Má holčička se dnes vdává...

13. dubna 2012 v 10:32 | Justinka |  Duben - měsíc drabble

13.4.2012
Téma: Gloria

Jelikož jsem dnes do půl druhé prostě musela koukat na Zkrocenou horu:-), tak se nabízí pokračovat tam, kde příběh končil...
Věnuji ho Nix - královně layoutů, která dnes slaví narozeniny, s přáním, ať jí její bezbřehá fantazie neopouští a vše se daří tak jak má.:-)


Měl svoje holky rád nade všechno na světě, nikdo ani netušil jak moc je to pravda.
Snad jen Jack.
Ležel v setmělém karavanu a přehrával si ty myšlenky stále dokola.
Tak rychle to uteklo a dnes se jeho holčička vdává.
Vzpomněl si, jak se jí rozzářily oči, když říkala, že ji Kurt miluje a pak, když se rozhodl nevzít práci v horách a jít na její svatbu.
Dal by nevím co, za možnost svým rozhodnutím udělat Jackovi stejnou radost.
Už by se nebál, teď už ne. Jí snad budou jednou zpívat gloria… On stejně dávno propadl peklu. Jenže nemohl, nikdy!


PS: Nikdy bych nevěřila, že se po tolika shlédnutích a složitých rozborech kdy, kdo, co udělal dočkám toho, že mě na tom filmu ještě něco překvapí. Přesto se to včera opět stalo. Miluju ho!
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Kattys | Web | 13. dubna 2012 v 10:45 | Reagovat

Ježíííš, Jusrinko, ty jedeš, já ti vůbec nestačím!!!! Takových povídek! Doufám, že se k nim večer s hrnkem kafe konečně dostanu. :)

Jak jsem se dočetla, tahla je na téma Zkrocená hora, takže ji číst zatím nebudu, protože jaksi pořád ještě nic. :) A to jsem se včera tak chystala! Dokonce jsem se naučila, jak použít sluchátka k televizi, abych nerušila manžela, jenže on brblal, že mu vadí i obraz a že musí ráno brzy vstávat, takže jsem se k smrti urazila a i se sluchátkama se vydala směr počítač, kde jsem si pokoušela tu Horu stáhnout, ale ani počítač se mnou nespolupracoval. Ten film je pro mě prostě zakletej! První letní den se nezadržitelně blíží a já furt nic!!! :)))

2 Kattys | Web | 13. dubna 2012 v 10:47 | Reagovat

Pane Bože, jak jsem tě to nazvala?!?!? :))) To je teda parádní překlep, to se mi zas něco povedlo!!! A to si po sobě ty svý bláboly vždycky čtu, aby se mi právě toto nestalo.!
Kdyžtak tu Jusrinku klidně smaž! :)))))

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama


Layout by Luczaida.blog.cz | Nastaven 2. 2. 2015