Bullshit!

24. května 2012 v 10:47 | Justinka |  Gale Harold
Já vím, že snad už vůbec nic nepíšu (píšu, ale leze mi z toho něco podivného:D) a sem už vůbec ne, ale dneska ( i když bych měla spíš oslavovat kvůli RL, ale sakra se mi nechce, obzvlášť po té zprávě, kterou vám sem musím napsat) se stalo něco tak děsivého, že si to zaslouží článek, i když se mi to nepíše lehce. Připravte se na nejhorší!Co se asi tak mohlo stát? No jen hádejte. Před nějakou dobou pronikla na svět teorie o tom, že Gale a Sharon na německý CON nepojedou. I když jsem se nakonec nemohla zúčastnit, nehorázně jsem se těšila na tunu společných fotek, která by se v zápětí objevila na netu. A teď je po nich! Sharon svou účast potvrdila a Gale NE!
Tady máte jeho parte, tedy pardon, jeho omluvu, výmluvu?

[image]


(Dávám sem celé, jak to napsala reiselust161 na IHJ jako vysvětlení s Galeovou omluvou. Zbytek diskuze k tomuto tématu je v odkazu dole.)

Citace:

We are very sorry to have to inform you that GALE HAROLD, due to work commitments, won´t be able to attend the Rise'n Shine Convention in Cologne.

Despite all rumours we like to let you know that SHARON GLESS definitely will be present in Cologne.

For those who have purchased upgrades with Gale we will find individual solutions. **Those attendees will be contacted by us personally**.

Please understand that due to the short time till the convention and the therefore necessary workload, not every email can be answered immediately. We will do our best to work on everything as promptly as possible. We are sure, regardless these unforeseen circumstances, to offer you an awesome event with many highlights @ Rise'n Shine Cologne.

STATEMENT OF GALE HAROLD FOR THE CANCELLATION:

The first thing I'd like to say is that I truly regret not being a part of Rise'n Shine 2012. I am very proud of the American adaptation of Queer as Folk that I had the good grace to be a part of. I have to thank Dan Lipman and Ron Cowen for giving me that chance.

I'd love to be there to celebrate with you. Obviously QAF changed all of our lives. And that fact is more than just the echo of a well-worn phrase. In the years since the series completed, one thing has become very clear to me; there were many lifelong transformations that I, and I think my cast-mates went through while living through our characters.

I had been greatly looking forward to attending the convention, reuniting with all my old cast-mates and meeting all of you. A wonderful work opportunity has only recently come my way and unfortunately the scheduling of that project does not allow me the time to come to Cologne and join you. This disappoints me just as much as I fear it will disappoint many of you. I hope you will all understand and forgive my absence.

Whatever I gave to others through QAF, I received vastly more in return. I can remember when we started to hear the stories from those first watching the show. I will never forget being told by some of my brothers and sisters in the gay, lesbian, bi-sexual and transgender community that they were hearing their own voices and seeing themselves, some for the first time, on screen. Not everyone in the community saw, or even liked the work we did. But there were many who found hope and solidarity in the stories we tried to tell. I've heard that directly from many of those who did. That is undoubtedly what I treasure most. The best we can do as story tellers is tell the truth and find someone to listen to us and respond; however it affects them and however we get there. We told the truth.

I had looked forward to being in Cologne with all of you and hearing some new stories.
I will deeply miss hearing them.
It would have been great after the years that have passed to be with the boys and girls from Pittsburgh together in a new city far,far away...

Sincerely,
Gale Harold

Read more:http://iheartjakecom.proboards.com/index.cgi?board=obsessions&action=display&thread=17&page=234#ixzz1vlt22Qpj


Tak jo, jelikož nemůžu myslet objektivně (čekal to snad ode mně někdo?) tak myslím, že to jsou viz název mého článku a že by se dalo, kdyby...
Ale tak když to Gale tvrdí! Jen doufám, že ty skvělé pracovní závazky jsou něco jako hlavní role v ohromně úspěšném (Supermen?) a dlouhém seriálu nebo ještě lépe film s úžasným scénářem, protože už mi trochu trnou zuby ze všech Hellcats, Secret circle a ostatních vedlejších naprosto zanedbatelných rolí!

Víc už snad raději nanapíšu nebo dojde na urážky těžšího kalibru a to bych nechtěla!

Budu se držet Emmettova: Always dignity!

Tak co s tím, připomenout si Galea něčím pěkným a veselým? ZDE!
JO já vím, moc to nepomáhá, že? Spíš je to ještě horší! Vidět ho a myslet na to, že nic nebude, tak jo! Zahrabem se do deprese a dáme něco opravdu k truchlení.
A myslím, že k truchlení všichni potřebujeme něco z let minulých, abychm se v tom pořádně povrtali a mohli si poplakat, že takhle je už nikdy neuvidíme!
Kruci zase to nejde vložit, tak jen odkaz- ZDE!


Vaše šíleně smutná Justinka:-(

PS: Sdílená bolest se rozdělí, tak mi třeba napište co si o tom myslíte.
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Roedeer | Web | 24. května 2012 v 10:54 | Reagovat

Ber to z te lepsi stranky: kdybys za tu vstupenku a cestu preci jen zaplatila to nehorazne mnozstvi penez, tak by te to sralo mnohem vic :]

Ja videa na truchleni ani nepotrebuju, uplne mi staci, co v Glee provedli memu Kurtickovi.

2 Justinka | Web | 24. května 2012 v 11:06 | Reagovat

Wow, to jsem nečekala takový fofr!

Já se na Glee teprve chystám! Trochu to oddaluju, protože jsem právě slyšela, že horor! Ale nějakým "nedopatřením", jsem už viděla na youtube video, kde Burt tancuje Single ladies a to je naprosto dokonalý! Já ho miluju! Napíšu ti, až to zkouknu...
a můžeme pokračovat v truchlení!
Jj, to mě jediný blaží, že nejedu, jinak si rvu vlasy vzteky! Všichni doufají, že ta Galeova šance nebude nějaká nezávislá věcička, co se nedostane ani na DVD. Teď si zavařil! Měl by se předvést! ;-)

3 Saji | Web | 24. května 2012 v 13:49 | Reagovat

Aléé né O_O  taková škoda , bylo by fajn vidět ho (i když jen jen fotkách) :-(  O_O

4 Jane | Web | 24. května 2012 v 15:18 | Reagovat

a já se tak těšila na tu kupu fotek :(

5 Luczaida | Web | 24. května 2012 v 16:26 | Reagovat

já se k tomu vůbec vyjadřovat nebudu a budu dělat, že jsem tenhle článek nečetla, abych si nezkazila den. Možná večer si pak zanadáváme na skypu co říkáš? :-P

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama


Layout by Luczaida.blog.cz | Nastaven 2. 2. 2015