Rozhovory Galea Harolda

14. října 2011 v 14:06 | Justinka |  Gale HaroldNarazila jsem teď zcela náhodou na velice zábavný článek, ve kterém se dozvíte, jaký ja Gale chudák, že má takový fanatický dav fanynek z Queer as folk. U jiných herců jsou jeho fans přínosem do jakékoliv show, u něj je to spíš ze zvážení. Je to trošinku děsivé se na něčem takovém podílet, ale...
Zkuste přestat!


OPRAVDU ZÁBAVNÝ ČLÁNEK, který vás zavede k rozhovoru s Galem, kdy poprvé zveřejnil svou sex. orientaci. Řekla bych, že to nebyl právě důvěryhodný výkon.:DDD
Dobře, není to pro něj jistě snadná záležitost a při jeho přemýšlivé povaze se to zdá jako odpověď, nad kterou se zamyslel. Bylo to potřeba? :-O Sympatické, že nevykřikoval jako Hal na každém rohu, aby jako správný samec, který může dostat, jakoukoliv kterou si zamane. I tak by se to dalo pojmout. Naštěstí se nestalo.
Dělám si z Hala legraci (jako všichni, kteří si všimli jaho upřímého zájmu v každém rozhovoru zdůraznit svou heterosexualitu), ale jemu jistě zatrnulo, když se z hetero Bobbyho Granta, stal homo Bobby Grant. Náhled na situaci se asi trochu změnil. :-)Jako na zavolání se právě objevil nejnovější rozhovor s Galem o jeho roli v Secret Circle, který pro ty co nesledují není moc zábavný, jelikož opravdu důkladně rozebírají motivy jednání Charlese (Galeova role). Přesto je ten rozhovor hoden naší pozornosti. Proč?

Protože poprvé od QAF Gale sám a bez otázek a nucení začne mluvit o Queer as folk, což považuji za dobré znamení, že ho to už tak moc nestraší a dává vědět, že je na tu roli hrdý...
Dále se přímo od Galea dozvíme, že nemá děti a tím se zodpoví jedna z našich jistě často si kladených otázek.:D
A nakonec si v poslední odpovědi můžeme přečíst, jak Gale vnímá svou kariéru a ani to není k zahození. Tak do toho!

T A D Y !!! (potupně nechávám v překladači...)


Vaše Justinka

PS: Psací deprese už mě snad přešla a tak, i když to nemám ještě dopsané ani přesané (jaká opovážlivost:D) se pustím do další povídky na pokračování! Moc děkuji evannabarče a Rowene, že mě podpořily! Snad nebudou litovat! Tentokrát si téměř historickým tématem nejsem moc jistá... Čeká nás povídka Panství.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 evannabarca | 14. října 2011 v 18:26 | Reagovat

Řekla bych, že na svojí roli v QaF byl vždycky hrdý, spíš se mi zdá, že ostatní to nechtěli slyšet. Podívej se na video http://www.youtube.com/watch?v=0stx8uy6c0c V Když se ho v 0:55 zeptají v čem hrál a on odpoví Qaf, vypadají, že se to snaží rychle zamluvit.
Na povídku se moc těšim

2 Justinka | Web | 14. října 2011 v 20:49 | Reagovat

[1]: Já vím. Málo kdo by se vyjádřil (a zavřel si tak možná dost dveří), že nehraje s tím, komu vadí, že hrál homosexuála. On se jistě nestydí, já jen myslela, že mu jistě už muselo lézt na nervy, že ať udělal co udělal, v každém rozhovoru se ho na QAF zeptali. A tak asi není moc roztomilé, když si zadáš Gale Harold a vypadne na tebe tuna fan videí natřískaných polibky a sexem /tedy pro něj/ my se tetelíme, že?

Máš pravdu. Musela jsem se smát, jak to bylo okatě netaktní...Hanba jim!

To jsem ráda, snad se to bude líbit. ;-)

3 Rowene | 15. října 2011 v 20:36 | Reagovat

Přečetla jsem si s ním hodně rozhovorů. A myslím, jestli neuhodím hřebík na hlavičku, o jeho sexualitě, když se v jednom vyjádřil(v jiném kontextu), že prostě někdy láska přijde ve zvláštní podobě a je potřeba ji přijmout. Taky se dost divím, že takový krasavec nedostal lepší příležitosti. Role v QaF mu asi uškodila (i když bez QaF by asi nehrál nikde) a taky je asi dost svéráz. V každém případě toho sice sehrál poměrně dost, ale jsou to samé blbiny. Bohužel. Přála bych mu takovou charizmatickou, nejednoznačnou roli, hlavně v dobrém filmu. Ale fanynky by ho pak asi udolaly.:-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama


Layout by Luczaida.blog.cz | Nastaven 2. 2. 2015