QAF - Kalendáře na rok 2012 (Gale a Randy)

7. listopadu 2011 v 14:04 | Justinka |  Fotky
Ahoj všem,

je tu pár novinek, které na vás chci vychrlit, protože času je samozřejmě děsně málo. Tak žádné zdržování a opěvování, dnes stručně!

Všichni si zapíšou do kalendáře 16.11., (zejména evannabarča, protože se na ní okamžitě vrhnu a budu psát: Co říkal? Co zpíval? Přelož mi, prosíííím, každý jeho nádech...Mrkající, pokud by mi to chtěl prozradit i kdokoliv jiný přijímám v jakémkoliv množství!:D) protože právě 16.11. Randy opět vystoupí v pubu u Joea v OUR HIT PARADE!!! Předpokládám, že nám přibyde nějaká nová píseň do telefonu... Už jsem to potřebovala jako sůl! :D


No a jelikož se blíží Vánoce... Ano, já vím, že si s tímto trapným zjištěním nemám ani začínat, protože jestli jste na tom jako já, tak nenávidíte vánoční výzdobu už v září, všetečné dotazy a nekonečně dlouhé čekání dětí, uspěchané shánění, kterému předcházelo lámání si hlavy, co tedy shánět (někdy hrozí až ulomení). Prostě radostné s klidné to začne být leda tak po vánocích.:DDD Ale to jsem odbočila...
Takže po vánocích se na nás opět vrhne další Nový rok a na to se bude hodit jistě kalendář. Na italských stránkách Galea a Randyho na to mysleli a jeden (tedy dva, protže pro každého je zvlášť) pro nás přichystali. Děkujeme.:-)

A teď něco tošku technického...
Kalendář u Galea si musíte stáhnout, když je stránka bez překladače, jinak vám to nevezme, je totiž příliš veliký. Je tak veliký, že když si nastavím tu ohromnou fotku na plochu, tak Gale zezelená a zmodrá, jak mu tu velikost a krásu počítač závidí. Bude nutné je skamarádit a Galea zmenšit a počítač umoudřit... Ale stojí to za to, fotky jsou pěkné!
http://www.gale-harold.it - TADY

TADY je kalendář pro Randyho! Já vím, že nejsem asi objektivní a taky je opravdu těžké se vyrovnat Galeově kráse (:D alice neskřípej zubama, slyším to!) ale z fotek pro Randyho se mi opravdu líbily snad jen tři. Miluju ho a mám milion fotek, za které bych vraždila, ale tyto to bohužel nejsou... No co třeba se poštěstí příští rok nebo, že bych něco vyrobila sama? Uvidíme...

Když jsem Randyho tak pohanila, tak to musím trochu napravit a tady je odkaz na obrázek, který tuším vyrobily německé fans a jsou to fotky z Randyho divadelních rolí. Moc pěkné! (a velké:-) i toto jde dát dobře na prac. plochu)

Tak to bude asi vše. Chytám se v pátek na přednášku o slashi, zlákala mě Bilkisina výzva na 1000 slov - první láska, tak se snažím, ale zatím jsou výsledky nevalné... a samzřejmě nezapomínám ani na Panství. Je toho požehnaně!

Ale jak jsem mohla zapomenout na Galea a Secret circle? Tentokrát (1x08) jsem si vážně užila a byl skvělý! Měl hodně prostoru, vzepřel se Dawn ( měla jsem si dávat pozor na přání, teď abych se bála, že se ho Dawn bude chtít zbavit) a moc mu to slušelo! Jen tak dál! Ale to nepůjde tak lehce, protože nás čeká už jen jeden díl a pak dlouhá přestávka až do 5.ledna.
Opravdu mi bude týdenní možnost okukování Galea moc chybět a dokonce možná i ty čáry máry...:D
Co se dá dělat...
Mějte se dobře, bděte a čtěte! :-)

Vaše Justinka

PS: Copak jsem Galea mohla zase alespoň jednou nevyblejsknout? Nemohla!


Líbající
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Rowene | 8. listopadu 2011 v 19:16 | Reagovat

Randy má velké kouzlo osobnosti. Napadlo mě, jaké to asi je, být takový krasavec (myslím Galea) a asi nic moc. Všude, kde ho poznají ho otravují a holky omdlévají, četla jsem jeden fanynkovský výplod ... no... nic moc. Ale škoda, že Gale nenafotí nějaký "hot" kalendář, to by byla bomba, to už by musel chodit kanálama. :-)  :-)  :-)

2 Justinka | E-mail | Web | 9. listopadu 2011 v 9:13 | Reagovat

Nebyl výplod ode mně? Někdy taky nejsem soudná, tedy vlastně vždycky :-x  :-D  :-D  
Bomba by to byla rozhodně! Zatím se odvážil pózovat jedině v klobouku :-D
http://www.strangerthingsmillinery.com/?portfolio=bobby-ripper
Ale myslím, že už ho nikdy nikdo neuvrtá na něco podobného QAF, (což je škoda) on to asi nebere tak pozitivně jako my. 8-)

Tak ale sakra, alespoň kalendář pro charitu né? Nejen že by za to měli prachy, ještě by byl léčivý :-D, pro fanynky rozhodně! :-P

3 marci56 | E-mail | 9. listopadu 2011 v 10:58 | Reagovat

Ale i v kalendáři má foto s mužem a ještě v růžové barvě . Tak nevím jestli i jiní to tak cítí a v kalendáři to tímto fotem  dávají najevo :-D  :-D  Naše sny nám nikdo nevezme ;-)  ;-) jak říká Emet i dívka může snít  Marci

4 Justinka | E-mail | Web | 9. listopadu 2011 v 11:19 | Reagovat

Přiznejme si, že my (tedy já tady ;-) ) sníme dost konkrétně a dost nahlas;-)
Možná tvůrkyně kalendáře také chtěla jemně vyjádřit svůj postoj :-)
Jinak fotka je z NY premiéry QaF/4.sezóna/rok 2004
a tam se tulil a fotil každý s každým, takže... :-D  :-(

5 alice | 11. listopadu 2011 v 18:12 | Reagovat

neskřípu zubama, mám svůj názor... :-p a ten slyšet ty, skřípeš zubama ty :DDDD ;-)  ;-)  ;-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama


Layout by Luczaida.blog.cz | Nastaven 2. 2. 2015