A zase CON...

14. června 2012 v 13:45 | Justinka |  Con Cologne 2012


Každý den se objeví nějaká další videjka, tak si tu lebedím a zbožně zírám. Zamilovala jsem se do Scotta (ano já vím, že ho znám už tolik let, ale lásce neporučíš:DDD Dělám si srandu, ale je roztomilej a vím, že jsem to už psala) Oni jsou s Peterem tak dokonalý! A nepsala jsem to už? Sakra už se v tom vrtám snad skoro týden a fakt mi to leze na mozek. Třikrát hurá. Peter a Scott, mělihrát pouze prátel Michalea, ale byli spolu tak skvělí a kamrádští, že to scénaristé začali psát i do seriálu. Jo, psal jsem to, už si vzpomínám. :D Scott, prozradil, že si před Conem pustil QAF, aby osvěžil paměť (přece jen zběsilá fanynka ví přece všechno a leckdy víc, než herec:D) a prý je dobré poslouchat dialogy Teda a Emmetta, když jsou v seriálu jen v pozadí. Prý jsou tam dobré...je to legrace:D No, to mi moc nepomůže, na to jistě titulky nepamatují, na nějaký podkres...:-(

Randy vypadá, že je sice potěšenej, ale jinak docela dost trpí. Chtěl by to mít jistě už za sebou. Jeho rozhvory jsou fakt zábavné a opravdu neví, jak by se od toho oprostil.:D Ale přitom, che být milý a nebrat fanynkám víc iluzí než musí. Je to boj!
Nechápu fanynky, že se ho pořád ptají, co myslí, že bylo s Justinem dál. Už vymyslel tolik verzí a nikdy se jim to nelíbilo.:D Mě tohle nevadí. Já mám svou představu, tak ať má on tu svou. Nakonec myslím, že je docela reálná... Jenže dívka může snít! Kolikrát už řekl, že nesouhlasil s tím či oním. Také že souhalasil s natočením sex. scén, protože zatím v žádné televizi nebyly, pak když se pokračovalo ve stejném duchu dál a dál mu to už nebylo vůbec příjemné. No, nadruhou stranu... jak to chtěl zastavit? :D Myslím, že to jen dokazuje, že i když příběh šel jiným směrem, tak Randy se zachoval naprosto profesionálně a skvěle to zahrál. Čest a sláva mu!

Aby mi huba upadla, ale v podstatě myslím, že to není tak zlé, že tam Gale nebyl, protože s jeho snahou všechno hloubavě zvážit, by se na moc otázek nedostalo:D a oni dva dohromady by neprozdradili lautr nic, takhle alespoň Sharon Randyho k něčemu dostrkala:D Zase mě mrzí, že o Galeovi třeba víc nemluvili, vím, že se to nedělá, když tam není a nemůže se bránit, ale tak, taková vzácná příležitost:D se nejspíš už jen tak nenaskytne. Snad je to neodradilo a třeba někdy ten Con s opravdu všemi hvězdami udělají. Dnes ráno jsem viděla nějaké propagační video a to nebylo profesionální ani trochu, tedy dle mě:D Ale tak zbytek proběhl asi dobře, i když museli být šíleně unavení. Obdivuju Sharon, že to zvládla s takovou grácií.
Sakra, já už nevím, kde bych se vykecala:D

Tak troška ze zákulisí...
Ne první fotce byste dali Randymu korunu. je vidět, že je unavený a potřebuje trochu odpočinku, hned se vyrojily komentáře typu, chudinka malý, jistě myslí na Briana...
Ve stejné chvíli...Randy se věnuje protahování a celkem v pohodě konverzuje.:-)

Chci je ukázat, že mě drtí všechny ty šíleně smutné zahloubané obličeje, kdy si říkáte, jestli se nudí nebo...
Může to být prostě jen omyl a Randy si to může užívat a nebo taky ne...:-)

Tady je to video z tiskové konference...
ZDE!
Může mi někdo opravdu dobře vysvětlit, proč ten podivný můžík, co se tam byl nucen povalovat "neuceně" po zemi, totálně přeskočil Randyho???

Další uživatelka Drusilla89 nahrála na youtube své úlovky z Conu a musím říct, že miluju Scottovo vyprávění o jeho blon vlasech:DDD stejně tak nemravné hry Petera s mikrofónem:DDD a stejně tak video o rekvizitách:-) Co nadělám? Nejsem já prostě fanoušek? :D


Abyste věděli, kde jsem na ty rozumy přišla (tedy nejen, ale co už...)
Tak třeba TADY Toho, že je Gale jako jeho bratr a milujeho ale ne takovým způsobem, jaký byhcom my chtěli, si vůbec nevšímejte.:D Víme své, že?

A něco trochu mnohem vážnějšího. je smutné, že si tím musí projít snad skoro každý gay...:-(
ZDE!

Mimochodem, Sharon, řekla, že myslí, že je nejvyšší čas na film o seriálu, o tom, jaký mohl a měl dopad na diváky...
Nebylo by to skvělé! Koukejte se do toho pustit!


PS: Doufám, že si nikdo nemyslí, že opravdoví fanoušci jaou jen ti, kteří se dostaly do Kolína. :DDD
PS2:Jsem ráda, že nevypadají jako arogantní američani a zdrželis e v Evropě:D :-)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Luczaida | Web | 14. června 2012 v 21:48 | Reagovat

ježiš on je randy tak roztomilej s těma fialovýma podrážkama :-D :-D

2 Justinka | Web | 14. června 2012 v 21:59 | Reagovat

[1]: Cha, co podrážky, ale seleduj tu velikost! :D To je stopro 38!:DDD

3 Luczaida | Web | 14. června 2012 v 22:43 | Reagovat

[2]: Zas takovýho skřítka z něj nedělej, dopřej mu aspoň 40 :-D

4 Saji | Web | 14. června 2012 v 23:25 | Reagovat

Randy je na těch fotkách opravdu kouzelný =D :-D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama


Layout by Luczaida.blog.cz | Nastaven 2. 2. 2015