Nucené práce 13.díl

15. srpna 2012 v 16:06 | Justinka |  NUCENÉ PRÁCE
A je to tady! Konečně varování :DDD Chci vám jen říct, že tato kapitola je přednastavená, stejně jako bude ta další. Ano opět jsem pryč. Za váš kometář, ale budu moc ráda, abych po příjezdu věděla kam se mám vydat. Co byste rádi(y)...
Varování: 15+Brian
Starej dobrej Jimi mi v noci pomohl, o to horší bylo ráno! Opět služební den, což sice znamená možnost koupání v teplé vodě, ale to po včerejšku nebylo zas tak aktuální, zato to vstávání nestálo. Jenže povinnost je povinnost. Na chvilku jsem zauvažoval, jestli Justin spánek v noci jen nepředstíral, když se v tu nekřesťanskou hodinu tak culí, ale zdálo se, že ne. Byl prostě rád, že mě viděl. No aspoň někdo, Lucy je dnes nějaká navrčená a rád bych věděl, jestli Rachel musí být pořád tak nechutně akční a do všeho se cpát. Asi jo. Finn mi je mnohem sympatičtější, kam ho postavíš tam ho najdeš, s klidem vykoná cokoliv mu uložíš. Subík jako vyšitej! Tak ale teď už mi fakt hrabe, jelikož Finn vypadá tak neškodně, že snad na sex, ani nemyslí, i když takoví jsou nejhorší. Cha, to jsou tedy myšlenky takhle po ránu, ale přece nechcete, abych přemýšlel o chlebu, který krájím. Nuda. Au!

No, asi ne zas taková. Měl jsem na to myslet, neuřízl bych si mále prst!
Justin na mě vyjeveně koukal, jak mi na čerstvě uříznutý krajíc kape krev. Možná se rozmýšlel, jestli omdlí hned nebo až potom, ale nakonec zavolal na Lucy, ať fofrem sežene lékárničku. Odtáhl mě pod vodu a ránu mi studenou vodou omyl. Když jsem chtěl ruku vytáhnout, přidržel mě ještě pod proudem, prý musím vydržet déle.Kuku mi už nepustil. Pak našel ve skladu čistou utěrku a omotal mi jí kolem ruky. Zacházel se mnou jako bych byl nesvéprávný, jako bych to nemohl udělat sám, jako by on byl v mém věku a já v jeho. Chtělo se mi se proto zlobit, ale nemohl jsem. Byl jsem zcela zaskočený tím, že se o mě někdo stará. Je to tak dávno, kdy se o mě někdo skutečně postaral. Většinou nesu za všechno plnou zodpovědnost já. Bylo to zvláštní, ale nemohl jsem říct, že by se mi to nelíbilo. Justin mě posadil na židli, a když přiběhla Lucy s obvazem suveréně jí ho vzal a docela šikovně mi ruku zavázal. Lucy se nezmohla na slovo.
Zničila tu atmosféru. Začala s tím, jestli to nechci pofoukat, tak jsem se ušklíbl a vykráčel z kuchyně. Dneska patrně raději dřevo dělat nebudu.
Fuck! Já zapomněl. Dnes nespíme ani v našich provizorních příbytcích, dnes jsem na tom ještě hůř. Musíme si nějakou chýši postavit sami. Tak to tedy bude den. A hlavně noc!

Justin
Na dnešek se mi spalo krásně! Probudil jsem se dokonce ještě o chvilku dřív, než jsme měli vstávat do služby, s úsměvem na rtech a pravidelnou ranní erekcí.
Ta se ještě vylepšila nebo zhoršila, podle toho jak se to vezme, když jsem si vzpomněl na to, co se mi zdálo.
Hlavním hrdinou mého snu byl samozřejmě Brian! Zdálo se mi, že jsme včera v těch sprchách byli sami. Vzpomínal jsem, jak mi myje záda… V tom snu jsem se ale nečervenal. Neohroženě jsem se vrhnul do toho dobrodružství, ať už někdo přijde nebo ne. Můj vztyčený bojovník mi nebyl na obtíž, nýbrž jsem ho hrdě vystavil a později tlačil do Brianova boku, když jsem se na něj otočil, aby mě umyl i zepředu. A také abychom se už konečně mohli políbit. Tolik jsem po tom toužil!
Říkal jsem si teď i v tom snu, že není možný, že chce Brian právě mě. Protože já jeho chci hrozně moc.
A pak Brian uchopil moji chloubu (je to směšný, ale tak jako každej chlap jsem i já na něj pyšnej, protože je na co, na tak malého a malého kluka) a začal ji pomalými tahy zpracovávat. Zasténal jsem. Byla to docela živá představa. Cítil jsem Brianovu pevnou ruku, jak mě svírá. Bohužel ta ruka byla právě teď jen má. Nikdy se mě ještě nikdo jiný nedotkl a v tom snu to byl opravdu závratný pocit.
Netrvalo to příliš dlouho a já se zcela opřel o Briana a vzrušeně mu dýchal do hrudi. Chtěl jsem, aby to trvalo věčně. Jenže závěr se přiblížil na můj vkus až příliš brzy. Zatnul jsem všechny svaly a pevně stiskl Brianovo rameno a moje horké semeno už prýštilo ven, kde bylo v zápětí odnášeno příjemně teplou vodou pryč, dolů po našich nohách. Byl jsem Brianovi vděčný, že mě zachytil. Jak se mé svaly předtím zatnuly, tak teď jsem byl úplně vláčný, bez energie, úplně vykostěný… Naštěstí to trvalo jen chvilku, ale já přesto zůstal opřený o Briana, protože to bylo velmi příjemné, jak mi přejížděl po mokrých vlasech. Zvedl jsem obličej a políbil ho místo díků.
Moje oči se zachvěly a já se probral ze snění. Slyšel jsem Chrise se probouzet a tak jsem si rychle otřel bílé fleky z břicha a zakryl se spacákem.
Tenhle den nemohlo nic pokazit, byl jsem rozhodnut přiblížit se ke svému snění co nejdříve. Kéž by se z něj mohla stát realita! Zahanbeně jsem si uvědomil, že jsem v tom snu nepomyslel vůbec na Brianovo blaho a jeho milosrdenství jsem mu vůbec neoplatil. Zařekl jsem se, že kdyby na něco takového došlo, nesmím myslet jen na sebe. Oblékl jsem se a vyrazil do kuchyně. Holky šly dnes obstarat koně, tak jsem mazal chleby já. Brian je krájel a já se musel culit a culit. Bylo mi fajn.
Bohužel moje sto wattové úsměvy jen tak, nejspíš vykolejily Briana natolik, že se řízl do prstu.
Strašně jsem se lekl, ale pak jsem věděl, že se o něj musím postarat, přece ho nepošlu za tím úchylem Adamem, který stejně ještě spal. Cítil jsem, že Brian se chce z mého sevření vymanit, ale nakonec zůstat a nechal si prst ošetřit.

Brian
Po snídani na nástupu Tygr vyhlásil další etapu celotáborové hry. Dneska si zkusíme postavit opravdovou chýši, ve kterých lidé žili, ještě než se z nich vyvinuly domy. Proto si teď každý zabalí pár nejpotřebnějších věcí, jako jsou věci na spaní, spacák, deku a jelikož se chýše budou stavět v blízkosti potoka, tak i kartáčky, abychom nezanedbávali hygienu. Předtím se všichni povinně koukneme na nákresy, abychom měli představu co stavět.
Bylo mi to naprosto fuk, já nic stavět tedy nehodlám, obloha je bez mráčku. Takže když jsem přežil už těch několik nocí v tee pee, přežiju i spaní venku.
Zjistil jsem, že na těch pár věcí, které si sebou hodlám vzít, mám příliš veliké zavazadlo, se kterým se rozhodně nepotáhnu někam k potoku. Vzpomněl jsem si na příhodný Justinův batoh.
Justin ochotně navrhl, že si mohu dát věci k němu a hned batoh také přinesl. Hned vyzkoušel, jestli se nám to k němu vejde. Hledal jsem právě baterku, když on zřejmě při přendávání mých věcí k němu, narazil na něco na dně batohu. Zarazil se a zčervenal. Uvědomil jsem si, co asi vidí. Mojí nevelkou zásobu kondomů, bez které se prostě neobejdu. Příležitost je vždycky a musí se umět chytit za pačesy. Nevelká zásoba připadala samozřejmě jen mně, jeho to asi ohromilo. Neřekl nic, ale nervózně zakašlal. Usmál jsem se.
"Vždy připraven."
"Vidím."
Víc jsme to nekomentovali.

Justin
Dno zavazadla pokryté kondomy mě hodně překvapilo. Ne, tak kondomy samotné, ale to, že…
Že si tu dělám bláhové naděje a nic o Brianovi nevím. Třeba na něj čeká partner. Vlastně ne, to je blbost, to by tam neměl ty kondomy, i když kdo ví…
Ale zalekl jsem se toho počtu, co když Brianovi nebudu stačit? Co když ho nemůže uspokojit moje neznalost a panictví… Začal jsem si dělat starosti. A takový to byl pěkný den ráno.
Kuchař nám k obědu dal sebou kus masa. Dnes je to hop nebo trop! Buď si ten oheň konečně rozděláme nebo jsme o hladu. Tak to prostě je a nikdo to víc nebude řešit.
Já jsem nesl náš společný batoh. "náš společný," ať je to cokoli, chtěl jsem to s Brianem sdílet. Těšilo mě to. A Brian nesl celty pod naše spacáky a nějakou vodu.
Jelikož jsme byli oddíl služební, dostali jsme za úkol zkontrolovat celý tábor a uklidit ho, když ho do zítra opouštíme. Lucy se dotazovala kuchaře, jak maso připravit, s jakými listy místo koření a tak na kontrolu tábora byl vyslán Brian. Ledabyle prošel celým táborem a shledal ho stejně nezajímavým a předpotopním jako vždycky, což s úšklebkem prohlásil. Mohli jsme vyrazit.
Nebylo to nijak daleko a tak jsme kolem doby, kdy většinou bývá svačina, už shazovali batohy ze zad.
Tommy se vrhnul na přípravu ohniště a následně také na rozdělávání ohně a velcí kluci, tedy i já, šli sehnat materiál na stavbu chýše.
Bylo to snadné. Nedávno tu úřadovali lesáci a všude se váleli kmínky, a osekané větve ze stromů, které odvezli na pilu. Dřeva tedy bylo dost, nebylo proč se strachovat, že chýši nepostavíme.
Morálka značně upadla, jelikož se všichni chtěli koupat v potoku, povalovat se na celtách a slunit se.
Tommy neúnavně zkoušel třít klacíky, nekoukal napravo nalevo a plně se soustředí. Modlím se, aby se mu to povedlo.
Nakonec zvítězil a z pár jiskřiček vypiplal ohýnek a následně oheň, na kterém se mohlo péct pohodlně maso. Všichni si oddychli a velebili ho jako našeho hrdinu a zachránce. Lucy pekla maso a snažila se nás přimět něco dělat, ale nebylo to k ničemu.
Brian dal jasně najevo, že je raněn a žádného stavění se neúčastní. Teď ležel na spacáku a nejspíš spal. Těšilo mě pozorovat ho, ale nechtěl jsem to dělat nijak okatě. Užili jsme si volného dne vrchovatě. Holky brebentily, pletly si copany, malovaly si obrázky, zpívaly, hrály slovní hry. Kluci zase vedli všemožné šarvátky, jen aby měli možnost mlátit se klacky. Já jsem maloval. Briana samozřejmě. Odůvodnil jsem to tím, že se jediný nebýbá.
Kolem čtvrté Lucy už úplně pěnila, že nemáme ještě chýši. Tak se kluci milostivě zvedli a jakousi chajdu splácali. Žádný úchvatný tvar to tedy nebyl, ani to moc nepřipomínalo chýše na obrázku, které jsme viděli ráno. Ale při dobré vůli se v tom spát dalo. Holky to ještě všemožně ozdobily květinami, prý aby se nám hezky spalo. Roztáhli jsme dole celty a dali si na ně své spacáky. Molly se ke mně přitočila a zašeptala mi do ucha.
"Bráško, můžu spát vedle tebe?"
V hlase byl znát trošičku strach, přece jen bůh ví, co tu v noci chodí za zvěř. Pohladil jsem jí po vlasech, protože je mi jasné, že ještě pár let a nebude mě potřebovat, bude z ní velká holka. Přesto jsem řekl: "Jo, najednou jsem ti dobrej, co?" Chtěla se urazit a odejít, ale já jí chytil za ruku, usmál se a kývnul. I já měl ale své záměry ohledně spaní. Chtěl jsem spát vedle Briana. Vím, není to chytré dát si vlastní sestru vedle sebe, ale já vím, že když usne mohly by padat trakaře, proto jsem souhlasil. Čekal jsem. Brian chtěl být na kraji, aby nemusel nikoho přelézat, kdyby chtěl jít v noci kouřit. Rychle jsem si k němu strčil spacák a za něj ten Mollyn. Ona si zase k sobě přistrčila kamarádčin a tak byly všichni spokojeni. Brian po mě blýskl očima, ale nic neřekl.
Ostatní se šli opět vykoupat, ale mě se už nechtělo. Ochladilo se. Necítil jsem se nějak dobře. Dali jsme si večeři a povídali si…
 

6 lidí ohodnotilo tento článek.

Komentáře

1 katka | 15. srpna 2012 v 16:34 | Reagovat

teda nechci být za úchyla ,ale já už slintám moc se těším až budou spolu, žádné sny a představy ale tvrdá realita :-D

2 Rowene | 16. srpna 2012 v 7:44 | Reagovat

Ježíšmajrá. :-(  :-D  :-D

3 Luczaida | Web | 17. srpna 2012 v 1:14 | Reagovat

povídali si jo? aha :-D To jsem teda zvědavá, kam se dostanou :-D Doufám, že už tam, kam chceme, i když by to bylo docela divný, když tam spí všichni pohromadě, ne? :D

4 Saskya | 19. srpna 2012 v 10:36 | Reagovat

no tááák :-D už sa neviem dočkať, kedy niečo bude :-D :D peknééé

5 evannabarca | 19. srpna 2012 v 23:53 | Reagovat

Vypadá to fakt dobře, už aby byl další díl :-D

6 Domča | Web | 20. srpna 2012 v 15:39 | Reagovat

Úžasná kapitola :-)
Teším sa na ďalší diel a dúfam, že Brian a Justin sa už dostanú aj ďalej :-D

7 Kroupenka | 27. srpna 2012 v 2:03 | Reagovat

Není nad romantiku v lese a sestru vedle sebe :-D

8 Justinka | Web | 29. srpna 2012 v 21:40 | Reagovat

:DDD Hej, tak jsem zpět a vy nedočkavé osoby:D dlěláte mi radost, ale... přesně tak, na táboře se to dělá docela špatně. Všude někdo, takže se tak nějak nechystám... tedy já, Brian má samozřejmě jinej názor:D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama


Layout by Luczaida.blog.cz | Nastaven 2. 2. 2015