Nucené práce 17.díl

8. září 2012 v 15:44 | Justinka |  NUCENÉ PRÁCE
Je mi sice stále blbě (jakože jsem opravdu nemocná, jinak je mi blbě nepřetržitě :D), ale právě proto, že mě rodina opustila, abych si mohla hezky marodit, jsem musela využít šance a trochu vám vynahradit, že se s touhle Nucenou prací tak flákám.:D
Takže jo. Když jsem sama doma mohu to rozjet a tentokrát žádné plaché představy, tentokrát do toho Justin praští.

Varování: 18+Justin
Připadalo mi to tak magické, vím, že nemám naprosto žádné šamanské ani jiné schopnosti, ale tady jsem se tak cítil, tak silný, tak schopný udělat to co chci, dosáhnout svých cílů, dosáhnout až k té černě potažené obloze… špatně se to vysvětluje, já to přesto chtěl zkusit. Na druhou stranu zároveň s tím jsem se cítil tak malý v tom obřím kolosu, který se nazývá příroda. Oba pocity se ve mně míchaly najednou.
Ale když jsem tam stál a déšť mi prudce smýval malby na těle, věděl jsem, že jsem součástí té přírody a cítil jsem pokoru, ale i to, že žiju. Uvědomoval jsem si to daleko víc, než kdy předtím, než když jsem zalezlý doma ve svém pokoji, schovaný před světem. Dostal jsem dar života a nehodlal jsem ho promarnit. Ať si každý žije tak jak chce, ale já si půjdu za svým, dám do toho všechno, budu umělec, budu žít podle toho co je důležité pro mě a ne pro druhé. Dokážu to!
Prostě jsem svůj život viděl zřetelně před sebou. Do té doby jsem se zmítal v různých obavách, zda to je pro mě dobré nebo mám udělat to nebo to. Ne, teď jsem přesně věděl, jak dál. A za tuhle skutečnost jsem byl vděčný.


Nemohl jsem zastavit pusu, snažil jsem se to přiblížit Brianovi, ale on spíš hltal mé špatně umyté, šmouhaté tělo očima, než aby poslouchal, ale já věděl, že cítil to samé, že mi rozumí, a když se mu zdálo mého nadšeného halekání dost, tak mě prostě umlčel polibkem. Přitáhl si mě k sobě a vnořil svůj jazyk do mých úst. Na to se nedalo říct už nic. Zasténal jsem, jelikož to bylo tak příjemné, když mi vnikal pod můj jazyk a hladil mě tam pomalými pohyby svého jazyka. Když si byl jistý, že už ani nepípnu, s posledním stisknutím zubů na mém rtu mě propustil a začal se věnovat mému krku a já jeho. Skoro až zoufale jsme svá mokrá těla tiskli na sebe a oba jsme věděli, že nechceme přestat. Já jsem nechtěl přestat!
Uvědomil jsem si, že mé předsevzetí o jeho uspokojení, zatím nebylo naplněno. Začal jsem na tom pracovat.
Hruď měl Brian nahou, ještě od toho tance a tak jsem se po ní spustil dolů. Tedy nezapomněl jsem se zastavit u obou bradavek a vyzkoušet jejich citlivost. Nikdy mě nenapadlo, že to u chlapů funguje stejně. Chci říct, že každý ví, jak hetero chlapi rádi cumlají bradavky, jelikož holky v pornu vypadají, jako by nebylo na světě nic lepšího.
Jo, viděl jsem to, a co? Ale u kluků to člověk tak nějak nepředpokládá.
Zdá se, že jsem se mýlil. Brianovi se to rozhodně zamlouvalo.
Buď byl vzduch pořád nabitý elektřinou z bouřky nebo to bylo naše vlastní jiskření, ale Brian se po mých dotecích jazykem prohnul a slyšitelně se nadechl. Udělalo mi to dobře. A dodalo mi to odvahy k pokračování.
Mé zuby se popásly na bocích a jazyk se zabořil do pupíku, zatímco jsem se snažil rozepnout knoflík od Brianových kalhot. Když sjely k jeho nohám, už mi nic nebránilo, jelikož neměl spodní prádlo. Klečel jsem na nizoučké posteli, nebo alespoň na tom, co za ní bylo považováno a měl jeho penis přímo před sebou. Mé ruce svíraly jeho boky a já mířil stále níž. Litoval jsem, že v týpku není žádné světlo. Baterku, kterou jsme měli, už Brian stačil vypnout. Tak rád bych si ho prohlédnul.
Zdá se, že budu muset použít jiný smysl, než zrak. Vyzkouším tedy hmat a chuť. Prvním průzkumníkem byly mé ruce. Každá z jedné strany se blížily a nakonec uchopily, to nač byly tak lačné. Vydaly se na průzkum. Pevné, kulaté, ochlupené zásobníky a nad nimi čím dál víc tvrdnoucí, na konci mokrý a dokonale vysoustružený…
Musel jsem ochutnat!
Nemohl jsem to vydržet vzrušením a konečně ho olízl. Jazykem jsem se snažil proniknout do mokré štěrbinky a Brian vzdychl vzrušením z toho náhlého nájezdu, který jsem podpořil pevným stiskem dlaní. Pak už jsem nemohl jinak, než Briana vpustit dál do úst.
Pomalu jsem po něm klouzal a vychutnával si ten pocit. Líbilo se mi to. Myslel jsem, že to třeba bude divné nebo mi to nebude chutnat nebo se budu dusit, ale já to prostě začínal milovat. Pokoušel jsem se proniknout co nejdál a přitom jazykem zkoumal tu hladkost hned zleva, hned zprava. Brian spustil ruce do mých vlasů a pomohl mi s tempem.
Já zase jednou rukou hladil a mačkal do rytmu jeho koule a zdálo se, že se mu to líbí. Najednou jsem byl přidržen trochu víc a Brian do mě pronikl o trochu dál. S každým dalším tahem to prohloubil. Chvíli se mi zdálo, že to nedám, že se mi bude chtít zvracet, že se nemohu nadechnout. Ale pak jsem uslyšel Brianovy rady. Hlasem, který byl sice plný vzrušení, ale i uklidňující zároveň mi říkal, co mám dělat. Jak uvolnit hrdlo a přemoci pocit dávení. Šlo to. Najednou to šlo.
Musím říct, že jsem na sebe byl pyšný. A teď když už mi to tak skvěle šlo, bych to vydržel dělat pořád. Nebyl jsem ještě unaven z mého objevování, když tlak v mých vlasech zesílil a Brian se dožadoval rychlejšího tempa. O moc rychlejšího.
To mi ještě moc nešlo a tak to nakonec dopadlo tak, že jsem jen držel ústa připravená a Brian si podle libosti zajížděl. Bylo to tak vzrušující. Měl jsem čas vnímat jeho vzrušení, jeho unikající tekutinu do mých úst, jeho stahující se svaly na břiše a dokonale pracující zadek, který jsem mu tiskl jednou rukou. Chápal jsem, že se musel držet zpátky tak dlouho a teď konečně se mnou může uspokojit své potřeby. Byl jsem z toho všeho tak vzrušený. Nejen na něj to bylo moc, i já jsem byl na pokraji orgasmu, aniž bych se sebe vůbec dotknul. Přitiskl jsem se rozkrokem k jedné jeho noze.
Bylo mi totálně jedno, že to dělám jak nějaký pes co se uspokojuje na čemkoliv, co se mu dostane do cesty.
Potřeboval jsem to. Třel jsem se a přirážel k němu, dělal si dobře ve stejném rytmu jako Brian k mé puse. Už jsem to nemohl vydržet.
Neodvážil jsem se uhnout a tak jsem v okamžiku svého orgasmu jen bolestivě stiskl Brianovu půlku zadku a s nezřetelným vytím, utlumeným jeho penisem jsem se udělal na jeho nohu. Zvířecí, vím. Ale bylo to dokonalé.
Briana to nejspíš dorazilo. Teplá salva na jeho noze, moje horlivá pusa, drasticky sevřený zadek, možná i nehty tam byly, nevím, byl jsem trochu mimo a tak mi okamžik poté, začal plnit ústa svou horkou a chutnou odměnou. Měl jsem co dělat, abych to zvládl. Zalykal jsem se, ale nenechal jsem si utéct ani trošku. Zhroutil jsem se vyčerpaně na postel a Brian vedle mě. Musel jsem ho políbit nebo bych zemřel, tak intenzivní to byl pocit. Brian přes nás přehodil spacák.
V drobných polibcích a objetí jsme usnuli, špinaví, nazí, stulení, ale šťastní a uspokojení.
 

9 lidí ohodnotilo tento článek.

Komentáře

1 katka | 8. září 2012 v 16:28 | Reagovat

tomu říkám zážitek , perfektní teď to bylo z Justinova pohledu , vyjádři se k tomu i Brian :-D

2 Domča | Web | 8. září 2012 v 16:51 | Reagovat

Paráda :-D

3 Rowene | 8. září 2012 v 18:34 | Reagovat

Juchuj, to je moc dobré spojit šamanění se sexem.Další z neotřelých nápadů. :-D

4 Luczaida | E-mail | Web | 8. září 2012 v 18:37 | Reagovat

Teda to byl fofr :-D Naprosto chápu, že z takové situace, kdy tam lítali jak naháči, se vyvinulo tohle. A docela čučím, že se Brian tak lehce nechal a držel :-D Asi už neměl síly na odříkání :-D

5 Roedeer | Web | 9. září 2012 v 14:02 | Reagovat

Tak ten sex byl skvelej. Zadny upejpani a zbytecny sentiment, mam pocit, jako by to fakt psal mladej nadrzenej kluk.

6 Lily McEnvy | Web | 9. září 2012 v 17:57 | Reagovat

Pokračování bude... Pride mi stojí za to, abych toho o něm napsala víc :)

7 Kroupenka | 10. září 2012 v 16:12 | Reagovat

Další díl tak brzo jsem ani nečekala, takže za to palec nahoru :-). Troška psychologie a filosofie která byla na začátku nikdy neuškodí a pak ta akce... Stálo to za to si chvilku počkat na něco většího. Vidím to na rozlučkový sex :-D.

8 Karin | 4. listopadu 2016 v 12:05 | Reagovat

Tak to bylo perfektní. :-P

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama


Layout by Luczaida.blog.cz | Nastaven 2. 2. 2015