Pařížské dobrodružství 4.

26. března 2012 v 22:05 | Justinka |  PAŘÍŽSKÉ DOBRODRUŽSTVÍ
Dnes je to rozhodně na varování:
18+
podivné hřebenové praktiky:-)


Sakra, sakra, sakra…
Au! V tom proklatým bazénu jsem si děsně spálil záda! ˇ
Stál jsem v koupelně a snažil se dosáhnout si všude, abych si tam nanesl chladivou, hojivou mast. Nešlo to! Nejen, že jsem tam nedosáhl, ale každý pohyb bolel jako by mě stahovali z kůže. Hekal jsem a tiše fňukal, jak jsem se snažil dotýkat jen zlehka horké rudé kůže. Pak jsem si všiml, že mě sleduje Brian. Došel až ke mně a bez řečí mi krém vzal. Pokynul směrem ke gauči a počkal, až si na něj lehnu. Pak si do dlaní nalil dost krému, zahřál ho, aby mi nezpůsobil šok a pak na mě opatrně položil své mastné dlaně. Pomalu roztíral krém a mně se chtělo snad i plakat, jaká to byla nádhera. Krém chladil a jeho ruce hřály jako kamínka. Byly tak jemné. Měl prsty s dokonalostí virtuosa! Zavřel jsem oči a poddal se tomu příjemnému pocitu. Zajížděl od konečků vlasů až po lem spodního prádla a mně se to začalo líbit asi víc, než by bylo vhodné…

Právě když jsem tlačil tuhnoucí penis do gauče, tak Brian skončil a vstal. Poděkoval jsem a věděl, že se červenám. Raději jsem počkal, než mi krém na zádech zaschne a mně opadne erekce. Brian zmizel v koupelně. Hlavou mi blesklo, že má možná stejný problém, ale pak jsem se svému nápadu zasmál. Vždyť je to Brian Kinney, hvězda Montmartru! Ten nebude vedle z mých zad…
Brian mi pak mazal záda každý den, ani jsem si nemusel říkat. Efekt to ovšem mělo pokaždé stejný.
V té době jsem také poznal Ethana…

Snažil jsem se kvůli zádům vyhledávat na kreslení stinná místa a právě když jsem si rozložil své věci ve stínu jednoho starobylého mostu, on se tam rozhodl začít hrát, pro potěšení kolemjdoucích a jeho obživu, na housle. Nebylo to špatné… Vlastně jsem kromě toho, co jsem chtěl kreslit, namaloval i jeho. Byl tak zapálený do hry, zcela vnořený do svého světa, krásný. Kreslil jsem a měl k tomu ještě takový skvostný hudební doprovod. Když jsem skicu dokončil a balil si věci… on přišel, aby se mě zeptal, jestli mě svým hraním nevyhnal. Ujistil jsem ho, že rozhodně ne. Přesto mě pozval na kávu. Rád jsem přijal.
Dozvěděl jsem se o něm, že se od mala učí anglicky, stejně jako na housle, aby se domluvil všude, kde bude hrát, ale jinak je z Toulous a tady zkouší štěstí a zatím si vydělává, jak se dá. Jestli nesežene nějaké pořádné angažmá, musí po prázdninách nastoupit do obchodu svého otce a prodávat drogistické zboží, čehož se hrozí jako čert kříže. Hovor plynul a my se nechtěli rozloučit. Byl tak milý.
Na loučení ale stejně jednou muselo dojít, dal mi polibek na rozloučenou, který polibkem na rozloučenou nebyl. Jeho mrštný jazyk prozkoumal celou mou pusu a pak mi zuby lehce stiskly rty. Kousnul mě. Čertík vystrčil zoubky. Líbilo se mi to, moc. Takhle jsme se neloučili navždy, ale jen do zítřka. Domluvili jsme si rande. Byl jsem nadšený. Až moc. O všem jsem vyprávěl Brianovi. Netvářil se, že by mi chtěl gratulovat…

Většinou jsem to byl já, kdo ráno vstával první, ale tentokrát jsem si chtěl přispat a pak dokončit některé rozdělané kresby, tak jsem zůstal doma. Ráno jsem si vypil krávu a osprchoval se. Záda se mi už začala loupat. Děsivě to svědilo. Pod spálenou kůží se už tvořila nová vrstvička a stará kůže se ze mě loupala v celých plátech. Nevěděl jsem, jak bych si mohl pomoci. Udělal jsem tu chybu, že jsem se podrbal. Jak jednou začnete, nevíte kdy přestat. Stál jsem polonahý v kuchyni a svíjel se jak had. Kéž by mě někdo mohl podrbat. Ale byl jsem doma sám, bylo totiž hodně hodin. Shodil jsem spodky a nahý si lehl na chladné prostěradlo. Pomalu jsem se vrtěl, abych si ulevil. Tření o hrubou látku bylo uspokojující, alespoň z počátku. Zavřel jsem oči a vychutnával jsem si to. Začal jsem myslet na Ethana, na jeho smyslná ústa, která mě včera líbala, na jeho oči, které ze mě nemohl spustit, na jeho sladké lichotky… Ruce mi bloudily po těle, neomylně skončily na mém teď už tvrdém ptáku. Jenže Ethan se nějak vytratil a já mohl ve své fantazii jasně cítit na svých zádech Brianovy ruce, jak to bylo možné předchozí dny. Představoval jsem si, jaké by to bylo, kdyby zašel dál s hlazením a promazal mi i mé pevné půlky zadku. Snažil jsem se pohybovat rukou co nejpomaleji, abych si rozkoš prodloužil co nejdéle. Svíjel jsem se na prostěradle. Dělal si dobře třením zad i penisu. Bylo to fajn.
Ovšem představa Briana mi situaci neulehčovala. Bylo čím dál těžší držet se pomalého tempa.
Vzdal jsem to. Vzrušeně jsem hekal a teď už jsem se nijak nekrotil. Rychle jsem narážel do své sevřené dlaně a blížil se k vyvrcholení. Zaryl jsem se patami do matrace a boky přirážel. Hlavu jsem měl zakloněnou, jak jen to šlo a malátně s ní pohyboval zleva doprava. Na setinku vteřiny se mi pootevřela oční víčka a já zahlédl toho, na koho jsem myslel, stát zaujatě mezi dveřmi. Mé oči se vytřeštily a potkaly se s jeho velmi oceňujícím pohledem. Stál tam jen v džínech, s hřebenem v ruce, patrně se chystal do práce.
" Co tu dneska děláš?" potutelně se mě zeptal. Ve vteřině jsem se vymrštil a plácnul sebou na břicho, abych zakryl můj trčící stožár. Málem jsem si ho zlomil a moc účinné to také nebylo. Jelikož mi tvrdé péro dost překáželo, musel jsem se nadzvedávat a Brian mohl ocenit dokonalý tvar mého zadku.
Nevěděl jsem, co rychle říct. Musel vidět, co dělám…
"Ehm, noo loupou se mi ta spálená záda a šíleně to svědí… a tak jsem se chtěl trochu podrbat," proč mi přišlo, že lžu, když to byla pravda?
"Myslel jsem, že už tu nejsi…" začervenal jsem se snad ještě víc. Ne, víc to už fakt nešlo.
Čekal jsem, že odkráčí a já se budu moci obléknout. On se ale vydal ke mně. Strnul jsem. Sedl si na kraj postele. Čekal jsem, co udělá.
Zeptal se, jestli chci podrbat, chtěl jsem, dal bych za to život. Těšil jsem se na jeho teplé dlaně, ale na mých zádech přistálo něco docela jiného. Vyjekl jsem překvapením a slastí. Spustil po mých zádech jemné zoubky hřebenu. Příjemně to škrábalo a bylo to jako spousta nožiček, které mi rejdí po zádech a dělají si tam cestičky. Zježily se mi všechny chlupy na těle a chtělo se mi zařvat, jak to bylo geniální. Netlačil, byl jemný, aby mě nepoškrábal a mně celým tělem procházelo mrazení, až do bříšek prstů, do hrotů bradavek, do konce vlasů, do špičky penisu. Ani jsem nevnímal, že jsem začal spokojeně mručet a hlasitěji dýchat. Péče o má záda byla skvělá, utápěl jsem se v blaženosti. Nevnímal jsem ale jen tohle. Můj velice vydrážděný penis se nechtěl vzdát bez boje a teď se rozhodl akci dokončit. Prostě jsem musel kroutit boky a třít se o prostěradlo… Jinak bych se zbláznil.
Ježiš! Přece si to tady nebudu dělat před Brianem, zarazil jsem se. Rychle jsem se ohlédl, abych zjistil, jestli si všiml, co právě teď proběhlo a našel jsem ho s pootevřenými rty a velmi zaujatého. Šeptl "pokračuj." A to bylo vše. K hřebenu přidal i prsty druhé ruky a bříšky prstů mi jezdil po zádech. Vydechl jsem překvapením, jak strašně ten jednoduchý podnět byl příjemný, teď když jsem byl na cestě za vyvrcholením. Zoufale jsem třel matraci a snažil se být při tom naprosto ticho. Brian mě ale chytil za zadek a pomáhal mi s rytmem… To už jsem nemohl předstírat, že je to jen vrnění díky drbání zad. Celý spocený jsem vzdychal a svíjel se na posteli. S výkřikem jsem se udělal. Na chviličku jsem se propadl do orgasmického oparu, ucítil jsem na zádech pohlazení a vlhký dotek jeho rtů. Brian hned potom odešel. V noci jsem zase slyšel, jak někoho šuká a bylo mi podivně smutno…

Ať jsem se tomu bránil, jak jsem jen mohl. Brian se mi dostával pod kůži čím dál víc…
Už to nebyl jen vizuální objekt zbožňování, už jsem s ním měl spojené pocity, myšlenky, vzpomínky. Proto to bylo těžší přestat na něj myslet. Přestat přemýšlet, jaké by to s ním bylo…
A vůbec! Nebylo by lepší vzdát se všech představ a zkusit to s ním, i když s vědomím, že to bude jen jedna jediná noc. Zas tak naivní nejsem, abych si myslel, že se kvůli mně změní. Jistě bylo to lákavé, ale taky jsem měl podivnou jistotu, že by mi to potom utrhlo srdce, kdybych s ním nemohl být…

Ethan byl tak roztomilý, pravý opak vždy trochu nabručeného Briana, zvyknul jsem si malovat někde poblíž kde hrál…
Pak jsme se courali romantickými uličkami a mluvili o všem možném, možná až příliš. Věděli jsme o sobě hodně. Flirtoval se mnou, ale já nějak… Až jednou!
Seděli jsme na lavičce u Seiny a on mi vyprávěl sen, který se mu zdál o mně. Byl to velmi žhavý sen a Ethan jasně řekl, že by nebyl proti si tohle se mnou zkusit, užít… Políbil mě vášnivěji než jindy a tím jsme si vysloužili nesouhlasný pohled od paní, která krmila holuby. Ethan si přitáhl mou hlavu k ústům a šeptal mi přímo do ucha, co by se mnou dělal…
Jeho horký den na uchu a letmé dotyky rtů mnou přímo cukaly. Tím mě chtěl pozvat k sobě, do svého maličkého pronajatého pokojíku, o kterém už mi vyprávěl. Chtěl jsem, opravdu chtěl. Ethan dobře věděl, že jsem panic a tak mě rozmazloval, jak jen mohl. Šeptal mi sladká slovíčka a já mu podléhal.
U něj doma mě pomalu svlékal a každý kousek mé odhalené kůže políbil. Předtím můj mozek zakalilo vzrušení, ale čím dál víc se mi do něj vkrádalo podezření, že tohle není, to, co vážně chci. Měl jsem vysněné mé poprvé a měl jsem vysněnou lásku a v mých snech nebylo, že si zašukám a pak odjedu přes půl světa a už se neuvidíme. Chtěl jsem s tím člověkem být co nejvíce, chtěl jsem ho milovat, chtěl jsem, aby on miloval mě. Právě v té chvíli mi Ethan šeptal, že jsem jeho letní láska, bláznivá, žhavá, nespoutaná. Mělo mě to nejspíš nažhavit, ale mě to zmrazilo, srazilo na kolena. Přesně to je na tom špatně! Já jsem šetřil rok, abych na to vydělal a dostal se sem. Znovu to asi už nebude možné a on na cestu do Ameriky také nemá. Což znamená, že je to, právě to co nechci. Já vím, je to naivní, ale tak to cítím. V Pitts bych možná kluka neměl ani týden, ale něco mi říkalo, že prostě nemůžu.
Na neštěstí jsem stál už úplně nahý uprostřed malého krcálku s proleženou postelí a cítil se trapně, že jsem si to rozmyslel. Raději jsem rychle sjel na kolena a začal Ethana odvádět od myšlenek na to, že mě bude mít…
Bránil se, ale já mu nedovolil opustit má ústa. Dokonce jsem to spolykal, když se udělal, jen aby byl spokojený. Zkroušeně jsem mu zavrkal do ucha, že se na to ještě necítím… Pravda, ale byla, že jsem celou dobu myslel zcela iracionálně na to, že by to měl být Brian.

Všimnul jsem si, že se mnou sem tam zůstane doma a dívá se nebo si dáme večeři, protože já na ní zapomínal a pak mi po půlnoci, kdy on se vracel, bývalo z hladu špatně. Chodíval jsem spát, když Brian dorazil s nějakým objevem na jednu noc…
Nebo jsem odpadl na gauč a nebyl schopný se ani zvednout. Brian mě odtáhl do postele a sedl si ke mně a masíroval mi z kreslení ztuhlou ruku. Hladil mi ruku, paži, rameno…
V polospánku jsme se lehounce líbali, ale on i já jsme věděli, že k ničemu víc nedojde.

Vzpomínám si, jak s nadšením sledoval moji práci. Brian byl vždy pravdomluvný, to jsem o něm už zjistil, tedy kromě lhaní zákaznicím, že jsou krásné, ale to se nepočítá, to je boj o přežití. Ale tenkrát jeho jazyk rozvázaly nejspíš drogy, které si předtím vzal. Pochválil mi poslední kresbu a já byl pyšný, on však posmutněle řekl: "Já vím, proč se mnou nechceš spát, protože jsem nula, zhnusil jsem se ti, hnusí se ti můj život."
Vyděšeně jsem na něj koukal a začal ho ujišťovat, že to tak není, protože já mám prostě jen jiné cíle.
Spát bych s ním chtěl, hrozně moc, ale…
"Ale?"
"Já hledám něco jiného."
"Něco jako co?"
"něco… jako lásku, nebo alespoň... Nemůžu vědět…" hlas se mi zlomil, ale pak jsem pokračoval.
"Nechci být jen další bezejmenný trick, kterého dostaneš, další zářez na pažbě. Panebože, vždyť ty ani netušíš, jak se ti kluci jmenují? Jak můžeš zašeptat, když se uděláš, moje jméno, když ho ani nevíš?
Tohle nechci!" řekl jsem rozhodně, i když jsem se u toho červenal.
"To ale neznamená, že se mi hrozně moc nelíbíš."
Čekal jsem ujišťování, že tohle všechno může dělat i tak. Čekal jsem sarkastickou poznámku na mé přeřeknutí, že by měl šeptat jméno, ale on se na mě podíval téměř s bolestí v očích a odešel. Neviděl jsem ho tři dny. Nevím, kde byl, ale když přišel, vypadal, že byl tři dny v lihu a šukal. Padl do postele a spal skoro stejně tak dlouho.
 

8 lidí ohodnotilo tento článek.

Komentáře

1 Rowene | 26. března 2012 v 22:54 | Reagovat

Teda tohle... to bylo žůžo. Trochu jsem se obávala toho Ethana, ale to je snad zažehnáno. Prima pohádka na dobrou noc:-)

2 Luczaida | Web | 27. března 2012 v 1:22 | Reagovat

TEDA! :-D Tolik pocitů jsem ještě z jednoho dílu povídky neměla :-D

Ze začátku jsem se uchechtávala...bylo to fakt vtipný, jak se nemůže podrbat :-D a jak potom přišel Brian a pomohl mu...to bylo vzrušující, to já ráda :-P, pak to bylo na zabití...Jóó Ethan! (Já mám co říkat :-D :-D) Kartáčky a šampóny na něj! :-D
A pak to bylo smutný...Justin Briana v podstatě odpálkoval, ale třeba si tím Brian něco uvědomil, i když předělat se nedá, starýho psa novým kouskům nenaučíš, ale stejně si myslím, že dokáže trošku něco změnit k lepšímu. Jsem strašně naivní a budu si myslet, že do tobře skončí, až do konce! :-D :-D

Děkuju, moc děkuju...krásná odměna za tu fušku co jsem si dala s layoutem :-D

3 Tsuki | E-mail | 27. března 2012 v 2:17 | Reagovat

No páni! Bohyně Justinka! :D Nejlepší díl, který jsem zatím četla. Tohle má říz, cit, vtip a vydolovalo to ve mně i smutnou chvilku. Just perfect! :-) Kdy bude další? :-D

4 Vik | 27. března 2012 v 18:19 | Reagovat

Wow! Super kapča. :) Chtěla jsem se zeptat holky, nemohla by některá z vás tady PROSÍM hodit odkaz na 4x07??? Na ulozto to totiž není a nikde jinde to nemůžu najít. Ve formátu avi

5 Saskya | 27. března 2012 v 19:04 | Reagovat

teda, veľmi pekné :)
huslista :-/
Brian :-* :D

6 Waru | Web | 27. března 2012 v 22:49 | Reagovat

Prečítala som všetky časti, čo zatiaľ sú a musím povedať, že sa mi to fakt páči! :D
Dosť som sa smiala na chudákovi Justinkovi ako sa nemohol poškriabať a potom začal... svoju činnosť uspokojovania sa a ja som si len potichu vravela "á~, teraz tam bude Brian! určite!" xD
Ten koniec bol... svojským spôsobom smutný.
Som zvedavá na pokračko~ *u*

7 Roedeer | Web | 28. března 2012 v 18:33 | Reagovat

Tak po upozorneni jsem myslel, ze tim hrebenem dostane nekdo naplacano (coz by taky vubec nebylo spatne!), ale pouzila jsi ho teda originalne. Jak to byla netradicni eroticka scena, tak byla vazne skvela, chvalim napad.
Ethana jsi asi odepsala a to je trochu skoda, nerozhodny Justin je dobry Justin.

8 Saji | Web | 3. dubna 2012 v 20:54 | Reagovat

Ahoj , myslím si že zajímavě píšeš , myslíš že bych mohla některé povídky okopírovat ?? samozřejmě že i s odkazem na tvůj blog =DD

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama


Layout by Luczaida.blog.cz | Nastaven 2. 2. 2015