Obsah 1. série seriálu Queer as folk

27. prosince 2011 v 20:29 | Justinka |  OBSAH



101/102:

Maiky všechny představuje - sebe, Emmeta, Teda a Briana. Před Babylonem potkává Brian Justina pod lampou a bere ho k sobě domů, aby se s ním vyspal.
Když už mají jít na věc, zvoní telefon. Je to Melanie.
Volá, že má Brian syna. Michael veze Briana a Justina do nemocnice. Justin vybírá pro Guse jméno.
Střecha nemocnice - Brian, Maiky - Proud
Když Maiky veze Briana s Justinem do loftu chce Justina odradit a odvézt domů. Justin, ale říká: "Já půjdu s ním." Brian si vzal éčko a je v povznesené náladě, naučí Justina co je rimming a pak mají první sex, pro Justina první v životě. Když se Brian ráno probudí, skoro nic si nepamatuje. Pak si díky záznamníku a Justinovi vzpomene… a dají si ještě jedno kolo ve sprše.
Maikymu zničili chuligáni před domem Brianovo auto a posprejovali ho - Faggot.
Brian veze Justina do školy a říká mu, že ho příště může vidět ve svých snech. Justin říká Daphne, že potkal Boha.


Brian šuká se zákazníkem. I wanna hmm…
Maiky je přinucen jít na pivo s lidmi s práce, zejména s Tracy. Mel a Lindsay chtějí po Brianovi peníze z jeho pojištění.
Justin potkává Briana druhý den u Woodyho. Brian vypráví, jak "neměl" Maikyho.
Brian vypadne uražen, že mu Justin hádal 33 let.
Maiky se Justina ujme a bere ho do jídelny ke své mámě. Maiky vzpomíná, jak to tenkrát bylo.
Justin pronásleduje Briana, který si ale domů vede zase někoho dalšího. Brian mu vysvětluje, že to byl jen sex. Justin s pláčem odjíždí.


103:

Obřad Gusovy obřízky, Emmet přivedl Katsua, který je ale prostitut a čeká jen na své peníze. Maiky si z toho dělá legraci a napovídá Emmetovi romantické nesmysly. Brian zuří a nedovolí Guse obřezat. Mel a Lindsay se hádají. Ted se setkává s Blakem. Bere ho k sobě domů a Blake mu dává do vody pro žhavější sex drogy. Přežene to a Ted upadá do komatu. Blake ho tam nechává, ale volá záchranku. Emmet se dozvídá pravdu o Katsuovi.
Justin bere Daphne k Woodymu. Brian si tam už vyhlédl další oběť, jenže mluví s Maikym o Justinovi a vyhlédnutý kluk mu uteče. Snaží se ho dohnat, ale na chodníku už nikdo není. Zato tam je Maiky, který potká Tracy. Brian je téměř zasnoubí. Debbie a Vic prozradí Justinovi, kam kluci šli a Vic dává Justinovi svou kartu do Babylonu. Justin a Daph se tam vydávají a Justin přebere Brianovi oba tanečníky. Jejich tanec je žhavý a Brian si ho bere zpět. Tančí spolu a Brian ho opět vezme k sobě domů.


104:
Ted je pořád v komatu v nemocnici.
Justinova máma najde Brianova tanga. Justin ve škole pomáhá Hobssovi uklízet a přitom ho vyhoní.
Kluci jdou za Tedem do nemocnice. Brian vypráví klukům, že s Tedem spal. Pak honem běží uklidit Tedovi, aby jeho máma u něj nenašla robertky, prono kazety atd, Justinova máma ví, že je Justin gay. Justin utíká a hledá Briana, nakonec jde k Debbie a přecpe se tam. Brian celou dobu řeší, že Ted ho ustanovil tím, kdo má odpojit elekřinu, když skončí v komatu. Brian se proto trápí. Předtím než to udělá, šuká s doktorem. Ted se probouzí. Brian jede k Maikymu pro Justina. Zase spolu spí v dětském pokoji Maikyho. Maiky zuří. Debbie veze Justina domů. Ted je zpět doma a říká Brianovi, že jedině on by to pro něj mohl udělat, protože je bezcitná kurva.


105:

Maiky musí být v Big Q po zavíračce s Tracy. Justinova máma vzala Justina k psycholožce a přestala mít pochyby o tom, že by byl Justin zmatený. Dal jasně najevo co chce. Po Brianovi jde jeho zákazník, kterého má teprve k zakázce reklamy získat. On za to chce sex. Brian to chce udělat. Maiky mu to vymlouvá. Nakonec z toho Brian couvne a neudělá to. Maiky spadne ze štaflí a potřebuje jít k chiropraktikovi. Poznává dr.Davida Camerona, který ho zve na večeři. Justinova máma najde Justina v gay baru. Debbie jí radí, že musí ukázat Justinovi, že ho má pořád ráda. Bere ho tedy do galerie, ale Justin mizí raději na záchody šukat s nějakým klukem. Brian zabrání Maikymu, aby šel na večeři s Davidem jako šašek a půjčuje mu svoje oblečení. Říká mu, že za večeři musí Davidovi něco poskytnout. Myšleno kouření, Maiky tak pokazí jejich první rande. David to nechce. Brian kvůli nadrženému, starému klientovi zapomněl na večeři s Lindsay a Mel. Přišel pozdě a Lindsay vstoupily slzy do očí, když ho viděla, jak chová Guse. Sexy boy…

106:



Justin potkává na ulici Lindsay a Melanii a nabízí jim svoje služby na hlídání a odnos věcí. Maiky se omlouvá Davidovi a chce to zkusit znovu. Brian potkává Justina u Mel a Lindsay, které mu nabízejí, že může vystavit svoje kresby. Ted odtáhne Emmeta na seznamovací sezení. Maiky se poprvé miluje s Davidem (16 minut na pravé/ 11na levé:D).
Ted má rande. Sjetý Brian svádí Davida. Justin a Daph pomáhají připravovat výstavu.
Výstava - Justinova máma přijde a vidí nejen Justinovy obrazy, ale i Briana. Uteče. Mel říká Davidovi jaká je to nekonečná show Brian a Maiky. Tedova známost nevyšla. Brian tančí s Maikym a David musí čekat. Ted potká znovu Blakea. Michael je sjetý po e od Briana a David žárlí. Brian leží doma a kouká na obraz Justina, který si koupil.


107:


Tetovací salon, Justin si dává propíchnout bradavku. Maiky bere Davida do jídelny, protože myslí, že tam Debbie není, ale ona tam je a zve Davida na večeři. Povinně. Přijímá.
Justinovi rodiče spolu mluví a Jennifer vše řekne manželovi.
Kluci varují Maikyho před večeří, kytkami a víkendem s Davidem. Tohle vše mu nakonec nabídne. Justinův táta najde Justinovy kresby a představuje si je. Justin mluví s rodiči. Brian šaškuje kvůli Maikyho večeři. Večeře se moc vyvede a David a Maiky si dávají filmový polibek před Debbie a Vicem. David v pokojíčku nabízí Maikymu víkend ve svém srubu a Debbie volá: "Řekni ano, pitomče nebo tě zapřu."
Brian omylem říká oplzlosti Justinovu tátovi do telefonu. Michael jede na víkend s Davidem. Justin se porve s Hobbsem. Táta ho chce dát do vojenské školy. Jeho táta zuří a napere to přímo do Brianova auta. Justin to objeví a varuje Briana. Ten si z toho nic nedělá a zahájí večírek. Maiky přijíždí dřív z víkendu a vidí, že Brianovi nic není.

108:


Justinův otec napadl Briana a Justin řekne, že se už domů nevrátí! Ale Brianovi to není vhod a přivádí si domů Hotlantu. Michaela díky Tracy povýší. Brian si ale díky Lindsay a Mel (u kterých Justin přespal) uvědomí, že si s ním takhle nemůže hrát.


109:


Gus je nemocný. Dívky chtějí, aby Brian předal svá rodičovská práva Melanii. Chce to udělat. Justin je proti.
Emmet mluví se svým nickem.:-)
David pozval své přátele na večeři, aby poznali Michaela.
Brian jde za svým otcem. Nakonec předání nepodepíše.


110:


Briana vykradou díky Justinově nepozornosti a on ho za to vyhodí. Odjíždí do NY. I přes Brianovu nechuť vyráží pro Justina. Road trip! Dohodnou se, že Justin bude bydlet u Debb.


111:



Brian udělal Michaelovi večírek, který měl za účel ukázat Briana v pravém světle, aby ho Michael přestal milovat a dal Davidovi šanci. Brian na večírek zve Tracy z práce. Nikdo nechápe, že to bylo pro jeho dobro.


112:


Michael se na Briana strašně zlobí a stěhuje se k Davidovi. Justin se je snaží opět spřátelit. Zmrzlinové polibky…
Michael se usmíří s Tracy.


113:


Melanie podvádí Lindsay. Emmet chce spatřit světlo a být heterosexuál. Brian šuká s chlapem z práce…


114:

Brian je zažalován za sexuální obtěžování. Melanie se chystá Briana z toho vysekat, nemusí, žaloba je stažena. Dokázal to Justin. Emmet hledá svůj úspěšný příběh, kluci se ho snaží zachránit, ale on vzdoruje… Nakonec prozře.:-)

115:


Za Davidem přijede jeho syn. Michael ho dostane na starost. Brianův táta mu řekne, že má rakovinu. Brian se rozhodne se mu přiznat, že je gay a ke Gusovi.


116:


Dívky jsou od sebe kvůli tomu, že Mel Lindsay podvedla. Lindsay si chce vzít na oko jednoho francouze. Justin je ve škole šikanovaný a tak zakládá GayStraightAliance. Poštve proti sobě Hobbse. Všem řekne, že mu honil.
Michaela štve, že David za něj všechno platí, nakonec se ale nechá umluvit a jedou na dovolenou.

117:


David a Michael se vrací z Francie a dělají pro všechny prohlížení fotek. Justinova máma se za něj postaví ve škole. Michael se za své kamarády stydí, je z něj snob. Nepozve je na večírek, který David pořádá pro senátorku. Brian dá tučný příspěvek a na večírek se pozvou sami. Justin vyhrává ve škole díky senátorce.

118:

Micheal je věrný, zato Davida načapá Brian v lázních. Neřekne to Michaelovi, ale donutí Davida, aby se Michaelovi sám přiznal. Ted je opět s Blakem a snaží se ho vtáhnout do života, ale nakonec ho vyhodí kvůli ztracené peněžence. Justina přijali na uměleckou školu, ale on chce jít na ekonomku kvůli tomu, že se rodiče rozvádí. Brian mu pomáhá dojít ke správnému rozhodnutí. Michael Davidovi odpustil.

119:


Pohřeb Brianova otce. Justin pomáhá nejlepší kamarádce Daphne přijít o pannenství. Ted se omlouvá Blakeovi…


120:

Král Babylonu - Brian bere Justina jako samozřejmost, ten mu ale uchystá nepříjemnou lekci.


121:

Strýček Vic je obviněn jako sexuální delikvent. Chce mít klid a přijmout vinnu. Emmet ho donutí se bránit. Brian dělá vše pro to, aby dostal práci v NY a mohl se přestěhovat. Justin je z toho zničený. Ted je s Blakem šťastný, ale…


122:
Michal se rozhodl přestěhovat se s Davidem za jeho synem. Koná se rozlučka. Brian má 30. narozeniny, ostatní se s ním také chtějí rozloučit, on ale do NY nejede!
Má depresi, skoro se mu povede se zabít, nebýt Michaela. Ted s Blakem končí kvůli jeho fetování.
Brian nakonec jde na Justinův ples, který předtím odmítl navštívit. Tančí s Justinem a je to směšně romantické. Hobbs situaci neunese a srazí Justina baseballovou pálkou. Michael nakonec neodletí s Davidem a je oporou šokovanému Brianovi.
 

4 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Kattys | Web | 1. ledna 2012 v 2:02 | Reagovat

No do toho by se mi tedy vážně pouštět nechtělo. :) Ale skvělý!
Asi bych už ovšem měla přestat ponocovat, u 103 jsem obřízku četla jako řízky! :-) Ale co, maso jako maso. ;-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama


Layout by Luczaida.blog.cz | Nastaven 2. 2. 2015