CON 2012 - přeložené video 1

22. června 2012 v 21:20 | Justinka |  Con Cologne 2012

Konečně jsem se na chvíli zastavila (myslím z fofru tohoto týdne) a rychle hodlám dohnat překlady od
EVANNABARČI
Za což jí vřele děkuji. Neboj, já si k tomu zase sednu a ještě nějaké vyhrabu:DDDDDDD (které budu chtít ještě a ještě...)
No ano! Říkáte si to správně! Ona je takový poklad a já pro ní nemám ani její ikonku? Tak to tedy ne! To se musí napravit!

Otázka: Jaká je vaše nejlepší společná scéna?
Randy: Společná? Společná?
Sharon: Prezident společnosti?
Randy: Jo, řekni jim to.
Randy: Já nikdy nezapomenu na naší první společnou scénu. Bylo to opravdu pozdě v noci, když jsme ještě natáčeli v opravdové jídelně, když ještě nebyla postavená na scéně.
Sharon: Bylo 5 ráno. Moje první scéna.
Randy: Já jsem byl samožrejmě vyděšený, protože je to Sharon Gless a ty jsi byla tak vlídná a tak vzhůru a já jsem byl napůl v deliriu a vystrašený. Bylo zláštní, jak snadno to šlo.
Sharon: To bylo poprvé, kdy jsi dostal svojí přezdívku. Řekla jsem 'Ahoj, Sunshine'. To bylo, když tě Michael přivedl do jídelny. Našel tě na ulici. (…diváci se smějí…) se kterým jsi už byl. Naše první scéna…
Vzpomínám si na další - já si toho pamatuju. Ale naše první společná scéna byla v jídelně, když ho poprvé přivedli a jeho postava byla představena mé postavě. Byla to moje první scéna. Byla o tom, abych se přizpůsobila tomu, že jsem potkala tebe. A taky o tom, aby se lidé dozvěděli, že Michael má bláznivou matku. Ale navždycky si budu pamatovat jak jsem řekla: 'Ahoj Sunshine'. Randy se směje a tak toho Sharon využije a hned neváhá zdůraznit, že to je přesně ten kluk, který se umí zasmít tak, že má přezdívku Sunshine.:-)
Myslím, že jsme v té scéně spolu ani nemluvili. Já jsem říkala něco tobě, ale nevím, jak moc jsi mě vnímal.
Randy: Já si to nepamatuju. Myslím, že měl zlomené srdce.
Sharon: Jo. Taky byla jedna scéna, na kterou si vzpomínám. Prezident Showtime Jerry Offsay, který byl zodpovědný za ten seriál, řekl své asistentce, jak moc má rád scénu s Randym, která se odehrála na schodech
v mém domě, když jsme Randy a já spolu bydleli. A Carol řekla: 'Měl bys to Sharon napsat'. A jediný dopis, který jsem kdy dostala od vedení společnosti byl o té scéně mezi Randym a mnou, jak sedíme na tom schodišti,
v případě, že si to někdo pamatuje, protože my si to nepamatujeme.
Divák: O té univerzitě.
Sharon: Aha. Doporučuju mu to?
Randy: Já vím, že toho víte víc než já.
Sharon: Tenhle mladý muž je vynikající úžasný herec. Nepamatuji si konkrétní scény, ale pamatuji si, jaké to bylo s ním na nich pracovat.
Otázka: Když se lidé začnou dívat na seriál, pro mnohé z nich je to zcela nová kultura, můžou být velmi mladí nebo jí prostě nerozumí. A v té stejné pozici byl i Justin, když byl náhle obklopen lidmi s bláznivými vlasy, transvestity a Brianem Kinney. Chtěla jsem vědět, jaký to byl pocit, když Justin přicházel jakoby z venku a byla to postava, ke které diváci měli nejbližší vztah a dívali se na svět jeho očima.
Randy: Líbilo se mi to, líbila se mi tahle součást Justinovy postavy. Nebylo mi to cizí, když jsme točili. Tak trochu jsem vyrostl během toho seriálu, ale byl jsem si vědom, jak vzdálené to bylo mnoha lidem v mém životě. A byl jsem si také vědom toho, jak jsem byl prostředkem, kterým poprvé tenhle svět spatřili. Jako bych nechával lidi poprvé nahlédnou na tuto stránku LGBT komunity. Líbilo se mi to.


Omlouvám se evannabarčo, ale musela jsem se ti do toho namontovat, protože právě to Randyho: Společná? dvakrát za sebou a naprostý údiv, pobavení, rychlé šrotování - to všechno najednou, mě dostává do kolen...

Už jsem několikrát psala, jak miluju Sharon. Ona naprosto rozumí bláznivým fanynkám a chce jim dát co nejvíc, potěšit je. A nám stačí málo, že? Třeba jen napodobit hlas a Hello Sunshine a srdéčko se klepe, div nehrozí infarkt:DDD
Co mě se hrozně líbilo na tomto videu je prvotní Randyho úžas nad společnou scénou.
Chápu, že měl před Sharon respekt, ale co myslel tím deliriem? :DDD
Všude se dočtete, jak Gale připomíná scénu s Sharon, jako něco nač by mohl být hrdý, něco co se povedlo. A taky, že jo. Miluju jí! Ale jsem ráda, že Sharon má svou krásnou scénu i s Randym.:-)Však mu také dobře poradila, taková moudrá vrba pro všechny:-) Jen víc takových!


 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama


Layout by Luczaida.blog.cz | Nastaven 2. 2. 2015