:D Tak to ale kecá!

5. května 2012 v 15:25 | Justinka |  Věci týkající se QAF

Peter Paige je tááák roztomilý! Stejně myslím, že s Emmetem musí mít dost společného:-)
Mně by se to tedy nepovedlo!:D To o čem mluví v rozhovoru :-P


Tazatel:Kdy jste naposledy...měl mokrý sen o Galeovi?
PeterPaige: Haroldovi?
I:Jo.
PP:5.nikdy.
*smích*
PP: Musíte pochopit, že Gale je jako můj divný,bláznivý bratr, který žije nad garáží. Stejně jako Gala, zbožňuji ho. Je nádherný.To chápu, myslím, že je tváří navěky. Ale já ho znám, příliš dobře, abych o něm měl špinavé sny.

Jj, přeložil překladač:-) Kdyby někdo ( jj, evannabarčo na tebe myslím den co den:-) ) zaslechl třeba něco ještě zajííímavého, tak jen dejte vědět.:D
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Luczaida | Web | 5. května 2012 v 15:33 | Reagovat

Peter má tak krásný tělo, achjo :-D Ty špinavej sne :-D

2 evannabarca | 6. května 2012 v 20:36 | Reagovat

Tak jsem si konečně poslechla celé interview. Na začátku mluví o tom, že dneska už neexistují filmové hvězdy, kvůli kterým by člověk šel do kina na jakýkoliv film (dřív to byla Julia Roberts), ale zato máme hodně kvalitních pořadů v televizi.
Pak dlouho mluvili o gay komunitě, o různých projektech a organizacích, kterých se Peter účastní a o politice, týkající se manželství gayů a o náboženských organizacích, co se snaží proniknout do politiky a o skupinách, které nenávidí gaye a ještě si na to nechávají posílat peníze.
Pak o pokrytectví MPAA (hodnocení věkové přístupnosti filmů), kteří mají pravidlo, že pokud je slovo ‚fuck‘ použito v sexuálním kontextu nebo víc než jednou, musí jít člověk, kterému je míň než 17 na film s dospělým, ale už je v pořádku, když někdo někomu vystřelí mozek z hlavy.
Pak mluvili o tom jak je štve, že televizní společnost Logo, která se chtěla zaměřit na pořady o gayích nakonec vycouvala, a že dokonce existují názory, že homosexuální postavy nedokážou utáhnout celý pořad, že by to lidi nezajímalo.
Pak Peterovi pokládali ‚penetrating questions‘, např. kdy naposledy plaval nahý (před měsícem), kdy naposledy navštívil internetovou seznamku pro gaye v mobilu (nikdy), kdy naposledy použil slovo ‚fabulous‘ (před měsícem, nepoužívá ho tak často, jak si lidi myslí, protože ho za to 5 let platili), co ho napadne, když se řekne buldok (jelen), suspenzor (sexy), Lady Gaga (potěšující) atd.

3 Justinka | Web | 7. května 2012 v 19:49 | Reagovat

[2]: Děkuji mockrát za nástin, jsi moje zlatíčko:-)

To jsem potřebovala!Den se mi dnes extra nepodařil a představa Peterova fabulous (+jeho plavba:D) mi konečně vykouzlilo úsměv na tváři. Za to ti patří druhý dík:-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama


Layout by Luczaida.blog.cz | Nastaven 2. 2. 2015