CON 2012 - přeložené video / 4

22. června 2012 v 21:27 | Justinka |  Con Cologne 2012
Rise'n Shine @Cologne Q&A Randy and Sharon.

Jen pro pořádek... Jestli si myslíte, že jsme bumbum, protože vy jste už předtím viděli moc pěkná, ostrá, neskákající videa hezky zblízka a my šmahev vybraly jen tak nějaké, tak se pletete! Všechny ty krásná a skvělá videa byla dána jako osobní a my se k nim nedostaneme. Můžeme doufat, že si to dámy, které je nahrály rozmyslí. Nebo se prodá dost DVD videí z Conu a ony to budou moci uvolnit?

Je toho tolik, co bych sem chtěla dát! Sharon jak vypráví o svém manželovi:DDD, Petera jak něžně binká Scotta mikrofonem, o jeho obscéních gestech nemluvě, Scotta a Petera a jejich outfit, Peterovo něžné objetí /tak to jsem plakala několikrát/ prostě je toho hodně. Třeba se to opět objeví, nebo já to objevím :D a pak uržitě přemluvím evannabarču (která se ochotně nabízí a za to jí zbožňuju) a přibudou snad ještě nějaká videa.


Mimochodem Saji dnes dodělala moc pěkné video, tak když budete chtít pokračovat ve QAF videích na youtube, tak tady je typ. A tohle také není k zahození:-) ZDE!


Otázka: Má pro tebe osobní význam hrát někoho, kdo má umělecké schopnosti? Hrál jsi i Warhola. Má to pro tebe nějaký význam?
Randy: Asi ano. Přemýšlel jsem o tom a hrál jsem tolik umělců. Hrál jsem Warhola, Oswalda v Ghosts. Protože jsem herec, mám k hraní jiných umělců velmi specifický vztah. Myslím si, že je to také jeden z důvodů (omlouvám se, že o tom zase začínám mluvit), proč si rád myslím, že Justin je v New Yorku úspěšný. Protože kdykoliv hraju umělce, chci, aby ta postava věřila ve svojí vášeň a chci, aby byla úspěšná, a přemýšlím o obětech, které jsou schopni udělat, aby byli úspěšní. To je něco, co je težké si uvědomit. Oběti, které je člověk schopný přinést, aby si vytvořil nějaký trvale udržitelný život. Což je ve Státech těžké, v jakémkoliv odvětví uměleckého průmyslu. Jako herec k tomu mám hluboký vztah. A co se týká Justina, vždycky jsem se snažil zjistit, jaký je vzhledem k umění, o co se snažil, protože během seriálu se drasticky mění - dělá komiksy, pak video, pak kreslí na počítači kvůli tomu problému s rukou. Takže jsem se snažil tomu porozumět. Myslím si, že když člověk hraje umělce, je jeho umění ta nejdůležitější věc, kterou se můžete o své postavě dozvědět. Závisí to na hře (nebo na seriálu), ale je to vždy důležité, když hrajete umělce.
Sharon: Věřili byste tomu? Jsi prostě úžasný, miluju tě.
Randy: To je to, co mám rád. (mluví o umění) Děkuju.
Sharon: Cože říkal? Jen si dělám srandu.
Otázka: V seriálu je Debbie tak trochu workoholik. Nemůže zůstat bez práce den nebo dva. Je mi to velmi blízké, protože mám ráda práci a nacházím v ní část sebe. Bylo to něco oosobního i pro tebe?
Sharon: Já osobně jsem workoholik. Opravdu miluju práci, cítím se pak mladá. Navzdory tomu, co teď vidíte. Nevidím Debbie jako workoholika. Život, který jsem si vytvořila pro svojí postavu je úplně jiný příběh. (zazvoní telefon) Řekněte, že tady nejsem. Myslím si, že Debbie chtěla mít svůj vlastní salon krásy. Tomu napovídají ty paruky, make-up. Měla jsem 17 paruk na začátku seriálu. Každou barvu, každý sestřih. Nejdřív to bylo schváleno, ale pak mě to Showtime nennechali udělat. Nechali mě nosit jen jednu.


OMG! Evannabarčo!!! To mi nedělej! Musíš překládat i gesta!:D Randyho rukypolíbení dostane do kolen každou fanynku!:DDD Miluji vidět Randyho o jeho roli přemýšlet:-)

Sharonin nápad se mi hodně líbí! Byla by sice asi ještě víc bláznivější, ale zase by to odhalilo její sen. A Michael by měl ještě hrozivější život při hádkách, protože to by bylo, čeho se pro jeho obživu musela vzdát!:D

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama


Layout by Luczaida.blog.cz | Nastaven 2. 2. 2015