Předvánoční shon

8. prosince 2011 v 23:20 | Justinka |  Věci týkající se QAF

Ahoj, je mi jasné, že právě nevíte kam dřív skočit a pečete a pečete? Nemáte čas ani na malé odskočení si ke QAF? Že to není tak žhavé? :-) Tak dobře.

Pár novinek by se tu snad našlo. Ale předtím se chci omluvit zato, že mi to nějak s povídkami teď nevchází jak bych si přála. Ale snad se od toho shonu a povinností a nemocí a všeho trhnu a konečně doplácám Panství a slíbené RPS, které teprve převaluji v hlavě... Zato intenzivně :D Možná spálím to cukroví a bude!


A jelikož před Vánoci se nejen peče, vymýšlí, shání, balí dárky. Ale je to doba, kdy se každá charita snaží z Vás vymáčknout alespoň pár posledních korun. Každý by si měl najít něco, co je pro něj dostupné a zkusit udělat někomu radost, vždyť jsou Vánoce. Důkaz, že na to po celý rok nezapomíná třeba ani Gale Harold najdete TADY. Gale podporuje Elton John AIDS Foundation a světe div se 826 National, což je organizace, která se věnuje psacím a učícím centům. Nabízí prozkoumání kreativity a zlepšení psaní... Tak tam bych ráda chodila. Služeb této organizace využilo už 29 000 studentů.
Líbí se mi Galeův výběr! Něco nutného a něco pro radost a vylepšení života... :-)

Ještě trocha fotek Randyho, bez těch se to přece nikdy neobejde:D


Ale já jsem zamilovaná do téhle fotky, kterou jsem našla na IHJ: credit Rory Harold or galeandrandy
[image]

A také se objevila zpráva nejveselejší! Smlouvu na německý CON už podepsali:
Gale Harold (jupíííí)
Michelle Clunie
Scott Lowell
Robert Gant

další budou následovat...:-)

Tohle video je pro připomenutí:D a taky téměř vánoční (alespoň bylo vyrobeno k příležitostí loňských vánoc).


Dobrou noc přeje Vaše Justinka
 

3 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Anne | 10. prosince 2011 v 20:31 | Reagovat

Já sice nepeču, ale snažím se stíhat školu a psaní a dopřávat si alespoň jeen díl seriálu denně jako odpočinku. A tak se stalo i to, že jsem od úterka nebyla přihlášená na blogu.
Doufám, že mezi těmi následujícími bude i Peter a Randy.

2 Pája | 12. prosince 2011 v 11:44 | Reagovat

Už jsem tu nějak dlouho nepsala, nemám nějak sílu. Starší je permanentně nemocný a šíleně se doma nudí. Tvoje povídky si nechám na jindy, protože si je teď nemůžu dostatečně užít. Pekla jsem jen perníčky, ostatní mám objednaný. U nás letos dárky nosí Fler a Rumburak ;-) Sláva internetu :-D

3 Justinka | Web | 13. prosince 2011 v 21:42 | Reagovat

[2]: Však mě se taky tak stýskalo! Dohánění školních věcí a mimi + celý další RL je peklo. Znám až moc dobře! Proto ti posílám psych. podporu, jak jen mohu!
Internetu se dá vděčit tisíci způsoby (díkybohu za QAF, youtube, blog, IHJ atd.:D) Prozradím, že se chystá překlad (evannabarče budu do smrti zavázaná) povídky, která mě se tedy líbí děsivě moc! Já vím takových je hafo, právě teď čtu něco co je tááák HOT) Až budeš mí na to náladu napiš, dám ti vědět...
Měj se krásně a přeji hlavně zdraví!

[1]: Anne, ano, už zbývá jen Hal a Sharon  /sakra Hal by mi tedy fakt nechyběl/ takže to znamená, že Randy a Gale už mají smlouvu podepsanou, tralala juch!

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama


Layout by Luczaida.blog.cz | Nastaven 2. 2. 2015