Nucené práce 5.díl

4. července 2012 v 18:58 | Justinka |  NUCENÉ PRÁCE
Crossover QAF/Glee
Bez varování

Ne, nepohrdám vašimi komentáři, na které neodpovídám a nechci vás trápit... Jen toho na konci roku bylo trochu moc. na mě moc a tak jsem toho nestihla napsat tolik, kolik jsem potřebovala před dovolenou. Kdyby vy jste věděli:D Pokusím se popsat, ale až se vrátím, jelikož Briana Kinney ví, jak tahle dovča dopadne. Tahle kapitolka je tudíž přednastavená (a já možná už někde polomrtvá?) I když tu nejsem, tak budu ráda za každý komentář. Protože si je pak přečtu a moženou mě k rychlému pokračování.:-) Doufám, že si čtení hezky užijete...:-)

Vyšli jsme z příjemného stínu lesa na pěšinu mezi poli a opřelo se do nás nemilosrdné slunce. Vzduch rázem zavoněl místo jedlovců obilím a na horizontu se horečnatě vlnil. Bylo to na padnutí. Děti urychleně začaly remcat, kdy už tam budeme, přestože až dosud se za stálého Lucyina napomínání honily po lese. Naštěstí už to nebylo daleko. Přehoupli jsme se přes kopec a uviděli malý rybník.
Přesně jak jsem předpokládal. Travnatá pláž a na dně rybníku bahno. Naštěstí z hráze se dalo do vody vlézt po schůdkách přímo do vody.
Náš oddíl si zabral plac co nejblíže vody a všichni se začali urychleně svlékat, aby už byli ve vodě.
Až na Justina. Nerozhodně stál a rozhlížel se. Jeho pohledu samozřejmě neušel můj právě odhalený hrudník. Zase tam byla. Jiskra.

Lucy na mě houkla, že nejprve půjde do vody s menšími dětmi a pak já s většími. Přikývl jsem.
Chris začal remcat, že se chce koupat hned, tak jsem ho zpražil.
"Pokud patříš, mazánku, mezi malé dětičky, můžeš jít hned!" uraženě si sedl na ručník a koukal, jak se holky pomaličku, přesto s ječením noří do chladné vody.
Rachel sledovala, jestli na Finna má nějaký účinek, že je polonahá, ale nezdálo se. Justin ještě pořád nerozhodně stál tam, kde se zastavil po příchodu. Nejprve jsem se vysvlékl z kraťasů za jeho oční asistence a pak se optal, jestli on se nebude také chystat do vody. Nebyl jediný, kdo moje svlékání sledoval, uvědomoval jsem si.
"Myslel jsem, že si sednu nějak trochu do stínu. Nestihl jsem se před odchodem důkladně namazat a bez toho se hned spálím. Povolil jsem mu tedy, aby poodešel kus dál k jedinému stromu na hrázi. Ještě než se tam vydal, tak už měl po boku Rachel, která se nabízela, že ho namaže. Docela příkře ji odbyl, že to zvládne sám…
Chtěl bych tomu jeho mazání přihlížet, ale musel jsem doprovodit svou skupinu klacků do té špinavé břečky. Jen se modlím, ať nic nechytím.
Až zcela nenadšen, vlezl jsem do vody. Byla krásně chladná a kupodivu doopravdy docela čistá, ještě nezačala kvést a nikdo nezvířil bahno ze dna. Plaval jsem a přitom pozoroval ty výrostky, jak se ve vodě honí jako malé děti. Rozhodl jsem se, že to stačilo, když Chris vymyslel skvělou hru s názvem: Jak Rachel co nejlépe svléci plavky pod vodou Ta samozřejmě nešetřila nadávkami a prskala jako kočka.
Usadili jsme se na své ručníky a užívali si, jak slunce rychle suší naše mokrá těla.
Lucy opět vyrazila s nedočkavou první skupinkou a já se poohlédl po Justinovi. Zcela marně se snažil namazat si záda. Vstal jsem a pomalu kráčel k němu. Uvědomoval jsem si, co může vidět. Polonahý
Adonis s lesknoucími kapkami vody na koncích vlasů a vlastně ještě po celém těle…
Přestal se snažit dosáhnout si na záda a jenom zíral. Když jsem k němu došel, oklepal jsem se jako pejsek a on poděšeně zaklel.
" Ukaž hrdino, namažu tě na zádech… nebo se do té vody nedostaneš."
"Ty?" vydechl a nedalo se poznat, jestli je to potěšeně nebo poděšeně.
"Rachel jsi odmítl a větší výběr v pohlavích nemáme, tak proč ne? Jestli se chceš stihnout vykoupat…"
Neochotně se ke mně natočil a já si do dlaně nalil krém. Byl zatím stále překvapivě chladný a proto, když jsem se dotkl jeho teplé pokožky, ucítil jsem cuknutí.
"To studí…"
Nedbal jsem na to a pomalu jsem klouzal po jeho bledé kůži a bylo to víc než příjemné. Doufal jsem, že nám oběma. Rozhodl jsem se zariskovat, jeho zvědavé pohledy už mě provázely příliš dlouho.
"Tak Rachel nebo já?" myslel jsem samozřejmě holka nebo kluk…
"Co?"
"Od koho by ses raději nechal opečovávat?"
"Chm, pochybuji, že ty bys o kohokoliv pečoval! Nezdáš se mi ten typ, je ti přece všechno tady ukradené, alespoň se tak tváříš."
Pak se odmlčel a jako by nic neřekl, když jsem na to nereagoval. Po chvilce pokračoval.
Dělal, že přesně nerozuměl mé otázce a začal mluvit o Rachel.
"Jen se na ni koukni. Snad už se nesnaží ani usmívat. Myslela si, že když je jediná velká holka v oddílu, že by kluci o ni mohli mít zájem a co ti pubertální pitomci dělají?"
Měl pravdu.
Sice jsem nejvíc svých smyslů upíral na jeho teplá a teď už i poddajná záda, která jsem spíš už masíroval, než mazal, protože jsem chtěl ještě o chvilku prodloužit dotek s jeho kůží, ale přitom jsem sledoval Chrise, jak hraje s Finnem a menšími kluky karty. Dříve, než se pobijí o to, kdo vlastně vyhrál, jsem zavelel velkým do vody. Vydal jsem se do ní s nimi. Justin řekl, že ještě nechá vstřebat ten krém do kůže, ale opravdu spíš musel krotit náhlou erekci, která se dostavila s mým laskáním.
Nejspíš to nebyl tak dobrý nápad, rozhádané puberťáky pouštět do vody, jelikož bitka pokračovala a Finn s Chrisem teď už regulérně zápasili, nikdo z nich snad ani neví proč. Jeden druhého zkoušeli dostat pod hladinu a střídavě se jim dařilo. Rachel naštvaně plavala pryč od nich, když jsou to takoví ignoranti… Jenže oni byli moc rozdovádění a hodlali Rachel zapojit do svých hrátek. Aniž by to Rachel čekala, náhle zmizela Chrisovou rukou pod hladinou rybníka… Jen na okamžik. Ale na namočení pečlivě vyčesaného účesu nahoru, leknutí a možná i loknutí to bohatě stačilo. Rozkašlala se a ti dva pitomci se jí ještě smáli. To jí rozčílilo do nepříčetnosti. Možná vzteky i brečela, ale protože z ní voda crčela proudem, nedalo se to poznat.
Vynadal jsem jim a vyhnal je ven z vody. Všichni se usadili na své ručníky a má ostražitost polevila. Postavil jsem své mokré tělo, na kterém se na slunci leskly kapičky vody tak, aby na mě Justin dobře viděl a bavil jsem se s Lucy. Nebo spíš ona se mnou. Přitom jsem se snažil vyhodnotit situaci.
Justin? Jistě, je to taková moje zábava. Nic moc, ale tak co tady jiného? Nic přece neztratím, když budu provokovat jedno děcko? Mám se snad starat od ty malé zlobivé, neustále se hádající hady?
No pravda Finn s Chrisem se dnes nepředvedli nijak extra…
Nebo nedejbože holky?
Sakra, měl bych dávat pozor na to, co Lucy brebentí, zdá se, že jí se zase líbím já. Nene, holka, já se lapit nenechám!
Holky? Vlastně holky. Kde je Rachel?
Zapomněl jsem na Lucy a pořádně se rozhlédl. Nikde neseděla, ve vodě nebyl právě nikdo…
Kde je?
"Kde je Rachel?" zavolám a vím, že i když se všichni zuřivě začnou rozhlížet, že jí neuvidí. To už jsem udělal. V dětech se zvedla panika, jako když škrtneš sirkou.
Lucy se k nim přidala a nejraději by dlouhým bidlem nechala propíchat celý rybník, jestli tam už utonulá Rachel někde neleží u dna. Blbost!
Všiml jsem si, že tu po Rachal nic nezbylo, ani její ručník a nechutně sladce fialovo-růžový baťůžek. Zmizela jako pára nad hrncem. Došlo mi, že se někam vydala sama, doufal jsem, že do tábora. Nazul jsem si boty, křikl na Lucy, kam běžím a vystřelil jsem jen tak v plavkách pryč. Zaregistroval jsem, že se mnou běží Justin. Nechal jsem ho, i když jsem ho mohl poslat zpět…
Bylo sice asi už pět hodin, ale slunce pražilo jako šílené. S těžkým dýcháním jsme vysupěli kopec a pak už hladce seběhli k lesu. Ve stínu stromů se běželo lépe a my si to skoro užívali. Kdyby nás přece jen netížily obavy, zda si to Rachel nenamířila jinam nebo bůh ví, co takovou holku napadne. Nakonec jsme jí ale dostihli. Courala se lesem a pobrukovala si smutnou písničku. Byla ztracené ve svých myšlenkách a bylo jít totálně jedno, že se o ni všichni báli. Ano, i já se bál. Přece jen ztratit první den dítě, by mé reputaci neprospělo. Nejprve by mě Hilda zadupala do země a pak by mě soudkyně Adelaida usmažila za živa ve vězeňské cele.
Zmíněný strach se ve mně nahromadil a tak jsem na Rachel vyjel. Očekával jsem, že stáhne krovky a bude se omlouvat, ale ona po mě vyštěkla nazpět. Že jí ti pitomci málem zabili a že se na to může tady vykašlat. Chtěla pokračovat, ale já na celý les zařval.
"Ty jsi taková krááááááva!"
Nečekal jsem, že jí jako na povel vytrysknou z očí slzy.
Justin, chtěl situaci vysvětlit a tak začal, ale stopl jsem ho. Tohle musím udělat já.
Rachel vzlykala...
"Já tu nechci být, nechci…"
Uvědomil jsem si, že je to vlastně jen malá holka a je nejspíš z toho tady docela nešťastná,
stejně jako já.
"Rachel… Všichni se hrozně lekli, že ses utopila…
víš, že nemůžeš jen tak odejít…
Kurva Rachel, já tu nechci být úplně stejně jako ty, v podstatě si můžeš myslet, že jsem to tu taky vyhrál, místo něčeho ještě nepříjemnějšího a tak to tady musíme vydržet. Musíme to přežít... jako vždycky! A s trochou důstojností…" koukala na mě a stírala si slzy. Přikývla.
Ech, zřejmě na ni moje řeč velmi zapůsobila, jelikož se rozhodla, že mě obejme. Seriály pro teenagery by se měly zakázat. Získávají tam samý podivný návyky do svých myslí…
Ošil jsem se, ale Rachel mě nehodlala pustit. Justin se culil na celé kolo, přesně jsem věděl nač myslí. Že mi to tu není tak ukradené jak se tvářím, jinak bych se o Rachel nebál.
Řekl jsem tedy, že musíme dojít zpět k rybníku. A zároveň vyrazil. Mávl jsem na Justina a vzal ho pod druhé křídlo, abych se tu nahý nemačkal jen k Rachel a taky, aby se už proboha přestal culit, jelikož mě ten jeho úsměv zabíjel. Tak jsme chvilku šli vedle sebe s rukama na ramenou toho druhého, až nás cesta donutila se rozpojit. Nebylo to nepříjemné. Jak se naše těla mokrá potem z běhu tiskala na sebe. Připomínalo to… Nic. Škádlit kluka, jistě proč ne? Škádlit sebe? Ne! Jen jestli dokážu tomu úsměvu odolat?
V naprostém tichu jsme došli zpět k rybníku, a i když jsem už Rachel dál nenadával, věděl jsem, že už to neudělá. Teprve tady projevila Rachel svou pokoru a omluvila se Lucy. Já jsem zase přiměl se umluvit jí kluky. Oni ať se perou jak chtějí, ale do svých dětinských šarvátek ať holky nezatahují.
 

6 lidí ohodnotilo tento článek.

Komentáře

1 Luczaida | Web | 4. července 2012 v 21:28 | Reagovat

haha, úplně vidím, jak Brian leze do rybníka, kde je bahno :D :D Přijde Justin na návštěvu do tee pee? :-D Prosím, prosím :D

2 Saji | Web | 4. července 2012 v 22:05 | Reagovat

[1]: Anooo, chceme návštěvu :D prosííím :-D

3 Domča | Web | 5. července 2012 v 7:14 | Reagovat

skvelá kapitola :-D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama


Layout by Luczaida.blog.cz | Nastaven 2. 2. 2015