CON 2012 - přeložené video / Randyho závěrečná řeč

22. června 2012 v 21:28 | Justinka |  Con Cologne 2012A to nejlepší nakonec!
Ano, plakaly jsme obě!Randyho závěrečná řeč (otázka byla, co si s sebou vezme z Conu domů)

S sebou domu si vezmu pocit hluboké pokory. Moc nepřemýšlím o práci, kterou udělám, protože jsem pak neurotický. Takže se každý den snažím přijít a udělat ji nejlépe jak dovedu a pak na to zapomenout. A když jsou mi připomenuty věci, které jsme dělali před 12 lety, obzvlášť když jste v televizi a je to vysíláno po celém světě a opakovaně to lidi ovlivňuje, mění to jejich životy, cítím pokoru. Cítím se trochu provinile, že nerozumím následkům věcí, které každý den dělám. Tenhle víkend jsem opakovaně slyšel od lidí, jejichž životy se změnily díky scéně, kterou si nepamatuju nebo lidí, kterým to přineslo pozitivní změnu. I kdyby existoval jen jediný člověk, který by byl tím to způsobem ovlivněn čímkoliv, co dělám, dalo by to celému mému životu smysl. Tím spíš, když je to celá místnost lidí. Takže já vím, že vy jste vděční nám, ale to vy jste dar pro nás. A jen to, že existujete, dává smysl faktu, že my něco tvoříme. Takže děkuji.


K tomu není co dodat! Snad jen... Jak si proboha Randy můžeš myslet, že se život změnil jen těm pár lidem v jedné jediné místnosti? Rozhodně ne!

A že nepřemýšlí o práce kterou dělá? Ani omylem!
Sorry, už jsem pochopila... Ne, nepřemýšlí o té kterou udělal a jde dál. Tak to asi ano. Přesto myslím, že na svou práci myslí víc než dost! A my můžeme být vděční, že je tak perfektní.:-)
Snad jste si dostatečně užili sluníčkové úsměvy a pochopili jak úžasný a chytrý náš Randy je.:-)
Mohla jsem to zakončit jinak? Ne! :D

PS: Omlouvám se, jsem hodně vyřízená, takže moje myslenky nejsou... po kupě.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Anne | 24. června 2012 v 14:25 | Reagovat

Mluví mi z duše. Takové pocity mívám, když mi kdokoli napíše nebo řekne, že jsem mu svou prací zlepšila náladu nebo že jsem jej přinutila k přemýšlení.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama


Layout by Luczaida.blog.cz | Nastaven 2. 2. 2015