Blabla - slashe není nikdy dost!

4. ledna 2012 v 19:12 | Justinka |  O všem možném
Moji milí,

kdyby jste si náhodou nevšimli, tak jsem se vyřádila na oblíbených odkazech a předělala je do bannerové podoby (chahá, to machruju a vůbec nevím, jestli neplácám kraviny:DD) Takže kdyby se náhodou našel někdo, komu by se jeho obrázek nelíbil - přiváděl by ho k šílenství nebo zvracení, nechť mi dá vědět, udělá si ho sám a já to předělám. :D
Ale jinak vám řeknu, že jsem se opravdu snažila, tak... snad dobré!:-) Jen nerrti - jelikož je umělec si to raději udělal sám, aby to bylo to pravé.:-) Samozejmě když ji měl někdo už hotovou, tak jsem ji jen převzala, že Anne...:-) Snad to nikomu nevadí...


Když už jsme u upozorňování tak nemohu zapomenout na nerrtiho "nový" komiks, který právě teď začal na svém blogu vydávat. Nemusím dodávat, že hrdina je homosexuální.:-) Těšit se můžete na sex, drogy a prostituci. To zní děsně.S vyplazeným jazykem


Jelikož je to článek jen o tom, abych se vám pochlubila, tak to ještě něčím natáhnu a to ne jen tak ledasčím. Musím vám říct, že u Luczaidy si můžete počíst PŘELOŽENOU povídku od Techgirl

Budoucnost patří těm, kdo věří v krásu svých snů / The future belongs to those who believe in the beauty of their dreams.

Slibuji, že to si určitě užijete.:-)

Pokud máte dost času a sil na srdceryvnou povídku, tak jednu takovou právě čtu. Na přání Luczaidy vám jí tu trochu představím. Ale je to s ní složité. Na LiveJournalu se asi nějak změnila pravidla, takže jsou takové povídky, které čteme nejraději jen pro přátele. Je tedy nutné založit si stránku na LJ (to se hodí vždycky, tam toho je, jejda:D) a pak poprosit úžasnou crazyevildru, aby se s vámi pokamarádila. Což poměrně rychle udělala, takže to nebude problém... Pak už můžete jen číst a číst... Spousta povídek jednorázových i na kapitolky. Chtěla jsem nějaké doporučit, ale zjistila jsem, že je to nemožné, všechny jsou vážně dobré. Zkusit můžete i slash na Latter Days. Opravdu jsem se bavila.
PS: Pro Luzcaidu: Ta smutná, ale úžasná je: Crashed
Prosím, prosím, pošli mi link na ty titulky na Saying Goodbye!Momochodem dostala jsem dotaz na to kolik mi je let, po přečtení jedné povídky (Holy shit Christmas:DDD)
Co myslíte? Jaký věk je nejvhodnější na psaní slashe, aby to bylo akceptovatelné? :D
I když je mi tolik, kolik mi je, tak z toho mám opravdu GREAT PLEASURE!
Náctky každý osočuje, že o tom nic nevědí a nenáctky:D, že už by měly mít rozum a starat se o něco solidního.:-( Takže co?
Dejte mi vědět...Mrkající

Vaše Justinka 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Anne | 4. ledna 2012 v 20:24 | Reagovat

Že sis zrovna vybrala tu s Justinem :) I když je možné, že jsem si nikdy žádnou jinou nedělala...

S věkem si nedělej žádné starosti. Kolik si myslíš, že je třeba Veronice, Mandragoře, Sax. Autorek v tvém a ještě starším je samozřejmě mnoho (třeba na SOSu) a některé píšou slash, ale o těch dvou vím, že 18+ jsou u nich naprosto běžné.
Já třeba povídky, co jsem psala kolem čtrnácti vyhazuju pro spoustu sentimentu a takových podobných hlodů, technické chyby se dají vždy přepsat...

2 Justinka | Web | 4. ledna 2012 v 21:11 | Reagovat

[1]:Tuhle jsem našla a tahle se mi líbila.:-)

Já si nedělám, jen mě zajímal váš názor.:-)  Já vím, že rozhodně nejsem sama. také jich znám dost, i když spíš cizích. Vyhazuju? Jaká škoda! Sentimentu není nikdy dost.:DDD Ale ty jsi taková drsňačka, tak chápu.
A buď na nerrtiho milostivá (i když pravda je asi lepší co? :-x)

Anne, někdo se tě ptá na nějakou podrobnost u tohoto rok starého článku :D Tak jen vyřizuji...

http://qafslash.blog.cz/1101/paneboze-dej-at-qaf-nikdy-nedopadne-takhle

3 Bilkis | E-mail | 6. ledna 2012 v 21:43 | Reagovat

Jé, děkuju za zařazení do odkazů :) A s tím věkem, jak už jsem říkala: člověk by měl dělat to, co ho baví, bez ohledu na věk, takže tak. Pro koníčky je ideální každý věk. ;-)

4 Luczaida | Web | 6. ledna 2012 v 22:56 | Reagovat

taky ti musím poděkovat za zařazení do oblíbených...kdy se to stalo ? já si toho vůbec nevšimla ! O_O :D až teď když jsi mi přidala ke jménu ten krásný banner (ups ! moc se v tom nevyznám a absolutně netuším, jak se tomu říká :D)
a jen tak na okraj, z těch co sis sama vytvořila se mi líbí ten druhý zleva :-)

pak ti musím ještě jednou poděkovat za ten tip na daily slash...vážně účinné :-)

sákriš, z toho co jsi psala, tak se asi budu muset skamarádit s crazyevildrou 8-)

PS: té fotce na začátku jsem se vážně musela smát :-D  :-D

5 Anne | 8. ledna 2012 v 21:55 | Reagovat

[2]: Sentimentu možná, ale když se to mísí s blbostí, pak to škoda není. Tím chci naznačit, že žádná drsňačka nejsem :-)
Pravda je vždycky lepší, člověk aspoň ví.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama


Layout by Luczaida.blog.cz | Nastaven 2. 2. 2015