Betablog!

24. dubna 2012 v 13:09 | Justinka |  O všem možném
Už jsem vám strašně dlouho nic nenapsala tím myslím takové to domácí plácání, co je nového a tak), ale DMD se ukázala jako strašně vysilující záležitost:D Hlavně, když u toho stíháte sjíždět The L word, celé noci prokecat s nerrtim, Luc a Nix, sem tam počíst nějakou ff a důkladně rozebrat kde co ohledně QAF:D Takže tak! Tohle všechno sem tam dělám.
Ale co se mi k tomu ještě namanulo bylo to, že ani nevím jak a šup, jsem zařazená v novém BETABLOGU.
Jo, já vím, já vím. Říkáte si, to je zrovan ta pravá, chyb jako máku, ale já se tam fakt necpala :D To takhle jednu chvíli diskutujete nad svými překlepy, vhodným zněním slov v povídce, chybami, které se dají v povídkách udělat a najít. Ano, i PENYS, což se dá ještě rozumně vysvětlit, je tvrdej, tak jakýpak copak, ale když strávíte celou povídku v přesvědčení, že ti dva jsou lesby, protože je na konci sloves tvrdé y zas taková sranda to není. A proto se maldé, odvážné, odhodlané konati dobro a zušlechťovat yaoi povídky odvážlivkyně rozhodly, že do toho jdou a něco s tím udělají! Ne, mezi maldé a odvážné se nepočítám, ale tak když chtějí, můžu se tam přicmrdávat do počtu a občas něco udělat.:D
To byl vtip! Samozřejmě jsem celá žhavá (ze mě by ale byla národní obrozenkyně, jen co je pravda:D) kdy už konečně dostanu nějaké QAF na obetování, protože nic, opravdu nic něčtu raději!
Takže si laskavě všimněte pěkné ikonky v Účastním se a můžete se přihlásit, ať už jako zájemnce o naši pomoc nebo se přidat do našich řad jako zanícený jazykozpytec.


A nechci slyšet kolik tu mám chyb!:-P

Pro toho, kdo čte raději anglicky :-) (nebo v překladači:-P) mám skvělou zprávu! Vím, jak milujete RPS a já zrovna včera jedno (ale dva dloooouhé díly) objevila!
Tetelím se blahem, protože je fakt dobrý! Skvělý slovní humor, důmyslně zakomponované reálie a ještě lepší sex:-)
Co víc si přát? :D
Jestli se vám bude líbit, dejte mi vědět.:-)
Číst můžete !!!ZDE!!!

Tak to byly ty pozitivní věcičky, které se mi teď v dubnu dějí, ale musím říct, že se pořád jen neflákám. Naše labradorka se velmi roznemohla, prodělala si těžkou operaci a já teď mám na starost jednoho velikého maroda s nešťastně hnědýma očima! Držte nám palce, prosím, budeme to potřebovat!


 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Anne | Web | 26. dubna 2012 v 22:19 | Reagovat

Jak to stíháš *nechápajík* Já se plně řídím "V dubnu se nebude uklízet ani vařit" přidala jsem do toho ještě "nebude se učit, dělat úkoly a přehánět to se spánkem"
Přeju hodně štěstí při opravování povídek mladých slasherek (některé jsou na delete).
A taky rychlé uzdravení a novou jiskrou do života labradorce.

2 Hannah | 27. dubna 2012 v 13:16 | Reagovat

Díky za odkaz na tu povídku, je fakt super. :-) Mimochodem, ten film o kterém je tam řeč, taky stojí za kouknutí. Pejskovi přeju hodně zdraví.

3 Justinka | Web | 27. dubna 2012 v 13:45 | Reagovat

[2]: Není zač:-) Viď? ;-)
Tak to za typ děkuji já.:-) Z jejich konverzace mi to totiž tak nepřišlo:D Už stahuju :-x
Děkuju, vypadá to na dobré cestě :-x, nechci to zakřiknout :-x

4 Justinka | Web | 27. dubna 2012 v 14:00 | Reagovat

[1]: Však já taky nic nedělám, jen večer kušním po skypu:D Docházejí mi nápady, nějak se mi to pořád hodí na ty samé věci:D Což je vlastně dobře, alespoň se člověk odpíchne a začne pátrat jinde...
Otázkou je, kde je už ten mezník? Delete nebo vylepšovat? :-D  :-x
Děkujeme, už má i chuť k jídlu:-) U ní je to výborné, se mnou už je to horší:D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama


Layout by Luczaida.blog.cz | Nastaven 2. 2. 2015