Prošvihnutý termín

2. prosince 2011 v 10:00 | Justinka |  O všem možném
Vážení a milí,

jsem totálně zaskočená z toho, že tento blog funguje už víc jak rok. Ano, já jeho stvořitelka a původce všeho zlého tady, jsem zcela kompletně zapomněla, že by se hodila nějaká oslava, vychvalování té neuvěřitelné návštěvnosti, v kterou jsem nedoufala ani v nejtajnějších snech. Tedy já ani nesnila. měl to být jen domeček pro moje povídky, když mě kamarádka Alenka přesvědčila, že by se mohly líbit třeba i někomu jinému než jí... Děkuji Alenko a vzchopím se a napíšu ti předlouhý mail. Slibuji.
Jak jsem si to uvědomila, že jsem ty slavné narozeniny prošvihla? Lehce. Zrovna jsem chtěla zadělávat na perníčky a napadlo mě, že o tomhle jsem loni psala na blogu. A jejda! Takže narozky měly proběhnout už 8.listopadu, kdy jsem se vzchopila k prvnímu varování, jakých nebývalých m/m, PWP a jiných strastí jako je láska se tu dá dočkat.
Musím říct, že se z blogu nestala "jen" schránka na povídky. Stala se z ní posedlost. Ano, tak ráda vidím Vaše komentáře.:-)
Také zábava, poznávání nových věcí a dokonce i poznávání nových lidí... a přátel.
Opravdu jsem si nepomyslela, že neuteče ani rok a já budu mít za sebou sraz QaF fanynek, svou první Pride a o pár spřízněných duší víc, kterým je možné říct cokoliv.
S jednou duší, mám dokonce dnes sraz v Praze a moc se těším!!!

Jinak jsem si asi definitivně u nás ve vsi pošramotila pověst, (jako by mi na tom záleželo:DDD) když jsem plížila hustou mlhou ze školy a na tváři naprostý úsměv idiota, (to nic, tak chodím často, u nás totiž málokoho potkáte:D) protože jsem si v hlavě přehrávala povídku, kterou jsem včera četla na dobrou noc a byla naprosto dokonalá.
Když tu náhle za bránou, za kterou nebývá, zaštěkal na plné pecky pes. Šíleně jsem se lekla a naprosto přirozeně:DDD zaklela FUCK (ne, většinou to neříkám, mám kolem sebe děti). Z poza rohu a mlhy se vynořila paní, která se na mě zářivě smála.:DDD Buď má svůj vlastní úsměv idiota (že by také QAF?) nebo to bylo mému FUCK. No co už? :DDD

Já se jdu chytat na výlet do Prahy na čokoládu do Q Café (ano, to je tam, jak byla ta slash přednáška) a Vám sem dám odkaz na tu super povídku TADY. (ach néé, kdo chce číst musí být zařazen do přátel, nějaké nové pravidlo na LiveJournalu, ale vypadá to, že to bude fungovat:D, tak to zkuste...)
Ano, je to rok a stále mě to ještě bere. Stále se usmívám jako pitomec při pomyšlení na ty dva a stále se mi v hlavě vynořují zajímavé obrázky.:D Doufám, že Vás má posedlost baví a budete ji se mnou sdílet.
Děkuji za všechny krásné a milé kometáře, kterých se mi dosud dostalo.

Vaše Justinka
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Rowene | 2. prosince 2011 v 14:18 | Reagovat

Gratuluji k výročí a děkuji za cestu k QaF, protože jsem o seriálu sice dlouho občas něco slýchala, ale nepustila. Na základě tvého blogu mám novou posedlost, která mě také ještě stále nepouští. :-)  :-)  :-) Je to prostě unikát.

2 marci56 | E-mail | 3. prosince 2011 v 18:36 | Reagovat

Přeji hodně dalších nápadů na povídky a pevné nervy při hledání zajímavých zpráv a fotek, ;-)to je ale radost ;-)alespoń já když objevím nové videjko tak :-D . Ráda se k tobě/dovoluji si tykat/vracím :-P  :-P  díky Marci

3 samba | 7. prosince 2011 v 17:28 | Reagovat

Já jsem chodím dost často,líbí se mi tu a hlavně mi je milí jaká si zapálená fanynka i jako mamina :-) Krásně píšeš a ten tvuj esprit je nakažlivý :-D .Takže děkuji a budu se snažit víc komentovat

4 Kattys | Web | 15. prosince 2011 v 21:13 | Reagovat

No tak to blahopřeju!!! :)
Nejhorší je, že nemám čas na to, co by mě bavilo, a i když tvůj blog po očku sleduju, nestíhám prohlížet, číst a hlavně komentovat, což mě tedy vůbec netěší, protože se tady u tebe cítím velice dobře. :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama


Layout by Luczaida.blog.cz | Nastaven 2. 2. 2015