TEST 1.část

17. února 2012 v 21:31 | Justinka |  TEST
RPS: 18+
Pár: Gale Harold/Randy Harrison
Nemám z tohoto žádný zisk a postavy patří CowLip, soukromé osoby předpokládám, že patří samy sobě.:D
Já je osobně neznám a nepíšu to pro pomluvu, ale pro potěšení z psaní a pro potěšení fanynek... :-)


Děkuji za pomoc s obrázkem pro tuto povídku nerrtimu!

Gale:


Bože, co se to se mnou děje? Připadám si tady neustále jako v mlžném oparu, který začal… hmm, při loučení s mojí přítelkyní jsem ještě o žádném ani netušil. Pak jsem přistál v Torontu a rovnou z letiště jel na zkoušku nově připraveného seriálu Queer as folk. Byla to taková šance. Pořádná práce na hodně dlouho a možnost zaplatit kupící se pohledávky. Tohle jsem nesměl podělat!

Co na tom, že je to seriál o gayích, nevadí mi, vážně ne, mám dost takových kamarádů a je to v pohodě. Mohl bych skončit daleko hůř na moji první větší roli. V nějaké potupné masce, oblepený slizem, s vyděšenými kukuči každých pět minut, brodící se v potocích krve a střev. To raději budu za frajera, který ojede, co se hne. Vždyť je to jen pohyb? A že budu nahý? Nemám se zač stydět, kdy jindy bych měl takové role hrát, když ne jako mladý? Že to jsou kluci? Tím líp. Přítelkyně nebude žárlit, já nebudu mít šanci zakoukat se a způsobit si v reálném životě peklo. Vždyť kdyby se to chytilo, mohli bychom točit dokonce i víc sezon za sebou. Teď je to dvacet dva dílů první série, to by mou postavu mohlo vrýt do paměti diváků… uvažoval jsem a přitom si rýsoval, jak za ty prachy opravím nejdříve moji motorku. Nebo si koupím možná nějakou další…
Zasnil jsem se a žádný problém si nepřipouštěl. Prostě už cestou na konkurz jsem byl připraven roli přijmout, ať to bude cokoliv, je to ta největší šance, kterou mám.

A pak se to stalo. Uviděl jsem kluka, se kterým mám v seriálu hrát. Ztuhl jsem. "Vždyť je to dítě? To není možný?" říkal mi rozum, srdce však poskočilo radostí, i když jsem nevěděl z čeho. Přičítal jsem to nervozitě z konkurzu. Měl jsem tolik rozhodování (o motorce), že jsem si přečetl scénář, prostudoval, kdo to napsal, kdo to bude točit, kdy a kde, něco o společnosti a samozřejmě i o hercích.
Jenže o mé co-star jsem přehlédl jen působivý seznam her. Fotka chyběla. Představoval jsem si, …co jsem si vlastně představoval? No rozhodně ne ty nejmodřejší oči, které jsem kdy viděl a které na mě zkoumavě hleděly přes skla Randyho brýlí. Postavu měl drobnou, malou, ukrytou v neforemném svetru. Blond vlasy, které se leskly. Obyčejný kluk. Oddechl jsem si, že to není žádná fajnovka, co bude mít třistapětašedesát připomínek, tenhle kluk vypadal spíš stydlivě.
Na fotky jsme vyfasovali oblečení od kostymérky. Já lesklou přiléhavou košili a Randy… holy shit, to je ale proměna, modré upnuté triko mu se dělo jako druhá kůže a ladilo k očím. Randy odložil brýle a já nevěděl, jestli se mu mám dívat do očí nebo na jeho malé, pevné a pěkně tvarované tělo a taky… zadek. No nedivte se! Pod tím dlouhým svetrem totiž skrýval džíny vypasované na správných místech. Už nevypadal zakřikle, vypadal sexy a pak jsem pochopil, proč mu Peter a i ostatní říkají sluníčko. Peter přiběhl se svými pochvalami a Randy ho odměnil tím nejkouzelnějším úsměvem. Dlouho jsem takový neviděl.
Nafotili nás ze všech stran. Zkusili jsme pár replik. Šlo to dobře. A pak už byli všichni zvědaví, jak spolu budeme vypadat před kamerou. Zkuste se políbit… Ale no tak, přece se mi nebudou třást kolena! Jsem skvělý a úžasný Brian Kinney, co se u takových banalit nudí, zaženu svůj strach a ukážu jim. Vždyť takových obyčejných puberťáků je dvanáct do tuctu.
Na poprvé to nevyšlo. Režisér nebyl spokojen, prý to byl polibek od maminky na dobrou noc.
Tak to tedy nevím, po maminčině líbnutí mi nehořely rty a nepotily se ruce. Přesto jsem se "zkušeně" naklonil a sevřel Randyho do náruče a políbil. Políbil jsem ho vášnivě, políbil jsem ho se vším všudy, políbil jsem ho s jazykem, s výměnou slin, s mrazením v zádech, s postavenými všemi chloupky na těle. Byla to má první práce u filmu a já netušil, jak se dá líbání zahrát jen jako… Ne, prostě jsem Randymu strčil jazyk až do krku a všichni to mohli vidět.
V té chvíli mě obestřela mlha vzrušení, tajemství, nápad chtít možná i trochu víc, odhodlání přijít tomu na kloub proč? Cokoliv z toho to bylo, zamlžilo mi to mozek a já byl nevýslovně rád, že jsem tu roli dostal. Ale na rekonstrukci motorky jsem už nemyslel…

Natáčení byla v podstatě neuvěřitelná muka a podivná slast zároveň. Jistě, tetelil jsem se, že mohu natáčet, že mohu konečně předvést, že něco umím, že je štáb skvělý, že mi režisér vždy vše dobře vysvětlí a natáčení pokračuje rychle kupředu, že nezdržuji, že mě to neuvěřitelně baví, že je legrace…
Ale scény s Randym jsem si užíval víc, než bych sám kdy čekal. Ano, někdy to bylo vyčerpávající, dlouho do noci, brzy ráno, b horku v zimě. Někdy nám byla tak pekelná zima a já ocenil, že mohu mít jeho nahou horkou kůži přitisknutou na své, i když mě to šíleně mátlo, proč to tak je, ale chtěl jsem ho cítit na sobě tak moc a co nejčastěji.
Hrozně mě trápily otázky novinářů, protože jsem se bál, že jednou, jednou řeknu pravdu, jak to opravdu cítím. Jak moc je to opojné moci líbat Randyho, dotýkat se jeho hebkých vlasů. Moci se o něj třít. Vychutnávat si ty dosud nepoznané, ale vzrušující pocity. Užívat si jeho čerstvě oholenou tvář, která mě stejně pořád škrábe, ale mě, mě to vzrušuje…
A to byl ten problém. Když jsem o té roli uvažoval, myslel jsem si naprosto stoprocentně, že mě navíc ještě před plným placem lidí nemůže vzrušit pár dotyků od KLUKA. Může! A to JE sakra problém.
Byl jsem z toho dost zmatený, co bych s tím měl udělat? Raději jsem nad tím přestal dumat a prakticky jsem si připomenul, že bych měl víc volat své přítelkyni. Nějak jsem telefonáty s ní odkládal a už to bylo na pováženou. Jenže po ukončení dnešního natáčecího dne jsme se všichni vypravili do baru, upevnit nově vznikající přátelství.
Telefon jsem opět odložil.
Zábava byla vynikající. Copak se můžete nesmát těm Peterovým historkám? A Randy asi taky nebude takový andílek, jak vypadá. Pili jsme dlouho a hodně. Ráno se však muselo vstávat, tak jsme se chtě nechtě donutili jít domů. Randy bydlel k mému překvapení, ve stejném domě jako já a tak jsme jeli stejným taxi.
Doprovodil mě k mému bytu a já ho pozval ještě na trochu vody, kterou jsme do sebe museli nalít, kvůli dehydrataci, abychom zítra vůbec byli použitelní. Seděli jsme na gauči a povídali si.
Řeč přišla i na scény, které máme zítra v plánu natočit. Dělali jsme si legraci, že to po dnešku nejspíš bude sex mrtvol a tak. Vybavil se mi přesně scénář. Jasně na mě blikalo. Budu CELÝ nahý a budu přirážet k Randyho zadku. Sevřel se mi žaludek. Náhle jsem potřeboval Randyho a sebe ujistit, že oba víme, že se nic neděje, kdybych… to nezvládl a třeba se mi postavil… bože vždyť…on je tak…
"Randy?"
"Hmm."
"Já… nevím, jak to mám říct."
"Jen do toho."
"Zítra se budu… tvého zadku… dotýkat… a nechci, aby sis něco špatného myslel, kdyby…"
Randy se ne mě zadíval a jistě viděl, jak se potím a koktám. Ale on se usmál a řekl: " Nebudu si myslet nic, když ty si nebudeš nic myslet. Bojím se, že tohohle tedy profesionálně neustojím. Když na mě někdo jako ty bude simulovat pohlavní styk, tak to tedy budou muset být dlouhé pauzy na onanování na záchodě."
Překvapil mě svou upřímností, ale stejně…
"To ale není to samé. Ty jsi gay, mě by to vzrušovat nemělo!"
"Proč? Vždyť je to pořád ten samý pohyb, letmé nebo pevné doteky, vůně kůže, vzdychání, i když hrané, a neříkej, žes to takhle s holkou nikdy nedělal? A navíc, můj zadek je opravdu pěknej, takže se ti nikdo nemůže divit," mrkl na mě a pak se ušklíbl, aby situaci trochu shodil.
Nejistě jsem se usmál a jeho slova mi ještě dlouho zněla v uších, když už byl Randy dávno pryč.

Druhý den musela být scéna přehozena. Nějaké technické potíže …
Místo vzrušeného hekání jsem se něžně rozplýval nad maličkým "Gusem". Bylo to rozkošné miminko a já si uvědomil, že jednou chci držet v náručí svoje dítě a měl bych se sakra snažit s tím něco dělat a né se nechat vtahovat do okouzlení s chlapy. Ano, okouzlení je ten správný příměr. Randy byl charismatická osobnost a mně se na něm nelíbil jen ten zadek, ale všechno. A co? Když někoho obdivujete kvůli myšlenkám, tak na tom není nic špatného. Jsou lidé uctívající myšlenky velkých filozofů homosexuálové, queer, divní? Ne, nejsou. Tak co tady zase vyšiluju. Prostě se budu držet své slečny, ta mi třeba jednou dá takové rozkošné mimino a své vášně k Randymu zkrotím!
Vždyť je cítím jen k němu! To věčné osahávání chlapů ze seriálu, je jen mou rolí a produkční etiketou. Nemůžu se tvářit jako suchar a hrát Briana… No jistě! Za den bez Randyho jsem se dokázal perfektně přesvědčit, že vše zvládnu a že vše bude OK! No alespoň jsem si to myslel.
Ovšem pouze do doby, než…

Randy se objevil ve dveřích studia a okamžitě upoutal mou pozornost. Slušelo mu to. Měl bledě modrou mikinu, která dokonale ladila s jeho očima, rozčepýřené vlasy, jak si sundal čapku a džíny, které nedávaly moc prostor pro fantazii. Polkl jsem. Dnes bylo opravdu na řadě natáčení sex scény.
A já cítil, jak se moje včerejší jasné přesvědčení vytrácí do neurčita. Randy přišel z maskérny a já se přitiskl k jeho teplým nahým zádům, bylo to to nejlepší, co jsem mohl za celý den pocítit.
Říkal jsem si, že to přece dám…
Už jsem přece natočil spoustu klapek s Randym a to i takové, ze kterých mě mrazilo a pot tekl proudem zároveň, naše první milování… oh pardon, první šukání Justina, jak by řekl Brian.
Jenže to, to ještě moje touha po Randym nebyla taková! Počkat! Vážně jsem použil slovo touha?
No jo, je pravda, že se v noci přistihuji, jak na něj myslím a většinou to končívám s rukou na mém tvrdém penisu.
A může se mi někdo divit, tak daleko bez přítelkyně? Sakra vždyť to nic není, jsou to jen podobné dotyky, i Randy to říkal, tak co? Soustřeď se!
"Klapka, jedeme!" zaznělo.
Hm, soustředil jsem se pekelně, ale když se boje boky potkaly s Randyho, ruce sevřely jeho úzké téměř dívčí boky, přejel jsem po jeho překvapivě svalnatých zádech, které rozhodně dívčí nebyly, moje pohyby se s ním skvěle sladily a uslyšel jsem ho pode mnou sténat, byl jsem ztracený.
Myslel jsem si, že budu třeba "smyslně" zaklánět hlavu, zavřu oči, ale nešlo to. Nemohl jsem od Randyho odtrhnout oči. On byl tak úžasný! Položil jsem si hlavu na jeho záda, aby mi nebylo vidět tolik do obličeje a nechal své břicho klouzat po něm a můj zadek pracoval v tom slastném pohybu.
Můj cocksock byl najednou opravdu děsivě malý a hrozilo, že mi penis vystřelí ven a snad i vklouzne do Randyho.
Jenže co je nejhorší? Přesně po tom jsem zatoužil! Samozřejmě, že ne tady, ale…
Zdálo se mi to nekonečné, zdálo se mi to jako pouhá vteřina, zdálo se mi to k nevydržení, jak moc to bylo vzrušující. Cítil jsem, jak mi tváře hoří a vnímal jsem jen a jen horkou Randyho kůži a jeho pohyb pode mnou. Moje srdce mohlo prasknout divokým bitím, ale i obdivem. Randy vypadal jako v extázi, přesto stále hrál. Chytil mezi své prsty můj jeden prst a bylo to tak něžné gesto, plné lásky, ohromil mě! On je dokonalý!
Někde z dálky jsem uslyšel "stop, stop" a v tu chvíli jsem to nenáviděl! Tohle bylo tak příjemné, co jsme dělali, chtěl jsem víc, ještě…
 

11 lidí ohodnotilo tento článek.

Komentáře

1 Hannah | 17. února 2012 v 23:05 | Reagovat

Ahoj, je to moc hezké, miluju povídky RPS, i když musí být těžké na tohle téma, které jsi zvolila, něco vymýšlet, když už toho bylo tolik napsáno, těším se na pokračování.

2 Jane | Web | 18. února 2012 v 10:39 | Reagovat

Tohle je fakt dobrý
Na pokračování se fakt těším :)

3 samba | 18. února 2012 v 11:35 | Reagovat

Výborný,to je situace. :-D

4 evannabarca | 18. února 2012 v 12:48 | Reagovat

Panebože to je úžasný! Tak jsem se na to těšila  :-D  Nemůžu se dočkat pokračování.

5 Luczaida | Web | 18. února 2012 v 15:39 | Reagovat

Jesus fucking Christ !! :-D

Já jsem úplně zapomněla dýchat a ty to takhle utneš ! :-D
Prostě miluju tvoje RPS povídky, co víc na to říct ? :-D
Ty to tak úžasně všechno popisuješ, jako bych to měla před očima vážně :-D
A to obrázek no mňam ! :-)
Doufám, že další část plánuješ v co nejbližší době ! :-P

6 Saskya | 18. února 2012 v 15:52 | Reagovat

téééda :) super, veľmi pekné :)

7 Teri | 18. února 2012 v 19:44 | Reagovat

Fantastický :D Už se těšm na pokračovní.

8 Sanasami | 19. února 2012 v 2:14 | Reagovat

páááni BRAVO BRAVO :-D  :-D  8-)  8-)

9 Rowene | 19. února 2012 v 19:30 | Reagovat

Bezvadné. 8-)

10 Kattys | Web | 17. března 2012 v 18:54 | Reagovat

Včera jsem totálně vytuhla, ale dnes mě tu máš i s obrovským hrnkem kafe. :)
Tak úvod do děje se ti povedl skvěle, i kdybych nevěděla, o co se jedná, neznala postavy a netušila, čeho se příběh může týkat, určitě bys mě zaujala a já chtěla číst dál.
Což mám ostatně v plánu. :)

11 Justinka | Web | 18. března 2012 v 17:50 | Reagovat

[10]: Tak to je vážně pochvala, protože si vždycky říkám, že kdo by neznal předlohu, tak se ztratí... Děkuji.

12 Domča | Web | 19. června 2012 v 9:43 | Reagovat

wau :-D úžasná kapitola
táto poviedka začína skvele :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama


Layout by Luczaida.blog.cz | Nastaven 2. 2. 2015