Nucené práce 10.díl

6. srpna 2012 v 22:26 | Justinka |  NUCENÉ PRÁCE
Po dovolené pomalý rozjezd, tak bez varování.:-)
Moc děkuji za komentáře. Odpověděla jsem zpožděně, ale přece. A to tady!

Brian
Seděli jsme u ohně a nemluvili. Koukali jsme do plamenů a snažili se vymyslet co dál. Z toho nás vyrušil Adam. Připlížil se jako liška, desinfekci položil na vedlejší lavičku, aby se nemusel přiblížit k žádnému z nás. Myslím, že si nadělal do kalhot, když náhle Justin vyskočil a postavil se jen pár kroků proti němu. Viděl jsem dosud Justina rozesmátého, culícího se, s dychtivým pohledem, nudícího se, netečného, ale zatím jsem neměl možnost poznat Justinův hněv, pohrdání a bezmocnost. Až teď! To všechno se zračilo v jeho očích, když na Adama zasyčel: "Pedofilní sráči!"
Stáhl jsem ho za ruku zpět na lavici a direktivním hlasem, který používám na velmi neschopné zaměstnance, jsem Adamovi oznámil, že si přeji, aby kdykoliv bude někoho ošetřovat, byla přítomna jiná osoba. Také ať počítá s tím, že se Tommy může rozhodnout na něj podat s pomocí svých rodičů trestní oznámení."
To jsem neřekl ani tak proto, že jsem chtěl, aby to věděl Adam, ale aby to věděl Justin. Potřeboval mít nějaký bod, že je na světě spravedlnost. On ještě ano.

Když se Adam se staženým ocasem mezi nohy odplížil pryč, na Justina asi až teď dopadla tíživost celé situace, přece jen celou dobu byl statečný, byl Tommymu oporou, choval se rozumně… A teď? Teď se stáhl do sebe a začal se klepat.
Vím, že bych s ním měl mluvit, ale já to fakt nemám rád a tak jsem se jen natáhl pro deku a přikryl ho.
Vděčně se na mě podíval a já neměl sílu, ho pustit z mého objetí kolem ramen.
Seděli jsme teď natisklí na sebe a Justin koukal na tu samou hvězdnou oblohu, kterou jsem se uklidňoval nedávno při koupeli já. Doufal jsem, že to stačí, ale nestačilo.
"Víš, když jsem ho tam viděl celého ubrečeného kluka, nevypadal na deset, ale na pět. Byl totálně ztracený. Když mi řekl, co se stalo, nedokázal jsem myslet na nic jiného, než na to co bych dělal, kdyby se to stalo mně. Má jediná kloudná myšlenka tady byla, jak si užít co nejvíc prázdniny, když už jsem tady. Chtěl jsem najít někoho, s kým bych mohl prozkoumat nějaká mnou ještě nepoznaná tajemství cizího lidského těla, ale vůbec mě nenapadlo, že by to mohl někdo udělat za mě. Z toho mi běhá mráz po zádech." Přejel jsem mu rukou přes záda, jelikož teplo už bylo pouze vepředu, kde hořel oheň. Na záda se nám vkrádal noční chlad.
"Nechtěl bych, aby na mě šahal někdo, komu jsem to nedovolil, po jehož dotycích netoužím…"
"Pššš, nikdo na tebe nebude sahat, když nebudeš chtít. Tohle není normální, to není standard, většinou se lidé na tom musí dohodnout. Oba dva." Uklidňoval jsem ho.
"No, to je právě to… Jak se pozná, že to ten člověk chce? Že z toho nebude pak špatný nebo mi za to nenamele. A nebo, že to není úchyl?" vykoktal se sebe.
"Ne, že bych… jen jsem chtěl vědět, jak poznám…"
"Tak to se nepozná… Ale pokud jsem měl možnost slyšet, tak už jsi někoho, kdo ti nenamlel, našel." Mrkl jsem na něj a on se začal červenat.
"Co jsi slyšel? Tedy… Tys něco slyšel?" vyhrkl.
"Sténání?" zkusil jsem jako hádat a on se červenal ještě víc. Kdybych neseděl tak blízko, tak to nevidím.
"Pomohl jsi Chrisovi s honěním a on se pak ráno choval jako idiot, který se honem musí dostat do kalhotek nějaké nány." Odtušil jsem a Justin na mě vytřeštil oči.
"Jak to…víš?"
"Jsem gay už dvacet devět let, leccos jsem už zažil."
Vytřeštil na mě oči, ale pak jeho tvář dostala tak nějak spokojený výraz…
Moje přiznání ho zdá se potěšilo a zdá se inspirovalo.
"Já jsem gay… asi rok?"
Začal jsem se smát.
"Ne, to tedy nejsi, jsem si jistý!"
Opět se podíval divně. Pochybuji snad o jeho orientaci nebo se mu posmívám? Musel jsem to honem povysvětlit.
"Tím jsi od narození, stejně jako já."
"Promiň, myslel jsem tím, že je to tak rok, co jsem si to opravdu uvědomil a přiznal. I když jsem to asi věděl vždycky. Přesto musela předcházet trapná ověřovací část s holkami. Tedy jen jednou…"
Přikývl jsem, nejspíš každého napadlo, jestli by nemohl být "normální". I já to měl za sebou.
"Chtěl bych jen vědět, jak to poznáš? Jak jsi věděl, že já jsem jako ty? Jak to na tom chlapovi poznáš?"
"Co třeba použít tvůj gaydar?" usmál jsem se.
"No jenže… já ho asi ještě mám nějaký nedovyvinutý nebo co, jelikož si vždycky řeknu, že to není gaydar, ale zbožné přání. Stejně jako s tebou. Když jsem tě uviděl, tak jsem hrozně chtěl, abys byl… něco pro mě… a pak jsem se ale okřikl, že si to jen hrozně moc přeju. Všichni hezký chlapy přece nemůžou být buzeranti."
Náhle se zarazil, že prozradil příliš mnoho a tak se raději zeptal na to samé. Jak to tedy poznám já?
"Sakra, to je složitá otázka! Já to nikdy nerozpoznávám, beru si, co chci a nikterak mi nevadí, že jsou ti hoši heterosexuální." Hned jak jsem to dořekl, jsem věděl, že to bylo špatně zvolená doba. Justin vytřeštil oči a odsedl si kousek dál.
"Takže si jako on?" znechuceně zkrabatil obličej a já dobře věděl, že myslí Adama.
"Ne! Já si to nevynucuju, oni to chtějí. Chtějí to se mnou dělat, stačí jim to jen nabídnout…" vysvětloval jsem, i když mu to asi nebylo jasný.
"Aha, ty jsi prostě neodolatelný?"
"Přesně tak, chytrej kluk," usmál jsem se a on si zase přisedl blíž.
"A jak mám potom odolat já, když jsem tvá krevní skupina?" zeptal se hlasem, který mi poslal elektrický výboj přímo na ptáka. To mládě je… sexy!
"To nevím, budeš se muset hodně snažit, jelikož jsem tomu debilovi, řekl, že jsem gay a on to nebude váhat použít. A obtěžovaní dětí, bych si nerad nechal přišít!" řekl jsem zase já sexy hlasem a on se zachvěl. Právě jsme si potvrdili, že bychom spolu neměli nic mít a právě jsme tam oba seděli s polotuhýma ptákama, tím jsem si jist. Tohle nebude jednoduché!
Justin se ke mně přitiskl ještě pevněji, položil mi hlavu na rameno. Za chvíli jsem ho chtěl jemně setřást, jenže on už spokojeně spal.
Nechal jsem ho. Bylo toho na něj dneska moc a mě se v podstatě líbilo mít na sobě jedno teplé tělo sexy mláděte. Seděl jsem tam, koukal do plamenů a přemýšlel, jestli se tu ze mě náhodou místo tvrdýho chlapa z divočiny, nestane daleko pravděpodobněji lesba. Za dnešek by mě musela pochválit i matka Tereza. Jen co jsem si to pomyslel, Justinova hlava mi pomalu začala klesat do klína a on se tam zanedlouho pěkně uvelebil. Nemít džíny tak mě právě teď jeho blonďaté vlasy šimrají na mém tuhnoucím ocase. Myšlenku o pochvale jsem musel vzít zpět, ale nevadilo mi to, jelikož se mi do hlavy vloudilo plno jiných.

Justin
Probudil jsem se děsnou zimou a se ztuhlými končetinami. Nejprve jsem vůbec nevěděl, kde jsem a co se děje. Vyděsilo mě těžké tělo, které se kolem mě vinulo. Alespoň z něj ale šlo ke mně trochu tepla, napadlo mě. Když jsem se pořádně rozhlédl, vzpomněl jsem si, že jsem nejspíš usnul u ohniště a to tělo je dozajista Brian. Potěšilo mě to. Opatrně jsem se posadil, ale Briana jsem měl stále spokojeně oddychujícího na mé noze. Nejprve jsem myslel, že ho vzbudí, ale rozhodl jsem se počkat.
Právě vyšlo sluníčko a dlouhými kroky se vkrádalo mezi lesní stromy. Bylo to neuvěřitelné.
Zatím jen pár vyvolených bylo zalito měkkým ranním světlem a nevím jak je to možné, ale dokonce to začalo i jinak vonět. Tráva kolem nás byla hezky vzpřímená, jelikož jí noční chlad a rosa velmi občerstvil a tam kam dopadlo slunce, se rosa leskla jako diamanty. Tak moc bych si přál tohle umět namalovat. Neviděl jsem nikdy nic krásnějšího.
Pak jsem se sklonil a uviděl Brianovi do tváře. Byl tak uvolněný, bez jakékoliv masky tvrdýho, nudícího se chlapa. Tohle bylo to nejkrásnější, co jsem kdy viděl. Kochal jsem se tou krásou a pak se Brian ze spaní otřásl zimou a mě to náhle došlo. Vždyť my jsme tu měli hlídat oheň! V ohništi před námi bylo už jen pár úplně studených oharků a nic nenasvědčovalo, že se stane zázrak a tohle vzplane.
"Fuck!" zaklel jsem nahlas, jelikož jsem věděl, že jsme v průseru.
 

5 lidí ohodnotilo tento článek.

Komentáře

1 Luczaida | Web | 6. srpna 2012 v 23:08 | Reagovat

:D :D :D Tak hlavně jak si to tak hezky vysvětlili :D To už bysme měli za sebou a co teď s tím ohněm? :D Vytáhnem zapalovač ne? :-D

Ehm.. vážně jsem nikdy neměla nijak blízko k přírodě a takovým těm věcem :D

2 Rowene | 7. srpna 2012 v 7:53 | Reagovat

Já tedy mám blízko k přírodě a takovým těm věcem, ale přeci jen, jak mohl Justin vedle Briana usnout? To snad není možné! Přeci na sebe celou povídku nebudou jen mluvit sexy hlasem? :-?

3 Domča | Web | 7. srpna 2012 v 10:21 | Reagovat

Som nadšená, že je tu ďalšia kapitola :-D a moc moc sa mi páčila :D
Ach, zaspať tak v Brianovom náručí... :D

4 katka | 7. srpna 2012 v 16:50 | Reagovat

nádhera , skoro jsem si představila Briana jako matku Terezu bože on má hlášky díky už jsem nedočkavá co bude dál :-D  :-D

5 Saskya | 7. srpna 2012 v 22:26 | Reagovat

zlatý, ale snáď sa aj k niečomu rozhúpu :-D pekné

6 Justinka | Web | 8. srpna 2012 v 13:32 | Reagovat

Děkuji, vy jste taky zlatí!
Tak já mám rádost, že pořád jen nešukaj a vy takhle? :DDDDObře, vynasnažím se, ale už jste jistě pochopili, že tohle není ten typ příběhu, kdy na sebe skočej  auž se neodlepěj, tedy myslím tím, že přírazy se nepočítají.:-X
Tak za prvé je to Brian, takže na něco dojít musí a za druhé je to akce pro děti, na které by k ničemu dojít nemělo! JO, bude to boj! :DDD Necháme se překvapit. Vy i já! Však víte, že vás vždycky ráda potěším. ;-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama


Layout by Luczaida.blog.cz | Nastaven 2. 2. 2015