TEST 5.část

11. března 2012 v 19:16 | Justinka |  TEST
RPS: 18+ HET
Pár: Gale Harold/Kim Bingham
I když tentokrát se Randy moc vyskytovat nebude a nejspíš budete tímto směrem trochu otrávené/ni. Ale život je boj...
Nemám z tohoto žádný zisk a postavy patří CowLip, soukromé osoby předpokládám, že patří samy sobě.:D
Já je osobně neznám a nepíšu to pro pomluvu, ale pro potěšení z psaní a pro potěšení fanynek... :-)

Děkuji za pomoc s obrázkem pro tuto povídku nerrtimu!


Tak jo! Nevím, proč okolo toho chodím jako kolem horké kaše? Moje holka je přece dračice, jsem si jistý, že už nějaký ten sex do zadečku zvládla, a i kdyby ne, tak by jí to nevyděsilo. Proto jí mám rád, proto jsem si jí vybral. Popravdě, i když bych to nahlas nejspíš nepřiznal, ona je v naší "rodině" ten chlap. Je taková akční, samostatná, odvážná, úžasná! Sjedná si spoluhráče, má autoritu, vydá se na turné, prosadí se…
Někdy bych chtěl, aby prostě se mnou jen koukala na staré filmy, ale ona je dost… pořád v letu.
Jsem rád, že po dobu mé pauzy v natáčení trochu zvolnila a je tu teď se mnou.
Opravdu mi chyběla. Je to zvláštní. I když jsou samozřejmě vzhledově s Randym jako voda a oheň, tak si jsou i dost podobní…

No to je jedno. Nejspíš byl Randy důvod mého otálení. Nechtěl jsem s tím začínat, aby nedošlo na nějaké nepříjemné otázky. Nechtěl jsem jí lhát. Jak mi to v Torontu s Randym přišlo logické a úžasné, tak teď jsem se trochu styděl, za to jak jsem jí podvedl… No jistě! Byl to přece jen test. Nic vážného… Ale já jsem až teď uviděl, že by to mohlo ohrozit můj vztah s Kim.
Nechtěl jsem jí říkat o tom, co bych s ní rád zkusil, na co myslím, protože…
Protože si přece musí domyslet, kde jsem to vzal, že jsem to chtěl dělat i s ním…
Jen by se na mě koukla a bylo by jí to jasné. Ne, nemůžu to po ní chtít.
Vlastně je až divné, že jsme o tom spolu zatím nemluvili. Ale je toho tolik, co chceme a musíme stihnout a sex s ní je vždycky tak dobrý, že jsme nemuseli vymýšlet nějaké experimenty. Byl jsem tak ponořen do pitvání svých pocitů, že jsem se s ní vlastně ani o moc svých pocitů nepodělil, co se QAF týče.
Rozhodl jsem se, že to dnes večer napravím a budu vzorným přítelem. A už dost přemýšlení o nevěrách, toužebných představ o zadcích a něčem podobném. Dost!
Uvařil jsem večeři, protože Kim se zasekla ve studiu, psala nový song…
Nevadí mi vařit. Nevadí mi vařit pro ni. Nejsem moc systematický, bloumám po kuchyni, experimentuji. Ale většinou je to prý moc dobré.
Když přišla s potutelným spokojeným úsměvem na tváři, najedli jsme se a pak si dali ještě na gauči dezert. Povídali jsme si jako už dlouho ne. Moje ruce se jí při hovoru bezděčně dotýkaly a šimraly
na zápěstí. Měla tak jemné ruce. Zakláněla hlavu, když se smála a její tmavé husté kadeře jí tekly po ramenech a zádech. Moje doteky se stávaly hlazením…
Téměř jsem jí zašeptal těsně u ucha: "Chtěl bych tě rozmazlovat… Co bys chtěla?"
zasmála se a dělala, že přemýšlí. Pak se ale vážně rozesmála a řekla, že by ráda hodně věcí, ale bohužel si musí na zítra ještě oholit nohy a nechce se jí to dělat pozdě v noci a tak mi teď uteče do sprchy. To jsem nemohl připustit.
"Ne, jdi se osprchovat a já ti pak oholím nohy a ty si se mnou budeš povídat. A víš co? Vezmu to od ještě trochu výš. Chtěla bys tam vyholit srdíčko? Nebo čárku nebo…" a pak mi skočila do řeči.
"nebo šipku, abys jí našel, když mě tady necháváš zakrnět!"
"Ale no tak! Teď jsem tady a vše napravím," zapředl jsem.
Usadila se na ručník na mém oblíbeném křeslu a nohy přehodila přes opěradla. Úžasný pohled! Oholil jsem nejdřív ty její dlouhé, štíhlé, krásné nohy. Pro jistotu. Tušil jsem, že až skončím své umělecké dílo v jejím rozkroku, neubráním se, abych si ji rychle nevzal. Nastříkal jsem jí na ní pěnu a pěkně jí všude rozetřel. Byl to takový sněhobílý ostrůvek na jejím snědém těle. Měl jsem co dělat, abych holení neodložil. Ale přece jsem to slíbil…
Ostrou žiletkou jsem začal po malých kouscích odhalovat její venušin pahorek. Byla tak krásná…
Když jsem jí holil nohy, tak se pořád smála, povídala, něco jí lechtalo, teď jsem si najednou uvědomil, že je podezřele ticho. Soustředil jsem se, abych jí neublížil. Přesto jsem vzhlédl a setkal se se zvláštně upřeným pohledem na mě.
"Co?" zeptal jsem se.
"Nic. Jen mě to vzrušuje. Pohled na tebe, jak se soustředíš jen na mě. A taky to trochu studí a trochu tahá a… tuhne mi v té pěně poštěváček." Provokativně se zasmála.
Pokračoval jsem a ona také.
"Ani nevíš, jak to bylo na šňůře těžké! Chyběl jsi mi. Chtěla jsem tě alespoň vidět v televizi. Tak jsem kapele utekla a pospíchala "za tebou". Říkal jsi, že to bude hodně odvážný, ale že až tak, to jsem netušila. V té chvíli jsem byla fakt ráda, že jsem na pokoji sama. I když si sice co chvíli přijde kdosi půjčit nůžtičky, fén nebo něco jiného. Když jsem vás s Randym uviděla se tak vášnivě líbat, tak…"
Opatrně jsem seškrabával chloupky kolem její jeskyňky, ale ztuhnul jsem. Sakra! Ale kdyby se přes to nemohla dostat, tak už tu se mnou není, ne? Jenže ona dořekla něco jiného, než jsem čekal…
"…to bylo tak žhavý!" vzdychla.
"A když jsi sjížděl jazykem k jeho zadečku… toužila jsem tam být já. Úplně jsem to cítila na zádech a vůbec mi nevadilo, že na nich ležím a ke všemu ve tvé staré košili. A pak, když jsi do něj pronikl," naznačila uvozovky ve vzduchu, " chtěla jsem tě tak moc mít v sobě, cítit tě…"
To už byla skoro vyholená a já nemohl skrýt, že fascinovaně poslouchám. Tvářila se velmi natěšně. Přesto jsem se hloupě zeptal: "Chceš mě stejným způsobem? Já… si to často v noci v posteli představoval." Odvrátil jsem pohled a mluvil k jejímu právě oholenému kousku těla. Skoro jsem se červenal. Sakra co to se mnou je? Jak dojde na tohle, jsem jak… bez hlavy. Ona ale jen mnohoslibně přikývla, i když se koukala asi na stejné místo jako já a odešla do sprchy.
Ježiš, co je tohle za deja vu nebo spíš za podivný úlet? Když vyšla za sprchy, jen tak jak jí Bůh stvořil, krásná a bez jediného ho chloupku, krom těch, které jsem tam schválně nechal. Nechtěl jsem, aby vypadala jak dvanáctiletá holčička. Fakt ne.
Loudavě došla až ke mně a vyzývavě se položila na postel na bok, ke mně zády. Měla zadeček vyšpulený, otočila se a zašeptala: "Pojď a udělej mi to jako poprvé…" mrkla.
CO? Samozřejmě jsem viděl konečnou verzi prvního dílu, ale do mé hlavy se prodraly i vzpomínky na poprvé s Randym. Věděla to? Tušila? Jsem paranoidní?
To je jedno. Teď to chce a já taky. Natáhla se na posteli a já začal sjíždět jazykem po jejích zádech.
Dech se mi chvěl a já se nemohl dočkat, až budu u konce své vlhké cestičky. Chytil jsem ty její dokonale tvarované polokoule zadku a roztáhl je. Poprvé jsem jí olízl a pak lehce foukl. Zachvěla se a hlasitě se nadechla. Vše se jí stáhlo v obraně, ale já se rychle vrátil svým teplým jazykem zpět.
Bylo to tak neskutečně vzrušující. Pomaličku vtírat své sliny do toho jen zvolna se uvolňujícího otvoru, kroužit po něm a laskat jej. Sem tam jí líbat na zadečku a přitom použít i zuby. Jemně, víc, ještě… Měla to ráda. Vzdychala. Vždycky jsem byl zaměřený na hlasy, zvuky. Líbí se mi to!
A ona má tak sexy hlas. Hrozně rád jí poslouchám, když zpívá a ještě radši mám, když pode mnou sténá.
Chytil jsem jí za boky a přitáhl si její zadek víc k sobě, hladil jsem jí po stehnech a zajel i do upravené štěrbinky, kde právě probíhala povodeň. Tekla. Byla tak mokrá, vzrušená, líbilo se jí to.
Pokusil jsem se proniknout jazykem dovnitř zadečku a zároveň zadrnkal prsty o poštěváček.
Kim přímo zamručela vzrušením. Miluju, když se vůbec nekrotí. Vždycky mi dá pěkně najevo, co se jí líbí. Zbožňuju její hlas, vlastně tu hloubku mají s Randym dost společnou…
Ach, zase Randy! Ale teď o to vážně nešlo. Plně jsem se věnoval Kim a ona pode mnou předla jako kočka. Pěkně nadržená kočička.
Chtěl jsem to trošku protáhnout a tak jsem se břichem natěsnal na její záda, akorát tak, abych dosáhl na její ústa, když pootočila hlavu a líbal jí. Můj tvrdý pták ležel přímo na její mokré dírce a toužil být už uvnitř. Začal jsem jí pomalu okusovat ramena a křivku krku a ona se slastně prohnula. Pak ale nelibě zavrčela mé jméno. Znamenalo to, ať si pospíším. To jsem ale nehodlal. A tak jsem do jejího ucha šeptl: "Jestli to chceš jako poprvé, tak musíš něco udělat!"
Zatvářila se trošku zmateně, ale pak se přetočila na záda a nohy vyšvihnula na má ramena. Usmál jsem se a ona zkroušeně zaškemrala: "Ale opatrně, ano?" Podal jsem jí kondom.
"Nasaď mi ho!"
Pak jsem jí na její mokrou dírku přidal ještě dost gelu. Myslím, že tentokrát své linky opravdu nehrála. Snažila se uhnout a smála se, jak je to studené. Sklonil jsem se k ní a opět jí líbal. Slíbávala z mých rtů svou vlastní chuť a nevypadala, že by jí to vadilo. Naopak. Sjížděl jsem níž a níž. Po napnutém krku až ke klíční kosti, kam sem uděl jemný otisk zubů a pokračoval k bradavkám. Vsál jsem jí hluboko do svých úst a jazykem po ní kroužil. Prohnula se a zasténala. Když její bradavka stála jako strážní věž, vydal jsem se k té druhé. Mým uším lahodily trhané vzdechy. A co teprve, když jsem zamířil mezi její nohy a konečně olízl trčící klitoris.
Laskal jsem jí tak dlouho, jak jsme to já i ona vydrželi. Potom jsem jí bez varování hodil nohy na má ramena a rychlým výpadem zarazil svůj penis mezi její nohy. Nečekala to, ale okamžitě začala zběsile přirážet. Zmítala sebou a z jejích rtů uniklo slůvko "ale", neznělo to však nijak zklamaně…
Tak rychle jako jsem se na ní vrhnul, jsem to ukončil a pak už se opravdu se svým dřeváčkem, zmáchaným v její šťávě, začal dobývat do jejího zadečku. Snažil jsem se být co nejohleduplnější a tak jsem čekal, až trochu přivykne. Až když se pode mnou začala kroutit a snažila se trochu přirazit, jsem se pohnul. Byla tak těsná. Její hladká stehna a lýtka mě hřála na hrudi. Mazlila se se svými prsy a předváděla mi opravdu pěkné představení.
Chytil jsem jednu její ruku a přitlačil jí k jejímu klínu.
"Hraj si!"
Poslušně a ráda mi to splnila a já se mohl plně oddat rytmu přírazů, které byly zatím jen lentissimo (velmi pomalu).
Ale netrvalo o moc déle a my přešli do allegro animato (vesele, čile).
Bylo to dobrý. Byl jsem tak rád, že se to nelíbí jen mně. Kim byla ve svém živlu. Rukou si rychle rejdila mezi stehny a přitom se snažila přirážet. Sem tam jsem jí promnul bradavky nebo je do těch trčících hrotů štípl. Tohle nemohlo už mít dlouhého trvání, ač bych si to přál.
Moje vyvrcholení se spustilo jen pár sekund po tom jejím, kdy se celé její tělo třáslo a sevřelo. Nohy mi zabořila do ramen a zadeček nadzdvihla. Tím mě sevřela jako bych byl ve svěráku a jediné co jsem mohl, bylo vyplnit kondom snad až po okraj.
Kim sklouzly nohy roztřeseně na postel a já se zhroutil na ni s mocným oddychováním. Raději jsem se odvalil vedle, ale jen kousek, abych jí mohl políbit. Slastně se ke mně přivinula a šeptla: "To bylo úžasný!"

Samozřejmě souhlasím, že to úžasné bylo, ale moji malou bitvu o pohlaví, mi to nijak nerozhodlo. Jak to? Ano, jsem rád, že to bylo tak skvělé, ale kdyby nebylo, můj úlet s Randym by dával větší smysl! Teď se mi chce ale hrozně spát…
 

5 lidí ohodnotilo tento článek.

Komentáře

1 Luczaida | Web | 11. března 2012 v 22:38 | Reagovat

Teda! Ty ses ale odvázala :-D Jak jsem říkala, že se na ten het netěším, tak tohle se ti povedlo :-)

Srdíčko nebo šipku? Musela jsem se chechtat :-D

Pořád jsem zvědavá, jak to mezi nimi dopadne :-P

2 Luczaida | Web | 11. března 2012 v 22:57 | Reagovat

http://www.youtube.com/watch?v=KZk6og_zGLc

ještě jednou se na to video podívám a fakt se počůrám smíchy :-D

3 Rowene | 12. března 2012 v 10:04 | Reagovat

Vážně jsem napnutá. Jak tohle dopadne. Doufám,že se v příběhu ještě vyskytne Randy. :-)  :-)  :-)

4 Justinka | Web | 12. března 2012 v 18:32 | Reagovat

[1]: No děkuji... zkusit se má všechno:D Snad jsem si definitivně nezkazila můj slash blog :-x

Učůrávala jsem smíchy! Alespoň vidíte, že Gale sleduje trendy :-D  :-D  :-D  :-D

Tak jistě... určitě se k nějakému závěru dostanu, záleží kolik sexu k tomu budu muset napsat:D O_O  :-x  :-P

[3]:Stoprocentně! Bez Randyho se neobejde žádný závěr! ;-)

5 Roedeer | Web | 12. března 2012 v 21:45 | Reagovat

Huste, Justinko. Ja uz bych z toho Randyho klidne vyskrtl, hetero Gale je vic sexy nez teplej Gale :] Akorat uz nikdy nevpisuj vysvetlivky do textu! Vzdyt sis tim zabila veskerou snahu o poeticnost. A mne se to "lentissimo" tak libilo, nez jsem se dostal k zavorkam.

6 Justinka | Web | 12. března 2012 v 22:07 | Reagovat

[5]: Škrtnout Randyho z Galeova života? NIKDY!:D Jak pro koho! (vlastně néé, Gale je prostě sexy, ať je jakýkoliv a dělá cokoliv:D)
Nenávidím, že máš vždycky pravdu :-x a slibuju, že už to neudělám! ;-)

7 Hannah | 13. března 2012 v 18:29 | Reagovat

Napsáno je to super, ale nelíbilo se mi, že fantazii ovlivňovala fotka té ženské s kytarou.

8 Luczaida | Web | 13. března 2012 v 21:29 | Reagovat

[7]: Je to RPS, to znamená o reálných lidech, tady není místo na nějaký představy. Lidi prostě někdy vypadají i tak, jak si nepřejeme, tak to prostě je. A Kim byla jeho tehdejší partnerka, takže by mělo být náležitě oceněno, že si Jus s tím dala tu práci a vyčmuchala ji...

9 Justinka | Web | 13. března 2012 v 22:11 | Reagovat

[7]:Místo na představy je ;-), ale zrovna v tom jak osoby v RPS povídce vypadají rozhodně ne. :-P

A navíc musím říct, že mně to hodně pomohlo při psaní, protože původně měla být Kim jen domácí puťka, která není Galea schopná uspokojit. Když jsem se mrkla na Kim, věděla jsem, že bych byla úplně vedle...

[8]:Děkuji! A ke čmuchání jsi mě vlastně navedla ty. ;-)

10 Hannah | 14. března 2012 v 9:43 | Reagovat

Tak to se omlouvám, ještě nemám všechno prozkoumané, jsem fanatik do seriálu teprve půl roku a netušila jsem, že je to reálná osoba.

11 Kattys | Web | 17. března 2012 v 20:06 | Reagovat

Nikdy bych nevěřila, že zrovna já budu číst hetero sex. :) To skutečně nemusím, ale uznávám, žes to napsala odvážně, vtipně a s fantazií. :)
Co se týče Kim, tak já opravdu netuším nic o životě Galea a Randyho, takže mně jsou reálné osoby z jejich životů naprosto volné a samozřejmě jsem už dávno zapomněla, co je to RPS, a i kdybych si to pamatovala, rozhodně bych se tím nedala ovlivňovat. ;-)
Naštěstí jsem se na opravdovou Kim ještě nestačila podívat, mrknu na ni dodatečně. :)

12 Domča | Web | 19. června 2012 v 15:59 | Reagovat

opäť skvelé :-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama


Layout by Luczaida.blog.cz | Nastaven 2. 2. 2015