CON 2012 - přeložené video / 2

22. června 2012 v 21:22 | Justinka |  Con Cologne 2012Otázka: Mám otázku pro tebe, Randy, o Justinově smiřování se s tím, co mu udělal Chris Hobbs. Smiřování se s tím byla velká událost, chtěl pomstu. Jaká zkušenost to byla pro tebe?
Randy: Bylo to opravdu náročné. Pamatuji si tu poslední scénu, se zbraní v jeho ústech. Mám velmi silnou vzpomínku na to, jak jsem byl na tom dvorku u Toronta, poblíž byly koleje, bylo hodně brzo ráno. Ale pamatuji si to uvolnění, když jsem odcházel a to, jaké to muselo být pro Justina. A taky jsem vžycky tak trochu věděl, jaké by to bylo, kdyby neodešel, jaké břemeno by to bylo a jak zničený by byl po zbytek života. Takže si pamatuji ten dlouhý záběr Justina, jak odchází po tom, co udělal to rozhodnutí nezabít.
Otázka: Myslím, že celá ta scéna byla moc krásně napsaná.
Randy: Jo. Justin potřeboval zjistit, jaké to je mít moc někomu ublížit. A poznal, že to není něco co věci zlepší, když to udělá.


Přesně! Nic by nevyřešilo, to Hobbsovi oplatit, ani by to nepřineslo úlevu. Musela to být opravdu scéna, kterou jen tak nezapomenete. Pamatuju si pocit, když jsem to viděla poprvé (a vlastně mě to napadne pokaždé). Kromě toho, že jsem se modlila, aby to neudělal, ve mě hrozně hrklo, když v té nejvypjatější chvíli, kdy má Justin hlaveň zbraně v Hobbsových ústech, projede velmi blízko vlak. Jezdím vlakem dost často a umím si představit, že by Justina lehce mohl někdo vidět... Já vím, je to nerelevantní, ale tak nějak jsem myslela, že ho nezabije, ale stejně z toho bude mít nějaké potíže. Prostě... Justine zmiz odtamtuď.
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama


Layout by Luczaida.blog.cz | Nastaven 2. 2. 2015