TEST 3.část

23. února 2012 v 18:52 | Justinka |  TEST


RPS: 18+
Pár: Gale Harold/Randy Harrison
Nemám z tohoto žádný zisk a postavy patří CowLip, soukromé osoby předpokládám, že patří samy sobě.:D
Já je osobně neznám a nepíšu to pro pomluvu, ale pro potěšení z psaní a pro potěšení fanynek... :-)
Děkuji za pomoc s obrázkem pro tuto povídku nerrtimu!


Randy na mě vykulil oči, když jsem mu opatrně naservíroval, co jsem vymyslel. Dodal jsem s patřičnou pokorou, že vím, že je to vlastně dost hnusný zneužití jeho samého jen pro můj vnitřní zmatek.
Že bych se nedivil, kdyby na to nepřistoupil, ale že tajně doufám, že to udělá, protože oba cítíme tu chemii mezi námi. A já nebudu mít klid, dokud se nedozvím, jaké by to bylo doopravdy. Po celou dobu co jsem mluvil, mlčel jako zařezaný, což bylo neobvyklé. Pak mě opatrně vmanévroval do toho, že samozřejmě ano a rád, když budu chtít, ale ať si to ještě rozmyslím… A dáme si vědět. Já byl rozmyšlený hned, ale nechtěl jsem na něj tlačit. Později mi řekl, nad čím tak dumal a všechna čest, odhadl to přesně. Přesto mu to za to stálo.


Randyho čas na rozmyšlenou se neskutečně vlekl a já věděl, že to chci udělat!
Nemohl jsem se nabažit pohledu na něj a představoval jsem si, jaké to bude, až bude opravdu sténat v mém náručí. Byl jsem z toho nadrženější než kdy dřív.
Konečně se dostavila sobotní noc a my jsme svorně velmi časně dorazili domů z jednoho večírku, ze kterého jsme utekli, abychom se spolu vyspali. Prostě jsme najednou oba jistě věděli, že to chceme a můžeme udělat a nic nás nezastaví. Ta myšlenka mě ohromovala a také rozesmívala. Kdyby ostatní věděli…
Vlastně to tak vtipná myšlenka nebyla. Peter by byl nadšením bez sebe, i když možná se pletu nebo by to byla jen póza, protože někdy se mi zdá, že na Randym spočine velmi, velmi zálibným pohledem… No to snad ne, já ještě budu žárlit? A to se zatím nic nestalo! A v tomto směru ani nestane. Má to být jen test. Žádná láska!
Ani představa, co by říkala Michelle nebyla příjemná. Tak trochu si myslím, že tady by žárlila zase ona. O Halovi nemluvě! Můj kamarád Scott? Hm, Raději naše přátelství nebudu těmito informacemi prověřovat. O nic přece nejde. Snad jen Thea by to dokázala pochopit.

Randyho byt byl větší a pohodlnější, tak jsme se uchýlili tam. Oba jsme si postupně dali horkou sprchu a dost vína na kuráž. Randy se právě vyloupl z koupelny a já nemohl odtrhnout oči od jeho nahé hrudi a sněhobílého ručníku kolem štíhlého pasu. Sedl si vedle mě na gauč a zpytavě se na mě podíval. Jeho oči říkaly něco o poslední šanci couvnout, ale já jí nechtěl využít. Odhodlaně jsem kývnul. On se na nic neptal, ale pochopil, nač myslím.
Napil se vína a pak si mě přitáhl k sobě a lehounce mě políbil. Zavřel jsem oči a vnímal, jak svůj polibek prohlubuje a do mých úst se začíná pomaličku vlévat chutné červené víno. Bylo to tak zvláštní… Chuť vína, jeho slin a měkkost a vlhkost jeho rtů, které se tiskly k těm mým, aby ani kapička neukápla na Randyho gauč. S tím vínem se do mě vlévala odvaha. Rozpálilo mě a já už jsem se nemohl dočkat věcí příštích.
Nemohl jsem odtrhnout ruce od jeho světlé jakoby elektrizující pokožky, která byla porostlá jemnými blond chloupky, které sice nejsou moc vidět, ale o to víc jsou cítit. Hladil jsem ho všude a užíval jsem si to snad víc než on. Tentokrát nikdo nepřijde a nezastaví mě, nikdo mi neřekne, ať mu dám ruku z jeho nádherného zadku pryč, nikdo mě nebude rušit, když budu chtít sát a sát jeho ztvrdlé bradavky, nikdo na mě nepřiplácne právě v okamžiku mého nejlepšího propojení s ním maku up, tentokrát může být vše až dokonce, bez předstírání, bez příkras, doopravdy. Jen jsem na to pomyslel a mé tělo se rozvibrovalo vzrušením. Jenže tady podobnost s Justinem končila. Bylo tu stále Randyho tělo, které jsem objímal na place, ale nebyl to Justin. Líbal mě docela jinak a zcela mu chyběla ta Justinova podřazenost, ta nevinnost. Najednou přede mnou byl dospělý, zcela jistě zkušený muž, žádné dítě.
Randy se lehce přehoupl přes mé nohy a najednou na mně seděl. Objímal mě, hladil a vášnivě líbal. Zajížděl mi jazykem hluboko do úst a žertovně mě šimral na patře a pak mi sál spodní ret. Bylo to jako by mě elektrický proud zasáhl na tom nejcitlivějším místě. Vzepjal jsem se a přimáčkl se na jeho rozkrok. Slastně vydechl, zakroutil boky a přirazil ke mně. Rychle jsem ho paží objal a přitiskl ho na sebe ještě víc. Bylo to tak dobré moci cítit jeho tuhou erekci na své. Znovu jsem se prodral do jeho úst a začal ho líbat ještě vášnivěji a mezitím jsem z něj jediným pohybem stáhnul ručník. Konečně byl nahý, tak jak jsem si ho vždycky přál. Mé rty sjely k jeho uchu a začaly ho laskat. Už jsem to nemohl vydržet. Randy mi dravě okusoval krk a já jsem se vydal k jeho ramenu, ale jen proto, abych si mohl z blízka prohlédnout jeho chloubu. Teď jsem ho měl konečně přímo pod sebou a najednou jsem nemohl vzrušením ani dýchat. Byl krásný, souměrný, delší a tlustější než jsem čekal a s krví nalitou hlavičkou. Ale já byl ztuhlý obavou, on to poznal a šeptal mi do ucha: " Relax, uvolni se… pamatuj, je to jen test, a když se ti to nebude líbit, můžeme kdykoliv přestat."
Do ničeho mě nenutil, na nic nespěchal, prostě mě nechal dělat, co jsem chtěl. Jeho tichý klidný hlas mě uklidnil a já mu dal jasně najevo, že přestat nechci. Můj jazyk se ponořil hluboko do jeho úst a já už nemusel krotit své nadšení z líbání s ním a moje ruce se opět a ještě svobodněji rozběhly po jeho těle.
Potřebovali jsme se oba pořádně nadechnout, Randy toho využil, že nemáme ani jeden nic v ústech a řekl: "I já jsem také zvědavý na to tvoje nádherné tělo. Svleč se!"
Na nic nečekal, sjel dolu mezi mé nohy na zem a začal mi pomáhat se svlékáním, ale šlo to pomalu, protože se na každý odhalený kus mého těla vrhl a líbal ho, sál, olizoval a jemně kousal. Skoro mi přišlo, že takové nadšení jsem u žádné ze svých dívek nezažil, ale nejspíš jim křivdím…

Nakonec jsem měl už jen slipy a ty se nesnesitelně napínaly a můj penis prosil o propuštění. Randy mi vzal ruce a položil je na gauč, zřejmě chtěl, aby tam zůstaly. Roztáhl mi nohy, co nejvíc to šlo a pak mě začal hladit a líbat úplně odspodu jedné nohy a pomalu stoupal výš a výš. Bylo to tak příjemné, vzrušující, ale i drásavě mučící a já chtěl, aby to dělal navždy a zároveň ať si pospíší. Jenže on místo mého rozkroku obešel a sklonil se k druhé noze. Nespokojeně jsem vydechl, ale nechával jsem ho mě slastně trápit, protože mi došlo, kam teď už opravdu míří. Hrozně jsem to chtěl a trochu se bál. On ale opatrně přes slipy ústy laskal můj penis a bylo to to nejněžnější laskání, jaké jsem zažil.
Mým tělem se rozlévala husí kůže a zároveň touha a on nepřestával. Dýchal na mě svým horkým dechem a slabounce mi vsával varlata do svých úst. Tak jo! Zaúpěl jsem: "Randy."
Všeho nechal a sladce se na mě kouknul. "Ano?"
Pochopil jsem, oč mu jde. Chce, abych ho vyzval. "Sundej mi už ty slipy…" vydechl jsem úplně potichu. Kdyby neupíral oči na mé rty, možná by ani nerozuměl. Ale Randy se usmál a opatrně ze mě poslední kus oděvu stáhl. A pak se vrátil ke stejné činnosti, kterou dělal i předtím, ale tentokrát mu v tom nic nebránilo. Vypadal u toho, že můj penis zbožňuje, bylo to tak horké, jak si to užíval, musel jsem uznat, že žádné slečně na mně tolik nezáleželo jako Randymu.
Jenže tohle jsem prostě nemohl vydržet, slastně jsem vzdychal, aniž bych si to nějak uvědomil, a když se mé koule stáhly, tak on najednou drsně chytil mýho klacka do ruky a začal zběsile kmitat. Bylo to tak nečekaná změna, že se téměř okamžitě začalo řinout sperma. Kroutil jsem se a sténal, bylo mi úžasně a bylo to dokonalé.
Teď byla nejspíš řada na mně, protože Randy se postavil a přímo přede mnou trčel jeho trčící penis. Ještě omámen orgasmem jsem se předklonil a padl hlavou na jeho ploché břicho. Randy mě dloubal do krku, ale já se zatím jen mnul o jeho bříško a užíval si vůni jeho přirození. Měl jsem zvláštní směs pocitů. Cítil jsem se bezpečně, že on je zkušený, ví co dělat a cítil jsem se bezpečně, protože jsem věděl, že na mě nebude tlačit. Nechá mě jít mým vlastním objevitelským tempem, a pokud se vyskytne problém, podá mi pomocnou ruku…
Konečně jsem se rozhodl mu ho chytit do ruky a pomalu mé rty sjely na hlavu penisu. Špičkou jazyka jsem ji jen lehce olízl a ochutnal jeho unikající slzičku touhy.
Nebylo to nejhorší a tak jsem pokračoval dál. Lízal jsem ho jako zmrzlinu, nejprve jen nahoře, ale pak po celé jeho délce. Vzdychal. To mi dodalo odvahy a vzal jsem ho opravdu do úst. Jen kousek a oblíznout… Randy vzrušeně vydechl a zajel mi rukou do vlasů. Netiskl mě, přesto jsem to pociťoval jako jeho zájem, jako jeho vedení, jako jeho chtíč. Jo, je to zábava. Líbí se mi to. Vzal jsem Randyho hlouběji do úst a začal se soustředěně pohybovat. Neudržel se a začal přirážet do mých úst. Raději jsem mu chytil boky a k jeho velkému zklamání jsem ho vyndal z úst. Ale to jen proto, že jsem chtěl prozkoumat jeho koule. I na nich měl chloupky a pod nimi jemnou kůži jako samet. Nebylo nic lepšího a lahodnějšího v tuto chvíli. Vsál jsem mu jednu kouli do úst a jemně tiskl a lízal. Randy kňučel, kolena se mu podlamovala.
Najednou jsem dostal nápad. Naposledy jsem mu je stiskl a olízl slzící penis a pak ho otočil.
Nemusel jsem říct ani slovo a Randy se instinktivně předklonil a opřel se o nedaleký stolek. Tím na mě vyšpulil svůj dokonalý zadek. Půlky se mu samy rozevíraly. Nebyl jsem si tím sice moc jistý, ale tomu pohledu na jeho růžový otvor se nedalo odolat. Přejel jsem po něm prstem a tím jsem si uvědomil svou chybu. Protivně to drhlo. Přesto Randy zavrněl…
Naslinil jsem si prst a pohyb zopakoval. Kroužil jsem okolo otvoru a druhou rukou jsem si Randyho kolem pasu přitáhl blíž k sobě. Prohnětl jsem jeho zadek a laškovně ho trochu do něj kousl. Trochu se lekl, ale pak zasténal: "Ještě!"
Jeho přání mi bylo rozkazem. Nejvíc mě lákala ta jemná kůže úplně dole, tam kde se pojí nohy se zadečkem. Okusoval, oštipoval a lízal jsem ty polokoule a po milimetrech se přibližoval ke kroužícímu prstu. Nakonec má ústa převzala dráždění jeho dírky, jazyk opsal ještě pár kružnic a pak ho systematicky začal lízat tak, aby ho moje sliny zvlhčily a usnadnily mu to, až se začnu dobývat dovnitř. Už jsem věděl, že není úniku. Počkal jsem, až mi Randy začne vycházet vstříc a pak jsem do něj vsoukal řádně nagelovaný prst. Vydal jsem se na malý průzkum. Klouzal jsem sem a tam a hledal jedno konkrétní místo, když Randy hlasitě zalapal po dechu a maličko uskočil, věděl jsem, že ho mám.
Pohyb jsem zopakoval, ale už jsem byl připravený a tak jsem ho přidržel, vychutnával jsem si, jak se pod mýma rukama třese. Třese se touhou a to způsobuji já! Bylo to opojné. Musel jsem to udělat znovu a znovu.
Když Randy své vzrušení prodýchal, zadržel mi ruku.
"Ještě jednou a udělám se."
Už jen jeho vzrušením zastřený hlas mě vzrušil víc, než jsem snesl. Navíc to co řekl. Svezl se z mé ruky a otočil se ke mně.
Vzal kondom a sám mi ho nandal na penis a pak ho natřel gelem. Stáhl mě na deku na zem a razantně mě přitlačil, abych si lehl. Teď tu velel on. Přehodil přese mě nohu, sáhl za sebe a můj opláštěný penis jediným pohybem zkušeně navedl ke své dírce. Zatlačil a pak ještě jednou. Snad jsem ani nedýchal.
I Randy se na chvíli zastavil a zadíval se mi do očí. Propadl jsem se do té modři.
A pak Randy dosedl až dolů a začal se opatrně zvedat a sedat zpět. Bylo to úžasné, byl tak úzký a svíral mě… ách.
Zkušeně se pohyboval, hlavu trochu zakloněnou, krásně vystavený krk, jeho bledá hruď s tmavými bradavkami, oči zavřené, ústa pootevřená, červené rty naběhlé jak se do nich kousal. Byl to ten nejhezčí pohled. Natáhl jsem ruku a přitáhl si ho k sobě. Musel jsem ty rty políbit! Naše jazyky se propletly a bříška mých prstů ho jemně štípaly do bradavek, nehty přejížděly kolem…
Zvedal se a usedal zpět, hezky táhle, nespěchat… Líbal mě, hladil a já jeho. Bylo to dokonalé!
Hlavou mi blesklo: Jestli tohle je jen test pro mé pochyby, jaké to je, když někoho opravdu miluje? Neměl jsem čas zabývat se tím víc. Randy se právě posadil zpět nahoru a hluboce se zaklonil. Opřel se za sebou o má stehna a zvedal vysoko do výšky boky, tak jak mu jen můj penis dovolil. Vlna vzrušení mi projela celým tělem a vzepjala mě nahoru. Potom mě naopak přitiskla k zemi a donutila mě zvednout prudce boky proti Randymu. Zasténal a i on drsně přirazil.
Ani jednomu se nám nechtělo zpomalovat. Kmitali jsme v rychlém tempu a já cítil každičký zatnutý Randyho sval a možná i prostatu.
Hypnotizoval jsem jeho ptáka, který mi skákal u břicha. Byl celý mokrý, naběhlý, červený a krásný.
Najednou jsem pocítil s Randym soucit. On mě už k orgasmu přivedl a teď mi celou dobu byl po vůli. Potřeboval odměnit, potřeboval uvolnit, potřeboval mou pomoc? Možná. Ale já jsem zatoužil udělat mu dobře, být tu pro něj a vidět jeho vyvrcholení. Sperma, které dopadne na mé netrpělivě čekající břicho. Pevně jsem ho chytil do ruky a on radostně zamručel "joo". Rychlost přirážení se snad ještě zvýšila a tak jsem rukou pohyboval ve stejném tempu. Klouzal mi v dlani a přitom mi na ni roztíral svou unikající vlhkost. Tohle by vydržel jedině svatý. Kdybych sám nebyl v takovém rauši, smál bych se, protože svatý by tohle nevydržel ani vteřinu. Bylo to tak horké.
Cítil jsem, jak mi ztuhly koule a má míza se žene nahoru do na kámen ztuhlého penisu. Propnul jsem se, Randyho jsem asi stiskl víc, než bych měl, ale v té chvíli… plnil jsem kondom a bylo mi perfektně. Mým tělem procházely vlny orgasmu…
Randy chytil moji ruku a zuřivě jí kmital, chtěl být semnou. Najednou můj právě uvadající penis stiskl takový tlak Randyho svěračů, že jsem překvapením otevřel oči. To bylo jen dobře, uviděl jsem Randyho jak vrcholí. Jeho horké tělo se třáslo a tisklo mě vší silou. Rty měl skousnuté, aby nekřičel. Naposledy se na mě zuřivě narazil a v jeho tváři se objevil až bolestný výraz. Byla to ale jen slast, která mu tvář skroutila. Jeho poslední přírazy a křeče orgasmu způsobily, že jsem byl opět tuhý.
Randy se na mě ale vyčerpaně zhroutil a ležel na mém hrudníku. Oba jsme rychle oddechovali.
Chtěl jsem si tohle navždy zarýt do paměti. Jak vypadal, jak se mě dotýkal, jak jsem to cítil…
Najednou mě, bůh ví proč napadlo, že kdybych nestříkal do kondomu, ale do Randyho, tak teď by mé sperma vše zvlhčilo, krásně by to klouzalo a my mohli pokračovat. Možná trochu nechutné a možná mě vyděsila má nenasytnost. Raději jsem to nechal být…
Najednou ten drobný Randy byl hrozně těžký. Opatrně jsem ho sesunul na bok a přitiskl si ho k sobě. Položil si hlavu na mou paži, a když jsem se na něj podíval, usmíval se. Zvedl hlavu a políbil mě.
V tu chvíli jsem si uvědomil, že i já se usmívám.
Zapomněl jsem naprosto na to, že jsem nejspíš chtěl hned potom odejít, aby to pak nebylo ještě divnější, že to byl jen test a žádné něžnůstky potom nepřicházely v úvahu, že jsem udělal, co jsem chtěl a je konec… Zapomněl jsem. Přetáhl jsem přes nás druhý konec deky a byl rád, že se nemusím z toho Justinova teplého objetí vymanit pryč.
Hmm, vlastně jsem byl strašlivě unavený. Všechno napjetí, stres kolem toho, ze mě opadlo a já cítil, jak se propadám do spánku. A co teprve Randy, který to vše nahoře oddřel? Ten už dávno spal. Iracionálně jsem si uvědomil, jak jsem rád, že je vedle mě právě teď muž. Měl jsem moc rád tohle vysílené uspokojené usínání, jenže holky si vždycky chtěly povídat, slyšet lichotky, přijímat pohlazení, líbat se, prostě cokoliv. Randymu dokonale stačilo ke štěstí mít mou paži pod hlavou a slyšet bít mé srdce. Ráno na mě jistě nebude dělat obličeje, že jsem "zase" po tom hned usnul…
Už jsem nepřemýšlel jasně, jaké "zase"? Napadala mě srovnání s Brianem. Asi mi to dost leze na mozek. Brian by se tady neválel na zemi, netulil by se, vlastně by asi ani nezažil takový sex, skoro jsem se uchechtl…
Teprve teď, když jsem to zkusil, jsem si mohl uvědomit srovnání, jak se Randymu podlamovala kolena, když se neměl oč opřít, jak byl potom opřený o konferenční stolek a jak jsme skončili na zemi na podlaze a jak mě pálí záda, jak jsem se o ně zapíral, abych mohl co nejlépe přirazit. Bylo to krásné a živé a skutečné, ne jen show vypočítaná na vzrušující efekt, aby to co nejlépe vypadalo. Tohle byl život, a přesto a nebo právě proto to bylo krásné.
I když má záda dala ráno Brianovi za pravdu, že spát celou noc na zemi vážně není nic moc. Ale mohl jsem se probudit vedle Randyho a to za to stálo.
Rozhodl jsem se, že tento test byl opravdu užitečný, ale že výsledky z něj nebudou hned jednoznačné. Prostě se mi právě teď líbí být bisexuální. Jestli někdy dojdu dál a zatoužím po vztahu s chlapem, tak by to měl být jednoznačně Randy. A to jsem mu také to ráno slíbil, než jsem od něj odcházel…
 

8 lidí ohodnotilo tento článek.

Komentáře

1 Luczaida | Web | 23. února 2012 v 20:05 | Reagovat

Jako řeknu ti, že moje uctívání tvých RPS nikdy nepomine ! :-D naprosto božský ! :)

Mňam !!! :-D

2 Saskya | 23. února 2012 v 21:20 | Reagovat

wow :D teda, nevedela som sa odtrhnúť :) super :)

3 Roedeer | Web | 23. února 2012 v 21:48 | Reagovat

Justinko, ted uz ale vazne pochybuju o tom, ze jsi jemna a slusne vychovana dama, a dokud neposles svou fotku, tak neuverim, ze tohle nenapsal chlap :-D
Bylo to vazne dobre a jen me mrzi, ze slo o RPS, Briana a Justina bych si uzil vic, vis, ze ty povidky o hercich nemam rad.

4 Luczaida | Web | 23. února 2012 v 23:32 | Reagovat

[3]: Jako nevím co děláš ! Klasickej příběh o lásce ! :-D :-D :-D :-D
Tímto přibírám Jus do spolku dívek čistých jako lilie ! :-D :-D

5 Justinka | Web | 23. února 2012 v 23:52 | Reagovat

[1]: Děkuji Luc :-)

[2]: Děkuji. :-)

[3]: Ach né! Nevytahuj to zase! :-D  :-D  :-D
Smůla! My jsme jen přízemní ženské, kterým jde jen o sex, čert vem příběh:D A to je v RPS daleko vzrušující, protože Justin s Brianem nenechali moc fantazie k jejich poprvé a pak už je to maraton...
Gale s Randym, to je to co zbožně chceme, z čeho by se nám zatočila hlava, kdyby to tak bylo...
Takže já jen vyhovuji většinovému zájmu mých čtenářek:D
Musíš víc komentovat a mít pádné argumenty, abys nás od tohoto odradil. :-P
Ale jinak děkuji moc za koment, potěšil jsi mě. :-)

[4]: Wow, děkuji! Po tom už léta toužím! Teď se mi teprve bude psát! ;-)

6 Sanasami | 24. února 2012 v 0:52 | Reagovat

pááááááááni náááádhera :-D  :-D  :-D chce to pokračko prosím

7 Rowene | 24. února 2012 v 9:23 | Reagovat

Myslím, že kdyby si to pánové přečetli (G+R), tak by do toho šli, i kdyby je předtím nic takového nenapadlo. :-P  8-)

8 Roedeer | Web | 24. února 2012 v 13:18 | Reagovat

[5]: Jak je na tom QAF s AU pribehy? Protoze to by me zrovna zajimalo, mohla by sis je vymyslet od zacatku, odpadl by ten maraton, prostor pro fantazii by taky byl a neslo by o to hrozne RPS (vis jak jsem to rikal, me proste ti herci nezajimaji a s tim nehne sebelepsi povidka). Mam pocit, ze AU v tomhle fandomu moc nefrci, pritom je to bezva napad.
Mimochodem, strasne se mi libil "opláštěný", to bych ti snad i ukradl, kdybych nebyl takovy prasak a psal o sexu s ochranou 8-)

9 Justinka | Web | 24. února 2012 v 15:16 | Reagovat

[8]:QAF je s AU příběhy na tom výborně. Četla jsem úžasné story, kde byl Justin hustler nebo doktor, Brian dokonce prezident USA:DDD Takový příběhů je plno. Ale děkuji, je to určitě  dobrý nápad se vydat tímto směrem...
Proč je RPS hrozné? My ty chlapy milujeme! :D
Ochrana je u QAF kanon, kterého já se tedy dost úskostně držím. Na rozdíl od ostatních :D

10 Kattys | Web | 17. března 2012 v 19:31 | Reagovat

No... tak to bylo teda ale vážně něco!
Úplně se mi zapotily brýle. :)
Zaujal mě výraz "opláštěný penis" a měla jsem v úmyslu tě požádat, zda bych ho mohla používat, jenže pak mi došlo, že vlastně nevím kam s ním. Neumím si představit jak bych ho uplatnila ve větě. :)))
A souhlasím s Roedeerem, takhle píše slušně vychovaná mladá dáma?!? :)))

11 Justinka | Web | 18. března 2012 v 17:53 | Reagovat

[10]: :DDD Jen to zkus, je to super, to používat.
A kdo říká, že jsem slušně vychovaná mladá dáma? :-?
I když, proč bych nebyla? Škodí tohle někomu? Pokud tedy dodržuje varování :-P

12 Domča | Web | 19. června 2012 v 10:18 | Reagovat

bolo to naozaj perfektné :-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama


Layout by Luczaida.blog.cz | Nastaven 2. 2. 2015