Jsem zpět!:DDD

19. července 2012 v 12:02 | Justinka |  O všem možném
Ahoj všem!

Předem se chci samozřejmě omluvit, že jsem zmizela na tak dlouho, ale po plánované dovolené, přišel neplánovaný výbuch počítače. Sakra jak to, že ty základové desky dneska nic nevydrží? Ani netušíte jak jsem se bála, že se nic obnovovat nebude! No ano, jistě! Nedělejtě, že netušíte, že můj způsob psaní je mému manželovi vice než protivný.:D A tak by mi vážně nemusel obratem začít shánět opravy. Mysleli jsme, že za to může naše izolepou slepená grafická karta :D Znáte to, pokud to nefunguje, nemáš tam moc izolepy:D nebo jsem už nachytala při mých toulkách po českých a nečeských slashích (že by se tomu říkalo porno?) příliš virů, ale ne. Základové desce jen doťukalo srdíčko a to právě ve chvíli, kdy jsem celá nadržená z dovolenkového absťáku dorazila domů a toužila po komunikaci s nerrtim a s Luc. A no i na tom mám závislost!
(pššš, i když možná bych měla jezdit častěji, nerrti začal psát opět super články:DDD o Luc ani nemluvím, na její čokoládové sušenky už se třesu!)
Ano! Museli jste si všimnout, že mám z její tvůrčí dílny další lay! Nechci slyšet ani písnutí o kytkách, jelikož je léto a kytky, voda a sex k němu patří. Děkuji ti Luc, za to milé přivítání zpět! Jsem nadšená z té barvy! Fakt! A ne, není to růžová, nerrti! Mám novou grafickou kartu, tak to musím vědět:-P Pro zajímavost, prý broskvová! Taky zcela letní! Jaká škoda, kdybych to už nikdy nespatřila:D To by bylo na Bohnice!


Jinak dovolená vcelku přijatelná, přežila jsem všechny oslavy ve zdraví, děkuji za optání. Moc jsem psát nestíhala, ale představu o Nucených pracech mám vcelku jasnou a na jednu RPS se také můžete těšit.

Heh, omlouvám se, že jsem před odjezdem děsivě zprznila Galeův věk, no zdálo se mi, že mu píšu 42 už v loni, ale tak... znáte to, když se pospíchá:D Navíc, je div, že jsem tam neplácla 24. Jen se na to koukněte! Tohle jsou nejnovější fotky a uznejte, že vypadá líp než... No prostě líp. Nemůžu napsat než kdy, když ho imrvére oslavuju pro krásu, že?

Tomu neuvěříte! Chtěla jsem podklad pod fotky a tak jsem kapátkem klikla na světlé místo na Galeových rtech a vyšla mi skoro barva mého blogu! Luc jsi génius!:DDDOn je prostě dokonalý! Ale diví se někdo:D ?

Snažím se pochytat novinky za tu dobu co jsem tu nebyla, ale...

Krom radostných, jako jsou nové Galeovy fotky a velký Randyho triumf v podobě získání nové role v muzikálu Silence! INFO a INFO Randy s ním začal již včera (od 18. července) v úplně novém divadle na Time Square (plyšové sedačky a skvělá viditelnost:D) Jistě si vzpomínáte, že tento muzikál není úplná novinka. Randy ho se svou kamarádkou Jenn Harris zkoušel a hrál již vloni.:-) Byl to dokonce vítěz roku 2012 Off Broadway Alliance Award za nejlepší muzikál! Patří mezi pět nej muzikálů toho roku...

A teď se vrací!
Randy má velkou roli, má novou agenturu, má nový twitter, ale vypadá to, že ztratil svého přítele.
Nevím, nijak moc se mi v tom vrtat nechce. Jen jsem si na něj začala zvykat, začal se mi líbit (jeho tumblr nebyl vůbec špatný:D) zahrnula jsem ho do rodiny těch, které je zábavné sledovat a teď tohle...
Je mi líto, ať už se pokazilo cokoliv. Vypadali spolu tak šťastně...

Zase na lovu?

Dobře, dobře, jdu raději něco dělat, než se hrabat v drbech (i když nepředstírám, že se ráda nedozvím novinky) třeba vám rychle hodit alespoň další díl Nucených prací, abychom se zase mohli trochu potěšit tou letní atmosférou:-)
U nás je zataženo a div neleje:D

Mějte se a doufám, že teď naberu větší psací rychlost:D

Ajoj Vaše Justinka

PS: díky všem za komentáře:-)
rozhodně musím jmenovat alespoň Domču, jelikož čte velmi poctivě :D Díky!
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Anne | Web | 19. července 2012 v 18:43 | Reagovat

Já jsem si říkala, že si nějak dlouho pryč.. Tak aspoň, že to dobře dopadlo. Já se sama divím, že můj notebook přežil tři roky bez antviru :)  A co bychom dělali bez lepící pásky :-D, nejlepší vynález!
Nebudeme přece šířit drby, je to jejich věc.

2 Luczaida | Web | 19. července 2012 v 23:09 | Reagovat

Ani nevíš jak mně se po tobě stýskalo a modlila jsem se, aby do tebe neuhodil blesk na té dovolence a on zatím uhodil do tvýho počítače doma. to jsou věci :-D

:-D Jsem ráda, že se ti ten layout tak líbí, ale kdy se ti nějakej nelíbil že? :-D Ta barva pod Galeovýma fotkama mi přišla nějaká stejná, pak jsem se dočetla o těch rtech... Já to nevěděla... vážně! :-D

Ta fotka s Randym a jeho kamarádkou, to bylo to, jak měl tak srandovní zelený nebo žlutý ponožky, myslím, že jo? :D :D

To s tím Brianem mě mrzí, je to takový zvláštní, když je teď randy sám... Ale mně se stejně ten Brian nelíbil, on si Randy určitě zase najde někoho šikovnýho :-)

PS: Ty Galeovy brýle jsou božský! :-D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama


Layout by Luczaida.blog.cz | Nastaven 2. 2. 2015