne!

"Přesto si pro jistotu vyber své safeword, slovo, které všechno ukončí," radil Brian.
" Zen buddhismus," řekl Ben.
Brian se usmál.
"Hmm, chytré! Jen abys věděl, budu Justinovi říkat jeho jménem pro tyto hry určeným - Icing - třešnička, vybrali jsme ho podle červené barvy, která se při těchto hrách často dostavuje. Ne, neboj, není to krev. Tedy je, ale jen krev nahrnutá na různá místa pod kůží. Nikdy bych mu neublížil. Justinovo bezpečné slovo je červená nebo poklepání, když nemůže právě mluvit. Jedeme podle semaforu, jelikož na nic složitějšího nemá většinou v tu chvíli mozkovou kapacitu," zasmál se. A podle toho jak Justin strnule seděl, propadlý do představ, co se bude dít, se zdálo, že nevnímal.
Brian mu luskl prsty před očima, aby přilákal jeho pozornost.
" Icing, vstaň!"
Justin breskurychle provedl, co se po něm požadovalo. Brian s Benem, ale stále seděli na podlaze a na intimních partiích vlastně byli i oblečení. O to víc si užívali pohled na polonahého Justina s prosakujícím spodním prádlem, které bylo napnuté k prasknutí.
" Nesvlékej se, ale zatanči nám." rozkázal Brian.

 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Jane | 16. dubna 2013 v 15:32 | Reagovat

Tohle teda nevypadá vůbec špatně. Justin na éčku je hodně dobrý zážitek :D :D :D Už se těším na další díl
I když vůbec nedokážu pobrat, jak dokážeš napsat PWP na 20 stránek, ale je to prostě super :-D  :-D  :-D

2 Justinka | E-mail | Web | 16. dubna 2013 v 16:15 | Reagovat

[1]: :D :D :D Tak to jsme dvě, já taky nechápu, ale stalo se! I když mi asi trochu ujíždí logika, ale co, je to PWP:D

3 marvel | E-mail | Web | 16. dubna 2013 v 18:52 | Reagovat

Hned jak jsem zachytila tag "Justin na éčku", věděla jsem, že si to budu muset přečíst. :D Ben je zajímavé zpestření a jeho bezpečnostní slovo mě fakt rozesmálo. Chlapec si právě vykopal vlastní hrob - už ho vidím jak někde uprostřed orgasmický křeči brblá "zen buddhismus". :D :D

4 Justinka | E-mail | Web | 16. dubna 2013 v 19:27 | Reagovat

[3]: :D:D Kdo by chtěl brzdit uprostřed orgasmický křeče? :D
Dobře prozradím, že se mu to bude tak líbit, že nebude nutno povolávat víru, světské věci převáží:D

5 Karin | 16. dubna 2013 v 19:55 | Reagovat

Justin a éčko do toho Brain a Ben to bude počteníčko. :-)  :-D

6 luczaida | E-mail | Web | 16. dubna 2013 v 20:03 | Reagovat

.... :D dobrej dárek k narozeninám, fakt by mě zajímalo, jak tihle tři skončí :-D Aby to ben vůbec vydržel :-D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama


Layout by Luczaida.blog.cz | Nastaven 2. 2. 2015