TEST 2. část

20. února 2012 v 21:27 | Justinka |  TEST

RPS: 18+
Pár: Gale Harold/Randy Harrison
Nemám z tohoto žádný zisk a postavy patří CowLip, soukromé osoby předpokládám, že patří samy sobě.:D
Já je osobně neznám a nepíšu to pro pomluvu, ale pro potěšení z psaní a pro potěšení fanynek... :-)
Děkuji za pomoc s obrázkem pro tuto povídku nerrtimu!


Gale:


Konečně jsem odtrhl pohled z Randyho, ale nehýbal jsem se směrem od něj. Popravdě jsem nemohl, nemohl jsem se ani hnout… Udýchaně jsem zaostřil na štáb a teprve pak jsem si uvědomil jejich rozpačité, udivené, vzrušené tváře. Jejich oči jasně říkaly "to tedy bylo něco".

Sklopil jsem oči, ale tam byl Randy, který zachytil ten samý pohled co já a zarazil se. Někdo přes nás hodil deku a já mohl spadnout vedle Randyho na postel. Režisér šel přímo k nám a jeho slova začínala chválou, ale postupně se rozpačitě propracoval k tomu, co nám chtěl hlavně říct: " Wow, lidi! Jste si jistí, že jste to už netrénovali?" zachechtal se, ale pak přestal, když viděl naše nevěřící obličeje," tak tedy, ehmm… bál jsem se, že nebudete něčeho takového schopni a vidím, že jsem se pletl, až moc… kluci, tohle mělo být žhavý, ale tohle? To bylo přímo porno, obávám se, že tohle celé nemůžeme použít, nastříháme to… Co ale rozhodně použijeme, to by byl záběr na ty vaše ruce! Randy jsi génius!"
Otočil se a odcházel s povely pro další scénu…
Stále ještě jsem si nebyl jistý, že mohu vylézt z pod té deky. Nejistě jsem se podíval na Randyho vedle sebe. Usmál se na mě a tichým, vzrušeným hlasem zašeptal: "Myslím, že oba potřebujeme navštívit koupelnu…" Souhlasil jsem.

Moje přikývnutí bylo automatické, bez rozmýšlení, ale teď, když jsme se blížili v županech k pánským sprchám, se mě zmocnily obavy. Ano, byl jsem stále ještě oblepený potem, který se na mě vytvořil při "sexu" s Randym, ale teď už jsem mohl myslet jasněji a bál jsem se, co se stane za těmi levnými dřevotřískovými dveřmi. Já přece nemůžu! Vím, že to chci, ale nemůžu mít něco s klukem, mít něco s kolegou, mít něco s kamarádem Randym? To se nedělá! Nejprve jsem chtěl jít do své šatny, ale ta byla dál a já neměl sílu, se Randymu vymlouvat.
Následoval jsem ho slepě jako ovce, i když mi srdce bušilo jako zvon. Musel to slyšet!
Nevím, co jsem si představoval? Že se na mě vrhne a dokončíme tu scénu? No nejspíš.
Protože to jsem si přál a zároveň se toho ukrutně bál. Ukazovalo by to na to, že jsem úplně někdo jiný, než jsem si dodnes myslel.
Ale za dveřmi bylo několik boxů se sprchami, řada umyvadel a za nimi veliké zrcadlo. Nejistě jsem se zastavil vprostřed místnosti a můj pohled se střetl v zrcadle s jeho. Já i Randy jsme mohli vidět můj dost vyděšený napjatý obličej. Randy se na mě pousmál, proč se mi zdálo, že hrozně smutně a naše oči se nemohly od zrcadla odtrhnout. Nakonec to byl on, kdo ten pohled zlomil a popřál mi příjemnou koupel a rychle zaplul do nejbližší kabinky. Ulevilo se mi, ale i mně to bylo líto. I já jsem se vrhnul pod sprchu, aby horká voda přehlušila moje zmateně vířící myšlenky. Jenže to nepomáhalo!
Moje vzrušení, které bylo podrobováno v předešlých chvílích, krutému testu se nechtělo jen tak nechat odbýt a má erekce byla právě teď úplně třeskutá, obzvlášť, když jsem i přes hučení vody, zaslechl slabé zasténání.
Randy byl na tom asi dost podobně. Bože můj, jsem přece jen člověk, tohle nevydržím.
Randy hlasitě dýchal a já se poddal příjemnému laskání kapiček sprchy a má ruka pevně sevřela na kámen tvrdý penis. Snažil jsem se být tichý, ale ani mně se to nedařilo. Zejména potom ne, když jsem zaslechl zcela jasné bouřlivé Randyho vyvrcholení. Už jsem se nedokázal krotit a udělal jsem to samé jako on. Smýval jsem si mýdlem moje potěšení z těla, když jsem zaslechl, že Randy odchází, byl jsem rád, že se mu nemusím podívat do očí.

Večer jsem si nalil sklenku a donekonečna rozebíral své pocity. Cítil jsem se tak sám…
O tom, co jsem už několik týdnů pociťoval, jsem nemohl nikomu říct. Komunikace s přítelkyní mi moc nepomáhala a navíc po štěbetání, jak jí chybím, jsme si najednou ani neměli potřebu něco vykládat. Já jsem jí opravdu nechtěl líčit, jak je Randy dobrej a to, že je natáčení od ranních do pozdních nočních hodin namáhavé jí moc nezajímalo. Naše spřízněné duše se nějak vytrácely.
Jo a kdo za to může? Ona snad? Když já nedělám celé dny nic jiného, než se snažím přijít na to, jestli jsem na kluky nebo ne? Proč mě Randy tak přitahuje, ale s ostatními to je opravdu o hraní či o žertících. Peter mi nikdy nezapomene ukradnout pusu a já zase velmi rád škádlím Hala, protože vím, že z toho má kopřivku. Ale tím, koho bych chtěl opravdu líbat, tím je Randy.
Jak to? Vždyť to neznamená, že by mě ženy přestaly zajímat, Michelle je vážně krásná ženská a docela dobře si jí umím představit, jak se mnou divočí v posteli. Jenže teď už si umím představit i Randyho a oba mě přitahují. Ale to musí být tím, že je to pro mě nové, neprozkoumané a scénář se samozřejmě píše tak, aby to bylo vzrušivé a vzrušujícně to vypadlo, nedivím se mému mozku, že se nechal oklamat… Až nebudu mezi svody, budu zase pěkně hetero a bude to.
Snažil jsem se, opravdu jsem se snažil. Poctivě jsem volal přítelkyni. Vzorně neodpovídal na otázky mé sexuality v rozhovorech a hlídal jsem si i osahávání Randyho. Ani dotek na víc. Docela mi to šlo… Jen noci pak byly ještě mučivější.
Jenže jak se mi zatím dařilo svodům vyhýbat, tak při příští žhavé scéně se situace dost podobně opakovala a my museli opět navštívit sprchu. Nijak jsme se nedomlouvali, jen jsme tam oba zamířili. Justin šel napřed, já se loudal, aby to nevypadalo, že se ženeme do sprchy šukat. Pečlivě jsem zamknul dveře. Nechtěl jsem, aby nás někdo rušil. Justin na mě nečekal a už byl v kabině sprchy. Podíval jsem se bezděčně do zrcadla, jako minule a tam jsem to uviděl. Dveře do jeho sprchy byly zcela otevřené, on stál pod vodou nahý. Nemohl jsem od něj odtrhnout oči. Jen jsem přešel k umyvadlům a zíral do jeho kabinky. Měl zavřené oči, ale stál natočený tak, abych dobře viděl jeho trčící penis, který si zručně honil. Zatajil jsem dech, ale bylo mi jasné, že toto je divadlo pro mě. Krásné divadlo, které jsem nemohl odmítnout. Stál jsem k němu vlastně zády a hypnotizoval ho v zrcadle. I má ruka sjela tam, kde jsem jí právě teď nejvíc potřeboval. Randy sténal a druhou rukou si přejížděl po bradavkách. Potom si ji spustil na zadek a zkušeně si ho mačkal a hladil mezi půlkami. To bylo víc, než jsem mohl vydržet. Prudce jsem vydechl a on náhle otevřel oči, otočil hlavu ke mně a pod jeho pohledem jsem se udělal a on také. Náš společný orgasmus? Mé tváře polila červeň a rychle jsem vběhl do kabiny další sprchy.
To snad není možný! Co to tady dělám? Jsem snad nějakej zasranej voayer? A Randy hraje si se mnou nebo proč to dělá? Proč? Byl jsem tak zmatený!
Kdykoliv to na mě zkoušeli mí gay kamarádi, tak jsem se smíchem odmítal, i když přiznávám, že jsem na to byl pyšný a někdy to i vážně zvažoval, ale vždycky jsem měl právě přítelkyni a Gale Harold přece nepodvádí! Ano, správně. Nepodvádí! Tak co to tu kurva vlastně dělám? Stál jsem pod horkou sprchou a byl tak rozpolcený, že bych brečel a řval jako raněné zvíře. Že nerozumím sobě, to je moje věc, ale co to dělá Randy? A navíc takhle to nejde dál, vždyť s mým labilním rozpoložením stáhnu do pekel celou show. Co si budeme povídat, bez Briana by to nebylo ono a s děsným Brianem také ne. Tohle ne!
Ale co mám udělat? Potřeboval jsem si to rozmyslet a potřeboval jsem jít právě teď se chystat na další scénu. Neochotně jsem se utřel a vykročil do té džungle sexuálního napětí tam venku za dveřmi "naší" oázy. Nechtělo se mi ani v nejmenším.

Situaci za mě vyřešil Randy. Vždycky byl víc přímý, bez zbytečných otálení věděl, zda ano nebo ne. Jen co jsme se setkali na scéně, šeptl mi: "Neměli bychom si my dva promluvit?" Beze slova jsem přikývl a asi se i začervenal.

Podle domluvy jsem u něj zazvonil v půl osmé. Nevím, co jsem čekal, ale tohle tedy ani náhodou.
Otevřel mi Randy jako vždy s milým úsměvem a kuchařskou zástěrou na sobě.
Nezmohl jsem se jen na otázku přímo ve dveřích: "Ty vaříš?"
Zasmál se a vyzval mě ke vstupu. "Mám hlad, mám chuť, mám hosta. Proč bych nevařil?" opět se zazubil. Vedl mě do kuchyně, kde to opravdu krásně vonělo a já si uvědomil, jaký mám hlad. Z obav jak tato naše schůzka skončí, jsem na jídlo ani nepomyslel.
Randy slil těstoviny a já jsem na něj jen nepokrytě zíral. Vypadal nádherně. Všiml si toho a požádal mě, zda bych zatím neotevřel víno.
Během chvilky donesl na stůl báječně vypadající a báječně vonící talíře se špagetami, ze kterých se kouřilo a na ně přidal lahodnou masovou omáčku. Takovou jsem ještě nikdy neochutnal.
Vyptával jsem se, co je to za recept, kdy se naučil vařit a na spoustu dalších věcí a večer příjemně plynul. Po večeři jsme se s vínem a olivami přesunuli na gauč a i když jsme se pořád dobře bavili, cítil jsem napětí. Jako by Randy čekal, kdy začnu s tím, proč jsem vlastně přišel. Jenže já se toho bál…
Nakonec to byl on, kdo se na mě upřeně zadíval a zeptal se, co se s námi děje.
Zkoumal jsem zadumaně své ruce se sklenkou vína a nevěděl kam jinam s očima. Randy si položil svou ruku na tu moji a to mě přinutilo vzhlédnout. Vpil jsem se do těch modrých očí a všechno mu pověděl.
Že jsem zmatený, že se mi nikdy kluci nelíbili, ale on mě nesmírně přitahuje, že to nechápu a nevím, co s tím mám dělat…

Začal tiše mluvit a jeho hlas mě uklidňoval. Nejprve jsem snad ani nevnímal, jak mi hučelo v hlavě z toho, co jsem se právě jemu odvážil říct, ale pak jsem začal vnímat.
"Já to z tebe hrozně cítím a nemohl jsem se už dívat, jak se tím žereš. To jakou máš orientaci nebo kdo se ti líbí, to neovlivníš. To jistě víš, ale málo komu to jde lehce přijmout. Každý si říká, že on je ten "normální", zapadající do většiny, aby se náhodou nelišil.
Ale vždyť je to škoda. Přece bys měl být rád, že jsi o sobě objevil něco nového, co tě může dovést k dalším příjemným věcem, nebo také ne, když to nakonec nebude to pravé pro tebe.
Ale rozhodně je dobré o sobě vědět co nejvíce. Už jen proto, že to můžeš využít v herecké práci. Kdybych neprozkoumal své hranice, možnosti, neměl zkušenosti, jen těžko bych mohl dobře hrát."
Namítl jsem, že je rozdíl naučit se kvůli roli třeba tančit, než podvádět svou přítelkyni…
"No správně, i když tyto pocity v hraní zužitkuješ, obzvlášť v seriálech, ale …tohle je spíš o tobě, to jen, že z toho můžeš mít užitek i v jiných oblastech, než je sex. Například já jsem poprvé něco měl s holkou… "
Vykulil jsem na něj oči a nedovedl si ho dost dobře představit.
"A určitě jsem z toho měl užitek, poznal jsem, že s holkama tedy ne," usmál se," ale také když mám s nimi něco "podobného" hrát, tak si umím na to upamatovat, obohatilo mě to jako člověka a zpětně to mohu brát jako docela dobrou zkušenost, jako takový test."

Randy to nejspíš vůbec tak nemyslel, ale jeho příklad mě zaujal. Jistě, chtělo by to to doopravdy zkusit, abych měl s čím srovnávat. Můžu si jen romanticky nalhávat jaké je to dobré, stejně jako to dělá QAF divákům a vůbec to nezkusit? Vždyť je to téměř má povinnost. Proč mě to nenapadlo dřív? Vždyť já nemusím s klukem hned začít spát, chodit, žít… Já to nemusím hned někomu říct, já mu nemusím slíbit věrnou lásku, tak jako bych musel docela jistě slíbit holce. Jo, jen si zkuste přijít a říct "Hej, kočko! Chtěl bych se s tebou testovně vyspat a až pak se rozhodnu, jestli to za něco stálo nebo ne?"
Chtělo se mi zasmát se, protože jsem náhle konečně přesně věděl, co chci. Jenže mé veselí mě rychle přešlo, protože bylo potřeba říct Randymu, nač jsem přišel a hlavně, jestli mi v mém testu pomůže? Ta myšlenka mě uchvátila, jenže jsem se pořád bál, bál jsem se, že to Randy neudělá.
 

9 lidí ohodnotilo tento článek.

Komentáře

1 Rowene | 20. února 2012 v 21:37 | Reagovat

Pěkné, pěkné, honem další kapitolu.:-)

2 Luczaida | Web | 20. února 2012 v 21:51 | Reagovat

udělá, udělá, určitě udělá !!! :-D :-D :-D

3 evannabarca | 20. února 2012 v 23:05 | Reagovat

Kontrolovala jsem blog několikrát denně, jestli jsi náhodou nepřidala další díl. A zase to stálo zato. Nemůžu se dočkat další kapitoly :-)

4 Saskya | 20. února 2012 v 23:06 | Reagovat

to by som mu teda radila, aby to urobil :D
veľmi pekné :)

5 Sanasami | 21. února 2012 v 20:26 | Reagovat

pááááááááni bravo rýcchlo pokračko prosím prosím prosím prosím prosím prosím prosím prosím prosím prosím prosím prosím :-D  :-D  :-D  :-D

6 Sanasami | 21. února 2012 v 20:27 | Reagovat

páááni bravo rýchlo pokračko prosím prosím prosím :-D  :-D  :-D

7 Rowene | 22. února 2012 v 7:53 | Reagovat

Není na tom modrým obrázku náhodou Ethan? O_O

8 Kattys | Web | 17. března 2012 v 19:05 | Reagovat

Takže takovej malej testíček? Geniální myšlenka! :-)
Opravdu pěkné, Justinko. :)

9 Domča | Web | 19. června 2012 v 9:57 | Reagovat

ďalšia super kapitola :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama


Layout by Luczaida.blog.cz | Nastaven 2. 2. 2015