Showtime CON 2013 Bilbao

19. února 2013 v 18:28 | Justinka |  Gale Harold
Ahoj všem,
musím vás upozornit, že jsem už nechutně dlouho marod a když ne já, tak někdo z rodiny a možná i proto... jste unikli mému velmi nepříjemnému nervovému hroucení, které zažehnává nerrti svou milou povahou, takže jsem tu, abych si ještě víc vylepšila náladu něčím opravdu pozitivním! Doufám, že se přidáte, protože je to teď pro nás fanynky na chvilku jako žně!
Gale Harold totiž zavítal tento víkend na Showtime CON do Španělského Bilbaa (kruci, zase takový kousek a já tam nejsem!:D) a začaly se dít věci. Tím myslím, že twitter zaplavily zprávičky z CONu společně s fotografiemi, za což jsem neskonale vděčná.
Jelikož není problém se k tomu dostat, tak vám sem dám odkaz jen na ty věci, které mě zaujaly nejvíc.
Rozhodně jsem byla zvědavá, jak dopadla Talia, která si z Cologne přivezla podpis Justina Taylora přímo od Randyho Harrisona na své ruce, který si nechala vytetovat. Její trpělivost se vyplatila a letos se dočkala i podpisu Briana KInnyho. Proč nenapíšu také, že byl od Galea Harolda? To si přečtěte ZDE! Je to milé!
Krásné Talii závidím nejen možnost setkat se se s tím, koho obdivuje, ale i její odvahu!
A tohle je mimochodem dokonalá fotka! ZDE!

Další zprávy a fotky naleznete třeba na této fan stránce.
A co vtipného nebo zajímavého řekl Gale :D najedete třeba TADY!
A
my s neustále zapnutým překladačem si troufneme klidně i na španělské stránky!:-P Stojí to za to:D Dozvěděla jsem se např. že Gale by si pro ŠNEČÍHO domácího mazlíka vybral jméno Bernardo:D No není to neocenitelné? :DDD a jiné...Bohužel se zdá, že se Gale rozhodl po celé dva dny neodložit tuto hučku, což je opravdu trestuhodné! Přesto mu to jako vždy sluší! Musím napsat, že miluju jeho sako, když už se stydím vykřikovat, že miluju jeho:DDD


[Obrázek]Vyhrabala jsem náhodně takovou raritku!
Randyho zpěv jsme tu měli dostkrát, ale teď se dámy a pánové připravte na Galeovo vystoupení. Je to záznam zvuku z jedné hry...


Aby se Randyho holkám nestýskalo, jedna exluzivní fotečka i pro ně!:D

http://instagram.com/p/VuclHPsjSb/


PS: Moc se omlouvám např. Roedeerovi, kterému jsem zbaběle neodpověděla na komentář, jelikož nebyl čas a hlavně ani nálada. Jsem totálně nemožná a samotnou mě to dost trápí. Když si nějakým zázrakem najdu čas a sednu k psaní, tak to nejde. Začala jsem psát tohto tvého hasiče a je to horor!!! Snad to zlomím a rozjede se to, nebo s tím praštím úplně.
Taky mě dost zaměstnává Glee, jelikož ty zvraty jednoho vyčerpají:D

 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama


Layout by Luczaida.blog.cz | Nastaven 2. 2. 2015