Panství 8.

14. listopadu 2011 v 18:00 | Justinka |  PANSTVÍ

Varování: 16+ (trocha mučení a masturbace)


Brianova matka, Joan, sešla do sklepení za svým synem. Zastavila se, když uviděla stát spoutaného Briana u tmavé, vlhké zdi. Ten pohled jí vyrazil dech, jenže to udělat musela. Bojovala. Málem se otočila a utekla, pak ale zůstala pro dobro svého jediného syna. Musí se přece kvůli němu snažit ho zachránit. Prosila ho, plakala, modlila se za něj, vyhrožovala mu, kázala mu… Nic nepomáhalo. Brian se zachránit nechtěl.

"Musíš být silný, odolat tomu pokušení, musíš to dokázat, musíš být na sebe tvrdý!" prosebně se dívala do jeho očí a horovala pro jeho záchranu. V jejích očích však Brian neviděl lásku nebo zájem o něj, chtěla jen, aby už téhle hrůzy byl konec a ona mohla dál platit za zbožnou Joan. Proto se jen sarkasticky zašklebil a řekl jí: "Ano, matko! Ani nevíš, jak moc bych si přál, abych byl tvrdý,… tvrdý v Justinovi. To miluju ze všeho nejvíc!"
To byl konec její záchranné mise. Utekla s pláčem a to bylo naposledy, kdy jí Brian viděl.
Po ní nastoupil inkvizitor Stockwell. V podstatě měl stejné metody jako Brianova matka, jen trochu drsnější. Přidal mučení: drtil mu údy, vymílal mozek, lil naň ledovou vodu a pak ho nechal mrznout ve studené kobce nebo ho pálil horkým voskem, pozval vymítače ďábla a jeho nejzkušenější mučitel si dovolil zapochybovat, že měl kdy Brian anální sex… Nic nepomáhalo! Brian se rozhodl, že to třeba nepřežije, ale nehodlal ohrozit život Justina.

Justin zatím nezahálel. S vypětím všech sil doběhl na statek bratrance Lindsay, Teda. Párkrát se u něj zastavili na svých projížďkách krajem. Justin doufal, že mu může věřit. Zdálo se, že Brian to dělá.
Justin mu vypověděl vše a Tedy okamžitě začal jednat. Nejprve napsal, a po rychlém poslu poslal, dopis Emmetovi. Chtěl po něm, aby v Paříži najal právníka, toho nejlepšího, který zvládne vést spor s církví. Potom poslal svého zvěda do Brianova hradu. Podle Justinových informací, nejlépe věděla o všem co se na hradě šustne, kuchařka Debbie. Zvěd Debb nepozorovaně našel a prozradil jí plán, který Teddy vymyslel. Pro Debb se se svým ostrým jazykem a osobním šarmem a pořádnou porcí masa, nebyl problém se dostat až do Brianova žaláře. Chtěla přinést svému pánovi pořádné jídlo. Zděšením skoro vykřikla, když Briana uviděla. Polonahý Brian visel v okovech a jeho tělo bylo vyhublé a zpustošené mučením. Debbie přispěchala k Brianovi. Odhrnula mu láskyplně vlasy z obličeje a pohladila ho po tváři. Do očí jí vyhrkly slzy. Potom namočila cíp své haleny a otírala mu obličej. Přitom mu šeptala, co se dozvěděla od zvěda.
Když ho nakrmila svým vyhlášeným jídlem, zašeptala mu: "Vydrž to, zachrání tě!" Tykala mu, protože k Brianovi měla téměř mateřský vztah a on k ní též, byl u ní od malička. Byla totiž také jeho kojná, když povyrostl, šla Debb do kuchyně. S jejím synem Michaelem se něco nahráli.
"Potřebuješ něco? Musíš být tvrdší než ten bastard."
Brian byl opravdu rád, že přišla. Nejen proto, že ho zbavila hladu. Bylo příjemné s někým opět mluvit, vědět, že někomu na něm záleží… Přesto si neodpustil vtípek.
"Nechápu, proč to po mě všichni chtějí? S tvrdostí nemám nejmenší problém. Mám spíš opačný problém, jak se jí zbavit."
Debbie se zasmála a byla ráda, že Briana stále humor neopustil. Brian byl silný chlap, který leccos vydrží. Přesto ho lehce pleskla přes tvář a řekla, že s tím mu nepomůže.
"Budu se snažit se sem znovu brzy dostat," slíbila mu.
Zatím Stockwell kul pikle. V podstatě nepotřeboval Brianovo doznání, měl matčino svědectví proti jejímu vlastnímu synovi, a kdo by si něco takového vymýšlel? Už viděl Briana na hranici. Chystal proti němu soud. Svolával soudce, burcoval lid. Ale i to mu bylo málo. Chtěl víc. Mnohem víc. A rozhodl se, že toho docílí přes Brianovu matku. Chtěl její majetek za své hanebné služby.
Hučel do ní den co den, jak dobře udělá, když se zbaví toho bezbožníka, sodomity a hříšníka.
Trávili spolu tolik času, Stockwell byl Joaninou jedinou nadějí na uzdravení syna. Byla nešťastná, zklamaná, vystrašená… Svěřovala se Stockwellovi se vším. S pochybami a bolestmi, které jen on dokázal zahnat. Pověděla mu i to, jak její manžel celý život pil a proháněl holky a ona to musela trpět. Propukla v pláč…
Ochotné rameno k jejímu utěšování bylo hned připravené, ale k jejímu velkému údivu jí žhavá ústa začala šeptat nejen útěchu, ale i jemně líbat slzami smáčené rty. Chtěla ho odstrčit, možná i udeřit, ano chtěla. Ale tolik let žila bez doteků, smyslného šeptání, něhy, zájmu… A jí to tolik chybělo. Neudělala to. Toporně stála a nechala se objímat, líbat. Netušila, že inkvizitora víc vzrušuje tučnější odměna, než ona. Jenže se stalo něco s čím Stockwell nepočítal. Právě když jejich polibek nabíral na intenzitě, někdo vstoupil. Byl to správce. Chviličku zmateně zíral a pak se rychle omluvil a odešel. Inkvizitor ho chtěl dohonit a promluvit s ním, ale Brianova matka ho zastavila. Znala Michaela jako čestného chlapa a také to Stockwellovi řekla…
Otřesený Michael se vydal do kuchyně za svou matkou. Když Debbie na Michaela zatlačila, proč vypadá tak hrozně, vše jí řekl. Debbie bylo jasné, že Stockwell se nerozpakuje nechtěného svědka zbavit a tak Michaela poslala přímo k tajné chodbě, o které se nedávno dozvěděla. Michael se musel stůj co stůj dostat na Teddyho statek. Debbie měla pravdu. Přesně to chtěl Stockwell udělat, protože kdyby se tohle někdo dozvěděl, byl by s ním konec. Už jednou pochybil. Ale to naštěstí tady nikdo nevěděl. Jenže když dal hledat správce, slehla se po něm zem.
Mezitím konečně z Paříže k Teddymu na statek dorazil slovutný právník Carl Horvath. Vyposlechl si všechno a začal si sestavovat obhajobu. Ta se ovšem rázem změnila, když na statek dorazil Michael. Z obhajoby Briana se v postatě stala obžaloba Stockwella. Carl Horvath s ním měl nevyřízené staré účty a tak tohle dělal opravdu rád.
Stockwell šílel, za dva dny má být soud, který měl odsoudit Briana na hranici. Jenže jako jeho obhájce dorazil dávný nepřítel Carl Horvath. Správce se okamžitě ztratil, Brian byl neoblomný jako skála, naopak ten prosťáček, kterého podplatil, aby uvedl lživé svědectví se jistě zhroutí, jen na něj Horvath koukne. Nevypadalo to vůbec dobře. Mohl se jít odreagovat dolů do sklepení na Brianovi, ale raději seděl a snažil se vymyslet, čím by tuto nepříznivou situaci zvrátil. Jediné, co ho napadlo, bylo, že uvězní také Debb, aby z ní dostal kde je Michael. A tak dole v podzemí přibyl další vězeň.
Brian nejprve pozvedl obočí, když pochopil, že Debb tu bude s ním, ale pak se jen ušklíbl a když voják odešel, zašeptal: " Vím, že mě máš ráda a chtěla jsi mě opět vidět, ale nemusela jsi tu skončit taky."
Někdy Brian uvažoval, zda uvěznění Debb nebyla jen další pomsta jemu, protože ona pusu skoro nezavřela…

Justin ulehl do ledových přikrývek v hostinském pokoji Teddova statku a otřásl se zimou. Hluboce se zastyděl. On si nemá nač stěžovat, to Brian mrzne právě teď v ledové kobce sklepení. Po Justinovi přejel mráz, který neměl nic společného s tím předchozím. Sevřelo se mu srdce smutkem.
Bál se, tak strašně se bál. Ne, o sebe. On byl chudý kluk, který by se ze ztráty blahobytu poznaného s Brianem rychle oklepal, co by ale asi nepřežil, bylo ztratit Briana, Guse, ač se to zdá divné chybělo by mu přátelství s Lindsay a vždy ochotná a starostivá náruč Debb. O tohle nemohl a nechtěl přijít za nic na světě. Ale byl k sobě upřímný. Nevypadalo to nejlépe. I kdyby byl Carl pánbůh tak v téhle době být označen za sodomitu se rovnalo jisté smrti. Sám toho byl důkazem. A Stockwella od toho nic neodradí! Občasné zprávy z hradu mluvily o Brianově mučení a Stockwellově krutosti. Justinovy se do očí draly slzy. Bylo toho na něj příliš mnoho. Zamrkal, nechtěl plakat, je už velký kluk a teď musí být silný pro Briana. Již brzy se jim ho jistě povede zachránit.
Ale právě teď mu Brian neskutečně scházel. Jeho hlas, který miloval, jeho horké polibky, lehoučké dotyky jako chmýří, drsné, kterými si ho celého podmaňoval. Tak moc mu chyběl Brianův úsměšek a pozvednuté obočí, tak moc mu chybělo jejich milování. Nevědomky se jeho ruce pod peřinou posouvaly po jeho těle, které se už zahřálo a teď se dožadovalo toho, nač bylo poslední měsíce zvyklé a co mu tak bolestně chybělo. Justin se snažil zahnat děsivé myšlenky a tak se snažil vybavit si některé pro něj obzvlášť hezké chvíle s Brianem. Najednou si uvědomil, kam jeho ruka zabloudila. Svíral pevně svého ptáka a nic mu už nezabránilo se začít laskat, tak jak to měl rád. Představoval si, že je to Brianova ruka. Musel se pousmát. Vzpomněl si, jak ho Brian jednou donutil, aby mu to předvedl. Když mu to dělal Brian nebo když on Brianovi, bylo to v pořádku, to bylo potěšení pro toho druhého, ale když se chtěl Brian jen dívat, Justin se neskutečně styděl. Bylo to tak těžké. Klidně vzdychal Brianovi vzrušením do ucha, přímo do tváře, ale ležet ve velikém Brianově pokoji a zapomenout na vše, vnímat jen pocit, který vyvolala jeho vlastní ruka a přitom cítit Brianův upřený pohled dravce…
Brian mu ale vysvětlil, že pro něj je to stejné potěšení a častoval ho žhavými slůvky a dodával mu sebevědomí a důvěru.
Justin před sebou přímo viděl, jak byl tehdy Brian vzrušený, s jakým zalíbením se na něj díval, jak tajil dech a jak to potom nevydržel a musel si Justina rychle a tvrdě vzít. Stop. Justinova ruka se zastavila v jediném okamžiku. Zrychleně dýchal, do tváří se mu nahrnula červeň a stačil jediný pohyb, aby to ukončil. Jeho představy byly tak žhavé a přesto to bylo na hony vzdálené tomu, jaké by to bylo, kdyby tu Brian byl. Justin byl zoufalý, tak moc to chtěl a věděl, že to jeho duši neuleví, vyměnil by cokoliv, jen aby tu Brian byl s ním, živ a zdráv. Justin už nemohl bránit svým nahromaděným emocím. Z očí mu vytryskly slzy a on dokončil posledních pár pohybů, které mu chyběly k uspokojení. Dostavilo se kýžené vyvrcholení, ale on daleko víc vnímal, že jediné co může zatím pro Briana dělat je toto. Nemohoucnost ho celého otupila a on vyčerpaně zabořil svou udýchanou a ubrečenou tvář do polštáře a nechal slzy volně kanout…
 

3 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Rowene | 15. listopadu 2011 v 9:14 | Reagovat

Spoustu pěkných nápadů má tahle povídka, ale je to všechno tak trochu letem světem. Aspoň že u té masturbace jsi se trochu pozastavila. :-D  :-)

2 Hiroko von Rabersdorf | 15. listopadu 2011 v 13:50 | Reagovat

Omlouvám se, je to od věci, ale nevěděla jsem, kam jinam ti to napsat... Každopádně sjem se dnes pobavila. Novinky dneska válí.
http://www.novinky.cz/domaci/250625-klasnova-kritizuje-gay-saunu-v-praze-1-nabizi-pry-sexualni-sluzby.html
Takže Babylonia? XDDD

3 Justinka | Web | 15. listopadu 2011 v 14:23 | Reagovat

[1]: Ty bys ještě víc pitvala? Pomaleji a zřetelněji? O_O Omlouvám se, ale nějak nemám čas a masturbace byla přidaná na poslední chvíli, jelikož se mi kapitola už vážně zdála úplně chabá a krátká...Pokusím se zlepšit ;-)

[2]: Děkuju, taky jsi mě pobavila :-)
Každopádně mám radost, jak se pod článkem nacházejí pozitivní náhledy a jak se pustili do pána, který byl proti... :-!

Káča jedna, že si ty nezačerněné fotky raději doma nevystavila :-P :-D

4 Lucía | E-mail | 23. listopadu 2011 v 16:58 | Reagovat

kdy bude další díl ?...moc moc moc chci vědět jak to dopadne prosím prosím ! ;-)

5 Justinka | 23. listopadu 2011 v 21:49 | Reagovat

[4]: Mohla bych se vymlouvat na blog.cz, jelikož jsem zoufalá a právě se nemohu dostat ke svému blogu, ale pravdou je, že jsem se trochu sekla a ještě další díl nemám napsaný. Do naší rodiny totiž vtrhla docela velká pohroma, tak :-!

Ale budu se snažit pohnout, jak jen to půjde, hlavně, aby se blog umoudřil!

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama


Layout by Luczaida.blog.cz | Nastaven 2. 2. 2015